Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
moja tez brzuszek boli ciagle...cale dnie placz natomist cale noce przesypia super idzie spac po kapieli 20-21 i wstaje o 6 rano dopiero...a ja jestem tak zmeczona po calym dniu placzu ze usypiam z nia...juz nie pamietam kiedy z mezem mielismy chwile czsu dla siebie w sumie od urodzenia malej to nie mielismy...slyszlamze na soter kolki podobno pomaga papaweryna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela dziękuję ☺️ a Tosieńka słodka i w domku już widzę skończone, super
Aneczkare u mnie też nalot much i to jakiś takich śnietych wlatują mi do włosów i mnie denerwują
No ja lece na spacer ide sie wiec ubrać i potem na szybko jak Wy oby tylko do wózka i na dwór, a co do sieroctwa, to ja też tak wyglądam nawet sobie o tym wczoraj pomyślałam jak wychodziłam, że wyglądam jak idź stąd i nie wracaj, z mokrymi plecami, masakra.
No nic lece, aha zrobiłam ciasto nawet dwa na urodziny mojego m, Wituś siedział sobie ze mna w kuchni i patrzył co mamusia robi, za to w kulminacyjnym momencie kiedy musiałam nakładać szybko polewę i krem zeby nie zastygły to mój synuś sie znudził i musiałam sie spieszyc bo był płacz no i jedno ciasto jest lekko koślawe ale co tam liczą sie checi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie 🙂
U nas też dziś pięknie-wróciliśmy ze spacerku -dziś półtorej godziny,
Maciuś śpi a ja jem obiadek podczytując co u Was 🙂

Diviana też pomyślałam o chuście-myślę, że mogłaby Ci bardzo ułatwić życie 😉
A dziś Ala kończy 10 tygodni-wszystkiego naj dla niej 😘
Już niedługo koniec kolek 😉

Daniela
śliczna jest Tosia i jak u Ciebie czyściutko....wow 😁
A jak drugi pokój? Robicie czy na razie przerwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena rysunki super i dobrze, że Pati zapytałaś...
bo ja źle jednak Niuńka układałam ☺️
Madziu a wiesz dlaczego ważne jest by rączki zwisały?

U nas jest jakoś dziwnie z tą główką,
bo na moich kolanach czy na brzuchu Maciuś dzielnie zadziera główkę i trzyma ją dość długo
a położony na macie czy kocyku bardzo rzadko i na krócej,
nawet jak go zabawiam i mobilizuję...hmmm

Paloma
wow na fitness z Synkiem 🙂
Mój by na to nie pozwolił 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Witajcie Mamusie 🙂
U nas też dziś pięknie-wróciliśmy ze spacerku -dziś półtorej godziny,
Maciuś śpi a ja jem obiadek podczytując co u Was 🙂

Diviana też pomyślałam o chuście-myślę, że mogłaby Ci bardzo ułatwić życie 😉
A dziś Ala kończy 10 tygodni-wszystkiego naj dla niej 😘
Już niedługo koniec kolek 😉

Daniela
śliczna jest Tosia i jak u Ciebie czyściutko....wow 😁
A jak drugi pokój? Robicie czy na razie przerwa?


Mapa drugi pokój już dawno skończony 🙂 Gabi ma tam pole do popisu 😁 tylko ze spaniem gorzej , na początku spała całą noc a teraz jej się odwróciło i w nocy przychodzi do nas 🤢
a i dziękuję ☺️ staram się żeby było czyściutko, ja to do pedantów należę coś jak Pati 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Paninka napisał(a):
milium co tam ze koslawe! ja ciasta to ostatnio na Boze narodzenie robiłam ☺️ ☺️


to tak jak ja i gdyby nie Foga to nie wiem 🙃 🙂 Dobra biorę się za prasowanie.


skłamałam 😉 😉 na wielkanoc tez zrobiłam - takie z soku Kubus 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Paloma co do twoich pasji to właśnie "wykąpałam" konia na biegunach, teraz stoi w wannie i obcieka 😁 😁 😁

PS. Zakurzony był 🤪 🤪 🤪


martaaaaaaa 😁 😁 😉 😁 😁



Ale to prawda 🙂 nawet mu grzywę i ogon suszarką podsuszyłam, żeby puszyste były 😁 😁 😁

🤪 🤪 🤪 i napuszony w wannie stoi 🤪 🤪 🤪
No teraz jak Arab wygląda 🙂


z wami to można ze śmiechu paść 😁 🤪 😁 🤪 😁 🤪 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka daję fotki, tylko nieco niewyraźne, bo pod słońce robione:
http://img810.imageshack.us/i/25110060.jpg
http://img580.imageshack.us/i/33262440.jpg
http://img545.imageshack.us/i/15449406.jpg
http://img97.imageshack.us/i/40691135.jpg

