Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Co do spacerów - to ja spaceruję tak długo, póki Hanka śpi tj około 2 - 2,5 godziny, niezależnie od pogody. Dziś też tyle była na dworze.
Co jakiś czas sprawdzam karczek, ale póki co ani razu nie zmarzła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
diviana to ja Ci moja podesle..ja juz do niej nie mam sily a Ty bidulko sama tam siedzisz...przynajmniej nie bedziesz sie nudzic i o smutnych rzeczach myslec 😘 😘wpadnie do "Ciebie tym swoim skuterkiem jak tylko ja zobaczysz to humor Ci sie poprawi 😉 😉


Bardzo chętnie u nas piece na prąd to i rąk węglem nie ubrudzi a i małej popilnuje to bym się wyspać mogła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Paninka napisał(a):
diviana to ja Ci moja podesle..ja juz do niej nie mam sily a Ty bidulko sama tam siedzisz...przynajmniej nie bedziesz sie nudzic i o smutnych rzeczach myslec 😘 😘wpadnie do "Ciebie tym swoim skuterkiem jak tylko ja zobaczysz to humor Ci sie poprawi 😉 😉


Bardzo chętnie u nas piece na prąd to i rąk węglem nie ubrudzi a i małej popilnuje to bym się wyspać mogła 😉


nie ma sprawy ale reklamacji nie uwzgledniam...a z tym piecem na prad to lipa troche bo ona fanatyczka palenia w piecu jest....nawet jak goraco mamy to przylazi i sprawdza zeby sobie rozpalic...a mamy osobne piece wiec ona do dwoch zaglada 🙂 🙂 🙂 🙂 i nikomu nie pozwala swojej siekiery dotykac 🙃 🙃 a alicja lubi noszenie to akurat dla mojej tesciowej...bo ona przebolec nie moze ze Lilka woli sama polezec niz na rekach u kogos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Paninka napisał(a):
diviana to ja Ci moja podesle..ja juz do niej nie mam sily a Ty bidulko sama tam siedzisz...przynajmniej nie bedziesz sie nudzic i o smutnych rzeczach myslec 😘 😘wpadnie do "Ciebie tym swoim skuterkiem jak tylko ja zobaczysz to humor Ci sie poprawi 😉 😉


Bardzo chętnie u nas piece na prąd to i rąk węglem nie ubrudzi a i małej popilnuje to bym się wyspać mogła 😉


nie ma sprawy ale reklamacji nie uwzgledniam...a z tym piecem na prad to lipa troche bo ona fanatyczka palenia w piecu jest....nawet jak goraco mamy to przylazi i sprawdza zeby sobie rozpalic...a mamy osobne piece wiec ona do dwoch zaglada 🙂 🙂 🙂 🙂 i nikomu nie pozwala swojej siekiery dotykac 🙃 🙃 a alicja lubi noszenie to akurat dla mojej tesciowej...bo ona przebolec nie moze ze Lilka woli sama polezec niz na rekach u kogos 😁


no to bardzo nadgorliwa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Kobitki 🙂
Kurcze, tak za wami tęsknie ale niestety nie mam tak czasu z wami posiedzieć i popisać a juz nie wspomnę o nadrabianiu zaległości 😞 😞 ☺️ Do d..y z tym wszystkim 😠 😠 😠 😠
Widziałam, że pisałyście o teściowych. Moja chyba chce nam przegrzać dziecko 😠 😠 😠 Ostatnio zostawiliśmy u niej Oliwkę na godzinke. Wracamy a tam napalone, gorąco jak w piekle. Mała spi w pajacyku, przykryta podwójnym kocem 😲 😲 😲 😲 😲 😲 aż włoski miała mokre od potu. To ja ja szybko odkryłam a teściowa drze sie do mnie że przeciez jej zimno 😲 😲 😲 Ja mówie ze Oliwka jest cała spocona a ta do mnie że mała spociła się jak płakała przed snem 😲 😠 😠 😮 Tak, bo ja ja chcę wyziębić i to przeze mnie dziecko spac w domu nie moze bo przeciez jest jej zimno 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Krzysiek nawet słowem sie nie odezwał a jak się go w domu zapytałam czemy to poweidział, że zgadza się ze swoja mamusią 😲 😠 😠 😠 😮 🤢
Ręce mi opadły................... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek 😘 😘 😘
zeby tylko Oliwka sie teraz nie przeziebila 😞
Moj M jest za mna jesli chodzi o wybor mamusi czy mnie.Ale jak prosze zeby sie odezwal do niej (bo to wkoncu jego matak,bardziej wypada zeby to on uwage zwrocil niz ja) to mowi zebym sama jej powiedziala. Nie chce sie wtracac.Albo sie boi 😁
aniolek a podjelas juz te decyzje? Czy nadal rozwazasz pewne sprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa ksawier to czysty tatus chyba?

co do sluchania mamusi przez m. to moj nigdy w zyciu jej nie sluchal i teraz tez tego nie robi...a czasem to mi jej nawet szkoda jak np. ostatnio z nia zostal i tesciowa potem pytala czy mu Lilka plakala a on jej dla zartow powiedzial ze nie wie bo sluchawki zalozyl muzyke wlaczyl i nic nie slyszal no myslalam ze do gardla mu sie rzuci 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
aniolek tak już jest z tymi teściowymi,porażka.

dokładnie, bo teściowa zawsze będzie tylko tesciowa - nawet jak dobra 😉 moja jest dobrą kobieta, ale tez czasem mnie wkurza swoimi "dobrymi" radami... wiem, że chce dobrze, no ale czasy sie zmieniaja, ja jestem matka i wiem co jest najlepszego dla mojego dziecka... hehe i tak dopiero teraz widze, ze jednak nie ma rady na róznice pokoleń 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Siehankowa a ty masz ode mnie buziak bo oklaski masz wyłaczone. Juz kupiłam naklejki i papier, będę tworzyć 🙂

to powodzenia 🙂 mój m. jeszcze z żadnego prezentu sie tak nie ucieszył jak z karnetów 😁 i od razu chciał wszystkie wykorzystac 😁 😁 😁 na szczęście jakoś się powstrzymał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
siehankowa ksawier to czysty tatus chyba?

tak paninka, skora zdjęta z tatusia - nawet jakby chciał to by sie nie wyparł 😁


na agu wlasnie wasze zdjecia ogladalam i identyczni sa 🤪 🤪 🤪 i ksawi kawał chlopa a Ty taka kruszynka...masz co dzwigac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...