Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

aniolek82 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Julek strasznie długaśny - to prawda. Zaczynam się martwić czy z gondoli nie wyrośnie, a jest akurat duża. 😁

Justyna mi wczoraj przypisał Lesinelle. Kazał brać od 1 dnia okresu też. Ja bym poczekała do wieczora na Twoim miejscu, czy to faktycznie miesiączka.

Justynka ja mam te same co andzelika 🙂


U nas podobno ta Midiane tylko przespisuja 😁
Ide umyc glowe bp juz masakra jest a suszarki nie mam 😞
Ost suszylam wlosy i czuje taki swad,myslalam ze za blisko przystawilam do wlosow dopoki w lustro nie spojrzalam. Dym mi sie z tylu glowy unosil! 🤪 🤪 Na szsczescie w pore rzucialam ta suszarka i m zawolalam 😁
a propo..mozecie polecic jakas suszarke do wlosow bo ceny na all nieciekawe sa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justyna z suszarka Ci nie pomoge...mialam kiedyc super brauna ale moj byly szwagier skarpetki sobie nia suszyl i mi spalil 😠 😠 nigdzie takiej juz nie widzialam na all tez nie ma

a ja mam na obiad zrobic cos z miesa i ryzu....macie jakies pomysly ciekawe? bo ja pomyslu zadnego a niedlugo na zakupy trzeba isc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry zaległości nadrobione 🙂

Daniela Miłości zdrówka wytrwałości cierpliwości spełnienia marzeń 🙂
Zdróweczka i wszystkiego najlepszego dla Haniolka i Emilki

a ja mam w domu małą marudę , pozwoliła mi poczytać Was a teraz juz wydziera się więc znów cyc i może pośpi bo noc znów jakaś masakryczna co 2 godziny pobudka jak zombi chodzę załapuję doła i muszę coś kupić albo nie wiem co bo deprecha mnie dopada i nic mi się nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna,
co do suszarek to ja mam taką:
http://lokikoki.pl/product-pol-2085-Swissf%40n-Ionic-Wellness-Edelweiss-suszarka-z-jonizacja-zielona-2000W-Valera.html
Nie wiem czy to dobra czy zła cena, ale suszarka jest fajna. Ma różne prędkości i kilka poziomów temperatury. I nie pali się 🙂
Mi ją zamówiła moja fryzjerka jak poprosiłam ją o coś co by było dobre a nie zrujnowało mnie cenowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Paninka napisał(a):


a ja mam na obiad zrobic cos z miesa i ryzu....macie jakies pomysly ciekawe? bo ja pomyslu zadnego a niedlugo na zakupy trzeba isc 🙃


Gołąbki 😁 😁 😁

Są i bez zawijania 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Paninka napisał(a):


a ja mam na obiad zrobic cos z miesa i ryzu....macie jakies pomysly ciekawe? bo ja pomyslu zadnego a niedlugo na zakupy trzeba isc 🙃


Gołąbki 😁 😁 😁

zawsze jak słysze ze goąbki na obiad, to mi się dzień mojego porodu przypomina 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie golabki z siehankowa kojarza teraz 😁 A te bez zawijania jakos do mnie nie przemawiaja,awangarda 🙃
ale paninka moze sprobuj takich,bedziesz "bohaterem w swoim domu" 😎
Norbecik slodko lula a ja probuje nie myslec o mdlosciach 🤢 ta kawa z rana nie byla dobrym pomyslem 🤢
jo-aneczka no no ciekawa suszarka.Tylko o czyms tanszym myslalam,jak powiedziala Diviana-supermarketowym 😁 Pokaz swoja Hanie,zawsze mam nadzieje na nowe zdjecie w twoim awatarku ☺️
ps.tak sie zastanawiam czemu w tych slajdach krowe pokazuja 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Justyna,
co do suszarek to ja mam taką:
http://lokikoki.pl/product-pol-2085-Swissf%40n-Ionic-Wellness-Edelweiss-suszarka-z-jonizacja-zielona-2000W-Valera.html
Nie wiem czy to dobra czy zła cena, ale suszarka jest fajna. Ma różne prędkości i kilka poziomów temperatury. I nie pali się 🙂
Mi ją zamówiła moja fryzjerka jak poprosiłam ją o coś co by było dobre a nie zrujnowało mnie cenowo 😉


A jakie ładne ma kolory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati123 napisał(a):
Dzień dobry zaległości nadrobione 🙂

