Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A ja popełniłam grzech matki karmiącej ☺️ M kupił chłopakom mandarynki, obrał im i położył na biurku koło komputera 🙂 No i tak sobie leżały i się do mnie uśmiechały 🙂 Więc wzięłam kawałek, najpierw polizałam, ale, że dalej się uśmiechały to zjadłam ☺️ Ale tylko ten jeden kawałek 🙂 Mam nadzieję, że Hani nic nie będzie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Ale mikołajkowo w avatarach się zrobiło 🙂
Milium- dzięki za linka do zdjęć
Daniela trzymam kciuki za m
Paninka- super w końcu możecie pogadać
Ann
- ja też Szymkowi daję już jabłko pierwszego dnia patrzył na mnie jak bym go chciała otruć, ale dziś już było lepiej
Pati- ja bym się pisała na krokusa w styczniu- Momon na święta dostanie dużo prezentów więc od nas właściwy prezent może dostać z opóźnieniem

świadkowie przesłuchani kolejna sprawa w lutym :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Ale mikołajkowo w avatarach się zrobiło 🙂
Milium- dzięki za linka do zdjęć
Daniela trzymam kciuki za m
Paninka- super w końcu możecie pogadać
Ann
- ja też Szymkowi daję już jabłko pierwszego dnia patrzył na mnie jak bym go chciała otruć, ale dziś już było lepiej
Pati- ja bym się pisała na krokusa w styczniu- Momon na święta dostanie dużo prezentów więc od nas właściwy prezent może dostać z opóźnieniem

świadkowie przesłuchani kolejna sprawa w lutym :/

Mam nadzieję, że u nas mała mi tym jabłkiem w twarz nie napluję 😁 Przekonam się za tydzień 🙂
Super, że Szymonek zaakceptował jabłuszko 🙂
A z tym ZUS-em długo się ciągnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Matko ale naprodukowałyście 🤪 Ja tylko się zamelduję i znikam bo zalatana jestem. Wszystkim życzę zdrówka 🙂
Foga ja po 15 wyśle paczkę.
Jutro idę z Rysiem do lekarza. W nocy zrobił kupę i płakał a jak go przewijałam zauważyłam, że jest bardzo blady. Byłam dzisiaj ale pani doktor nie było. Apetyt ma byle jaki właściwie prawie zaden, wygląda mi to na bolący brzuszek ale ta bladosc mnie przeraziła.
Pozdrawiam wszystkie mamusie gorąco 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłam się powstrzymać i nie napisać...bo Was ciągle podczytuje ☺️ ☺️
Pati kochana nie przejmuj się. Trudno stało się ale nic straconego. Przecież nasze bobaski są małe i nie zorientują się jeśli dostaną KROKODYLA choćby nawet w styczniu. Więc nie stresuj się tak.
A ja wylukałam jeszcze taką KONIK RYANsuper zabawkę z tej samej firmy 🙂 Więc może któraś z nas zmieni zdanie i na tą się skusi jeśli jej bardzo zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny.. ja już nie wiem co jest.. Jagoda ulewa zawsze i dużo ale od wczoraj to jakaś masakra jest... ona dosłownie chlusta mlekiem... no po każdym karmieniu dziś to ze 3, 4 razy mleko leciało pod ciśnieniem............ od czego to może być??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Dziewczyny.. ja już nie wiem co jest.. Jagoda ulewa zawsze i dużo ale od wczoraj to jakaś masakra jest... ona dosłownie chlusta mlekiem... no po każdym karmieniu dziś to ze 3, 4 razy mleko leciało pod ciśnieniem............ od czego to może być??


Foga
a nie szczepiłaś może Jagodę ostatnio na rotawirusa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga nasz Julek, jak tam ulewał a raczej też chlustał to lekarka nie widziała w tym nic nienormalnego. 🥴 Teraz daję ten zagęstnik i zero ulewania, ostatnio próbowałam zaprzestać używania go, ale niestety dalej było bez zmian, więc używam dalej.

A Aneczka pisała o jakimś syropie na ulewanie może spróbuj 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga moja Nadi ulewa jak szalona i moja lekarka z kolei mówi,że ddzicei tak mają, ale ja stwierdizłam,że to chyba nie jest normalne jak po każdym jedzeniu uleje i jeszcze na dodatek jej waga jest w normie ale w dolnej grasnicy...więc przepisałam mi Debrisat i daję małej ale poki co rewelacji niema ale to kilka dni więc moze sie polepszy...a Ty Andżelika jaki zagęstnik podajesz? Czy on jest tylko do mm ? Czy do mojego odciągniętego mleka tez mozna np dodać i czy dajesz do każdego posiłku czy jakoś spercjalnie dawkujesz?

Madziu Kochana a konik tez rewelka Ty to jestes dopiero zabawkowy specjalist!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati ja daję do każdego jedzenia, nazywa się Nutrition. Można podawać i na piersi i na mm. Na piersi jest napisane, że robi się taką papkę i daje się w trakcie, albo przed jedzeniem. Ale myślę, że do odciągniętego też można. No, jak pisałam u mnie efekt super. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Pati ja daję do każdego jedzenia, nazywa się Nutrition. Można podawać i na piersi i na mm. Na piersi jest napisane, że robi się taką papkę i daje się w trakcie, albo przed jedzeniem. Ale myślę, że do odciągniętego też można. No, jak pisałam u mnie efekt super. 🙂

a jak dawki do każdego mleka dajesz czy tylko raz dziennie?
I jak cenowo z tym zagęstnikiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Pati ja daję do każdego jedzenia, nazywa się Nutrition. Można podawać i na piersi i na mm. Na piersi jest napisane, że robi się taką papkę i daje się w trakcie, albo przed jedzeniem. Ale myślę, że do odciągniętego też można. No, jak pisałam u mnie efekt super. 🙂

a jak dawki do każdego mleka dajesz czy tylko raz dziennie?
I jak cenowo z tym zagęstnikiem?

Do każdego mleka daję, ceno - 20 zł za 135g, ale wsypujesz takie maciupeńkie miareczki - mi to na 1,5 tyg. starcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...