Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
Diviana napisał(a):
My chrzest planujemy w maju.
A co do chrzczenia większych dzieci to u rodziców na wsi chrzcili 3 latka, przez całą msze był grzeczny się rozglądał itp. a jak był moment polewania wodą dzieciak na cały głos "cholera jaka zimna" ha ha ha od tego czasu we wsi się śmieją że trzeba chrzcić dzieciaka co jeszcze nie mówi bo może obciachu narobić 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪

🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
My chrzest planujemy w maju.
A co do chrzczenia większych dzieci to u rodziców na wsi chrzcili 3 latka, przez całą msze był grzeczny się rozglądał itp. a jak był moment polewania wodą dzieciak na cały głos "cholera jaka zimna" ha ha ha od tego czasu we wsi się śmieją że trzeba chrzcić dzieciaka co jeszcze nie mówi bo może obciachu narobić 🤪 🤪 🤪

Dobre 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
My chrzest planujemy w maju.
A co do chrzczenia większych dzieci to u rodziców na wsi chrzcili 3 latka, przez całą msze był grzeczny się rozglądał itp. a jak był moment polewania wodą dzieciak na cały głos "cholera jaka zimna" ha ha ha od tego czasu we wsi się śmieją że trzeba chrzcić dzieciaka co jeszcze nie mówi bo może obciachu narobić 🤪 🤪 🤪


ooo Divianka poprawiłaś mi humor hehehe... dobre to było 🙂 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena każdy ma czasem słabszy okres, szczególnie w takie jesienne dni ale Ty masz w sobie tyle siły (co widać było przy ćwiczeniach z Kubą) tyle serca we wszystko wkładasz że na pewno dasz radę. Jesteś niezwykła bo sama potrafisz nauczyć sie wielu rzeczy, wiele z nas w tym ja Tobie ufamy bardziej niż lekarzowi i najważniejsze że zawsze możemy na Ciebie liczyć. Too dzięki Tobie mamy stronę sierpnióweczek, pamiętam jak ją robiłaś i wszystkie nie mogłymy się doczekać efekty a potem jak czytałyśmy tekst z pierwszej strony, puszczałyśmy piosenkę i płakałyśmy ze wzruszenia. Jesteś niezwykła bo dla każdego masz dobre słowo, Twój post o każdej z nas był niezwykle trafny i budujący, Ty potrafisz zjednać sobie tłumy swoim dobrym sercem. Buziak 😘 i oklask dla Ciebie za siłę którą w sobie masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zgadzam sie z Diviana! !! Magda i Marta zawsze doradza cos madrego na kazda bolączkę
Dzien dobry mamusie! !
U nas znowu problem,wiktorek malo przybiera, lekarka mowila.ze narazie nic nie robimy bo maly cos tam przybiera tylko mam go budzic w nocy na cycek a jak nadal bedzie tak malo wazyl to jedno dokarmianie bedziemy robic. Jest bardzo zywotny i to pewnie dlatego szybko spala wszystko. Wazy 4,700. Lekarka mowila ze tez jej synek byl taki chudziutki a teraz kawal chlopa. Ale jakos tak sie zmartwilam.ze sie poplakalam.
Nasz synus caly chrzest byl w wozku (normalnie w gondoli) wszystkie 7 dzieci chrzczonych tak bylo i spal caly czas. Na polanie glowy obudzil sie usmiechnal do ksiedza i zasnal :-) kochane dziecko. W restauracji go nakarmilam i jak wszyscy sie zwijali to dopiero zaczal marudzic hihihi :-) a tak sie balam ze bedzie plakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

madalena jesteś cuuudna!!! 🙂
I pamiętam jak zawitałaś do nas by zapytać jaką płeć Twojego Dzidusia widzimy na zdjęciach 🙂
Buziak dla Ciebie 😘

Foga u nas teraz około 4 kupek na dobę obecnie,
ale był czas, że po każdym karmieniu 😉

milium jak ja Ci zazdroszczę tego sukcesu z usypianiem...
U nas ciągle ciężko 😞

I marzy mi się mocna kawa+snikers...buuuuuuu

A chrzcić mieliśmy właśnie 6 listopada...ale przez odłożone szczepienie będzie 10 grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po obiadku....Tosia dzisiaj dużo śpi 🤪
Diviana opowieść o chrzcie dobra 🙂 któraś z Was pisała o koszulce no to synuś Was załatwił.... (Inez albo Milium ale nie pamiętam... ☺️ skleroza)
Diviana a za posta o Madzi Ci zaklaskałam bo to święta prawda....
Madzia a Ty głowa do góry jutro będzie lepszy dzień. 😘 😘 😘
i gdzie Nasza Kornelka bo się stęskniłam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Czy któraś z was łyka witaminy dla kobiet karmiących i może polecić takie, które nie stają w gardle 😜 bo po kilku dniach mam problem z łykaniem.


Ja używałam Prenatal DHA a teraz Vita-miner i mogę polecić mi nic w gardle nie staje 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Czy któraś z was łyka witaminy dla kobiet karmiących i może polecić takie, które nie stają w gardle 😜 bo po kilku dniach mam problem z łykaniem.


