Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

aniolek82 napisał(a):
Magdalenka Suuuper zdjęcie w avatarku 😁 😁 😁 😁 😁 A tam ślinka mu pociekła???????????? 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


nio dokładnie 😉 ślini się jak ten piesek buldog 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milium dziekuję 😘 mam pieczarki, może z jajkiem, cebulka i czymś jeszcze coś wyjdzie co da się zjeśc. Zadanie mam utrudnione bo ziemniaki odpadają, tuczą jak mówi osobisty a postawił sobie za cel zgubic 5 kg 🙂 Kurce a jakby makaron zapiec zamiast ziemniaków??? Pomyślę nad tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieeeeeeeeeeń doooobry bardzo 🙂
Mój kochany synek spał od 23 do 6 rano bez przerwy 🤪 🤪 🤪
Pewnie zapeszam, ale jak super by było jakby tak zostało.
Dziś mieliśmy wstać o 9 ale był mały poślizg i wstaliśmy po 10, ale jak na mnie to i tak dobrze, prawda? No napiszcie, że jesteście ze mnie dumne 😁

siehankowa, Andzelika podawanie jedzenia przez inne osoby to u mnie temat rzeka. Co rozmawiam z mamą to ona '' no weź mu już daj, no daj, bo ja to...'' Już słuchać mi się tego nie chce. Przedwczoraj powiedziała, że jak będę w domu i gdzieś wyjdę to ona mu poda coś na pewno. No normalnie trzęsie mnie jak coś takiego słyszę 😠 Moje dziecko, moje zasady! Ostatnio jadłam lizaka jak rozmawiałyśmy przez skype i mama mówi do mnie ''no daj mu trochę polizać''. Na to ja stanowcze NIE. To zaczęła mi mówić, że co ze mnie za mama, że on się tak smutno patrzy na tego lizaczka i na pewno chciałby spróbować 😮

Diviana ja już też zaprosiłam karolcie i Paninkę na fcb, a wczoraj Jolę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff- nadrobione 🙂
Dzień dobry kochane- jaka u was pogoda, bo tu pięknie słonko świeci, dlatego tylko się przywitam i uciekam na spacerek.

Marta-lion- jak nie masz mleka do kawy- wystarczy się wydoić :P
Najlepszego dla Hani i Emilki 🙂
Sielankowa- wracajcie o nas szybko 🙂
Magdalena- Ale Szymon jest duży, fajnych masz chłopaków Widzę, że też mały w rajtach śmiga- ja uwielbiam Szymona w rajstopach- ma takie fajne kitka 🙂
Moniczek- jakie Tośka ma marchewkowe usteczka

Kornelka- z łososiem wędzonym nie pomogę, ale chyba do sałatek go dają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
uffff- nadrobione 🙂
Dzień dobry kochane- jaka u was pogoda, bo tu pięknie słonko świeci, dlatego tylko się przywitam i uciekam na spacerek.

Marta-lion- jak nie masz mleka do kawy- wystarczy się wydoić :P
Najlepszego dla Hani i Emilki 🙂
Sielankowa- wracajcie o nas szybko 🙂
Magdalena- Ale Szymon jest duży, fajnych masz chłopaków Widzę, że też mały w rajtach śmiga- ja uwielbiam Szymona w rajstopach- ma takie fajne kitka 🙂
Moniczek- jakie Tośka ma marchewkowe usteczka

Kornelka- z łososiem wędzonym nie pomogę, ale chyba do sałatek go dają

Lydzia znalazłam takie coś 🙂
Składniki
35 dag łososia wędzonego
4 jajka
1 torebka ryżu
3-4 ogórki kwaszone
2-3 łyżki majonezu
sól, pieprz
Wykonanie
Jajka ugotować na twardo, po przestudzeniu pokroić w kostkę. Ryż ugotować i również przestudzić. Ogórki pokroić w kostkę. Wszystkie składniki połączyć z majonezem, doprawić do smaku. 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.
madalena super fotka 🙂

Widzę, że się szukacie 🙂
pamiętam jak się bałyśmy fotek na forum wrzucić najpierw były brzuszki bez twarzy 😆 potem dopiero buzie nasze 🙂 telefony maile a teraz całe adresy 🙂

Dopiero mam spokój od rana jak spała to tylko jakieś krótkie drzemki zdązyłam zjeść a nastepnym raem jak była drzemka się umyć 🤢 no zobaczymy czy teraz pośpi, chociaż nie mogę narzekać, bo w nocy ładnie mi spała nawet jej nie zmianiałam pampersa dopiero rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...