Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Paninka napisał(a):
gołabki bez zawijania to od lat robie zanim te z knorr czy czegos byly bo szybciej niz zwykle sie robi 🤪 🤪 ale to ma byc taki raczej lzejszy obiad bo m. trening ma dzisiaj 😜 😜 😜

Ja robię chińszczyznę. Kupuję pierś, warzywa mrożone chińskie, sos i ryż. Smakuje mi to i extra szybkie. 😜

w zeszlym tygodniu robiłam ale dziekuje 😘 😘 😘 pozostaje mi nadzieje ze w sklepie mnie olsni 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
cześć,
to ja dopiero dziś zaczynam odpoczywać po długim weekendzie 😉 😉 😉 😉
i mam nadzieję że uda mi się was trochę doczytać, ale nie wiem czy dam radę bo trochę tego naskrobałyście.
U nas nawet dobrze, mały raczej nadal spokojny. My już dziś zaliczyliśmy spacer i wizytę u ortopedy który po USG stwierdził że z bioderkami jest wszytko dobrze, ale zalecił szerokie pieluchowanie do 6 miesiąca... dziewczyny czy to ma sens??? skoro wszystko jest ok i na wizytę mamy się zgłosić jak mały będzie miał 11-12 miesiący.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Aniołku przemęczona jesteś po prostu a mała wyczuwa Twój nastrój, a nie możesz np na tydzień jechać do mamy by Ci pomogła przy małej i byś Ty mogła odpocząć?


Ja bardzo chętnie ale Krzysiu mi jej nie da 😞
Pospała całe pięć minut i znowu kwęka 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Patusia chyba Cię rozumiem. Oliwka dzisiaj albo spi albo marudzi. Juz nie mam sił. Masakra jakaś. pół godziny usypiałam ja na rękach to kwękała potem odłozyłam ją do łóżeczka to ryk w niebogłosy 😠 😠 😠 😠 😞 😞 😞 😞 Ja już mam dość. Chyba nie nadaje sie na matke 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Zamiast ja uspakajać to już mam na nia nerwa ☺️ ☺️ 😞 😞 😞


Wiem o czym mówisz a przy tym nic mi się nie chce chata rozgarnięta przydałoby sie podłogi umyć, póki Nadi przysnęła, ale jakoś normalnie nic mi się nie chce 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Aniołku przemęczona jesteś po prostu a mała wyczuwa Twój nastrój, a nie możesz np na tydzień jechać do mamy by Ci pomogła przy małej i byś Ty mogła odpocząć?


Ja bardzo chętnie ale Krzysiu mi jej nie da 😞
Pospała całe pięć minut i znowu kwęka 😞 😞 😞 😞 😞


Aniołek jak to ci jej nie da?? to może ty wyjdź na troszkę a on niech się małą zajmie i cię odciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Aniołku przemęczona jesteś po prostu a mała wyczuwa Twój nastrój, a nie możesz np na tydzień jechać do mamy by Ci pomogła przy małej i byś Ty mogła odpocząć?


Ja bardzo chętnie ale Krzysiu mi jej nie da 😞
Pospała całe pięć minut i znowu kwęka 😞 😞 😞 😞 😞


Aniołek jak to ci jej nie da?? to może ty wyjdź na troszkę a on niech się małą zajmie i cię odciąży


No właśnie Daniela ma racje Ty na tydzień do mamy a on niech się małą zajmuje zobaczy jak to jest fajnie to przyjedzie po Ciebie i będzie błagał byś wróciła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Orzeł siedział sobie na drzewie, odpoczywał i nic nie robił.
Mały królik zobaczył orła i zapytał : "Czy ja też mogę sobie tak usiąść i nic nie robić?"
Na to orzeł: "Pewnie, dlaczego nie"
Więc królik usiadł pod drzewem I odpoczywał.
Nagle pojawił się lis, skoczył na królika I zjadł go.

Morał z tej historii: Żeby siedzieć i nic nie robić, trzeba siedzieć odpowiednio wysoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
daniela napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Aniołku przemęczona jesteś po prostu a mała wyczuwa Twój nastrój, a nie możesz np na tydzień jechać do mamy by Ci pomogła przy małej i byś Ty mogła odpocząć?


