Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
ponowie swoje pytanie- co o tym myślicie?
nie wiem co z moim smykiem- tak się nakombinuje przy jedzeniu, płacz, krzyk a jedzenia tyle co nic. Może mu już moje mleko nie pasuje? Kurcze nie wiem co myśleć

lydziaa u mnie tak ma szczególnie rano np zje o 5 czy 6 a później wstanie około 8 to już jeść wogóle nie chce na siłe muszę dawać trochę może zje i może pare dobrych godzin nie jeść tzn muszę się własnie namęczyć płacze, krzyczy troche zje i się denerwuje jak by jej nie smakowało mleko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
ponowie swoje pytanie- co o tym myślicie?
nie wiem co z moim smykiem- tak się nakombinuje przy jedzeniu, płacz, krzyk a jedzenia tyle co nic. Może mu już moje mleko nie pasuje? Kurcze nie wiem co myśleć
Lydzia to oczywiście jest mozliwe. Moja Julka tak robi teraz gdy cycek jest zbyt pusty, ona nie płacze, ani nie krzyczy, ale rzuca się przy nim. Jakby za "cienkie" dla niej było. I z ty mim mlekiem tak było jak widać bo za mało przybierała.


ale po jedzeniu próbowałam odciągać i jeszcze leciało. To chyba nie ma mało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Daniela ja myslałam, że trochę i was i siebie zmobilizuje, ale tak jak i wy leniwa jestem.
Miałam nadzieję, że ktoś napiszę no dobra... ale jednak nie...

No dobra Jola ja poćwiczę z Tobą. 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ każda z was mnie pyta o numer konta i koniecznie chce mi przelewy robić 😮 😮 😮to mam propozycję.
Zamiast wysyłać do mnie kasę to zróbcie prezent dla Ptysia.
To konik z fundacji Centaurusa, który szuka opiekunów wirtualnych.
Myślę, że wsparcie dla koni będzie fajnym rozwiązaniem. Ja będę zadowolona i Ptysio też.
Jeśli chcecie to możecie wspomóc również innego konika.
Pasuje???
http://www.centaurus.org.pl/konie_do_adopcji_wirtualnej/ptysio_/

No i czekam na adresy pozostałych dziewczyn 😉

A teraz wracam do czytania zaległości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Lydzia ja jak nacisnę też leci.
Dlatego nigdy nie wpadłam na to, ze Julka się nie najada.


to jak to sprawdzić?

Lydzia, a może masz słabszy ten pokarm. 🤨
Ja bym kupiła te mleko mm malutkie i zaobaczyła, jak będzie na nie reagował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka pomóż mi bo ja nie rozumiem na które konto mam wpłate zrobic czy Konto dla wpłat czy Konto zbiórkowe dla wpłat czy może Konto zbiórkowe? Zajefajna jesteś 🙂 Masz oklaska 🙂

P.S. Osobisty już mi pomógł, stwierdził, że wszystko jedno na które konto. Ja bym chciała na konkretnego to coś przy przelewie dopisac czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Jola na brzuch też się coś znajdzie 😁 🤪 🤪
[URL=http://fotoszek.pl/pm-Z1EV.html][IMG]http://fotoszek.pl/dm-Z1EV.jpg[/IMG][/URL]

Może ty kogos jeszcze zmobilizujesz 😆

moja siostra robiły tylko przysiady z rękoma wyprostowanymi, najpierw po 10-20 potem po 50 dziennie, a później nawe po 100 i przez miesiąc strasznie dużo zgubiła, każdy się dziwił, że może na diecie była, a ona tylko przysiady robiła 😁 wieczorem

to od jutra zaczynamy? rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
ponowie swoje pytanie- co o tym myślicie?
nie wiem co z moim smykiem- tak się nakombinuje przy jedzeniu, płacz, krzyk a jedzenia tyle co nic. Może mu już moje mleko nie pasuje? Kurcze nie wiem co myśleć

a czy tak jest przy każdym karmieniu?? bo mój czasmi tak ma że pociagnie ładnie chwilę, a potem puszcza i łapie znowu. A i się jeszcze konkretnie denerwuje jak mu zabiore, bo on sie w najlepsze bawi. A sprawdzić czy sie najada chyba najlepiej jest kontrolowac przyrost wagi.

