Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry.
Troszke mnie glowa boli ale zaraz bedzie kawusia 😜
Chyba juz mi sie okres zbliza bo humor mam taki ze go nie mam 🤢
Zaraz poczytam co napisalyscie ciekawego.
Dziewczynki nie wiecie co moge kupic swojej siostrze,ma 7 lat ☺️
ona jest taka ze nawet z dlugopisa babrbie sie cieszy,na kazdych zakupach jak cos jej sie spodoba pyta "a stac nas na to"?i sama kiedys powiedziala zeby jej ubranka kupic bo bardziej sie przydadza niz zabawki.Ale widze jak jej sie oczy ciesza na widok tych zabawek w tv ☺️ tylko ona nie poprosi bo jej przykro bedzie bo wie ze sa drogie.Serce sie kroi ale ona tak od malutkiego miala
a urodzinki ma 8 listopada
ps.cena nie gra roli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dzień Dobry!!
A u nas znowu walka o sen.... 🤢 🤢 🤢 Jagoda wstała ok 7.00 i do teraz nie może zasnąć.. Najpierw marudziła, potem włożyłam ją do łóżeczka to zaczęła płakać, następnie nakarmiłam, gdzie zaczęła już usypiac a gdy położyłam do łóżeczka to znowu płacz... teraz leży na łóżku po następnym karmieniu i "gniecie się" tzn. pręży, wyciąga, stęka i wywyija na różne strony... zobaczymy... nie wiem co jej jest ale od kilku dni chce być cały czas na rękach.. już mnie plecy bolą i nic kompletnie w domu nie mogę zrobić 🤢 🤢 🤢

Marta a co do szczerości dzieci, to ponoć ja byłam tak rozgadana... panie w przedszkolu wszystko wiedziały co się u nas w domu dzieje... doszło do tego, że w dupę za to gadanie dostałam, bo nagadałam pani, że mama pije wódkę... a chodziło o to, że w weekend z koleżanką po prostu piły sobie drinka... 🤢 🤢 🤢 Mam nadzieję, że Jagoda nie odziedziczy po mnie tych zdolności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Dzien dobry.
Troszke mnie glowa boli ale zaraz bedzie kawusia 😜
Chyba juz mi sie okres zbliza bo humor mam taki ze go nie mam 🤢
Zaraz poczytam co napisalyscie ciekawego.
Dziewczynki nie wiecie co moge kupic swojej siostrze,ma 7 lat ☺️
ona jest taka ze nawet z dlugopisa babrbie sie cieszy,na kazdych zakupach jak cos jej sie spodoba pyta "a stac nas na to"?i sama kiedys powiedziala zeby jej ubranka kupic bo bardziej sie przydadza niz zabawki.Ale widze jak jej sie oczy ciesza na widok tych zabawek w tv ☺️ tylko ona nie poprosi bo jej przykro bedzie bo wie ze sa drogie.Serce sie kroi ale ona tak od malutkiego miala
a urodzinka ma 8 listopada
ps.cena nie gra roli 😁




Jeny jaka mądra dziewczynka 🙂 Kurcze czasami dzieci są mądrzejsze od dorosłych 🙂 To może kup jej jakiś ciuszek ale jakąs zabawke może jakąs lalke też jej dokup 🙂 Ja mam chcrześniaczke 6 letnią i zawsze kupuje coś praktycznego + zabawka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 🤪 🤪 🤪 NIe mogę... po tym jak zostawiłam Jagodę opatuloną na naszym łóżku pierwszy raz w życiu sama usnęła...... już musiała być naprawdę zmęczona...
Kochane dajcie jakieś rady by nauczyć malutką samą zasypiać... Bo widze, że tylko ja jakoś sobie z tym nie radzę... ech... i tylko słucham od teściowej, ze dziecko na rękach nauczyliśmy 🤢 🤢 🤢 Tylko co ja ma zrobić jak ona od urodzenia nie chciała w swoim łóżeczku spać, bo zawsze w nim płacze 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm Justyna to zależy co twoja siostra lubi. Moja Emilka jak miała 7 urodziny, to był rok narodzin Majeczki. Dostała takiego bobasa z Baby Born co pije z butelki, sika i można go kąpać. Bo ona wtedy taki etap miała. Chciała jak mama hehe nawet lalke do cycka przystawiała 😁 😁 😁

PS. Taką http://baby born siku... Tylko różową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
🤪 🤪 🤪 🤪 NIe mogę... po tym jak zostawiłam Jagodę opatuloną na naszym łóżku pierwszy raz w życiu sama usnęła...... już musiała być naprawdę zmęczona...
Kochane dajcie jakieś rady by nauczyć malutką samą zasypiać... Bo widze, że tylko ja jakoś sobie z tym nie radzę... ech... i tylko słucham od teściowej, ze dziecko na rękach nauczyliśmy 🤢 🤢 🤢 Tylko co ja ma zrobić jak ona od urodzenia nie chciała w swoim łóżeczku spać, bo zawsze w nim płacze 🤢 🤢 🤢 🤢