Ja używałam Prenatal DHA a teraz Vita-miner i mogę polecić mi nic w gardle nie staje 😁 😁 😉

No własnie już mi sie te prenatal DHA skończyły i myslałam o innych ale właśnie w takiej postaci. a te vita-miner jakie są? bierzesz to i to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Dzień dobry 🙂

madalena jesteś cuuudna!!! 🙂
I pamiętam jak zawitałaś do nas by zapytać jaką płeć Twojego Dzidusia widzimy na zdjęciach 🙂
Buziak dla Ciebie 😘

Foga u nas teraz około 4 kupek na dobę obecnie,
ale był czas, że po każdym karmieniu 😉

milium jak ja Ci zazdroszczę tego sukcesu z usypianiem...
U nas ciągle ciężko 😞

I marzy mi się mocna kawa+snikers...buuuuuuu

A chrzcić mieliśmy właśnie 6 listopada...ale przez odłożone szczepienie będzie 10 grudnia.


Mapa nasz Wituś to też nie był łątwym uczniem, tak płakał na początku że przepraszałam sąsiadów za te wrzaski, a jedna sąsiadka mówiła że myślała ze mały ma kolki i że dlatego tak płacze, ale sie poczułam jak wredna matka ☺️ bo płacz był z innego powodu.
A teraz to mu sie chyba tak to spodobał ze sam zasypia że juz trzecia drzemka dzisiaj jest uskuteczniana, a on sobie leży słucha muzyki i zasypia i uśmiecha sie od czasu do czasu, chyba za dużo mu mówiłam ze jestem z niego dumna 😁
A czy Wasze dzieci też sie tak przekręcają z plecków na bok jak leżą? Mój od wczoraj non stop sie przekręca na boki i się z tego cieszy, a ja nie wiem może go plecy bolą od leżenia?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola ja mam teraz vita-miner i jeśli "nie lubisz" przełykać to nie polecam
tam jest duża tabletka niepowlekana + kapsułka coś jak tran.

Wcześniej brałam Matruelle Pharmaton i mi podchodziły ale tam dopiero jest
duża kapsułka- tylko, że taka bardziej miękka i gładka.

A bardzo małe i delikatne tableteczki ma Pregnaplus - te brałam w ciąży 🙂
Tylko tam nie mam DHA-można osobno kupić z tej serii.

Ja teraz kierowałam się ceną ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
My już po obiadku....Tosia dzisiaj dużo śpi 🤪
Diviana opowieść o chrzcie dobra 🙂 któraś z Was pisała o koszulce no to synuś Was załatwił.... (Inez albo Milium ale nie pamiętam... ☺️ skleroza)
Diviana a za posta o Madzi Ci zaklaskałam bo to święta prawda....
Madzia a Ty głowa do góry jutro będzie lepszy dzień. 😘 😘 😘
i gdzie Nasza Kornelka bo się stęskniłam ....

Daniela dzisiaj zwróciłam uwage na liczbe twoich postów przez te trzy szóstki, a teraz doszłam do wniosku, ze ty chyba naszą rekordzistka jesteś 🙂 Więc dla rekordzistki oklask 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
daniela napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Czy któraś z was łyka witaminy dla kobiet karmiących i może polecić takie, które nie stają w gardle 😜 bo po kilku dniach mam problem z łykaniem.


Ja używałam Prenatal DHA a teraz Vita-miner i mogę polecić mi nic w gardle nie staje 😁 😁 😉

No własnie już mi sie te prenatal DHA skończyły i myslałam o innych ale właśnie w takiej postaci. a te vita-miner jakie są? bierzesz to i to?


mi się te prenatal tez skończył i w aptece nie mieli wzięłam vita miner ale one są normalne takie różowe nie jak prenatal żelowe..hmmmm... mało maślane mi wyszło mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my po spacerku- zupka się robi a Szymek śpi (znów sam zasnął) jak się cieszę, myślałam że będzie gorzej.
A ze złych rzeczy to chyba znów katar go dopadł:/

Foga- suknia wysłna, listonoszka powiedziała, że do piątku dojdzie 🙂 co do chrztu, to Muniek nasz całą mszę przepał, pod ołtarzem na chwilę otworzył ślepia i znów zasnął. A na mszy go nie trzymałam tylko do wózka wpierniczyłam. Co do beta powiem tak- mi się to nie podoba, a u nas tylko Szymon nie był w becie, ale ja na wsi mieszkam więc wiesz 😉
Diviana- cholera ale zimna- the best
Mapa- jak mogłaś, przypomniałaś mi o istnieniu snikersa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
daniela napisał(a):
My już po obiadku....Tosia dzisiaj dużo śpi 🤪
Diviana opowieść o chrzcie dobra 🙂 któraś z Was pisała o koszulce no to synuś Was załatwił.... (Inez albo Milium ale nie pamiętam... ☺️ skleroza)
Diviana a za posta o Madzi Ci zaklaskałam bo to święta prawda....
Madzia a Ty głowa do góry jutro będzie lepszy dzień. 😘 😘 😘
i gdzie Nasza Kornelka bo się stęskniłam ....

Daniela dzisiaj zwróciłam uwage na liczbe twoich postów przez te trzy szóstki, a teraz doszłam do wniosku, ze ty chyba naszą rekordzistka jesteś 🙂 Więc dla rekordzistki oklask 🤪


hahah Ann Siehankowa ma większą ilość jeśli się nie mylę 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...