Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Foga napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Wiecie, że są już sierpnióweczki 2012 😲 😲 Jak to leci szok. 😁 😁
Chciałabym od nowa tak. ☺️ Nie chodzi mi o drugie dziecko, bez podtekstów 😜 😜

jeszcze wszystko przed tobą 😁 ja tam za 3 lata chce następnego bąbla 😁 tym razem Natasze 😁 no ale zobaczymy jak to będzie - ksawier planowo miał być na maj 2012 😁 😁 😁 ale troszke sie pospieszył, z czego bardzo sie ciesze 🙂

Ja to bym chciałam tak za 6. Za młoda jestem nawet na pierwsze, a co dopiero drugie dziecko. 🤨

kobieto, jaka za młoda? 😉 popatrz na to z drugiej strony - jak juz dziecie będzie 'odchowane", ty jeszcze w pełni rześka mamuśka, bedziesz mogła przezywac drugą młodość 😉


Popieram.. ja rodziłam wraz z.. koleżanką z podstawówki mojej siostry 17,5 letnią... i jak pomyślałam że ja na komunię Jagody będę 38 letnią staruchą a ona będzie wtedy młoda laska 🤪

Moja mama tak ma 😁 😁 Bo w sumie mnie też szybko urodziła, a Julkę już po 30. I też mówi, że do komunii będzie szła taka stara. 😁 😁
😁 😁 😁 😁 Hehe a ja obstawiałam, że twoja mama juz była u komuni 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Foga napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Wiecie, że są już sierpnióweczki 2012 😲 😲 Jak to leci szok. 😁 😁
Chciałabym od nowa tak. ☺️ Nie chodzi mi o drugie dziecko, bez podtekstów 😜 😜

jeszcze wszystko przed tobą 😁 ja tam za 3 lata chce następnego bąbla 😁 tym razem Natasze 😁 no ale zobaczymy jak to będzie - ksawier planowo miał być na maj 2012 😁 😁 😁 ale troszke sie pospieszył, z czego bardzo sie ciesze 🙂

Ja to bym chciałam tak za 6. Za młoda jestem nawet na pierwsze, a co dopiero drugie dziecko. 🤨

kobieto, jaka za młoda? 😉 popatrz na to z drugiej strony - jak juz dziecie będzie 'odchowane", ty jeszcze w pełni rześka mamuśka, bedziesz mogła przezywac drugą młodość 😉


Popieram.. ja rodziłam wraz z.. koleżanką z podstawówki mojej siostry 17,5 letnią... i jak pomyślałam że ja na komunię Jagody będę 38 letnią staruchą a ona będzie wtedy młoda laska 🤪

Moja mama tak ma 😁 😁 Bo w sumie mnie też szybko urodziła, a Julkę już po 30. I też mówi, że do komunii będzie szła taka stara. 😁 😁
😁 😁 😁 😁 Hehe a ja obstawiałam, że twoja mama juz była u komuni 🤪 🤪 🤪

Hahaha 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
Inez wypoczywaj po tych stresach a za to za tydzien pojedziecie razem z m. Na pewno będzie wszystko dobrze. Nie ma tego złego........ 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Justyna, Paninka podzielam Wasze zdanie na temat Świąt. Też od pewnego czasu jakoś za nimi nie przepadam. Choć w tym roku moze troszke się ciesze bo to pierwsza choinka Oliwki ale wcześniej to nie moglam się doczekać jak juz będzie po.
My miałyśmy miec dzisiaj szczepienie ale nie wiem jak to sie skończy, bo okazało się że Oliwka znowu ma infekcję 😠 😠 😠 😠 😠 Normalnie taka wściekła jestem, że nie wiem co. Przeciez tak pilnujemy i pampersów i higieny, tabletek a tu znowu jakies paskudztwo 😠 😠 😠 😠 😠MASAKRA 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek śpiący standardowo na "poddaję się" 😁 😁
[IMG]http://fotoszek.pl/di-IUJA.jpg[/IMG]

A taki jestem duży 😜
[IMG]http://fotoszek.pl/di-LUR0.jpg[/IMG]

I kiedyś pisałam o robionych bombkach, więc ot ona, ale kolor fioletu nie ładny, ale dla przykładu cyknęłam fotkę 😁 😁
[IMG]http://fotoszek.pl/di-VPWE.jpg[/IMG]
Białe i złote lepsze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Inez - trzymaj się kochana cieplutko, kilka dni minie raz dwa i już niedługo będziecie mogli polecieć razem z mężem. Mi też oczy zwilgotniały jak czytałam tą "twoją przygodę".
Foga - a ty masz ode mnie minusa, za ta 38-letnią staruchę 😠 😠 😠
Marta - jak marchewka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczynki!!!
Marta ja mam pytanie jeszcze odnosnie tego glutenu...to ma byc taka zwykla kaszka manna czy blyskawiczna? i jak np. chcialabym ja dodac do marchewki czy jablka to musze gotowac ( mam na mysli dodanie jej do sloiczka) czy jak? z gory dziekuje i buziaka sle 😘 😘 😘

