Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
a co myślicie o takim drobnym prezencie mikołajkowym dla 2-latka? szukam czegos tak do 50zł, troche skromnie, ale za duzo dzieci w tym roku do obdarowania ☺️
cymbałki
Hehe ja kupiłam Majce cymbałki na Mikołaja 🤪 🤪 🤪
Takie:
http://allegro.pl/cymbalki-drewniane-gasienica-nauka-i-super-zabawa-i1898147029.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Ja się za prasowanie biorę bo Tosia po porannej toalecie usnęła

JO-ANECZKA w takim razie STO LAT 🙂 dużo radości, miłości

Marta fotka przeeśliczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieńdoberek 😎
Inez ja po czwartym dziecku już się przyzwyczaiłam do siebie i często uśmiecham się do swojego grubaśnego odbicia w lustrze a ta grubcia z lustra śmieje się do mnie i dobrze jest,zbyt wiele już nie zmienię i wkurzają mnie moje wypadające włosy ale biorę witaminki i staram się właśnie zmniejszyć kolejność cyferek na wadze 😜 - tyle mogę dla siebie zrobić a nauczyłam też siebie lubić po ciężkim okresie kompleksów i jest mi lżej 🙂
Daniela odpisałam
Jo-aneczko ach dziękuję,normalnie wszyscy mówią że Tośka to klon chłopaków ale ja i tak sie z nimi nie zgadzam hihi
Pati Nadia ślicznie się prezentuje jako mikołajka i na wszystkich zdjęciach słodziuchna
Marta jakie superaśne zdjęcie Julki
Siehankowa cymbałki fajne - mój Bart lubi grać to prezent myślę fajny
Jo-aneczko 100 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry! choć dla mnie już nie bardzo 😞
PRZEPRASZAM, ALE MUSZĘ TO NAPISAĆ- JAK JA JEJ NIE CIERPIĘ!!!!! ZNÓW GADAM SOBIE Z MARYSIĄ A TA WCHODZI NIBY PO JEJ PRANIE I BIERZE MI JĄ 😠 😠 😠 😠Z GŁUPIM PYTANIEM MAJĄC JUZ JĄ NA RĘKACH- MOGĘ?I ZJEJ BEZNADZIEJNYM TEKSTEM"CHOĆ MAMA NIECH SOBIE SPOKOJNIE ZJE" A GÓWN...JEJ DOTEGO CZY SPOKOJNIE CZY NIE SPOKOJNIE JEM!!! ZWŁASZCZA JAK TO JEST SŁUCHY PROWIANT!!!I PRZY KAŻDYM JEDZENIU TAK KRĄŻY JAK TEN SĘP NAD NAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JA CHCĘ JA SWOJE!! 😞 😞 😞
[color=blue]MIŁEGO DNIA I WSZYSTKIM SOLENIZANTOM STO LAT I DUŻO ZDROWIA! 🙂[color=purple][/color][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Coś od kilku dni nie mam za bardzo czasu na komputer i uciekam od Was bez pożegnania.dziś znowu mam zalatany dzień więc może jak m nie zajmie wieczorem kompa to zajrzę. Postaram się teraz poczytać, co wczoraj się działo - zobaczymy jak długo pozwoli mi na to Jagódka 🙂
A w ogóle to dopadł mnie dół.... i psychiczny i finansowy.. kurde człowiek zapierdziela od rana do nocy a jak ta wypłata wpłynie na konto to chwila moment - kilka przelewów i popłacone rachunki i kasy nie ma.......a gdzie życie i inne zakupy..co za durny kraj, żeby każdy grosz liczyć........ ech.....
Przepraszam za marudzenie ale normalnie nie mogę już tego znieść za jakie głodowe wypłaty większość z nas musi pracować........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga nie jesteś odosobniona w takich odczuciach 🤔 u mnie też kiepawo i strasznie się boję że będę musiała do pracy wrócić
na chwilę byłam nianią - ale chłopczyk się pochorował ech....szukam innego dziecka ale to nie takie proste
i tylko liczenie rachunków 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
moniq, współczuje... ja bym nie wytrzymała... a nie próbowałas delikatnie z nią porozmawiac?

obrazi się!! jak jej zwróciłam uwagę aby nie szła do niej jak tylko miałknie i nie brała jej na ręcę to do mojego powiedziała, że zabroniłam jej się bawić z mała!!
fotka odpada- mąż nie pozwoli! 🙂 🙂
MAM NADZ, ŻE UDA SIĘ JAKIMŚ CUDEM WYPROWADZIĆ 🙂Dzięki temu marzeniu jeszcze nie zwariowałam 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
moniq, współczuje... ja bym nie wytrzymała... a nie próbowałas delikatnie z nią porozmawiac?

