Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziękuję za miłe słowa dziewczyny...starałam się 🙂
Justynanie ma Ciebie na mapce, ponieważ nie wiem gdzie leży Twoje miejsce zamieszkania. Czy to jest Piotrków Trybunalski? Możesz mi napisać w wiadomości, to poprawię i wyślę ponownie Magdzie 🙂
Evelina nie ma Twojego zdjęcia w galerii Ty niedobra Ty i nie miałam jak wstawić na mapkę ☺️

Wiem, że niektóre zdjęcia są mniejsze, niektóre większe, ale to zależało od wielkości zdjęcia i pixeli ☺️. Poza tym pomieścić dziewczyny na Śląsku i okolicach to cud 😜
Z góry również przepraszam jeżeli jakieś zdjęcie jest umiejscowione niezbyt dokładnie, ale musiałam pomieścić wszystkie zdjęcia 🙂

Crazzy, agapurka jako, że mieszkamy na eksporcie, to umiejscowiłam nas poza granicami kraju 😉

Magda myślisz, że można byłoby jakoś zrobić, że po najechaniu na zdjęcie wyświetlałby się nick tej osoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Inez napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Hehe a ja bardziej to chyba koło Lydzi powinnam być 😜 🙂 Ale co tam 😘


No właśnie Śląsk trochę duży i nie wiedziałam gdzie dokładnie ☺️

Nie szkodzi Inez 😘 Kawał dobrej robótki 😜 😜 😜

Agapurka my 6w1 szczepimy, ale żałuję, że 5w1 nie wybrałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 napisał(a):
Ja odradzam 6w1 bo moja kuzynka położna mówi że wystepują po tym Hipatilis powikłania, nie wiem ile w tym prawdy...ale lepiej chuchac na zimne 🤨

Nasza pediatra polecała 6w1, ale w tym szczepieniu różni się tylko 1 szczepionka, a za wszystkie trzeba płacić 50 zł więcej.

Mam znajomą co pracuje z dziećmi z porażeniami, downem itp. odradzała, jak nie wiem szczepień dodatkowych. Podzielone są zdania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta wybierasz się w m strony?

Dziś pani z pola nas pytała, czy wolelibyśmy żeby Śląsk był przyłączony do PL czy Niemiec (nawiązywała do historii, że niegdyś Ślązacy zadecydowali, że do Niemczech), wszyscy odpowiedzieli, że do Polski, ja jedna wyskoczyłam, że do Niemiec 😁 Lepsze życie, ja się w cale nie dziwię, że Niemcy mają tyle kasy, jak w porównaniu do ich zarobków jedzenie kupują za grosze. A nie to co w PL - zarobki liche, a o żywności to lepiej nie wspominać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów!!!
Kornelka Ty wiśnio tortowa, dopiero wieczorem napisałaś ze masz takie święto, oj Ty 😉 No więc:
spóźnione ale serdeczne życzenia urodzinowe dla młodej mamuśki, buziaczki kochana

Agapurka witaj ponownie widzę że mieszkasz teraz we Frankfurcie nad Menem, a w samym Frankfurcie czy gdzieś na obrzeżach, pytam bo mojego m siostra też tam mieszka i czasami tam bywam 🤪
Lydzia cudowne fotki, a model przeuroczy
No i Inez Ty zdolniacho, świetna ta mapa, ja taki ułom jestem że zdjęcia nie umiem na forum wkleić a Ty proszę, takie dzieło- jestem pod wrażeniem
Karolcia pamiętaj że masz nas kochana, będziemy Cię podtrzymywać na duchu i razem z Tobą odliczać dni do powrotu Twojego m.
Daniela Ty to pewnie już jesteś po chrzcinach, a teraz mała imprezka, mam nadzieję że się wszystko udało.
Moniczek Twoja Tosia słodziutka, oj będzie z niej laska, będzie Ty już ćwicz skuteczne odganianie niepożądanych kawalerów 😉
A ja sobie siedze sama, mój m poszedł na imprezę służbową, Witus już śpi w łóżeczku, a ja zaraz zapłacę rachunki, a potem poszperam w allegro może znajdę jakąs fajną czapę dla mojego synka, bo jakoś wszystkie czapy sa na niego za małe, tak szybko rośnie ze nie nadążam z wymianą garderoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Inez widziałam, super pomysł i prezent dla sierpnióweczek 🙂 🙂 🙂
Dziękuję, bo zaklaskam to ci chyba na Boże Narodzenie taka kolejka 🤪 🤪 🤪
Hmmm.... Jak pomyślę, gdzie moje zdjęcie będzie za rok 🤨 🤨 🤨