siehankowa ja zamowilam tego konika interaktywnego ( wlasciwie to zebra jest ) drogi jest ale jak juz dziecko bedzie siedziec to super zabawka 😘 😘 😘

aniołek ja najchetniej na cale swieta spakowalabym nas i wyjechala w jakies fajne miejsce - tylko w trojke ale wiem jak przykro byloby moim i m. rodzicom i pewnie nic by nie powiedzieli ale zal na bank by mieli ☺️ a choinki tez juz sie doczekac nie moge Lilka uwielbia swiatelka - tylko jeszcze musze sie zastanowic gdzie ja postawie - moze byc problem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
aniołek, a co to za infekcja?


Nie wiem, zaraz jade do pediatry. Wczoraj zrobiłam jej mocz i wyszło dużo leukocytów, białko w moczu, ph podwyższone i świeża krew. Nie wiem co to znaczy ale chyba tak być nie powinno 🥴

hmmm, wiesz, Oliwka mojej siostry - ona ma jakąś dziurke w nereczce i tez co chwile łapie infekcje, tak naprawde nie wiadomo od czego... siostra zawsze raz w miesiącu robi jej kontrolnie posiew moczu i właśnie przewaznie te leukocyty sa podwyższone... Ostatnio jak była u lekarza to powiedział, że prawdopodobnie mała będzie musiała brać cały czas zapobiegawczo Furagin... bo z tymi bakteriami przewaznie tak jest, że jak sie raz przypałętaja, to juz będą nawracać - bo ponoc ich nie mozna wytępić na stałe a tylko zaleczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Inez o matko i córko co to się działo na tym lotnisku, ja myślałam, że pózniej ale do Polski przylecisz a tu taki szok. Jak sobie wyobraziłam Ciebie z tym wszystkim na głowie, z dzieckiem zmęczonym, wymęczoną to mi się żal Ciebie zrobiło jeszcze bardziej niż po wiadomości że lot opózniony, bo jeszcze szansa żeby wyleciec była, a tu tyle godzin zmarnowanych i powrót do domu. I mama Twoja zawiedziona i płacz... Dam Ci oklaska za odwagę i siłę 🙂 😘 Już się nie smutaj, za tydzień będzie wszystko ok 😘
Daniela jo- aneczka tez dobrze z tą olejuszką robi 🙂
aniołek zdrówka dla Oliwki 😘 😘
Justyna ja wczoraj pomyślałam o Twoim przykrym doświadczeniu z fotelikiem. Mam w domu leżaczek po dziewczynce. Ma on pałąk za który podnosi się do góry leżaczek by go np przestawic. Okazało się, że ten pałąk jest lipnie przymocowany. Pod ciezarem wiekszego już dziecka, po prostu może sie wypiąc i może byc problem. Zwróciłam na to uwagę bo mi się przypomniało co się Wam przytrafiło. Także dobrze, że o tym napisałaś bo dzięki temu możemy wyciągnąc z tego wnioski i byc bardziej czujne. Oklask dla Ciebie 🙂
Avatarki widzę pozmieniane 🙂 Super dzieciaczki rosną 🙂
Miłego dnia 🙂
Aaa przyszła nareszcie lampka nocna z pojektorem. Projektor trochę lipny bo mało wyrazne są postacie ale cała reszta ok. Rys łapie rączką postacie które wydają odgłosy, przygląda się i widac, że jest bardzo zainteresowany wynalazkiem 🙂
Po kaszce i jabłku problemu nie mamy jak do tej pory, wiec marcheweczkę jutro zaserwuję. Tylko jabłko nie smakuje za specjalnie Rysiulkowi bo się po 3 łyżeczce krzywi i lekko wypluwa a śmieszny przy tym jest jak nie wiem 😁 Wczoraj długo leżał na kocu na dywanie i tak się wiercił i wyginał, że aż zdziwiona byłam skąd u niego taka umiejętnośc, ale już wiem jak w łóżeczku się obrócił 😁 Używa tyłka i nóg do tych akrobacji 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
aniołek, a co to za infekcja?


Nie wiem, zaraz jade do pediatry. Wczoraj zrobiłam jej mocz i wyszło dużo leukocytów, białko w moczu, ph podwyższone i świeża krew. Nie wiem co to znaczy ale chyba tak być nie powinno 🥴

hmmm, wiesz, Oliwka mojej siostry - ona ma jakąś dziurke w nereczce i tez co chwile łapie infekcje, tak naprawde nie wiadomo od czego... siostra zawsze raz w miesiącu robi jej kontrolnie posiew moczu i właśnie przewaznie te leukocyty sa podwyższone... Ostatnio jak była u lekarza to powiedział, że prawdopodobnie mała będzie musiała brać cały czas zapobiegawczo Furagin... bo z tymi bakteriami przewaznie tak jest, że jak sie raz przypałętaja, to juz będą nawracać - bo ponoc ich nie mozna wytępić na stałe a tylko zaleczyć...

