Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Mapa 100 lat dla Maciusia
Daniela a zaszalałam a że cena przystępna a zasłony już kiedyś od tego użytkownika kupywałam i były ok to i teraz na poprawe humorku sobie kupiłam
http://allegro.pl/02g589-nowe-trendy-modny-gorset-kwiaty-85-c-i1882219650.html
http://allegro.pl/02g701-trendy-elegancka-koszulka-stringi-s-m-i1880606107.html
http://allegro.pl/01g857-trendy-kopertowa-bluzka-pasek-36-38-i1865030335.html
http://allegro.pl/02g326-nowe-trendy-kopertowa-bluzka-top-36-38-i1869369622.html


Diviana no to rzeczywiście zaszalałaś, piszesz że zasłony kupiłas u tego sprzedawcy ja wchodzę na link a tu takie rzeczy, bo spodziewałam sie zasłon i myślałam że coś mnie chyba źle przekierowało, człowiek taki durny, że nie pomyślałam że on może jeszcze coś innego sprzedawać haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

dzień dobry
Justyna-co to za horror??? Ja bardzo lubię horrory, Ale nie mogę ich oglądać bo mój osobisty ich nie toleruje :/
Jola jola-gotuję brokuły w małej ilości wody(ewentualnie jak się ugotują to odlewam wodę) można dać trochę marchewki no i coś do smaku kucharek pieprz. Jak się ugotują to je gniotę, dodaję czosnek, serek topiony i trochę śmietany no i zagęszczam.
Sielankowa- powodzenia i czekam na dobre wieści
Paninka- zdolniacha z twojej teściówki
Ann- zdrówka dla maluchów
Pati- w 100% popieram Paninke nie możemy 24godziny na dobę zajmować się maluchami- gdyby Nadia czuła się samotna na bank by protestowała i nie leżała grzecznie. Maluchy też muszą czasem zająć się same sobą
Daniela- rękawiczki to ja już w zeszłym tygodniu wydrapałam z szafy 🙂
Foga- ja Szymka w śpiwór pakuję i ubieram mu bodziaki i bluzę oraz półśpiochy z misia no i rękawiczki oraz czapa
Marta- super, że są postępy a za przemowę do Pati masz oklaska aż się ciepło na serduchu zrobiło po tej puencie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja "walczę" z Szymkiem o samodzielne zasypianie. jak byliśmy u rodziców to mu odpuściłam i zaczął to wykorzystywać- zawsze w nocy ładnie spał a tu się akcje zaczęły. Więc pora się za to zabrać.
W nocy płacz przez godzinę, ale już rano 30 min a teraz 13- mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Trzymajcie kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati to powód do radości, że Nadia potrafi się sama bawić 🙂
Mój Synek miał takie okres, że zawsze musiał ktoś przy nim być inaczej płakał...
miałam wtedy wrażenie, że jest strasznie nerwowy.
A teraz sam potrafi i pół godziny w łóżeczku czy na macie leżeć gaworząc i śmiejąc się
i wiem, że mu dobrze 🙂
Choć najczęściej po krótszym czasie już zagaduję do niego 🙂

Diviana o tak, takie zakupy poprawiają nastrój...nie tylko osobisty 😁

Justyna
ja nie mogę narzekać bo Maciuś do jedzenia jest jak na razie idealny,
je bez problemu i piersi i z butelki
a na widok łyżeczki to się cieszy i później nawet wyciąga języczek i jeszcze ją oblizuje 😁
Choć zdarzyło się, ze kropelki lądowały na ciuszkach czy twarzy ale to przez machanie rączkami 🙃

aneczkare
100 lat dla Filipka 🙂

A mam pytanie: myjecie już główki szamponem czy jeszcze nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Normalnie ta książka zaklinaczka działa cuda z moim dziekiem, jednak potrzebował rutyny, już trzeci dzien go kłade między 11 a 12 do łóżeczka i śpi, a tak sie mordowałam całe dnie z nim bo był marudny a ja nie wiedziałam o co mu chodzi albo spał u mnie na rekach.
Marta cieszę się że są postępy z Julcią, a jakie ona ma piękne duże oczyska i świetną fryzurkę, jakby wyszła od fryzjera- taka grzywa na boczek 🙂
Mapa, Diviana wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka dla maluszków
Daniela fajnie masz że Tosia sobie śpi w wózeczku na dworze, mój Wituś jak tylko wyczuje że nie jedzie od razu ma gałki oczne otwarte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Divanka to sobie ładne fatałaszki kupiłaś 🙂 Mąż padnie Ci do stóp
Paninka a coto ta sapka???Bo chyba coś przeoczyłam 😞
Marta lion dziękuję za otrzeźwienie 🙂 i mam nadzieję,że jak Julia ruszyła z postępami to teraz tylko szybciej widać będzie wyniki 🙂
Kobietki pisałyście kiedyś o jakimś żelu który zapobiega suchości mogły byśce nazwę przypomnieć bo wyleciało mi z głowy,a niestety u mnie sahara w kominku i muszę się ratować bo jak mąż przeczyścił kominek po uwaga 10 miesięcznej prrzerwie to obydwoje chodzimy jak zatarci cauboy'e 😎 😎 😎 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Pati powiem Ci ze ja też mam wyrzuty sumienia i robie wszystko szybko żeby on nie czuł sie samotny, a jak go uczę zasypiać samodzielnie to już dzisiaj mi przykro było że mnie już nie potrzebuje do zasypania, chociaz z drugiej strony sie ciesze ze sam zasypia, ale człowiek zawsze ma takie głupe myśli, ale Marta dobrze napisała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Cześć.

