Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Paninka dziękuję 😘

Bo ja się motam z tym naszym usypianiem...
do tej pory zawsze karmiłam po kąpieli...ale po jedzeniu Małemu włącza się czas aktywności...


to tak jak u nas...Lilka sie budzi, zjada potem okolo godziny jest aktywna, usypia i spi do kolejnego karmienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
u nas wykres sie nie sparwdza 🤪 🤪


😁 😁 😁
mam ochote obejrzec dobry horror 😜 znacie jakies ciekawe? ja znam jeden ale nie odwaze sie go
obejrzec 🤪 obejrzalam 10 min i tydzien nie spalam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Paninka napisał(a):
u nas wykres sie nie sparwdza 🤪 🤪


😁 😁 😁
mam ochote obejrzec dobry horror 😜 znacie jakies ciekawe? ja znam jeden ale nie odwaze sie go
obejrzec 🤪 obejrzalam 10 min i tydzien nie spalam 🥴

a jaki to? uwielbiam horrory 😜
ja Tosię kąpię,karmię i układam do snu - zawsze się sprawdza 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna ja horrorów podobnie jak KarolciK nie oglądam bo zwyczajnie się boję potem 😁 😁
U nas ból brzuszka 😞 cholera.....
Moniczek superowe zdjęcie Tosi w awatarku 🤪
aja chciałam na 1 obejrzeć ten teatr a tu Tosia marudzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
jolajola- ja jem ogórki kiszone, schaboszczaka, jabłka, gruszki, brokuły, chipsy 🙂 i wiele innych 🙂 a brokułową z serkiem jadłam i lubię, często też robię sos do makaronu brokułowy i dodaję serek topiony

lydzia daj mi ten przepis na sos do tego makaronu z serkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa - a ja też się motam 🙂 W sumie jak Jagoda jest głodna przed kąpaniem to ją karmię, kąpię a po kąpieli lulam, tulę i albo uśnie albo pokima z 15 minut i budzi sie by dojeść a w międzyczasie walnie jeszcze kupę 🙂
Jak nie je przed kąpielą, to po myciu ją karmię i też lulam na rączkach i jak usypia to kładę spać do łóżka, bo Jagódka śpi z nami..
A śpi dlatego, że jest malutka, potrzebuje bliskości i my też jej potrzebujemy 🙂 M i mi maleństwo nie przeszkadza a jak zmarznie, to zawsze tata albo mama bierze ją do siebie pod ciepłą kołderkę i wtedy jest jej błogo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Synek od paru dni marudny jest strasznie (już teraz wiem, że to skok rozwojowy). Wczoraj nawet nie dał nam zjeść obiadku rocznicowego. Jedliśmy w pośpiechu żeby wziąć go na ręce 😞
Na szczęście w nocy śpi normalnie. W dzień po pół godzinki, chyba, że go położę na siebie lub m. go weźmie na siebie to wtedy prześpi 2,3 godzinki. Ale my cali połamani jesteśmy 😞

moniczek jak tylko przeczytałam Twój wierszyk to dałam Ci oklaska 🙂 Kochana jesteś 😘
justyna ja UWIELBIAM horrory. A jakiego to się boisz? Napisz, bo ciekawa jestem 🙂