obrazi się!!

no to przynajmniej będziesz miala spokój 😜
a tak serio, to moze nich twój m. delikatnie zwróci jej uwage...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
I STO LAT dla jo-aneczki z okazji urodzin (hehe wiem których ale nie powiem).
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/bukiet_kwiatow.jpg[/IMG]

Życzę Ci szczęścia, którego nie trzeba szukać, a które znajdzie Ciebie.
Życzę przyjaciół, ale tylko tych prawdziwych,
Życzę miłości, tej nieocenionej i na zawsze,
Życzę by twój mężczyzna był zawsze z Tobą, nigdy za, nigdy przed, ale zawsze z Tobą.
Życzę zdrowia, pomyślności, uśmiechu, który rozjaśni wszystkie smutki.
Życzę serdecznego "mamusiu" od córeczek w dzień.
I wyszeptanego "Kocham Cię" wieczorem....

to i ja się dołączam 🙂 😘 😘 😘

Do tak pięknych życzeń pozwolę sobie dołączyc i ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ponawiam swoje pytanie, aaaa i ona taka cicha sie zrobila...tesknie za jej glosikiem...od prawie tygodnia ciezko ja zmusic zeby cokolwiek powiedziala albo sie usmiechala...teraz lezy powazna obserwuje wszystko dookola przyglada sie kazdy ruch sledzi...mam nadzieje ze to tylko taki etap w jej rozwoju 🙃 i zaraz sie skonczy i znowu bede miala moja radosna coreczke? jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Mi to się na spanie już w ogóle nie ma...............
Karolcik miło czytac o spełnionych marzeniach 🙂 Super, że się Wam udaje je spełniac. Wiesz co ja tak o rozstaniach teraz pomyślałam bo Ty sama z dziecmi zostałaś. Uwierz mi, wiem jak jest Ci cieżko i że bedziesz bardzo tęsknic za męzem ale ten czas rozstania będziesz kiedyś z łezka w oku wspominac, bo tworzy on Waszą historię. Straszne są rozstania ale potem jak miło jest muc się znów przywitac, przytulic i dziękowac Bogu, że znów jesteście razem. Poczuc zapach męża na poduszce kiedy już jest w pracy a Ty jeszcze smacznie śpisz, powiedziec dzieciom, że tata dziś wraca do domu i nawet cieszyc się z tej wyrwanej, niedokończonej swego czasu podłogi. Co tam..byle razem 🙂 Życzę Wam marzeń bez umiaru:kiss


ubawiłaś mnie 😁 😁 😁 tą podłogą... i rozczuliłaś zapachem męża na poduszce ...i tym dniem wyczekiwania na przytulenie... ehh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo moniq u nas to samo z jedzeniem. 😠 ktos przychodzi bierze malego bez pytania na rece i "niech mama sobie zje" 😠 jakbym o to prosila? 😠 Norbi jest na etapie poznawania ludzi i boi sie u nas np.babci.Ona go bierze,on zaczyna plakac a ona krzyczec na niego ze "jeszcze ci zle" 😠 😠 a tesciowa im bardziej on placze tym bardziej nim potrzasa 😠 mowie ze go wezme a ona sie do okna odwraca 😠 😠
tzn wczesniej tak bylo bo tesciowka dalej nie zajrzala od niedzieli 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda jeszcze śpi, więc piszę w pośpiechu 🙂

Jo-aneczko sto lat, sto lat 🙂

Marta - Julka piękna w awatarku, widzę, że sesja jak zwykle udana 🙂

Co do samopoczucia po ciąży - to nie jest źle, choć wlosy mi lecą i cera się popsuła.... ale mam plan iśc parę razy do solarium bo blada jak kostucha jestem, tylko nie wiem czy karmiąc można.. M jak zwykle twierdzi że dobrze wyglądam ale on to on..dla niego nawet jakbym założyła worek płócienny toi tak by powiedział, że zaj....ście wyglądam... no taki już jest....

Andzelika fajna sukienka, ale ja bym Ciebie widziała w innej... takiej bardziej kusej... jak znajdę link to ci pokażę... młoda laska jesteś więc możesz nogi pokazywać a nie zasłaniać 😉

o i panna chce jeść....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
"niech mama sobie zje" prawda, że dobijające hasło!! 😆 😆 😆 😆
ja odpowiadam, że mama zawsze je spokojnie 🙂a od jakiegoś czasu jak wiem, że zaraz będzie obiad to albo jak jedzenie już jest na stole to małą zaczynam karmić albo ją rozbieram i mówię" no i jak tam nasza kupka idzie, idzie?? 😁 😁 😁 😁"i tym sposobem jej nie bierze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...