Za rok będziesz na Bałtyku, jak Inez, Agapurka i Crazzyy 😉
A tak poważnie to opuszczasz nasz kraj?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczynki
Ja dopiero teraz mam chwilkę,najpierw sprzatanie,potem pranie,a na koniec goście przyjechali.
Moje chłopaki już śpią.
Wszystkiego najlepszego dla Dominika i Norberta 😘
sto lat KORNELKO 😘 😘 😘 😘 😘
lydzia zdjęcia śliczne 🙂
agapurka witaj,ja wykupiłam szczepienia 5 w 1,dodatkowych nie brałam.
I ja tez juz podaję mojemu Filipkowi deserki i kleik 🙂Nasze dzieci w tym samym dniu się urodziły 🙂 Co do ząbków to ja smaruje bobodentem,na razie chyba to pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez świetny pomysł oklask dla Ciebie 🙂
Pati no i to rozumiem super ze doszliscie do porozumienia 🙂 wkońcu niech tata tez pobędzie z Nadia 🙂
Justynka a jednak nie wytrzymałam wczoraj! Wcięło mnie bo.....zaczęłam sprzątać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny powiedzcie mi jak często jedzą wasze dzieci? Moj Michał jadł dziś o 11 ok 80 ml i trochę piersi o 16:50 100 ml i narazie to wszystko teraz śpi 🤢 chyba troche mało nie? a jak chciałam mu dać to płakał 😮 nie wiem czy nie powinnam isc z tym do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anya napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie mi jak często jedzą wasze dzieci? Moj Michał jadł dziś o 11 ok 80 ml i trochę piersi o 16:50 100 ml i narazie to wszystko teraz śpi 🤢 chyba troche mało nie? a jak chciałam mu dać to płakał 😮 nie wiem czy nie powinnam isc z tym do lekarza.


anya mój je co trzy ,cztery godziny 150 a 120.w nocy rzadziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczkare22 nio pamietam że nasze Filipki z jednego dnia.. 😁 😁 😁.Powiedz mi prosze jak podajesz małemu nowości? ja juz drugi dzień tak ze 3 łyżeczki i żadnych negatywnych objawów nie ma wiec teraz jak? po pół słoiczka czy rozłozyć na 3 dni bo taka przydatnośc jest po otwarciu? podobno dzieciaczkki karmione mlekiem modyfikowanym powinny miec nowinki wprowadzane w 5 m-cu... A ty karmisz piersią?
Jak twój Filipek śpi? moj pierwsze pare godzin ok a potem sie wierci...płacze bez powodu chwilami...Kupiłam bobodent...ciekawa jestem czy zadziala...:?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
Anya napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie mi jak często jedzą wasze dzieci? Moj Michał jadł dziś o 11 ok 80 ml i trochę piersi o 16:50 100 ml i narazie to wszystko teraz śpi 🤢 chyba troche mało nie? a jak chciałam mu dać to płakał 😮 nie wiem czy nie powinnam isc z tym do lekarza.


anya mój je co trzy ,cztery godziny 150 a 120.w nocy rzadziej

Mój Julek co 3 godziny po ok.150 na wieczór je 170. Czasem oczywiście je co 4, ale ja w dzień staram się go przebudzać na karmienie, bo w nocy nie je wcale, więc niech w dzień zadrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Inez widziałam, super pomysł i prezent dla sierpnióweczek 🙂 🙂 🙂
Dziękuję, bo zaklaskam to ci chyba na Boże Narodzenie taka kolejka 🤪 🤪 🤪
Hmmm.... Jak pomyślę, gdzie moje zdjęcie będzie za rok 🤨 🤨 🤨

Za rok będziesz na Bałtyku, jak Inez, Agapurka i Crazzyy 😉
A tak poważnie to opuszczasz nasz kraj?????

Hmmm... Tak poważnie jak powiedziało się A trzeba powiedzieć B....
Powiem tylko, że to dość sprecyzowane plany.

Buziaki DOBRANOC 🙂

A widziałam, że nam się mamusia odnalazła, cieszę się 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agapurka2 napisał(a):
aneczkare22 nio pamietam że nasze Filipki z jednego dnia.. 😁 😁 😁.Powiedz mi prosze jak podajesz małemu nowości? ja juz drugi dzień tak ze 3 łyżeczki i żadnych negatywnych objawów nie ma wiec teraz jak? po pół słoiczka czy rozłozyć na 3 dni bo taka przydatnośc jest po otwarciu? podobno dzieciaczkki karmione mlekiem modyfikowanym powinny miec nowinki wprowadzane w 5 m-cu... A ty karmisz piersią?
Jak twój Filipek śpi? moj pierwsze pare godzin ok a potem sie wierci...płacze bez powodu chwilami...Kupiłam bobodent...ciekawa jestem czy zadziala...:?


na poczatku dawałam po kilka łyżeczek,a teraz taki słoiczek mamy na trzy dni.Na razie dawałam same jabłuszko lub jabłuszko z marchewka i to drugie zdecydowanie mu bardziej smakuje.Rano i wieczorem daje kleik.od tygodnia czasu i jest ok. Ja karmię mm.Co do spania w nocy to róznie to u nas,był juz taki moment,że spał do 3 a 4,a potem wszystko się poprzestawiało i budził sie tak o 1 a 2,a od dwóch dni znowu śpi do 4.Ale jak już sie obudzi,to po karmieniu śpi max 3 godziny i domaga się następnego jedzenia.A bobodentem smaruję jakieś trzy tygodnie i jest na razie ok,a jak to nie pomoże to podam mu nurofen.A ile twój mały waży??I karmisz piersią??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...