Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
wpadłam jeszcze wieczorkiem bo nie mogę bez Was hihi

Andżelika
jaka super fotka w awatarku
Lydzia super prezent szykujesz Szymkowi
ann garnuszkiem na klocuszki bawił się mój Bart i strasznie to lubił -fajna zabawka
Paninka jakie smakowite grzybki znalazłaś
jo-aneczka pogratulować męża - szczęściara
Marta jaka cudna Julka w awatarku
Diviana Alicja jest słodziutka
Justynko brawa dla Norberta za postępy - cierpliwości i będzie dłużej główkę trzymał
doczytałam że większość mężów ułożonych no Bogu dzięki że porządni faceci na świecie istnieją 🤪
o Jola to ja poproszę o namawianie do ćwiczeń hihi 😜
a mój m skarpetki też rozrzuca a ciuchy kładzie gdzie popadnie a potem szuka 😮
lydzia spróbuj ściągnąć mleczko laktatorem żeby sprawdzić ilość - Tośka tak się wyginała i płakała a jak sprawdziłam to sie okazało że 2oml jest i ani trochę więcej

Tosia śpi,Bartek buszuje no skąd on tyle energii ma 😮 mi oczy same sie zamykają hehe...
jutro szczepienie - ciekawam ile Tosik waży

Dobrej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola to od jutra zaczynamy, ja mam sprzęty do ćwiczeń, bo mój tata miał kiedyś siłownię. Zakoszę sobie ten wspomagacz do brzuszków. 😁

O Kornelka też się dołącza.

A ja tam zamiast koników wspomagam www.kochamylaure.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paloma21 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Paloma w nocy tak nie ma- napije się trochę i potem zasypia, ale marudzenia i płaczu nie ma. W ciągu dnia się to częściej zdarza

a jak często je w ciągu dnia i czy na jedno karmienie jest jeden cycek czy oba??
a może w ciągu dnia akurat nie jest tak bardzo głody i szuka tylko zainteresowania i zab awy.


W ciągu dnia je co 2-3 godzin czasem prędzej mu dam. Ale zauważyłam, że jak jest zmęczony to ładnie je i zasypia. Zobaczymy. Spróbuję częściej go przystawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Jola to od jutra zaczynamy, ja mam sprzęty do ćwiczeń, bo mój tata miał kiedyś siłownię. Zakoszę sobie ten wspomagacz do brzuszków. 😁

O Kornelka też się dołącza.

A ja tam zamiast koników wspomagam www.kochamylaure.pl


to ja dołączam do brzuszków - może się w końcu zmobilizuję ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Paloma21 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Paloma w nocy tak nie ma- napije się trochę i potem zasypia, ale marudzenia i płaczu nie ma. W ciągu dnia się to częściej zdarza

a jak często je w ciągu dnia i czy na jedno karmienie jest jeden cycek czy oba??
a może w ciągu dnia akurat nie jest tak bardzo głody i szuka tylko zainteresowania i zab awy.


W ciągu dnia je co 2-3 godzin czasem prędzej mu dam. Ale zauważyłam, że jak jest zmęczony to ładnie je i zasypia. Zobaczymy. Spróbuję częściej go przystawiać.

ja nie jestem przekonana do karmienia na siłę, karmie małego na żądanie (jak chce spać 4 godziny to śpi a jak chce jeść co 2 to je), bo jak próbuje go nakarmić częściej to z reguły kończy się to mocnym ulewaniem i jak mi marudzi przy cycku to zasada jest ta sama - nie zmuszam go, bo później muszę go tylko przebierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałam dziś męczący i zwariowany dzień...same kłopoty mi się zwaliły na głowę........ mam dość....... Przepraszam, że nie odnoszę się do postów, ale nie mam sił.......... uciekam spać, chociaż pewnie zaraz Jagoda będzie chciała jeść.......

aaaaaaaa i nie zgasiłyście światła a prąd podrożał 😠 to w takim razie ja gaszę..........
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Jola to od jutra zaczynamy, ja mam sprzęty do ćwiczeń, bo mój tata miał kiedyś siłownię. Zakoszę sobie ten wspomagacz do brzuszków. 😁

O Kornelka też się dołącza.