U nas dobrze. Byliśmy wczoraj u rehabilitantki. Powiedziała, że widzi różnicę. Julka zaczęła używać mięśni brzuszka i szyją już coś kombinuje. Malutko ale to już coś. Do przodu.

Czytam was, i widzę że Pati gada głupoty. Ech a co zrobisz kiedy będziesz miała więcej dzieci, będziesz spędzac z nimi czas kosztem np obiadu, to co będą jadły???? 🤢 🤢 🤢 Postaw się na moim miejscu. Trzeba jakos się dzielić, trzeba mieć czas na spokojne ćwiczenia z Julką (więc Majka ogląda bajkę), trzeba miec czas na rysowanie z Majką (Julka gada do krowy-pozytywki), trzeba mieć czas na odrabianie lekcji z Emilką (tu maluchami zajmuje się tata). Dzieci też potrzebują "samotności", odpoczynku od nas. Pomyśl jaka jest radość ze spotkania kiedy się tęskni. Kiedy uczą sie tęsknić, uczą się kochać, doceniać. Taki maluch tęskni nawet jak idziesz do toalety, ale to dobra nauka.

Foga jakbym miała jakąś białą sukieneczkę wysłałabym ci. Ale ja chrzczę (boże co za słowo, 3 dwuznaki 🤢 🤢 🤢) w maju. Więc sama rozumiesz, nie mam nic na stanie teraz 😁 😁 😁

Siehankowej powodzenia życzyłam smskiem.

Martwi mnie że Magda się nie odzywa. Wczoraj Szymek wymiotował 🥴 😞 😞

A Paninka tak poprawdzie ta twoja teściowa "mądrości" ma że hej. Ale jednak "złota" z niej babka.

Buziaki mamusie i dzieciusie 🙂 🙂 🙂

Marta bardzo mnie ucieszyły postępy Julci 🙂Wierzę, ze niedługo nastąpi ogromna poprawa 🙂
A za Szymonka trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Marta cieszę się, że są postępy w rehabilitacji, za rok nawet nie będzie "pamiętać" o tych trudach 😉
I jakie Julcia ma piękne włosy 😁
Mojemu małemu Mężczyźnie się już przecierają.

Madziu trzymamy kciuki za Szymcia 😘


Mamusie znacie jakiś fajne dyniowe przepisy - bo dostałam sporo i nie wiem jak to wykorzystać ☺️

Mapa zamroź troszkę - potem ci się przydadzą do zupek dla Maciusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Mapa 100 lat dla Maciusia
Daniela a zaszalałam a że cena przystępna a zasłony już kiedyś od tego użytkownika kupywałam i były ok to i teraz na poprawe humorku sobie kupiłam
http://allegro.pl/02g589-nowe-trendy-modny-gorset-kwiaty-85-c-i1882219650.html
http://allegro.pl/02g701-trendy-elegancka-koszulka-stringi-s-m-i1880606107.html
http://allegro.pl/01g857-trendy-kopertowa-bluzka-pasek-36-38-i1865030335.html
http://allegro.pl/02g326-nowe-trendy-kopertowa-bluzka-top-36-38-i1869369622.html

Diviana super 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
Siehankowa trzymam kciuki za wizytę
Lilka jaka śliczna na zdjęciu a babcia zdolna
Diviana zdrówka dla Ali i 100latek i dla Maciusia Mapy równiez
Ann dużo zdrówka
Foga ja tez mogę polecić katarek,co prawda Tosia za nim nie przepada ale działa bezbłędnie
Wow Diviana jakie szaleństwo - śliczne fatałaszki
Marta cieszę się niezmiernie że postępy sa u Julki a i Tobie pewno lżej
Justyna widać jeszcze oczyszcza się twój organizm - myśle że ti nic niepokojącego
aneczkare moc buziaków dla Filipka
My juz po przymusowym spacerze do przychodni - nie wytrzymałam ,Bartek znowu po 39 stopni gorączki ech...
tak więc następny komplet leków i kuracja
Nocka w porządku Tosia znowu spała od 23 do 6 rano a Bart wylądował u siostry w pokoju więc mogłam sie
wyspać
teraz trzeba jakiś obiad sklecić
miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
dzień dobry 🙂
Ja wczoraj sie nawet nie pożegnałam,bo cos stało mi sie z netem 😞
siehankowa trzymam kciuki 🙂 i zaraz sprawdzę,czy dostałam książkę
diviana i mapa sto lat dla waszych maluszków,mój Filipek tez ma swieto,bo skończył trzy miesiące 🙂
Co do spania w nocy,Filip zasypia mi na rękach jak go karmię,czasami jak odkładam go do łóźeczka to się obudzi,to wtedy albo chwilkę z nim jestem,albo tak jak wczoraj zostawiłam go i sam zasnął, czasami grymasi i muszę go poprzytulać.I w nocy budzi się ok 2,30 a 4,i śpi do 6,30 a 8.30,tak jak dziś.A w dzień śpi w salonie,bo mamy tam też łóżeczko,i przeważnie zasypia mi na rękach,a potem go przenoszę do łóżeczka.
A co do poduszek,to mam taką cieniutką we wózku,a w łóżeczku śpi na płaskim.
marta fajnie,że widać postępy u Julki 🙂
I daj znać co u madzi.
foga masz oklaska za namiary na próbki,już zamówiłam 🙂