Daniela Miłości zdrówka wytrwałości cierpliwości spełnienia marzeń 🙂
Zdróweczka i wszystkiego najlepszego dla Haniolka i Emilki

a ja mam w domu małą marudę , pozwoliła mi poczytać Was a teraz juz wydziera się więc znów cyc i może pośpi bo noc znów jakaś masakryczna co 2 godziny pobudka jak zombi chodzę załapuję doła i muszę coś kupić albo nie wiem co bo deprecha mnie dopada i nic mi się nie chce 😞

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Paninka napisał(a):


a ja mam na obiad zrobic cos z miesa i ryzu....macie jakies pomysly ciekawe? bo ja pomyslu zadnego a niedlugo na zakupy trzeba isc 🙃


Gołąbki 😁 😁 😁

zawsze jak słysze ze goąbki na obiad, to mi się dzień mojego porodu przypomina 😁

Hehe to u mnie sąsiadka z bloku to zaś kluski śląskie zjadła i ją ruszyło 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Daniela wszystkiego dobrego spełnienia marzeń, ukończenia remontu, zdrówka dla Tosi i Gabi 😘
Hani i Emilce 100 lat
Ann my zanawialiśmy s 😘poro rzeczy z neo24 mają naprawde dobre ceny
Justyna co do suszarki nie pomoge ja mam jakąś najzwyklejsza z supermarketu

😘 😘 😘
Dzięki -zaraz tam zajrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najpierw powiem dzień dobry a potem w miarę możliwości doczytam 🙂
Marta trzymaj się, będzie dobrze, my cały czas trzymamy kciuki za Wasze powodzenie 🙂
U nas nocka ok, nic się już nie działo. Jeszcze o 23 po przemyśleniach chciałam na pogotowie zadzwonic, zapytac na co zwrócic uwagę ale mąż stwierdził, ze dyspozytorka nic mi nie doradzi a już jest pózno i z Rysiem nic się nie dzieje, żebym już była spokojna i nie panikowała tylko spokojnie spac poszła. Rysio ma monitor oddechu więc jeśli coś sie zacznie z oddechem dziac to nas obudzi. Pomyślałam, że gdyby miał gorączkę to by nie zasnął i byłby bardziej marudny i rozpalony i byłoby już coś do tej godziny widac, że coś jest nie tak. Teraz śpi po sniadaniu i zabawie. Rano zjada 180 a potem różnie 120, 150 bywa, że 100. Dziennie zjada powyzej 750, bywa że zje 960 jak w niedzielę ale to może 2,3 razy tak dużo zjadł.
Miłego dnia i dziękuję wszystkim za pomoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patusia chyba Cię rozumiem. Oliwka dzisiaj albo spi albo marudzi. Juz nie mam sił. Masakra jakaś. pół godziny usypiałam ja na rękach to kwękała potem odłozyłam ją do łóżeczka to ryk w niebogłosy 😠 😠 😠 😠 😞 😞 😞 😞 Ja już mam dość. Chyba nie nadaje sie na matke 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Zamiast ja uspakajać to już mam na nia nerwa ☺️ ☺️ 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati może spróbuj małą dokarmiać?? bo jednak pobudki co 2godz w nocy bo ona głodna to chyba się jednak nie najada. Kup może to małe mleczko co byś nie wydawała na to duże kasiorki i nakarm ją na noc zobaczysz czy pośpi dłużej czy też za 2godz się obudzi bo szkoda tak się mordować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek co Ty za głupoty piszesz!! Kobieta jest stworzona po to by być matką! Wiadomo, że to ciężka rola, ale kto, jak nie my poradzi sobie z tym lepiej 😘 😘 😘 Oliwce na pewno przejdzie i da Ci tyylee radości, jak nikt inny 😘 Ja też miałam ciężko, nawet zastanawiałam się dlaczego ludzie się na dzieci decydują 😮 Ale, po czasie się unormowało, mały sie uspokoił, a mi przeszło dołowanie się. Trzymam za Was kciuki 😘 😘

Ps. Ja też się złościłam na Julka, jak płakał a ja nie wiedziałam o co chodzi 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
gołabki bez zawijania to od lat robie zanim te z knorr czy czegos byly bo szybciej niz zwykle sie robi 🤪 🤪 ale to ma byc taki raczej lzejszy obiad bo m. trening ma dzisiaj 😜 😜 😜

Ja robię chińszczyznę. Kupuję pierś, warzywa mrożone chińskie, sos i ryż. Smakuje mi to i extra szybkie. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniołku kochany trzymaj sie!!!! Wyżal sie nam na pewno Ci sie lepiej zrobi a spadek formy, gorszy dzien kazda z nas ma...ja tez czasem tak zmeczona jestem ze wyc mi sie chce ale zawsze czekam za rada Kornelki na lepsze jutro i gwarantuje Ci ze kolejnego dnia budze sie z zupelnie innym nastawieniem do zycia 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...