Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ann5353 napisał(a):
Foga jak tak czytam o tym waszym grzaniu to zaczynam naprawdę cenić to, że mieszkam w domu 🙂 Sam sobie człowiek musi co prawda napalić, ale wtedy kiedy chcę przynajmniej 🙂 A prezes niezły... Ciekawe co by powiedział, gdyby to jemu było zimno, albo miał maleńkie dzieci...


No właśnie co roku mamy z nim przeprawę o to grzanie... a najgorsze jest to że większość mieszkańców uważa, że gość słusznie postępuje, bo... trzeba oszczędzać... no masakra... żałuję strasznie że kupiliśmy to mieszkanie.. no ale jak szukaliśmy domu do remontu to żadnego nie było a gdzieś trzeba było mieszkać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
dzień dobry Kochaniutkie 🙂
siehankowa trzymam mocno kciuki za Ksawierka. Na pewno wszystko będzie dobrze 😉 A z tym Wrocławiem to może nie głupi pomysł. Tam na pewno bedzie miał lepsza i bardziej fachową opiekę 😉
A my od wczoraj mamy taka jazdę ze masakra 😞 Oliwka jak się rozbeczała ok 16.00 tak uspokoiła sie dopiero po 20.00 😲 A ryczała tak jakby ja ktos ze skóry obdzierał 😮 😮 😮 Juz mielismy jechac z nia do szpitala ale najpierw pojechalismy do tesciowej. tam się Oliwka uspokoiła, zasnęła i bylismy zmuszeni zostawić ją tam na noc. tesciowa mówi, że spała jej do 1.00 😲 😲 😲 😲. Teraz juz jazabrałam, nakarmiłam i znowu akcja przez 30min, ale zasnęła i narazie spi. 🙂 Ciekawe jak długo............... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki...
a my czekamy na obchód, wczoraj był o 10. a dziś coś im sie nie spieszy 😠
z dobrych wiesci to, że Ksawier juz bez kroplówki. Wczoraj zrobił tylko 2 kupki, w sumie nadal sa troszke luzne i lekko sluzowate, ale jedna z milszych doktorowych wytłumaczyła mi , że biegunka trwa średnio 4 tygodnie, i ze te luznowate kupki moga sie tyle utrzymywać, ale wazne że nie ma ich dużo, bo nie ma ryzyka odwodnienia. Tak więc możliwe że dzisiaj wypiszą nas ze szpitala, ale co dalej z nami, gdzie nas skierują, to nie wiem... pewnie wszystko okaże się po usg jamy brzusznej, z tym, że tez nie wiem o której będzie... ehhh, najgorsze jest to czekanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka, jakoś daję radę, choć czasami m strasznie mnie w...wia.. no ale... moja mantra zawsze jest aktualna.. faceci to pustaki 😉 tylko co my byśmy bez nich zrobiły?? np. jak trzeba czasami przeczyścić komin 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brunia86 napisał(a):
Kornelka chyba masz racje bo normalnie nie da sie z nią wytrzymac....Uparła sie obciac malemu paznokcie i po drugim obciela mu skórke 😞 Płakał tak żałosnie ze myslałam ze ją udusze. I powiedziałam wszystko mojemu m a on ją opierdzielił. Tylko ze ona sie obraziła teraz na mnie i nie gada ze mną.Rany jakie to pokrecone. ale pomimo obrazenia musiała powiedziec ze powinnnam przestac dawac kropelki (bo daje Sab simplex i dzieki Bogu kolki sie skonczyły) bo truje dziecko!!
Acha i to jest kobieta ze wsi i chyba zacofana bo mówi do mnie ze moze powinnam mleko zwykłe dawac a nie mm 🤪 Chora baba.Juz lece i łaciate kupuje i małemu daje 🤪 niedoczekanie 😁


Zanim doczytam odpiszę.
Brunia niczego innego nie można się było spodziewac, niech się obraża a do dziecka niech nie podchodzi. Aż mi sięTwoje zdenerwowanie udzieliło. Dobrze że mąż jest po Twojej stronie. Kurde zabierz jej dziecko z rąk bo mu krzywdę zrobi. A co do ss to moja też ma obiekcje i mąż też. Wczoraj o tym pisałam ale ja jednak swoje robię. Mąż poprosił mnie wczoraj żębym, jak będę u lekarza, pokazała ulotkę i zapytała o opinię. No podchodzi do sprawy po ludzku. Dla świętego spokoju zrobię to tylko.....do lekarza się nie wybieram bo nie mam po co. Kobieto bądz twarda bo do czwartku nie wytrzymasz. Zobaczysz że ona przemówi i będzie Cię u końcu szanowała. Ty jej możesz powiedziec ze jak chce się gniewac to niech to robi ale Ty jak trzeba bedzie to się odezwiesz mimo ze to Ty powinnaś się na nią pogniewac. oj oj oj trzymaj się i pewnym krokiem po ziemi stąpaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga takie wyznania z rana 🤪 😁 😁
my w nocy wogole nie spalismy,tzn ja i Norbert bo osobisty to w swoim swiecie.Jeszcze chrapie jak niedzwiec ja go budze i mowie zeby przestal bo malego usypiam a on do mnie"przeciez nie spalem" 🤪
Kornelka wspolczuje z malzem,moj lubi sie zajmowac szkrabem,szczerze to ma wiecej cierpliwosci jak on placze niz ja 🙃 dobrze ze kominem dobrze poszlo,a zlapalas sie za guzik pzry kominiarzu? 😁 😁
wczoraj tak szybko ucieklam bo mamy monitor i tv w jednym i jak ja chce siedziec z wami to m chce film ogladac 🤢 albo rybki albo akwarium 😁
aniolek 😘 😘 dla ciebie i Oliwki
diviana klaszcze za wczorajszy wieczor 🙂 ladnie ladnie male fifi rifi,ponczoszki te sprawy.Kiedy tez sie wcisnelam w gorset.A potem musialam mu tlumaczyc jak sie to zdejmuje i nastruj prysl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry!
u nas wczoraj wieczorem byla kolka 🤔 oj lila juz dawno tak nie plakala...ale usnela o 22 obudzila sie o 3 potem 7 i teraz nadal spi 🙂
a ta kolka to chyba przeze mnie bo w smoczku od tej cudownej butelki zrobilam wieksza dziurke bo mialam wrazenie ze mala sie meczy, strasznie dlugo pije i zanim skonczy to koncowke mleka juz zimna jest...i tak polepszylam ze nie nadazala lykac, to zalozylam inny smoczek i chyba butelka stracila swoje czarodziejskie moce 😠