A my mamy już załatwione chrzciny na pierwszy dzień świąt, bo wtedy będziemy w Polsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Daniela.. wy to się macie z tymi bólami brzuszka...... a może Tosię boli brzuszek z głodu?? jak ty mówisz że mało jesz i ciągle jesteś głodna?? Spróbuj jeśc więcej i jakieś bardziej treściwe rzeczy, no nie wiem...nie chcę sie wymądrzać ale tak mi to do głowy przyszło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna najlepszy horror jaki w życiu oglądałam miał tytuł ''Widmo''. Wersja tajlandzka z 2004 roku. Oglądałam ten horror w dzień a mało co się nie posr... Podaje linka
http://www.filmweb.pl/Shutter.Widmo
Drugi fajny horror to ''Paranormal activity''. Widziałam 2 części, teraz weszła do kin 3. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj udało się 70 stron....
Daniela wiesz co do tej wysypki Tosi to jeszcze jedna sprawami się przypomniałajak byłam u pediatry to mi powiedziała ,że do trzeciego miesiąca życia u dziecka wychodzi na skórze wszystko to co mama w ciąży jadła...więc nie koniecznie składniki obenego menu mogły spowodować wysypkę ...
K8 on line moja Nadia ma taki jak nazwałąś krwiaczek na nosku i też wyskoczył w drugim tygodniu życia,też rósł teraz jakby troszkę przystopowało...choć nie wiem też jestem zaniepokojona i martwi mnie to chociaby ze względów estetycznych...ale pediatra za kolejnej wizycie za trzy tygodnie ma mi coś poradzić i jak uzna za stosowne dać skierowanie do chirurga naczyniowego...
siehankowa synunio miodzio 🙂 🙂
Madziu Szymuś uroczo przytula się do przytulanki 🙂
Moniczek dużo zdrówka dla Tosieńki, i brawo,oraz podziękowania za wierszyk poetko Ty nasza 🙂
Madzia to nie Twoja wina ,że Twj Kuba taksięzachowuje. uczyłam się ,że dwulatki przechodzą często bunt pierwszypoważny w etapie rozwojowym i nie jest to wina ani rodziców, ani dziadków, ani nikogo, nie popełniłaś żadnego błędu wychowawczego to naturalna kolej rzeczy w rozwoju dziecka, ak jak potem niedługo pojawi się egocentryzm i dziecko będzie zwracało za wszelką cenę na siebie uwagę i będzie się uważało za pępek świata...
Martalion niby o przyziemnych sprawach piszesz a jakoś tak fajnie,aż ciepło na sercu się robi 🙂
Mapa u nas po kąpieli karmienie i spanie 🙂
Foga moja Nadia podobnie jak Twoje dziecię się rozregulowała...wcześniej ładnie spałą i w nocy wstawałam dwa góra trzy razy, a teraz też po kąpieli nie chce za bardzo zasnąć, a i nad ranem właściwie od 3 co godzinę pobudkę robi na cuyca podoi chwilkę i zasypia nie najje się i za godzinę znów pobudka, a znów jak się obudzi bardzo wygłodniałą to tak szybko łyka,że nie zdążę jej do odbicia wziąść i ona zwraca, a z kolei jak je z piersi z której słabiej eci to złości się jak nie wiem płacze wyrywa i mamy walkę sił,ale na razie jestem twarda i to ja wygrywam...choć na noc zrezygnowałam i po prostu jak kładę się spać ściągam pokarm, tak,żeby mieć jak się obudzii ją butlą dokarmić ale swoim pokarmem wtedy wiem ile zje i szybciej jakoś mamyproces za sobą...a i Foga ja zgadzam się z Kornelką,że Twoja niunia może się nie najada i powinnaś częściej ją karmić, ja z karmienia co 2,5-3 godziny musiałam przerzucić się na góra 1,5 nie jest to łatwe ale do zrobienia 🙂


Oj ponieważ już późno mówię DOBRANOC I DO JUTRA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Dobry wieczór 🙂

Inez 😘 😘 😘

Siehankowa
dziękuję za książkę 🙂

Millium
zdradź jak uczysz Witusia usypiania 😉

A ja mam pytanie, czy robicie coś jeszcze z Maluchami po kąpieli przed snem?
Nic czy samo karmienie czy może coś jeszcze?


Mapa mój Wituś zasypiał zawsze na rękach a potem w bezdechu go przenosiłam do łóżeczka, a jak otworzył oczęta to wszystko na nowo, raz mi sie moze udało ze zasnął sam po godzinie ryku, a od trzech dni kąpię go, potem karmienie i odkładam go do łózeczka, pierwszego dnia oczywiście znowu ryk, ale co 5 minut szłam do niego i brałam na rece zeby sie uspokoił i mówiłam do niego, po 40 minutach zasnął, a następnej nocy położyłam go, okryłam go przytulanką- taką jak ma siehankowa i dziewczyny pomarudził, pomiętolił przytulankę i zasnął, a wczoraj to już nawet nie marudził tylko od razu oczęta przymknął, no i w dzień też sam zasypia, jestem z niego taka dumna 🤪, ale przeczytałam ta książke zaklinaczka i tam jest napisane ze jak maluszek przejawia objawy zmęczenia to zeby nie przegapić tego momentu i powiem Ci że rzeczywiście jak widze ze jest zmeczony to odkładam go do łózeczka i nie ma problemów z zaśnięciem. Śpi coprawda dwa razy dziennie po 45 min,ale to juz jest nieźle bo wczesniej wcale nie spał albo kimał 10 minut na rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogóle to dzień dobry
My już nie śpimy bo kanarek o godzinie 5.30 powieki otworzył i obwieścił gotowość do egzystencji dziennej, zasnął o 20 potem o 23 karmienie na śpiocha jak zawsze no i tu mnie zaskoczył bo zamiast o 4 obudził sie o 2, potem 3.30, no i 5.30 wiec sie nie wyspałam. Ciekawe jak to bedzie jak bede wstawac do pracy, po nieprzespanej nocy nie wiem jak ja bede pracować 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez śliczna ta sukienusia- propozycja- dla Fogi
Foga może Twoja Jagódka rzeczywiście sie nie najada tak jak dziewczyny piszą, spróbuj ją dokarmić i zobaczysz jakie będą efekty.
Inez powodzenia na wizycie u 'lekarza od wszystkiego'
Daniela mam nadzieję że osiulek przespała nockę spokojnie bez bóli
Justyna i co obejrzałaś jakiś dobry horror???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 😉
milium, ja już też na nogach, czekam aż moje maleństwo się obudzi i jedziemy w trase na wroclaw do kliniki... tak więc trzymajcie za nas kciuki... odezwe się jak wrócimy. Miłego dnia wszystkim życze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...