Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
mamusie bardziej doświadczone mam pytanie,czy to uczulenie mogło wyjśc tez od zmiany firmy z której był obiadek,bo Filip cały czas je deserki z gerbera,a ten obiadek był z Hippa,i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie??


Może hipp dodaje coś jeszcze czego ferber nir dodawał, faktycznie może tak być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
dzień dobry mamuski 🙂
Niestety nie dam rady Was nadrobić dzisiaj tez tylko na chwilkę, zagladnęłam i widzę, że nie tylko Oliwka ma klopoty ze spaniem nawet w nocy a juz nie wspomne o jedzeniu. 😞 Wcina po 10,20 ml i na tym koniec. Masakra jakaś. spi po 30 min, cos okropnego 😞 Ale mam nadzieję, że to tylko chwilowe. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana jakie śliczne dzieci 🤪 😁 🙃
a ten mały kociak słodki, ale ja juz bym nie chciała zadnego zwierzaka, mam teraz psa i jak już odejdzie na drugą stronę to zadnego wiecej nie chce, chociaż mój psina jest kochany, ale jak jakaś suczka ma cieczke na osiedlu to mnie dobija ten pies bo stoi tylko przy drzwiach i non stop piszczy i skacze po drzwiach, albo przed balkonem, np teraz ma taki okres swojego zycia od dwóch dni ehh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
🙃 🤪siehankowa napisał(a):
Diviana napisał(a):
Paninka nie mówię że teraz ale kiedyś jakbyś futrzaka sobie chciała sprawić

🤪 🤪 🤪 🤪 zakochałam się 🤪 🤪 🤪 🤪


ja tez 😜


Bo ona u rodziców była z jeszcze jednym kociakiem i sama nie chciała spać to jej misia dawaliśmy i wtedy spała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwoniłam do kliniki w sprawie wyników Ksawiera i niestety ten niedobór białka (antytrypsyny) nadal utrzymuje się w takim samym stopniu co miesiąc wcześniej 😞 tak więc niestety czeka nas podróż do Warszawy do CZD...
ehh, dobrze chociaz że wyniki wątrobowe już ok ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Diviana szkoda że te kociaki tak daleko bo bym se 1go przygarnela 🙂 a zdjęcie Ali z kotem boskie 🤪
Foga jaka przesyłka? Ty się kobito nie wydurniaj


Daniela daleko to pojęcie względne a te kociaki dobrze podróżują, mama co roku rozdaje i są już w różnych zakątkach polski od morza po góry, wiec jakbyś kiedyś się wybierała na suwalszczyznę w celach odpoczynkowych to pisz moja mama moze Was przenocować i kotem obdarować 😉 a Wy byście mogli obejrzeć ten zakątek Polski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
Siehankowa zdrówka dla Ksawierka!!!!!
Paninka a Lilka wróciła już do formy???? Tzn zaczęła już gadać??


no nie chce jeszcze gadac...ale znowu usmiecha sie cala buzia 🤪 🤪 i np. dzisiaj siedziala w lezaczku obok miala grzechotke i bardzo sprawnie wziela ja sobie i ogladala...do tej pory musialam podac jej a dzisiaj sama sobie wziala jak miala w zasiegu wiec postepy robi 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny. A u nas noc spokojna Emilka budziła się tylko 3 razy na karmienie gorzej było wieczorem, bo nie chciała wogóle zasnąć, ale jak już zasneła to spała do 8 oczywiście w łóżeczku.
I troche nam się przeziębiła, ale narazie nie leci jej z nosa, ale cos tam już szumi... a frida nic nie wyciąga bo daleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spania to była pobudka po 3 godzinach spania (wow) potem po godzinie dostał smoka, znów się obudził, kupa, karmienie i dyskusja o 4 godzinie-światło mu zgasiłam ale nawet to mu nie przeszkadzało, w końcu wziełam go do siebie i zasnął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez- nie może zasnąć i ryk jest okropny jak go kładę, mam nadzieję, że dziś będzie lepiej. Ogólnie nie naładowałam baterii w ten weekend- w sobotę m wędził kiełbasę a w niedzielę doznał kontuzji więc mi za bardzo przy Szmku nie pomógł:/
Diviana- super dzieciaczki 😉
Sielankowa- dużo zdrówka dla Ksawcia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
milium napisał(a):
Siehankowa zdrówka dla Ksawierka!!!!!
Paninka a Lilka wróciła już do formy???? Tzn zaczęła już gadać??


no nie chce jeszcze gadac...ale znowu usmiecha sie cala buzia 🤪 🤪 i np. dzisiaj siedziala w lezaczku obok miala grzechotke i bardzo sprawnie wziela ja sobie i ogladala...do tej pory musialam podac jej a dzisiaj sama sobie wziala jak miala w zasiegu wiec postepy robi 😉 😉



O to SUPER!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...