A ja tam zamiast koników wspomagam www.kochamylaure.pl


to ja dołączam do brzuszków - może się w końcu zmobilizuję ☺️


To ja jeszcze na chwilę zapalę 😉 Moniczek - a niedawno pisałaś, że już nie chcesz, nawet konto z brzuszka usunęłaś 😁 😁 😁
Ciągnie swój do swego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie zapalam, bo podobno włączenie najwięcej prądu ciągnie 😁

Daniela ja już dawno czytam tego bloga, w sumie od kąt była w DDTVN. Ta dziewczynka ma już prawie 2 latka teraz. 🙂

No to teraz dobranoc. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jola ja ćwicze 3 razy w tygodniu po ok. godzince z mężowatym
Lydzia ja mam cienki pokarm, ja ściągam często bo ona leniwa i ssać nie chce i mojego wypija 150 i po 2 gosz jest głodna, a mm wypija 120 i wytrzymuje 3 godz, ale ostatnio pokarmu swego mam coraz mniej
Jo-aneczka pomysł z Ptysiem rewelacja, a tam możliwa jest też adopcja realna i tak się zastanawiam czy rodziców nie manówić ale ewnie byłby problem z przewiexieniem konika, oni mają gospodarstwo na suwalszczyźnie, a nawet sami bredzili że małej kucyka kupią 😮 to już bym wolała żeby uratowali jakiegoś potrzebującego pomocy. Zobaczyłam gdzie się to mieści z Wrocławia nie ma sensu targać konika, ale poszukam czegoś bliżej. A na Ptysia zrobię przelew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.

Lydzia przepraszam, ale komp mi walnął wczoraj i już nie odpisałam. Nie wiem co chcesz sparwdzić, bo tego czy masz chude mleko to chyba się nie da. Powiem ci, że nawet podanie mm, tego nie sprawdzi, bo dzieci zazwyczaj ciągną mm. Jedno jest pewne, daj mu cyca, jeśli wariuje, płacze i krzyczy daj drugiego, jeśli sytuacja trwa nadal daj butlę. Jeśli pociągnie i spokojnie się naje. Sprawa prosta, albo twoje mleko mu nie smakuje, albo on jest poprostu głodny i się nim tylko napija i nie najada.
Co do nocy, mówisz że tak nie robi. Wiesz zazwyczaj w nocy mamy pokarm tłuściejszy może właśnie ten nocny mu pasuje.
Lydzia ja tylko gdybam więc wiesz. Staram sie pomóc.

Ja dziś z Julką do laryngologa jadę, ale na 15 dopiero.

O widziałam, że zabieracie się za ćwiczenia. Weźcie mnie ze sobą, bo ja jak na razie to tylko seks 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
moniczek napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Jola to od jutra zaczynamy, ja mam sprzęty do ćwiczeń, bo mój tata miał kiedyś siłownię. Zakoszę sobie ten wspomagacz do brzuszków. 😁

O Kornelka też się dołącza.

A ja tam zamiast koników wspomagam www.kochamylaure.pl


to ja dołączam do brzuszków - może się w końcu zmobilizuję ☺️


To ja jeszcze na chwilę zapalę 😉 Moniczek - a niedawno pisałaś, że już nie chcesz, nawet konto z brzuszka usunęłaś 😁 😁 😁
Ciągnie swój do swego 😉


jo-aneczka ja Cię proszę Ty nie kracz 🤪 ja się chcę "zmusić" do ćwiczeń z dziewczynami 😁 czwóreczka pociech mi wystarczy (co prawda to połowa z moich młodzieńczych marzeń 🙃 ) ostatnio znalazłam siwy włos 😮 to chyba z nadmiaru życiowych wrażeń hehe 🤪 - teraz czas pomyśleć o sobie...
jak mi się marzy hmmm jakiś pobyt w spa albo coś w tym stylu 😉

no a w ogóle DZIEŃ DOBRY 😎
zapraszam na kawkę


Marta musimy ustalić porę i raze będziemy wygibasy czynić 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.
Ooo matko Marta ty nazekasz ze tylko seks 🤪 🤪 😁
Ja sie tyle naczytalam o spadku libido przy hormonach anty a sie doczekac okresu nie moge ☺️ ☺️
moniczek kazda nowosc przy Norbim daje tyle radosci.Jeszcze jak widze jego starania przy tym,hmm wczoraj myslalam ze go zacaluje ☺️ ☺️
Dzisiaj szczepienia 🤢 Jedziemy z moja inteligentna bratowa 🤢
No coz mam nadzieje ze humor poprawi.
O zapomnialam,jo-aneczka oklask za serducho dlo Ptysia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paloma21 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Paloma w nocy tak nie ma- napije się trochę i potem zasypia, ale marudzenia i płaczu nie ma. W ciągu dnia się to częściej zdarza

a jak często je w ciągu dnia i czy na jedno karmienie jest jeden cycek czy oba??
a może w ciągu dnia akurat nie jest tak bardzo głody i szuka tylko zainteresowania i zabawy.


lydzia w nocy pokarm jest bardziej kaloryczny...moze dlatego jest spokojniejszy w nocy niz w dzien...sprobuj z mm. ja tez mialam duzo pokarmu...lalo sie a Lilka mimo to nienajedzona byla i zachowywala sie jak Twoj Szymus 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry 🙂

Ale ja dzisiaj rześka jestem 😉 🤪

moniczek
przyłączam się do kawki 😜


hihi............... no po dzisiejszej nocy urodzinowej m , wcale ci się nie dziwię 🤪 zaaplikowałaś sobie witaminę s i od razu masz wigor 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...