Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Aniolek rzeczywiscie szybko sie zdecydwaliscie na dziecko 🤢 Nawet nie zdarzyliscie sie nacieszyc "sami soba". Mam ochote sie mocno przytulic.... 😘 😘 😘
Pocieszajace jest to,ze tak jak napisala Lydzia maly odsetek tatusiow dostaje dziecko.
A jest kto moglby ci pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Aniolek rzeczywiscie szybko sie zdecydwaliscie na dziecko 🤢 Nawet nie zdarzyliscie sie nacieszyc "sami soba". Mam ochote sie mocno przytulic.... 😘 😘 😘
Pocieszajace jest to,ze tak jak napisala Lydzia maly odsetek tatusiow dostaje dziecko.
A jest kto moglby ci pomoc?


Najgorsze jest to, że ja jestem bezrobotna, bez prawa do zasiłku, ale jest moja mama która bardzo chętnie nam pomoże. Na dniach wybieram się do adwokata, żeby zorientować się jakie on ma szanse mi ją zabrać. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Przecież by mi serce pękło 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniołek jak dla mnie to bardzo mizerne. Sądy zazwyczaj przyznają dzieci matkom tak jak pisała Lydziaa. Przyznają ci też alimenty na dziecko. W przypadku małżeństw należą się też przez pierwszy rok alimenty dla mamy dziecka, jeżeli nie pracuję. A le w twojej sytuacji nie wiem jak to jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
Paloma21 napisał(a):
aniolek82 - to jest chore żeby on ci groził 😠 😠 😠 😠 A wy chyba nawet nie jesteście małżeństwem, więc niech on nie będzie taki pewny że dostanie opiekę nad dzieckiem. Normalnie ciśnienie mi sie podnosi jak czytam co On wygaduje 😠 😠 😠 😠 😠

😠 😠 😠 mi tez sie podnosi
a to ze nie jestescie malzenstwem chyba jest nawet korzyscia.Bo w razie W ma duzo mniejsze szanse. Aniolku a dlugo jestescie ze soba? jesli moge wiedziec ☺️


tak będzie ponad rok. ☺️ ☺️ ☺️ W sumie po miesiącu zdecydowalismy się na dzidziusia ☺️ ☺️ ☺️ Wiem, że troszkę za szybko ale pragnienie bycia mamą wzięło górę nad wszystkim innym ☺️


dziewczyno ty się nie daj tak traktować 😠 😠 😠 bo wysiądziesz psychicznie i wtedy dopiero pojawią się problemy.
decyzja może i za szybka, ale jej juz nie cofniesz, wiec zostaje ci sie tylko cieszyć z tego że jesteś MAMĄ 😁 😁 😁 Teraz trzeba się tylko zastanowić co będzie najlepsze dla Was (dla Ciebi i Oliwki) pamiętaj że nie zawsze trwanie w związku że względu na dziecko ma sens. Trzymaj się cieplutko i mam nadzieję że wszystko sie ułoży 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
Aniolek rzeczywiscie szybko sie zdecydwaliscie na dziecko 🤢 Nawet nie zdarzyliscie sie nacieszyc "sami soba". Mam ochote sie mocno przytulic.... 😘 😘 😘
Pocieszajace jest to,ze tak jak napisala Lydzia maly odsetek tatusiow dostaje dziecko.
A jest kto moglby ci pomoc?


Najgorsze jest to, że ja jestem bezrobotna, bez prawa do zasiłku, ale jest moja mama która bardzo chętnie nam pomoże. Na dniach wybieram się do adwokata, żeby zorientować się jakie on ma szanse mi ją zabrać. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Przecież by mi serce pękło 😞 😞 😞 😞


W centrum praw kobiet jest telefon zaufania 22 621-35 37 w czwartki od 10 do 16 dyżuruje tam prawnik, aj też przytulam mocno, jakbyś chciała pogadać to zawsze możesz do mnie zadzwonić albo napisać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann wydaje mi sie ze skoro Aniolek z K nie sa po slubie to nie moze chyba liczyc na alimenty dla siebie.Nie wiem.
Tkwic w zwiazku bez przyszlosci... 😞 To sa woje decyzje my mozemy tylko doradzic.
Ale jestes super i zaslugujesz na inne traktowanie.ZASLUGUJESZ!!
Nie martw sie,Krzysiek moze tylko pomazyc o Oliwce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
Aniolek rzeczywiscie szybko sie zdecydwaliscie na dziecko 🤢 Nawet nie zdarzyliscie sie nacieszyc "sami soba". Mam ochote sie mocno przytulic.... 😘 😘 😘
Pocieszajace jest to,ze tak jak napisala Lydzia maly odsetek tatusiow dostaje dziecko.
A jest kto moglby ci pomoc?