Ja bardzo chętnie ale Krzysiu mi jej nie da 😞
Pospała całe pięć minut i znowu kwęka 😞 😞 😞 😞 😞


Aniołek jak to ci jej nie da?? to może ty wyjdź na troszkę a on niech się małą zajmie i cię odciąży


No właśnie Daniela ma racje Ty na tydzień do mamy a on niech się małą zajmuje zobaczy jak to jest fajnie to przyjedzie po Ciebie i będzie błagał byś wróciła



nooo zaraz pewnie stwierdzi ze on przeciez pracuje...typowy facet 😠 Aniołek popros kogos o pomoc nim sie nie przejmuj 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela ona po kapieli zasypia i śpi od 19 do 23 lub niekiedy 2,a nawet 3.30 rozstrzał jest tak niebotyczny,że juz ręce mi opadają 😞 jak jestem u rodziców to śpi pieknie i tylko dwie pobudki jedną koło 3 a nastęopną koło 6-7..a jak tylko w domu to masakra 😞 Zastanawiam się bo u moich w domku jest jednak ciepło a u nas na parterze no szału nie ma w tym naszym bloku może jej zimno jest albo nie wiem co 😞 a poza tym jak ja ją karmię to zasypiam zaraz z nią na kolanach i nie wiem il;e ona zjada budze się to i ona śpi więc biorę ją so łóżeczka godzina kimki i od nowa to samo masakra jakaś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
daniela napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Aniołku przemęczona jesteś po prostu a mała wyczuwa Twój nastrój, a nie możesz np na tydzień jechać do mamy by Ci pomogła przy małej i byś Ty mogła odpocząć?


Ja bardzo chętnie ale Krzysiu mi jej nie da 😞
Pospała całe pięć minut i znowu kwęka 😞 😞 😞 😞 😞


Aniołek jak to ci jej nie da?? to może ty wyjdź na troszkę a on niech się małą zajmie i cię odciąży


No właśnie Daniela ma racje Ty na tydzień do mamy a on niech się małą zajmuje zobaczy jak to jest fajnie to przyjedzie po Ciebie i będzie błagał byś wróciła


Dziękuje Laseczki 🙂 Pewnie gdybym chciała na tydzień przyjechac do mamy to on zawinął by Oliwke i pojechał do swojej i tak by wyglądała jego opieka nad dzieckiem bo ,,przeciez on pracuje,, 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie
Daniela- to dawaj nr do niego my mu przypomnimy- tak, że już nigdy nie zapomni 😉 100 lat kochana
Haneczko, Emilko -wam też dużo zdrówka i 100 latek
Justyna- ja kupiłam suszarkę w „biedronce” z jonizacją i jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj dziewczyny z tymi naszymi niektórymi facetam to coś nie tak jest 🤢 Siehankowa ja poproszę książkę dlaczego mężczyźni kochają zołzy bo się tu coś musi zmienić, prześlę na sierpnióweczkach e-mail, a Madalena może byśmy umieścili na sierpnióweczkach oprócz telefonów e-maile prywatne bo widzę że się często przydają, co Wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
witajcie
Daniela- to dawaj nr do niego my mu przypomnimy- tak, że już nigdy nie zapomni 😉 100 lat kochana
Haneczko, Emilko -wam też dużo zdrówka i 100 latek
Justyna- ja kupiłam suszarkę w „biedronce” z jonizacją i jestem bardzo zadowolona.


😘 😘 😘


A mam ją ze dwa lata i nic sie nie dzieje (odpukać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest jeden sposob zeby facet na zawsze zapamietal o urodzinach zony-raz o nich zapomniec 😁 u mnie sie sprawdzilo. Do tego stopnia ze nawet ost jak sprawdzal jak wypadaja swieta w tyn roku to sie nacial bo zaczal "swietowc" od 23 grudnia czyli w mjoje ur 😁 i sie glowil ze cos mu nie pasuje 😉

aniolek jak to ci nie da?? Wkurzylam sie jak to przeczytalam.To ze on pracuje i was utrzymuje nie oznacza ze jest "panem i wladca" 😠 Jakby cie troche nie bylo to by przemyslal swoje puste zachowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...