Mój Oli w dzien za cholere nie uśnie w kojcu. Ma taki ładny kolorowy ale jak narazie to uzrywam go tylko ze względu na przewijak zamontowany na nim. Ale zawsze śpi na sofie i w ciagu dnia najczęściej na brzuszku wtedy się nie budzi z powodu preżenia. Ale w nocy spokojnie spi w kołysce w sypialni nie wiem czemu tak ma. Acha i zawsze musze mu najpierw maskotke uspypianke włączyc to go uspokaja i usypia.Brzydka ta maskotka ale wpływ ma zbawienny hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I nie chce nic mówic ale znowu 2 razy droższa zabawka w Polsce niz tutaj. Ja zapłaciłam na polskie pieniądze 45 zł. Kurcze przecież to tylko zabawka! Czemu taka droga tam a tu tańsza. Przeciez w Polsce jest dużo biednych ludzi i ich nie stac na zabawke za prawie 100 zł. Maskara jak mnie to wkurza!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brunia86 napisał(a):
I nie chce nic mówic ale znowu 2 razy droższa zabawka w Polsce niz tutaj. Ja zapłaciłam na polskie pieniądze 45 zł. Kurcze przecież to tylko zabawka! Czemu taka droga tam a tu tańsza. Przeciez w Polsce jest dużo biednych ludzi i ich nie stac na zabawke za prawie 100 zł. Maskara jak mnie to wkurza!!!!
Oj nie prawda ja zapłaciłam 53zł. Trzeba dobrze szukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no konik morski fajny jest - Tosia sie przy nim uspokaja 🙂
Justyna a może jakieś zwierzątko interaktywne ? http://allegro.pl/furreal-kot-kotek-interaktywny-hasbro-najtaniej-i1854306278.html albo są teraz takie zestawy robótek ręcznych np. z gipsu albo z koralików do samodzielnego wykonania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak samo z tymi leżaczkami Fisher Price wysyłałam kuzynce bo tu wpromocjii za 90 zł w przeliczeniu na złotówki wyszło albo wózek Quinny ja tu mam (niezadowolona jestem ale to szczegół) i za 1200 zł na polskie kupiłam cały komplet a w Polsce max drogi. Kurcze tak bym chciała wrócić ale realnie myślac to Polska wyzyskuje ludzi. No normalnie sie zdenerwowałam :P Bo jak mi mama opowiada albo jak sama jade i ide so sklepu i biore kilka rzeczy a tu 100zł idzie to można sie zdenerwować a pieniedzy nie dołożą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunia nie denerwuj sie tak 😉
dziekuje za pomysly.Kupie jakis sweterek,ksiazke i zabawke 🙂 kochane jestescie.
Moniczek ona by zywego wolala 😁
marta wiem dzieci tak maja,jak siostra urodzila najmlodsza to starsza wszystkim lalka matkowala i nawet udawala ze rodzi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze może prawda trzeba szukać. Tylko tak spojrzałam na tą cenę z tej stronki 🙂Ale np moja mama mieszka w małej miejscowosci i kurcze sporzywcze sklepy chyba sie dogadują ze sobą bo ceny identyczne. A jak podwyżka to wszędzie taka sama. Hmm na wieksze zakupy to jednak do miasta sie opłaca wiekszego. Ale do Biedronki np albo Lidla mama ma jakies 30 km wiec sie tak za bardzo nie opłaca po mniejsze zakupy. A w małych miejscowosciach promocjii brak . Dobra zmieniam temat 🙂

Powiedzcie mi czy Wasze dzieciaczki też bardziej wycieraja włoski na czubku i sprzodu głowy? Bo mój ma dużo włosków z tyłu a sprzodu łysy max :P Jak machalica wygląda hehe I sie zastanawiam jak on to robi bo przecież leżąc tylne powinny sie wycierać chyba nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wkoncu Lilka usnela 🙂 od 9 nie wiedziala czego chce 🤪 🤪 🤪 moze przeczuwa ze czeka ja dzisiaj szczepienie i dlatego taka marudna 😉 😉 😉 na szczescie przestalo padac i sloneczko wychodzi to spacerek do osrodka przyjemniejszy bedzie 🙂 🙂

brunia Lilka tez z tylu ma dlugie wloski a z boku lyse placki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ten konik morski jest super chyba ja się skusze na niego ☺️
dziewczyny Michał nie robi kupy już 10 dzień 😞 wczoraj dałam 1/2 czopka i nic. Nic go nie boli nie pręży się czasem ma problem z bąkiem ale to chwilowe. Lekarze mówią że nawet do 14 dni dzieci nie robią kupy 🤢 co byście zrobiły na moim miejscu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Siehankowa jak tam Ksawier?

diviana, no widac, ze czuje się lepiej 🙂 chyba tak samo jak ja chciał wrócić do domu 🙂 z tym, ze musze na nowo uczyć go "rytmu dnia", bo przez chorobe i szpital częściej wisi na cycku... ale, kilka dni i myślę, że wszystko wróci do normy 😉 wczoraj ładnie zasnął po kapieli, z tym, że budził sie często na cycka, bo o 23.30, przed 2., o 4.30 a pózniej o 7 - łoo matko 😜 ale najwazniejsze, ze kupki są już normalne 🙂
a dziś rano karmie go, troche stęka, czoło zmarszczone, jakis taki niezadowolony... nagle słyszę - idzie kupa 😉 a po wszystkim, wypuścił cyca i walnął taaaaki uśmiech , jakby conajmniej 6. w lotka trafił 🤪 😁 😁 jak to dzieciom niewiele do szczęścia potrzeba 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...