Najgorsze jest to, że ja jestem bezrobotna, bez prawa do zasiłku, ale jest moja mama która bardzo chętnie nam pomoże. Na dniach wybieram się do adwokata, żeby zorientować się jakie on ma szanse mi ją zabrać. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Przecież by mi serce pękło 😞 😞 😞 😞


W centrum praw kobiet jest telefon zaufania 22 621-35 37 w czwartki od 10 do 16 dyżuruje tam prawnik, aj też przytulam mocno, jakbyś chciała pogadać to zawsze możesz do mnie zadzwonić albo napisać 😘


do mnie tez 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
zmieniłam właśnie smoka w butli na 2 i karmienie odbywa się w spokoju i bez marudzenia 🤪
że też nie wpadłam na to szybciej ☺️


Szkoda, że cyca na 2 nie da sie wymienic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
A co myślicie o tym?? Zainteresuje małego w okolicach mikołaja, świąt
http://allegro.pl/fisher-price-zyrafa-pelna-klockow-kurier-i1911835416.html


fajna żyrafka - a ja myślałam o czymś takim http://allegro.pl/wielka-osmiornica-lamaze-gra-nutki-super-i1920744041.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
moniczek napisał(a):
zmieniłam właśnie smoka w butli na 2 i karmienie odbywa się w spokoju i bez marudzenia 🤪
że też nie wpadłam na to szybciej ☺️


Szkoda, że cyca na 2 nie da sie wymienic 😁 😁


😁 😁 😁 moniczek chyba też to wypróbuje, bo u Nas karmienie to katastrofa 🤢 Teraz też, zjadła 20 ml i zaczynają sie cyrki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniołek a do Ciebie. Wiem, ze ciężko ci uwierzyć, ale to tylko gadanie. "Tacy" faceci mimo postury to wieksze tchórze niż myślimy. Dlaczego piszę "tacy", hmmm normalnie mężczyzna i ojciec nigdy by takich słów nie wypowiedział, ani nawet o tym nie pomyślał. Bardzo łatwo zastraszyć tekstem zabiorę Ci dziecko. Ech i co dalej. Tzn że myśli tylko o sobie, a jeśli myśli sobie to nigdy tego nie zrobi. Dziecko to nie zabawka, tylko przede wszystkim obowiązki. Gdzie (wybacz mi tu ale inaczej nazwać tego nie mogę) taki egoista zarwie noce, kiedy dziecko chore, odmówi piwa z kolegami, kiedy trzeba porysować albo układać klocki, bo dzickiem trzeba sie zajmować, nie kupi nowego cacka bo trzeba kupić buty i kombinezon na zimę. Uwierz mi i nie daj się zastraszyć. Znam takich lepiej niż myślisz. "Pysk" z całym szacunkiem ma się wielki, ale potem odwozi sie dziecko o 2 w nocy bo ma 38st gorączki i co zrobić, już nie jest fajnie ???? 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Aniołek a do Ciebie. Wiem, ze ciężko ci uwierzyć, ale to tylko gadanie. "Tacy" faceci mimo postury to wieksze tchórze niż myślimy. Dlaczego piszę "tacy", hmmm normalnie mężczyzna i ojciec nigdy by takich słów nie wypowiedział, ani nawet o tym nie pomyślał. Bardzo łatwo zastraszyć tekstem zabiorę Ci dziecko. Ech i co dalej. Tzn że myśli tylko o sobie, a jeśli myśli sobie to nigdy tego nie zrobi. Dziecko to nie zabawka, tylko przede wszystkim obowiązki. Gdzie (wybacz mi tu ale inaczej nazwać tego nie mogę) taki egoista zarwie noce, kiedy dziecko chore, odmówi piwa z kolegami, kiedy trzeba porysować albo układać klocki, bo dzickiem trzeba sie zajmować, nie kupi nowego cacka bo trzeba kupić buty i kombinezon na zimę. Uwierz mi i nie daj się zastraszyć. Znam takich lepiej niż myślisz. "Pysk" z całym szacunkiem ma się wielki, ale potem odwozi sie dziecko o 2 w nocy bo ma 38st gorączki i co zrobić, już nie jest fajnie ???? 🤢 🤢 🤢


Dlatego podejżewam, że jeśli by doszło do takiej sytuacji to większość czasu Oliwka by spędzała z jego matką, która otula ja podwójnym kocem jak w pokoju jest 30 stopni i kładzie na podusi, zeby dzidzia miala mięciutko a wogóle nie zastanowi się jaką krzywdę dziecku wyrządza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
ann wydaje mi sie ze skoro Aniolek z K nie sa po slubie to nie moze chyba liczyc na alimenty dla siebie.Nie wiem.
Tkwic w zwiazku bez przyszlosci... 😞 To sa woje decyzje my mozemy tylko doradzic.
Ale jestes super i zaslugujesz na inne traktowanie.ZASLUGUJESZ!!
Nie martw sie,Krzysiek moze tylko pomazyc o Oliwce.

Właśnie w takim wypadku to nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...