Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂
Andżelika właśnie dostałam buciki 🤪 Są prześliczne 🤪 Oklask dla ciebie 😘 😘 😘
Madalenka po prostu wow 🤪 🤪 🤪 🤪 M po takiej nocy z taką kobietą to dzisiaj pewnie w pracy troszkę zamyślony jest 🤪
A u mnie znowu choróbsko 😞 Tym razem Igor. Właśnie z Mariuszem do lekarza pojechali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

No nie moge jeszcze nie zajrzec.Uzalezniacie 😁
Kornelka pokaz tym purchawom gdzie ich miejsce 😉
ann Mariusz to twoj malz? No zobacz,mamy syna Norberta i meza Mariusza 😁 Jak nastepnym razem urodze chlopca to dam mu Igor 😁
Karolcik anioleczek z mini rozkami naz glowce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
No nie moge jeszcze nie zajrzec.Uzalezniacie 😁
Kornelka pokaz tym purchawom gdzie ich miejsce 😉
ann Mariusz to twoj malz? No zobacz,mamy syna Norberta i meza Mariusza 😁 Jak nastepnym razem urodze chlopca to dam mu Igor 😁
Karolcik anioleczek z mini rozkami naz glowce 😁

Tak 🙂 A szwagierkę mam Justynę 🙂 A potem za Igorkiem - Antonina Hanna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarolciK napisał(a):
Dziewczyny a jaką stosujecie antykoncepcję? Wiem że była na ten temat dyskusja, ale dziś idę do gina. Nie wiem na co się zdecydować i co mogę stosować.


ja mam wkładkę Mirena 🙂 i szczerze ja polecam tylko to spory jednorazowy wydatek noo w sumie potem przez 5 lat spokój 🙂 w moim przypadku jedyne rozsądne rozwiązanie bo przy tabletkach na bank w nie długim czasie pojawiła by się Marysia 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarolciK napisał(a):
A tu mój mały... aniołeczek...

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/diabloyx.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6945/diabloyx.jpg[/IMG][/URL]


ale pyzunia z niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny- dziękuje wam wszystkim za rady. Ja obstawiam za małą ilość pokarmu, było ostatnio trochę nerwów z tą babcią i może to się po części przyczyniło. Spróbuję odciągać przystawiać no i chyba dam mu na razie mm. A jakie mm kupić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
KarolciK napisał(a):
Dziewczyny a jaką stosujecie antykoncepcję? Wiem że była na ten temat dyskusja, ale dziś idę do gina. Nie wiem na co się zdecydować i co mogę stosować.


ja mam wkładkę Mirena 🙂 i szczerze ja polecam tylko to spory jednorazowy wydatek noo w sumie potem przez 5 lat spokój 🙂 w moim przypadku jedyne rozsądne rozwiązanie bo przy tabletkach na bank w nie długim czasie pojawiła by się Marysia 🤪 🤪
Hehe nio a tak za 5 latek wyciągnie i siup Marysia 🤪 🤪 🤪

Ja biorę Cerazette, na razie. Bo musze pomyśleć o czyms na dłuższą metę. Jakoś nie wyobrażam sobie łykania tabsów przez natępne 15 lat, hehe zakładając że wtedy dopadnie mnie menopauza 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
cześć dziewczyny- dziękuje wam wszystkim za rady. Ja obstawiam za małą ilość pokarmu, było ostatnio trochę nerwów z tą babcią i może to się po części przyczyniło. Spróbuję odciągać przystawiać no i chyba dam mu na razie mm. A jakie mm kupić??
Każde możesz, to twój wybór. Żeby tylko małemu posmakowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
KarolciK napisał(a):
Dziewczyny a jaką stosujecie antykoncepcję? Wiem że była na ten temat dyskusja, ale dziś idę do gina. Nie wiem na co się zdecydować i co mogę stosować.


ja mam wkładkę Mirena 🙂 i szczerze ja polecam tylko to spory jednorazowy wydatek noo w sumie potem przez 5 lat spokój 🙂 w moim przypadku jedyne rozsądne rozwiązanie bo przy tabletkach na bank w nie długim czasie pojawiła by się Marysia 🤪 🤪
Hehe nio a tak za 5 latek wyciągnie i siup Marysia 🤪 🤪 🤪

Ja biorę Cerazette, na razie. Bo musze pomyśleć o czyms na dłuższą metę. Jakoś nie wyobrażam sobie łykania tabsów przez natępne 15 lat, hehe zakładając że wtedy dopadnie mnie menopauza 🤪 🤪 🤪


Dzięki dziewczyny! Ja właśnie nie mogę tabletek ze względu na moją wątrobę a do tego jeszcze te kamienie wykryte w ciąży 🤢 I chciałabym od razu pomyśleć o czymś na dłuższą metę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
cześć dziewczyny- dziękuje wam wszystkim za rady. Ja obstawiam za małą ilość pokarmu, było ostatnio trochę nerwów z tą babcią i może to się po części przyczyniło. Spróbuję odciągać przystawiać no i chyba dam mu na razie mm. A jakie mm kupić??
Każde możesz, to twój wybór. Żeby tylko małemu posmakowało


