Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Paninka napisał(a):
andzelika moj tesc zamowil tesciowej to zelazko parowe z tv marketu co niby w powietrzu samo prasuje 😁 😁 😁 to dopiero jest masakra - ponad 2 stowy w błoto wywalil 😮

Hehe widziałam 😁 😁 Moja babcia z tego zamówiła opaskę dr. Levina czy jakoś tak. Haha. Teraz chodzi i narzeka, że dalej ją stawy bolą. To wszystko to taki blef. 😁 😁



opaski tez se zamowil...i komplet nozy...i kubek termiczny...i jak paczka przychodziła to tesciowa nie odbierala tylko jemu kazala...i kabel od cyfrowego polsatu chciala mu przeciac zeby tego mango juz nie ogladal...teraz mu przeszlo 😁 😁 😁 a najlepiej jak sam widzial ze to g....warte ale wszystkim wmawial jakie ekstra i potrzebne 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Wczoraj chłopcy zajęli mi komputer i nic nie mogłam juz napisać 🙂 Ale przed spaniem wszystko nadrobiłam 🙂 I widzę, że rozmawiacie o sprzęcie AGD 🙂 To moze mnie polecicie blender i sokowirówkę... Inwestuj w Hanię - będe jej własnoręcznie soczki robiła 🙂 A blender potrzebny mi do zupek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Dzień dobry, jestem pierwsza 🙂 🙂 🙂
Łooo matko budzik dostałaś na 11 listopada 🤪 🤪 🤪


He, he, prawie 4 miesiące temu 🙂 Tylko dzwoni coraz wcześniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANIELA SPEŁNIENIA MARZEŃ, MIŁOŚCI, ZDROWIA! I CZEGO SOBIE TYLKO ZAPRAGNIESZ 😘 😘 😘

Paninka z takim wmawianiem to ma zaś moja druga babcia, ale ona to akurat jeśli chodzi o jedzenie. Ugotuje coś ohydnego (bo talentu kulinarnego nie ma) i wmawia wszystkim jakie to pyszne, najlepsze 😁 😁

Ann blendera jeszcze sama nie mam, ale babcia mi kupiła sokowirówkę i worek buraków, żebym piła na anemię. 😁 😁 😁 Sokowirówka nie droga, chyba 75 zł w auchanie taka, korzystałam z niej może 4 razy, ale jest fajna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
A jak to cenowo wygląda na all? Jest faktycznie taniej? No i jeszcze kwestia gwarancji... Jakby towar się zepsuł to co wtedy? Bo sprzętu agd to ja jeszcze na all nie kupowałam...

Może i sam produkt jest tańszy, ale dochodzi do tego koszt przesyłki, więc wychodzi na to że w sklepie jest taniej. Gwarancję masz na sprzęty zawsze, po prostu dzwonisz, odsyłasz w razie usterki, a oni mają obowiązek to naprawić i na swój koszt odesłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

Daniela Sto Lat kochana 🤪 🤪 Wszystkiego Najlepszego 🙂
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/tort-z-tr_rpnxhxw.jpg/][IMG]http://s5.ifotos.pl/mini/tort-z-tr_rpnxhxw.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry.
Zwleklam sie z lozka z zawrotami glowy i mdlosciami.Poczatki ciazy mi sie przypomnialy 🤢
Do mam ktore zazywaly kiedys tabletki anty,dostalam dzisiaj takie plamienie,powinnam juz zazyc pierwsza tabletke czy poczekac jeszcze?
moniq ty masz chociaz opcje wyprowadzki.A my tu juz zostaniemy 🤢
Nobert nie bawi sie zabawkami,wogole zainteresowany nie jest.Ale za to uwielbia gadac do swoich stopek.Najbardziej jak nie ma skarpetek i rusza paluszkami do tego 😁
Dziewczyny ktore cwicza z dzieciaczkamik:duzo wytrwalosci zycze.Jestescie cudowne 😘
Ja dalej walcze z podnoszenioem glowki na brzuszku.Jakis tam efekt jest ale cudow nie ma 😞 Podryguje kilka sekund z mm nad podlozem i juz,ale wczesniej nic nie bylo.A potem placz 😞 wczoraj mi nawet troszke zwymiotowal przy tym 😞 Norbi jakos dziwnie te rece uklada.We wszyskie strony 😮
Kornelka Norbi mial podobnie ale po mega placzu.Takie zachlysty go pozniej meczyly do konca dnia.Tacy przestraszenie bylismy 🤢 Odglos byl jakby takie kichniecie w plucach 🤢 🤢
Daj znac koniecznie jak Rysio po nocy 😘
ann, Paninka zawsze ubegnie w oklaskach 😁
i oczywiscie...
DANIELA STO LAT!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A miałam wam napisać co mój m usłyszał dzisiaj w radiu wracając z pracy. Otóż przed wyborami wszystkie partie obiecywały poprawę bytu rodzin wielodzietnych. No i w pewnym sensie tak się stało 😁 Chcą odebrać becikowe i ulgę na dzieci, ale rodzinom wielodzietnym nie 🙂 Więc mamy się cieszyc nie z tego, że coś nam dano, ale, ze nam nie zabrano 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...