Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Dzień dobry 😁
Sielankowa – to ja ci mogę nocleg zaproponować (przynajmniej odpoczniecie po podróży), przed lub po (a nawet dwa, a co :P )
co do wizyty to w CZD jest z regóły tak że rano robisz badania, a po południu jak już są wyniki z badań to ma się wizytę u lekarza,
Sielankowa – ach te nocne imprezy
Divianaprzepraszam własnie doczytałam że ty już proponowałaś postój ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
dobra czytam dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamuski 🙂
kurcze ostatnio nie mam czasu pisać ale was podczytuję 🙂
Michał od 2 dni namiętnie odwraca się z plecków na brzuch a pozniej stęka więc nie można go zostawić nawet na sekundę samego 🤢
wczoraj byliśmy na szczepieniu i ważeniu. Jak zwykle przytył za mało a co najlepsze to jak babka go mierzyła to okazało się że się skurczył o 4 cm bo ma 64 cm ciekawe 😮
a i dziś byliśmy na rehabilitacji. powiedziała babka że nie jest żle ale dobrze by było z miesiąc pochodzić przynajmniej raz w tyg. a koszt 60 zł. super że przed świętami 🤢
pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki i ich skarbeczki 😘
uciekam bo mały sięobudził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry 🙂
moniczek Dziękuję Ci za stworzenie forum 🙂 Duży buziak Ci się należy 😘
Justyna jeśli Twój m chce tak bardzo kupić synkowi matę to może lepiej coś takiego 🙂
http://allegro.pl/mata-dwustronna-autobus-muzyk-swiatlo-dzwiek-i1966188868.html



Madzia ten link obudził we mnie dziwne wspomnienia, jak ze cztery lata temu szukaliśmy prezentu dla mojego brata na gwiazdkę i siostra (wtedy 26 letnia) znalazła stolik w nim i czyta adres wołając na całe mieszkanie że oni mają sklep na takiej samej ulicy jak my mieszkamy, ale kolejne 10 minut zajeło jej dojście to faku że jest to w bloku obok 🤪 🤪 🤪 🤪 a koło sklepu ciągle chodziliśmy tylko nikt tam wcześniej nie był i nawet nie zastanawiał się co tam jest 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!
Ja tylko na chwilę bo zaraz zmykam do urzedów samochód rejestrować, u nas to szczepienie masakra, moje dziecko jest takie pamiętliwe ze jak tylko przekroczyliśmy próg gabinetu to był taki ryk dopóki go nie opuściliśmy, myślałam ze takie małe dzieci nie pamiętają ale widocznie tak mu sie wryło w pamięć, po szczepieniu oki, tylko nocka masakra co godzine sie budził, wstał o 6 no i ja tez na rzęsach, ale o 8 zasnął i spał do 10.45 🤪 dobrze ze sie połozyłam bo zazwyczaj tego nie robie bo on i tak sie budzi po 40 minutach, wiec troche odespałam, później Was doczytam, ale widziałam ze mamy rocznicę Moniczek dziękujemy 😘 😘 😘 😘. No to lece później zajrze i napiszę Wam jak pojechałam wyłączyć poduszkę do serwisu, i co za łochy tam pracują, oj masakra jakies dziwne przypadki mi sie ostatnio zdarzają, mam nadzieję ze dzisiaj załatwie wszystko w spokoju, to do później papapa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wyszłyśmy na spacer i po 10 minutach wróciłyśmy.taki wiatr, że mało głowy nie urwie... nawet zakładka od gondoli nie chroniła przed nim więc wróciłam do domu.. strach, żeby dziecka nie przewiało...

milum - w tych serwisach to naprawdę przypadkowi ludzie pracują... ja jak byłam w Oplu, to stwierdziłam, że więcej o autach od nich wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja słodkiego tez nie odmawiam 😜 Dlatego po ciąży uparcie dynda mi tu i tam 10kg więcej 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Jutro pewnie nie zajrzę ale po jutrze na pewno 🙂
Pa pa 🙂

ps.
Siehankowa jak juz wszystko ustalicie z Martusia to daj znać. My z Oliwką chętnie sie z Toba zabierzemy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my prawie trzy godziny spacerowalysmy...mrozik delikatny slonko swieci bajka normalnie 😉 😉 😉

siehankowa wyslalam paczke dzisiaj ale napisze Ci na sierpnioweczkach wiadomosc tylko jak lila zje bo zaczyna sie domagac....a na noc ubieram ja w pajacyka +body z krotkim albo spiochy i body z dlugim...czasem zakladam jej jeszcze skarpetki wiec chyba nie za cienko? do tego kolderka plus koc a ona i tak w nocy nie jest cieplutka tylko taska letnia bardziej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, ja Jagodę ubieram tak samo jak ty Lilę ale ona również często jest zimna.a chwilami znowu gorąca 😮 ale jak tak zmarznie to zaczyna się wiercić i biorę ją do siebie pod kołdrę.. wtula się we mnie i śpi spokojnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jakaś masakra Tosia cały czas płacze.... pręży się, wygina.....puściła serie i dalej płacz..... 🤢 🤢 🤢 podsypia a chwile, budzi sie z placzem....... 🤢 🤢 rece opadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...