A jakie jest godne polecenia? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
cześć dziewczyny- dziękuje wam wszystkim za rady. Ja obstawiam za małą ilość pokarmu, było ostatnio trochę nerwów z tą babcią i może to się po części przyczyniło. Spróbuję odciągać przystawiać no i chyba dam mu na razie mm. A jakie mm kupić??
Każde możesz, to twój wybór. Żeby tylko małemu posmakowało


A jakie jest godne polecenia? 🙂


Może kup różne w tych małych słoiczkach i zobazysz które małemu bedzie najbardziej smakować, choć nie wiem czy można tak zmieniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
cześć dziewczyny- dziękuje wam wszystkim za rady. Ja obstawiam za małą ilość pokarmu, było ostatnio trochę nerwów z tą babcią i może to się po części przyczyniło. Spróbuję odciągać przystawiać no i chyba dam mu na razie mm. A jakie mm kupić??
Każde możesz, to twój wybór. Żeby tylko małemu posmakowało


A jakie jest godne polecenia? 🙂


Lilka w szpitalu dostawała bebiko...miala po nim kolki...teraz dostaje nan pro i jest ok od razu je zaakceptowała wiec juz nie kombinowałam...a i cena nie jest taka straszna jak np. mleka Bebilon...ale wiadomo ze kazde dziecko inaczej reaguje...

ann zdrowka!

co do konikow to jak powiedzialam m. ze trzeba na biegunach kupic to stwierdzil ze zywego jej kupi...a ze tutaj juz chyba wszystkie mozliwe zwierzeta byly to nawet bym sie nie zdziwila....jak jeszcze z zmama mieszkalam to sasiedzi maja stadnine okolo 40 koni...nasza dzialke dzierzawia pod wybieg dla nich...masakra jest w upaly bo smrod i much pelno ale jak przyjemnie wyjsc na podworko i popatrzec jak biegaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry (w sumie nie wiem czy taki dobry) 😞 😞
To my już po szczepieniu (kieszeń lżejsza o jedyne 580 zł) na rota i pneumokoki.
Niestety napięcie i asymetria delikatna nadal się utrzymuje, więc w środę nie idziemy już tak bardzo profilaktycznie, a z nastawieniem na to że będzie rehabilitacja.
Dostaliśmy też skierowanie do poradni chorób metabolicznych, bo mamy strasznie małe ciemiączko.
I mamy za mały przyrost wagi 😠 😠 😠 😠 aktualnie tylko 5,5kg. Więc od dziś koniec z przespanymi nocami i budzimy się maks co 4 godziny na karmienie (czuje że może być ciężko). Pani dr stwierdziła że on jest jeszcze zdecydowanie za mały na przesypianie całej nocy. Kolejna wizyta za dwa tygodnie zobaczymy ile przytyje
Więc mój wczorajszy humor się utrzymuje, jest ranek a ja nie mam na nic ochoty. Mam nadzieje tylko na udane spotkanie z dziewczynami (choć niewiadomo czy Jola dojedzie 😞 ), oby tylko KarolciK nic nie wypadło.
A teraz spróbuje was trochę doczytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):

Jo-aneczka pomysł z Ptysiem rewelacja, a tam możliwa jest też adopcja realna i tak się zastanawiam czy rodziców nie manówić ale ewnie byłby problem z przewiexieniem konika, oni mają gospodarstwo na suwalszczyźnie, a nawet sami bredzili że małej kucyka kupią 😮 to już bym wolała żeby uratowali jakiegoś potrzebującego pomocy. Zobaczyłam gdzie się to mieści z Wrocławia nie ma sensu targać konika, ale poszukam czegoś bliżej. A na Ptysia zrobię przelew


Diviana jeżeli będziesz chciał zaopiekowac się jakimś koniem „realnie”, to daj znać zawsze można wybrać jakiegoś fajnego nawet ze schroniska. I zapamiętaj jedno, że dla dziecka nie watro kupować kucyka, lepsze, fajniejsze i spokojniejsze są rasy małych koni. Kucyki są koszmarnie wredne z charakteru i najczęściej tylko do 50kg, a żeby małe dziecko wsadzić to trzeba konia najpierw zmęczyć. Więc najłatwiej jest wsiąść samemu

i będę dziś pisać na raty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
Foga napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry 🙂

Ale ja dzisiaj rześka jestem 😉 🤪

moniczek
przyłączam się do kawki 😜


hihi............... no po dzisiejszej nocy urodzinowej m , wcale ci się nie dziwię 🤪 zaaplikowałaś sobie witaminę s i od razu masz wigor 🤪 🤪 🤪

wit. s najlepsza na wszystko 😁

a mojego nie ma 😠 😠 😠 😠 i nawet nie wiadomo czy dziś wróci 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...