Właśnie wróciliśmy ze spacerku, a przy okazji do szwagierki wdepnęłam i jest rezultat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Paninka napisał(a):
milium co tam ze koslawe! ja ciasta to ostatnio na Boze narodzenie robiłam ☺️ ☺️


to tak jak ja i gdyby nie Foga to nie wiem 🙃 🙂 Dobra biorę się za prasowanie.


skłamałam 😉 😉 na wielkanoc tez zrobiłam - takie z soku Kubus 😜 😜 😜


Paninka jeśli to, o którym myślę, to pewnie extra smaczne Ci wyszło 🙂 Moja siostra teraz w niedzielę takie zrobiła i przywiozła, no rewelacja, tak mi smakowało 🙂
Nieskromnie powiem, że trochę umiem coś tam upiec, ale teraz to graniczy z cudem. Mam takie które piekę na każdą okazję, ale troche czasochłonne jest, miodownik się nazywa. Wychodzi za każdym razem 🙂
Paloma my się reklamujemy jak możemy 😉 🙂 Dziewczyny już komin czyściły itp 😉 🤪 się działo 🤪 🙃 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 nie wiem czy o tym samym ciescie mowimy...to moje jest extra szybkie - takie oszukane ☺️ ☺️budyn gotuje sie na soku wylewa na biszkopty galaretka jakies owoce i ciasto juz jest ☺️ 😁
a piec lubie, gotowaz zreszta tez tylko ostatnio cos pomysłu nie mam...ale m. wczoraj zazyczyl sobie pieczone udka z ryzem i warzywami chinskimi i bedzie miał 😜


a ja własnie zrobilam sobie kawke...szukałam otwartego mleka w lodowce i znalazlam...wszystkie trzy kartony otwarte 😠 ja nie wiem czy m. sprawdzal ktore bielsze czy jak 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann dziękuję bardzo 😘 😘 zaspokoiłaś moją ciekawośc 🙂 🙂 Jesteś kobitka express 🙂 Rozumiem że tam jest jakiś pas do zapięcia dziecka prawda? A miejsca sporo zajmuje i czy wygodne w użytkowaniu jest dla mamy bo ja się strasznie denerwuję jak mam coś ustawi np. oparcie wyzej czy niżej albo wpiąc pas w foteliku jak jedziemy samochodem. No tak mnie to złości bo sie wszystko wtedy przeciwko mnie sprzysięga i ruszyc się nie chce, a ja się nasiłowac muszę. Oj mam wymagania 😜 Chodzi mi o to czy od strony technicznej jest lekkie w obsłudze, czy siły używac nie trzeba 🥴 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa Ty pytalas o oparcie w wozku...u mnie tez da sie podniesc, ostatnio sprobowałam jak Lilka w wozku była ( zazwyczaj spi na spacerze ale wtedy akurat przytomna była 😉) i jak dla mnie za wczesnie jeszcze...w takiej nienaturalnej pozycji była i szybko opusciłam...ale ksawier straszy jest i wiekszy to wsadz go i zobacz...moze on juz dorósł 😁 😁

a gdzie justynka? dzisiaj na spacerze o niej pomyslalam...cos dawno jej nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
ann dziękuję bardzo 😘 😘 zaspokoiłaś moją ciekawośc 🙂 🙂 Jesteś kobitka express 🙂 Rozumiem że tam jest jakiś pas do zapięcia dziecka prawda? A miejsca sporo zajmuje i czy wygodne w użytkowaniu jest dla mamy bo ja się strasznie denerwuję jak mam coś ustawi np. oparcie wyzej czy niżej albo wpiąc pas w foteliku jak jedziemy samochodem. No tak mnie to złości bo sie wszystko wtedy przeciwko mnie sprzysięga i ruszyc się nie chce, a ja się nasiłowac muszę. Oj mam wymagania 😜 Chodzi mi o to czy od strony technicznej jest lekkie w obsłudze, czy siły używac nie trzeba 🥴 😉 🙂

Wadą jest to, że zajmuję dużo miejsca 😞 Rozłożona, bo można ją złożyć i oprzeć. Natomiast siły nie trzeba. Ja sama ja skręcałam,bo nie chciało mi się na męża czekać, aż z pracy wróci. Pasy też działają sprawnie. A i dodam jescze, że można ją jeszcze bardziej rozłoży,c, to jest drugi poziom, tylko ja mam wrażenie, ze na tym najniższym Hania mi się z huśtawki wysunie. Acha, pasy zapinają się na zatrzask.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ann ja sie chyba juz napaliłam. U mnie i tak ciasno ale może gdzieś ten mebelek Rysiowi wcisnę. Tylko tak patrzę co wynieśc i nie bardzo wiem co 😮 😮 Pomogłaś mi kochana bardzo 😘
Justyna ma chorego Norberta i ostatnio pisała, że znów przy jedzeniu problem wrócił. Trzymajmy za nich kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...