Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

U nas jak u Marty szaro, buro i padająco 🤢 Ja to się nawet godzinkę zdrzemnęłam 😲 co mi się w dzień nigdy nie zdarza.....
Paninka jak ja ci zazdroszczę....też poproszę takiego śpiocha 😉 😁
Muszę się pochwalić że Tosia obdarowała nas dzisiaj przepięknymi uśmiechami akurat wszyscy we trójkę byliśmy przy niej 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
teraz chyba kazda robi pamietnik 🤪 🤪 😁 😁 😁
Hehe nie.
Ja szukam sposobu jak z białego swetra zrobić naprawdę biały 🙂 🙂 🙂


ponoć soda oczyszczona robi cuda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Marta pomocy!!! Podaj mi na sierpnióweczkach mój numer gg bo przeinstalowałam kompa i o zgrozo spisałam wszystkie numery tylko nie swój hehe... ale ja mądra jestem 🤪 🤪
Ty a ja myslałam, że już mnie nie kochasz 🙂


hehe nie no gdzież bym śmiała 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie 🙂

Justyna czytałam o Twoim porodzie...i też mi łezki spadły przy ostatnich zdaniach...
Pełen szacunek dla Ciebie 😘

Paninka ja Ci zazdroszczę takiego śpiącego dziecka 😉
Mój w dzień coraz mniej śpi i tak max półtorej godziny 🙃

A ja mam taki apetyt teraz, że aż nie dowierzam a wszyscy się ze mnie śmieją...
Potrafię naraz 3 bułki wciągnąć a teraz przede mną stoi 5 kanapek 😮
Nigdy tak nie miałam...
Ale na wadze już minus 2kg niż przed ciążą więc chyba wszystko w normie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki 😉
piszę do was niestety ze szpitalnego łózka 😞 Ksawiera nadal męczyły baaardzo luzne śluzowate kupki, więc pojechaliśmy dzisiaj do innego lekarza - tym razem prywatnie... Lekarz stary jak swiat 😜 leczył jeszcze mojego m. jak ten był mały 😜 noi on dał nam skierowanie do szpitala, bo stwierdził, że Ksawier może się odwodnić, więc lepiej niech będzie pod kontrolą... poza tym stwierdził, że Ksawier ma zapalenie uszu 😞 ze musiał zarazić sie od nas (bo oboje bylismy przeziębieni) z tym, że katar nie spływał mu nosem, tylko zatrzymał sie przy uszkach, przez co doszło do zapalenia 😞
Tak więc póki co lezymy w szpitalu, Ksawier podłączony pod kroplówke, pobrali mu krew i czekamy na wyniki badań... wtedy też dopiero powiedzą nam dokładnie co mu dolega... bo jak narazie, to co lekarz to inna opinia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mogę w końcu napisać to piszę 🙂

Po pierwsze Justyna przeczytałam opis Twojego porodu...spłakałam się jak głupia. Naprawdę to co przeżyłaś...brak słów.
Ja rodziłam SN i również przeżyłam traumę. Był to długi i ciężki poród. Do tej pory jak sobie przypomnę to dreszcze mnie przechodzą. Ostatnio mój m. coś żartował do swojego brata o moim porodzie, a ja się poryczałam i nawrzeszczałam na niego, że nigdy nie dowie się co tak naprawdę przeżyłam i co czułam. Naprawdę musi minąć dużo czasu zanim zdecyduję się na drugie dziecko.
I tu przechodzę do tematu ''przytulanek''. Myślę, że poród miał duży wpływ na to, że na razie w ogóle nie mam na nie ochoty. Poza tym, czuję się mega nieatrakcyjna przez to ciągle lecące mleko z piersi, rozstępy i wagę 🥴

Justyna ja właśnie założyłam pamiętnik 😁

siehankowa trzymajcie się w tym szpitalu. Jak to dobrze, że masz instynkt i zareagowałaś od razu. Dzielna z Ciebie mama. Przesyłam buziaki dla Was 😘

Paninka mój Tymcio też dużo śpi i nie uważam, że to dziwne. Delektuję się tym póki mogę 😜

A co u nas?
Nie chcę pisać, bo aż nie chcę zapeszyć 😜
Napiszę tylko, że Tymcio jest kochany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej siehankowa trzymajcie się! Zdrówka dużo dla Ksawierka 😘
A miał jakiś inne objawy poza tymi kupkami?
Bo mój Niuń też ostatnio rzadsze robi ale jakoś nie sądziłam, że to powód do obaw...

Marta jeszcze nie byliśmy.
Skierowanie na rehabilitację dostaliśmy od pediatry i okazało się, że jest nieważne,
bo musi je wystawić neurolog lub ortopeda...
Także szukam dobrego prywatnego neurologa dla konsultacji
(poprzedni kazał zgłosić się na miesiąc na kontrolę-nie zalecił rehabilitacji)
i jak potwierdzi, że trzeba już wtedy pójdziemy na rehabilitację - niestety też prywatnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Siehankowa....dużo zdróweczka dla Kasawierka 😘 😘 😘 😘 Trzymajcie się
A u nas drugi dzień kupki brak 🤢 za to Tosia pierdzi jak szalona......dałam jej już tej herbatki na trawienie ale wypiła może z 10ml.....myślała ze to smoczek i zamiast ciągnąć to se tak dydała......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...