Oliwka też bierze Furagin praktycznie od urodzenia, aj kurcze. Biedne te dzieciaczki. Skad biora sie te paskudztwa???????? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołek, nie wiem czy wiesz, ale mozesz starać się o taki zasiłek pielęgnacyjny dla Oliwki - nie są to duze pieniądze, bo ok 150zł miesięcznie, ale zawsze coś 😉 moja siostra tak zrobiła, w związku z tą nereczką i otworem na serduszku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
aniołek, nie wiem czy wiesz, ale mozesz starać się o taki zasiłek pielęgnacyjny dla Oliwki - nie są to duze pieniądze, bo ok 150zł miesięcznie, ale zawsze coś 😉 moja siostra tak zrobiła, w związku z tą nereczką i otworem na serduszku...


No własnie cos słyszałam na temat rtego zasiłku ale pono do tego potrzebne jest zaświadczenie o niepełnosprawności dziecka które wydaje komisja Opieki społecznej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justynka kornelka pamietam ze Wasze chlopaki take mlecznozerne sa 😉 😉 😉 Lilka wieczorem zjadla 240mleka (niecale zostalo to co w smoczku) i 40 mlherbatki 🤪 🤪 wydaje mi sie troszke za duzo...i nie wiem czy moge jej dawac tyle czy z tym kleikiem na noc zaczac dzialac 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
aniołek, nie wiem czy wiesz, ale mozesz starać się o taki zasiłek pielęgnacyjny dla Oliwki - nie są to duze pieniądze, bo ok 150zł miesięcznie, ale zawsze coś 😉 moja siostra tak zrobiła, w związku z tą nereczką i otworem na serduszku...


No własnie cos słyszałam na temat rtego zasiłku ale pono do tego potrzebne jest zaświadczenie o niepełnosprawności dziecka które wydaje komisja Opieki społecznej 🥴

tzn. to jest tak, wypełniasz taki wniosek o orzeczeniu o niepełnosprawności dziecka, drugi wniosek wypełnia lekarz pediatra i zanosisz na Piastowską z całą dokumentacja (ksero) jaka tylko masz-wyniki badań, karty z pobytu ze szpitala, no wszyściutko... i czekasz na ich decyzje... oni po jakimś czasie wzywają cie na komisje, w tym czasie jeżeli masz jeszcze jakieś nowe domunenty, to bierzesz ze soba i tam zapada decyzja, czy przyznają czy nie ...
ja myslę, że warto sie o to postarać - spróbować nie zaszkodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂
Wczoraj wyprodukowalam dwa dlugie posty pod rzad i sie skasowaly to poszlam spac.
A propo tej strony z kotletem,mi sie wczoraj o niej przypomnialo tylko zamiast tv wpisywalam pl i jakies gry mi wyskakiwaly az sie zdziwilam ze tak wam sie to podoba 😁
Dzisiaj jedziemy po osprzet do jedzenia tj lyzeczki talerzyki dla Norbiego no i jedzonko.
Daniela przy pegazusie niech sie wszystkie Xboxy chowaja,caly 9 miesiac ciazy przegralam w Mario i Tanki z M 😁 teraz maja faze na stare pilkarzyki(takie na sprezynkach) 😉
Inez lap caluski 😘 😘 😘 ja bym chyba pier... dostala na Twoim miejscu.Tymek dzielny chlopak ze to przetrwal.
Ja u siebie jutro okna umyje,dzisiaj musze skonczyc prasowac bo pralka juz nowe pranie produkuje a stare jeszcze na stercie.
Aniolek swiat nie lubie ale tez mnie cieszy fakt ze to pierwsze swieta Norbiego.Pierwszego Kevina juz mial,pierwszy snieg tez.. 😁
Moniczek juz wczoraj mialam napisac zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka 😘 😘 😘
Kornelka ja po tym foteliku to teraz wszystko sprawdzam,nawet smoczki ogladam(i dobrze bo przetarty byl w kazdej chwili mogl sie urwac i doprowadzic do zaksztuszenia) 🤢
a wczoraj jeszcze raz kazalam pediatrze malemu glowke obejrzec,i wszystko w porzadku.Czlowiek uczy sie na bledach szkoda ze na swoich.
Paninka ja juz nikogo nie slucham i daje malemu jesc tyle ile chce 😜 kazde dziecko jest inne,skoro nasze potrzebuja wiecej to niech im na zdrowie idzie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...