Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 🙂


100 lat jo-aneczka
spełnienia i szczęścia 😘 😘 😘
A Ty choć byś 60-tkę kończyła i tak nie masz się czego wstydzić
Babka z klasa jesteś i tyle! O!

Madziu kartka boooska!!!
A jak fryzura?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
moniq1984 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Dzień dorby 🙂 🙂

Moniq spójrz na swoją teściową z takiego punktu widzenia, że chce pomóc. Bo mi się wydaję, że tak właśnie jest. Widząc, że np. jesz zabiera małą żebyś faktycznie mogła spokojnie zjeść. Ja też nie mam za fajnej teściowej, ale doceniam jej pomoc, bo wiem że ani dla mnie ani dla małego nie chce źle. 😉 😉 😉

no ok ale po co mi ją bierze jak ona spokojnie sobie lerzy i bawi się i gadamy sobie!! 🙂 ok jak by płakał była marudna no to niech bierze....
a poza tym jeszcze jedna rzecz a propo tego tematu jest jeszcze tatuś!!i wg mnie on też musi umieć uspokojć i zabawić dziecko! 🙂 nie raz jak mój zostaje z nią sam(ja sie kąpię)i mała krzyczy to ta leci i bierze małą no tak to on się nie nauczy!!!takie moje zdanie

moniq to może właśnie wtedy zrób pierwszy krok i zobacz co z tego wyjdzie. Zbierz się na odwagę i powiedz np. O mamo dobrze, że jesteś bo chciałam sobie herbatę zrobic, czy mogłabyś chwilę zając się Marysią? Nie odmówi zapewne, a Ty lec na herbatę chocby Ci się nie chciało. Potem wejdz do pokoju powiedz Dziękuję, już mogę dalej zając się Marysią i możesz zagadac np czy fajna jest Marysia ( wiadomo, że jest) ale niech babcia poczuje się potrzebna. Takie drobne sprawy w których Cię wyręczy, zmienią teściową na lepsze i Tobie będzie lżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Dzień dobry 🙂


100 lat jo-aneczka
spełnienia i szczęścia 😘 😘 😘
A Ty choć byś 60-tkę kończyła i tak nie masz się czego wstydzić
Babka z klasa jesteś i tyle! O!

Madziu kartka boooska!!!
A jak fryzura?


fryzurka ok, w końcu doprowadziłam się do porządku bo już wstyd było się pokazywać bez czapki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
my po spacerku, przyszla ta kurteczka co wygralam...wydaje sie wieksza niz ta w kropy, wrzucilam do pralki potem zobacze czy dobra jak nie to chetne mamy prosze o kontakt - komus podesle chetnie 😉 😉 😉

Pati jestes wielka! dziekuje ze jako jedyna odpowiedzialas na moje pytanie...chyba to normalne jest bo przestala gadac ale bardziej skupia sie na otaczajacym swiecie, dzisiaj na spacerze bude od wozka zlozylam i grzecznie lezala i na drzewka patrzyla i duzo plynniejsze ruchy wykonuje juz nie takie narwowe - bardziej skoordynowane - mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi...nie wiem czy jest sens isc do lekarza...ona nie jest ani apatyczna ani oslabiona itp.
wprawdzie zjada troche mniej niz zwykle, spi jakby wiecej ale ogolnie nie dzieje sie nic takiego co jakos strasznie niepokoiloby mnie...ale tak okropnie brakuje mi tych "rozmow" z nia 🙃 🙃 oklas dla Ciebie 😘 😘

Och Paninka zapewne przeoczyłaś mojego posta bo pisałam Ci o tym w podobnym do Pati poście 😉 🙂 Oklask dla Ciebie za obserwację Lili, bo Ty tak fajnie opisujesz co widzisz,m jakie zmiany, jaka jest. Umiesz w prosty sposób nazwac wszystko z taką łatwością 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka moze Lilka jest jakiejs fazie obserwacji? W sensie ze woli rozgladac sie,poznawac swiat.To troche ze skokami jest zwiazane,takie cofniecie sie.Pati ma racje,u dzieci to czesto widac przy nauce chodzenia.Dziecko stawia kroki a po kilku dniach wraca do raczkowania.Jesli jest zajete jakas " nowa" nauka to zapomina o tym co juz potrafi.
Moj sie za to krzyczec nauczyl 😉 ale ma tez"ciche dni" w ktorych ciezko nawet z niego usmiech wydusic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny :*
Wedle obietnicy melduję sie..wiec u nas super..Igorek od 2 dni pije na noc kleik ryżowy i śpi po 8 godzin!!! 🤪 szok bo max pare razy 5h przespał!!
Idziemy we wtorek na szczepienie..nie za fajny prezent na mikołajki 😞
Pati prosze mi tu szybko napisac skąd wytrzasnęłaś taka podpórkę do wanny co ma kochana Nadia bo mi niezwlocznie potrzebna! Lecę do PL mąż kąpie małego a ja kolosa nie utrzymam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieńdobry!

Drogie mamutki - melduje ,że byc mioże to mój ostatni post bo bede u teściów az do wyjazdu do Frankfurtu z powrotem a oni neta nie posiadają!

Także nie martwcie sie jak cuś...odezwe sie jak najszybciej. dziekuje wam za wsparcie, pomoc i za to,że zawsze można na was liczyc i że nie bede sama 🙂
Buziaki dla was 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałyście może coś takiego co się nakłada na wannę, żeby na to ustawić wanienkę. Bo jakoś nie chce mi się nosić jej do pokoju.

Z foczki już nie korzystam, bo Julek jak leży na niej strasznie chlapie. Zresztą muszę w większą wanienkę zainwestować, bo jak się nogami odepchnie to wali głową o tą wannę. 😁 😁 Taki długi jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka w takim razie przepraszam, rzeczywiscie musialam przeoczyc Twojego posta ☺️ ☺️

dzieki dziewczyny... 😘 😘 😘 tez mysle ze zaraz zaskoczy mnie i zacznie znowu gadac a moze i czegos wiecej sie nauczy ale wolalalm zasiegnac waszej opini 😘 😘 😘 😘 teraz jestem juz zupelnie w 100% spokojna

mapa a jesli to byloby po szczepieniu to jest to normalne czy takie skutki uboczne jednak powinno sie skonsultowac?

A Tosia Emilka i chlopaki madalenki cudni sa 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...