Sto lat dla Filipka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
A u mnie w kominie jakaś ulewa, bo nie wiem co sie ze mną dzieje, nastawiłam sie na suszę a tu proszę- oaza, Pati rozśmieszyłaś mnie tym tekstem jak chodzicie ze swoim m po przerwie 🙂
Masz oklaska 😘


to u mnie tak samo,myślałam,że bedzie susza,a tu jak po deszczu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
dzień dobry
Siehankowa trzymam kciuki za wizytę
Lilka jaka śliczna na zdjęciu a babcia zdolna
Diviana zdrówka dla Ali i 100latek i dla Maciusia Mapy równiez
Ann dużo zdrówka
Foga ja tez mogę polecić katarek,co prawda Tosia za nim nie przepada ale działa bezbłędnie
Wow Diviana jakie szaleństwo - śliczne fatałaszki
Marta cieszę się niezmiernie że postępy sa u Julki a i Tobie pewno lżej
Justyna widać jeszcze oczyszcza się twój organizm - myśle że ti nic niepokojącego
aneczkare moc buziaków dla Filipka
My juz po przymusowym spacerze do przychodni - nie wytrzymałam ,Bartek znowu po 39 stopni gorączki ech...
tak więc następny komplet leków i kuracja
Nocka w porządku Tosia znowu spała od 23 do 6 rano a Bart wylądował u siostry w pokoju więc mogłam sie
wyspać
teraz trzeba jakiś obiad sklecić
miłego dzionka


duzo zdrówka,my z Filipkiem przesyłam moc buziaków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
Diviana napisał(a):
Mapa 100 lat dla Maciusia
Daniela a zaszalałam a że cena przystępna a zasłony już kiedyś od tego użytkownika kupywałam i były ok to i teraz na poprawe humorku sobie kupiłam
http://allegro.pl/02g589-nowe-trendy-modny-gorset-kwiaty-85-c-i1882219650.html
http://allegro.pl/02g701-trendy-elegancka-koszulka-stringi-s-m-i1880606107.html
http://allegro.pl/01g857-trendy-kopertowa-bluzka-pasek-36-38-i1865030335.html
http://allegro.pl/02g326-nowe-trendy-kopertowa-bluzka-top-36-38-i1869369622.html


Diviana no to rzeczywiście zaszalałaś, piszesz że zasłony kupiłas u tego sprzedawcy ja wchodzę na link a tu takie rzeczy, bo spodziewałam sie zasłon i myślałam że coś mnie chyba źle przekierowało, człowiek taki durny, że nie pomyślałam że on może jeszcze coś innego sprzedawać haha.

Ja Millium miałam to samo 😁 Też myślałam, ze coś mnie źle przekierowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Pati to powód do radości, że Nadia potrafi się sama bawić 🙂
Mój Synek miał takie okres, że zawsze musiał ktoś przy nim być inaczej płakał...
miałam wtedy wrażenie, że jest strasznie nerwowy.
A teraz sam potrafi i pół godziny w łóżeczku czy na macie leżeć gaworząc i śmiejąc się
i wiem, że mu dobrze 🙂
Choć najczęściej po krótszym czasie już zagaduję do niego 🙂

Diviana o tak, takie zakupy poprawiają nastrój...nie tylko osobisty 😁

Justyna
ja nie mogę narzekać bo Maciuś do jedzenia jest jak na razie idealny,
je bez problemu i piersi i z butelki
a na widok łyżeczki to się cieszy i później nawet wyciąga języczek i jeszcze ją oblizuje 😁
Choć zdarzyło się, ze kropelki lądowały na ciuszkach czy twarzy ale to przez machanie rączkami 🙃

aneczkare
100 lat dla Filipka 🙂

A mam pytanie: myjecie już główki szamponem czy jeszcze nie?

Ja nie, włoski myję emulsją di kąpieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...