Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Nie byłam na pogotowiu. Można zwariować po prostu. Tutaj jest tak, że najpierw trzeba zadzwonić, odbiera miła Pani, która pyta o objawy, potem ona dzwoni do lekarza, ten lekarz oddzwania do pacjenta, rozmawia z nim i decyduje czy ten pacjent ma przyjechać do niego.
Wszystko trwa i trwa, ale najlepsze jest to, że ja się nie dodzwoniłam, bo było cały czas zajęte 😠

Tymcio jak zasnął o 17 to spał do 20.30 a teraz zachowuje się jakby znowu był śpiący 😮 Ale podobno może to być po szczepionce. W każdym bądź razie marudzi strasznie mój księciunio.

Też oglądam Tap madl 😜

Magda
ta mama to faktycznie ma ''kuku na muniu'' jak to mówią małe dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 😉
Jak pewnie już wiecie z FB - się pochorowałysmy! 😞 😞 😞 😞 😞
Julka kaszle, ja słabiutka, zawiana, zasmarkana a Lena kaszle i to dudni strasznie. Byłyśmy dziś u lekarza. Powiedziała ze to tak tylko źle słychać , ale osłuchowo dziewczynki są OK 😆. Powiedziała że u Julci ładnie schodzi tylko mam ja oklepywać, a Lenką zdziwiona była że tak ładnie odkasłuje. Ogólnie Lena szczęśliwa bo więcej czasu spędza na rączkach i w leżaczku a mniej na płasko 😉
Poza tym byłam dziś u lek. rehabilitanta w nowej klinice. Miałam nadzieję na rehabilitację mojego kręgosłupa. 2,5 roku temu wypadł mi dysk w krzyżowo-lędźwiowym odcinku. Teraz od noszenia Leny znowu strasznie mnie boli i jest masakra. Pani doktor zrobiła na mnie ogromne wrażenie i wszystko po kolei tłumacząc, że:
-sprzęt mamy świetny i nowy ale nie dla Pani - jeśli karmisz lasery i naświetlania odpadają
-lampa SOLUX - to ściema i sama nie pomoże
-gimnastyka mogłaby być, ale... (tu zerknęła na mój RTG) ja tam Pani nie puszczę. Jak patrzę na to zdjęcie to ten kręgosłup 2 lata temu wyglądał źle więc ja się boję co będzie teraz. I może być tak że Pani przyjdzie ćwiczyć a wyjedzie Pani karetką prosto na stół operacyjny!
No i teraz mam zrobić rezonans kręgosłupa i wtedy przyjść Jak Pani zobaczy wynik badania to może mnie gdzieś wyśle, a wtedy już może będę mniej karmić 😉 Więc wyszło że jestem zbyt popsuta by mnie reperować - potrzebny jest remont generalny! 😞 😞 😞

Tymczasem - buziaki i słodkich snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRANOC

Madzia wiem że nie masz głowy ale jeśli znajdziesz chwilkę wklej przepis na ciasto na pizze bo ja gapa nie zapisałam albo może Ty Lydziaa wkleisz? bo chyba Ty go podawałaś??
i Madzia trzymam za Szymka kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Ale mam zabawe, pownieważ wcześniej mieszkaliśmy w bloku i był balkon nasz kot w tak bliskiej odległości śniegu nie widział, a teraz mamy okna tarasowe do ziemi i kot nie wie co robić staje na łapki i tak śnieg ogląda, chciałby płatki łapać ha ha jak śmiesznie 🙂


moja jak ja z blokow przywiozlam i pierwszy raz na snieg wyszla to stanela jak sparalizowana drzec sie zaczela i nawet kroku nie zrobila...musialam na rece wziac i do domu...a pozniej to sie zakopywala w sniegu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja wlasnie ogladalam gazetke z tej biedronki co u nas otwieraja...pieluchy sa po 19.90 i krzeselko do karmienia i tyo z taskich o jakim, myslalam
http://allegro.pl/krzeselko-wielofunkcyjne-3-w-1-patti-koszalin-i1957511766.html
za 99zl - mam nadzieje ze4 popoludniu jeszcze cos bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U mnie też szaro buro i ponuro. Wczoraj wieczorem padał śnieg, dziś on kapie z dachu i pada a ciemno przy tym jak.....
Karolcik szczerze Ci współczuję bólu kręgosłupa. Myślałam, że mój jest bolący ale zmieniłam zdanie. Boli owszem i to niezle ale nie ma nawet co porównywac.Życzę Ci by jednak pani doktor stwierdziła, że da się wyleczyc ten ból. Oczywiście dziewczynkom szybkiego powrot do zdrowia 🙂
I wszystkim chorowitkom także 🙂
Ann Hania zje ile będzie chciała, 60 to dobrze bo przecież ona jest jeszcze na piersi. Będą rezultaty pozytywne, zobaczysz, szybciutko dziewczynka przybierze na wadze 🙂
Ja się zastanawiam co z moim dzieckiem jest bo je tyle co pies napłakał. Wydaje mi się, że kiedy boli go brzuszek zjada mniej i jest marudny, rozdrażniony, płaczliwy. I dochodzą do tego jeszcze dziąsełka a chyba go bolą bo z taką zawziętością i uporem pcha do buzi wszystko co się da. Zjadłby moje przedramię, pieluchę, zabawki, paluszki, mój sweter no wszystko. Smaruje bobodentem i jakby lepiej ale nie wiem czy dobry ze mnie obserwator. I dziś śpi odkryty bo się rozkopał. Przykryłam go kocykiem jak wstałam ale gdzie tam...nogi do góry i sruuu kocyk pod nogi 🙂
Miłego dnia, spokojnego kobietki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...