a u nas od 20.00 młody się o coś wykłóca a ja nie wiem co mu jest. Dlaczego tak jest kiedy zostaje sama?? jak M. jest w domu to chyba jakoś lepiej znoszę marudzenie małego. A w tym tygodniu ciągle jestem sama 😠 😠 😠 😠 m. wyjechał w nocy z pon. na wtorek, wrócił wczoraj w nocy, a dziś jak wstałam do małego o 6 to już go znowu nie było, zjawi się jutro rano tylko po to, żeby sie przebrać i jechać na budowę (bo wstawiają nam okna 🤪 🤪 🤪 🤪 ) a ja nie mogę jehac z nim bo 3 letni bratanek m. ma szkarlatyne 😠 😠 😠 😠 ehhhh chyba łapie doła 😞 😞 😞 😞 😞 a jeszcze jutro szczepienie i jak zwykle wszystko na mojej głowie 😠 😠 😠 😠
dobrze że chociaż się z dziewczynami spotkam 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Jola na brzuch też się coś znajdzie 😁 🤪 🤪
[URL=http://fotoszek.pl/pm-Z1EV.html][IMG]http://fotoszek.pl/dm-Z1EV.jpg[/IMG][/URL]

Może ty kogos jeszcze zmobilizujesz 😆

moja siostra robiły tylko przysiady z rękoma wyprostowanymi, najpierw po 10-20 potem po 50 dziennie, a później nawe po 100 i przez miesiąc strasznie dużo zgubiła, każdy się dziwił, że może na diecie była, a ona tylko przysiady robiła 😁 wieczorem

to od jutra zaczynamy? rano


Rano zalatana jestem, wieczorem? 😉 🙂 Przysiady reflektuję 🙂 do tego jeszcze sie zmuszę ale chyba tylko razem z Wami 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
co do skarpet, to ja mojemu raz powiedziałam, że jak zobacze jeszcze raz jego skarpetki to lecą przez okno. I teraz je chowa 🙂


He, he, a ja mojemu wkładam do teczki, z którą chodzi do pracy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Daniela ja myslałam, że trochę i was i siebie zmobilizuje, ale tak jak i wy leniwa jestem.
Miałam nadzieję, że ktoś napiszę no dobra... ale jednak nie...

Jola ja jestem zbyt leniwa do ćwiczeń w domu, dlatego chodzę na płatne zajęcia (o ile syn mi daje, bo się coś ostatnio wieczorami buntuje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
co do skarpet, to ja mojemu raz powiedziałam, że jak zobacze jeszcze raz jego skarpetki to lecą przez okno. I teraz je chowa 🙂


He, he, a ja mojemu wkładam do teczki, z którą chodzi do pracy 😁 😁 😁

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
🤪 🤪
masz oklaska za poprawę mojego humoru 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
jo-aneczka pomóż mi bo ja nie rozumiem na które konto mam wpłate zrobic czy Konto dla wpłat czy Konto zbiórkowe dla wpłat czy może Konto zbiórkowe? Zajefajna jesteś 🙂 Masz oklaska 🙂

P.S. Osobisty już mi pomógł, stwierdził, że wszystko jedno na które konto. Ja bym chciała na konkretnego to coś przy przelewie dopisac czy jak?


Napisz po prostu "Ptysio". To mój ulubiony. Jest też Ptyś, też kucyk.
Buziaki i oklaski dla ciebie, że chcesz wspomóc koniczka 😘 😘 😘 😘 😘
P.S. A konto wszystko jedno jakie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Paloma w nocy tak nie ma- napije się trochę i potem zasypia, ale marudzenia i płaczu nie ma. W ciągu dnia się to częściej zdarza

a jak często je w ciągu dnia i czy na jedno karmienie jest jeden cycek czy oba??
a może w ciągu dnia akurat nie jest tak bardzo głody i szuka tylko zainteresowania i zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...