moj m. wie ze gadam z Wami, jak w ciazy pisalam to tez wiedzial...teraz jak sie czasem nad czyms zastanawiam to mowi zebym sierpnioweczek sie zapytala to sie dowiem 🤪 🤪

a moja tesciowa sie nie wtraca, przychodzi raz dwa razy dziennie ale juz nie udziela "zlotych rad" irytuje mnie czasem jak np. mala przebieram a ona mi sie wpycha i zaczyna ja calowacv po brzuszku albo nozkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna mój m też twierdzi że cierpi na bezsenność 😮 a jak chrapnie to tynk leci 🤪 🤪 🤪

no dziewczyny szalejecie 😁 😎 - a mnie to się nie bardzo chce ☺️ jakaś przemęczona chodzę i wszystko mnie drażni ech...a gdzie jakieś fifirifi 😮 - zresztą tak jak Pati jakoś mało atrakcyjna się czuję,a m nie zabiega żeby było inaczej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siehankowa oby w USG nic nie wyszło i żebyście juz dzis wrócili do domku 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😘
A u Nas fifirifi jest lepsze niz przed ciążą 😁 😁 😁 Krzysiu chodzi zadowolony bo mi zwiększyło się libido i teraz to ja praktycznie za każdym razem zaczynam podchody ☺️ ☺️ ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do wygladu to wczoraj poszlam z Lilka do przedszkola w ktorym wczesniej pracowalam kazda koleanka zachwycona mala, ale pytania czy czasem z drugim juz nie chodze strasznie mnie wkurzyly 😠 😠 😠szczegolnie ze juz sporo mi spadlo i sie cieszylam z kazdego grama mniej 😉

chcialam zapisac sie na aerobik, ale jest we wtorki i piatki o 19 a wtedy m. ma te swoje sztuki walki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
co do wygladu to wczoraj poszlam z Lilka do przedszkola w ktorym wczesniej pracowalam kazda koleanka zachwycona mala, ale pytania czy czasem z drugim juz nie chodze strasznie mnie wkurzyly 😠 😠 😠szczegolnie ze juz sporo mi spadlo i sie cieszylam z kazdego grama mniej 😉

chcialam zapisac sie na aerobik, ale jest we wtorki i piatki o 19 a wtedy m. ma te swoje sztuki walki


Paninka jezeli Cie to pocieszy, to każda osoba która jakis czas mnie nie widziała tez mysli, że jestem w ciązy a mi się wydaje że brzuszek maleje 😠 😲 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny czy wasze maluchy mialy problem z kupa ?
przez poltora dnia karmilam go sztucznym mlekiem bo pediatra twierdzi ze zoltaczka mu szybciej zmaleje i teraz maly ma problem ze zrobieniem kupy wczoraj dalam mu czopek bo plakal kilka godzin i po sekundzie byla kupa, dzis czekamy caly dzien ale jak na razie meczy sie i poplakuje
gdy probuje zrobic czy ktoras uzywala czopkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry kobietki 🙂
Widze,ze na tapecie fifirifi 😜 😜
Ja tez się wczoraj skusiłam na szybki numerek,hehehhe 😜 😜 Mój m zadowolony na maksa,hehehhe
A dzis rano dostałam okres.Na razie nie jest źle,bo nawet mnie brzuch nie boli i nie brałam jeszcze żadnej tabletki.
pati co do tabletek to ja jak zaczynałam brać,ż tymże ja brałam kiedys logest,to przez miesiac plamiłam,wiec to co piszesz to mysle,że normalne.
U nas nocka ok,mały jak zasnał o 20.30 to spał to 1.40 a potem pobudka o 6.30.Potem chciałam się jeszcze na chwilkę połozyc,ale mojego męza ukochana bratowa nas obudziła telefonem i zdziwiona,że jeszcze śpimy,brak słów.
siehankowa daj znac,co tam u was,bo jestem ciekawa.
aniolek mam nadzieje,ze z Oliwką juz lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):
dziewczyny czy wasze maluchy mialy problem z kupa ?
przez poltora dnia karmilam go sztucznym mlekiem bo pediatra twierdzi ze zoltaczka mu szybciej zmaleje i teraz maly ma problem ze zrobieniem kupy wczoraj dalam mu czopek bo plakal kilka godzin i po sekundzie byla kupa, dzis czekamy caly dzien ale jak na razie meczy sie i poplakuje
gdy probuje zrobic czy ktoras uzywala czopkow


mój maluszek miał problem z kupką jak zmieniałam mleka sztuczne,najpierw bylismy na NAN ha,potem NAN ar,i potym mleku był problem,bo zawiera zelazo.Teraz jestem na nutramigenie i kupki robi dwa,czasami trzy razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...