Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ufff.... po 😁 do zrobienia 2 ząbki ( w jednym już lekarstwo 🙂 nie boli na szczęście ) i do wyrwania ten co się ukruszył 😮 🤢 masakra ... i tak nie jest żle bo przecież całą ciąże nie byłam !
Asiulko rośnie mi synowa 😁 🤪 niech goni mojego Pulpeta 😉
Gosia nic sie nie martw to ze teraz Jagódka ma problem z białkiem nie znaczy że tak już będzie na amen ...
Ania dzięki za link 😘 piękne te zaproszenia 🙂 również dodałam do obserwowanych .

Młody osypia poranne awantury więc jest chwila dla siebie ... 🙂
a co do potomstwa to i my planujemy rodzeństwo dla Tymonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do anty ....ja podziekuje , tyle lat nic sie nie stało(8 lat) , Julcia była w 200% zaplanowana...a jezeli cos sie wydarzy to bedziemy szczesliwi bo bardzo chcemy miec drugie, tylko odczekac ten rok 🙂 🙂



u nas dokładnie tak samo 🙂tez chcemy miec drugie za rok poltora moge byc znow w ciązy 🙂


no i gitara 🙂 tylko się umówmy co by na brzuszku w tym samym m-cu siedzieć 🤪 😁 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
SUuuper
Jutro wizyta u chirugsa szczekowego nr 2
obym juz po niej nie musiala tego ketonalu wpieprzac 😞(


ajć masakra ... temu się bałam dzisiejszej wizyty 🤢 nastraszyłaś mnie i w sumie zmobilizowałaś 😜

hehe
ciesze sie ze moglsam sie przydac
a ja chyba medal powinnam dostac za ten zestaw -pół ryja napie.dala + kolki 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
SUuuper
Jutro wizyta u chirugsa szczekowego nr 2
obym juz po niej nie musiala tego ketonalu wpieprzac 😞(


ajć masakra ... temu się bałam dzisiejszej wizyty 🤢 nastraszyłaś mnie i w sumie zmobilizowałaś 😜

hehe
ciesze sie ze moglsam sie przydac
a ja chyba medal powinnam dostac za ten zestaw -pół ryja napie.dala + kolki 😮 😮


😮 masakra 😮 ja się bałam że po lekarstwie mnie będzie bolało a tu miła niespodzianka 🙂 nie wyobrażam sobie siebie z Młodym na rękach i z napieprzającym zębie 🤢 🤢 🤢
2 medale 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kobitki i 🙂
podczytałam Was troszke ,ale sama wiele nie naskrobie bo Mati zasnal a ja musz ejeszce sporo rzeczy w chacie zrobic.UY nas niestety sa straszne gazy a dokł nie moc ich zrobienia dzisiaj to pól dnia sie meczył kupiam mu Delicol i od soboty uzywamy efektów tymczasowo brak 😠a do tego mamy problem z ezrobieniem kupy!!!!!!!!1czy ten dellicol moze zatrzymywac kupe????no i sobie porobiłam mati ma znowu atak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
u nas będzie około 30 osób plus dzieci 😮 się nazbierało , jak sobie pomyślę to aż mnie ciary przechodzą 😉 dom będzie odwrócony do góry nogami heh a terminu jeszcze nie mamy .


dlatego wynajelam sale. Chca tylko 100 zl wiec wole zaplacic niz w domu robic burdel 🤪

osz fuck chrzciny za 4300 zł 😮 😮 😮
chyba bym przeszla na buddyzm w tym wypadku 😁 😁
ja nie wiem jak wytrzasnąć na impre dla 20 os..


buhahaha 😁 🤪 🤪
my bedziemy miec gdzies 13 🙂 oszczedzamy i robimy rodzenstwo chrzestnymi haha 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej..pieknie to skierowanie do poradnio gastroenterologicznej dostalysmy zeby spr czy JAgódka nie jest uczulona na laktoze (kolki, wysypka)..a jak jest to przeciez masakra...bo oni z cyca nie bedzie mogla jesc ani nawet tego zwyklego mleka typu bebiko tylko jakies specjalne....a poki ja nie rpacuej to nas nawet na to nie stac 😞 a poza tym dziecko nigdy nie zje wtedy lodów normalnych czy jogurtu...to masaka jakas................... 😞 😞 😞

pewnie jakies HA
Nutramigen czy cós ok 20 pare zl

no ta ale ponoc nutramigen jest paskudny i dzieci go nie chca pic to jedno, drugie ze ponoc byla taka partia ze szczatki owadow w niej byly :/ a poza tym ja chce zeby ona mogla normalnie w przyszlosci jesc wszysto a nie w ten sposb...

ale to podbno czesto mija jak dziecko rosnie

mozliwe..ponoc moj brat mial bezmleczna diete w wieku 2 lat i minelo..ale i tak...ehhh...kuzwa...kilka przeszkod pokonalam zeby karmic pierrsia i teraz mam to zaprzepascic?:/

ale wlasnie karmienie piersią jest najlepsze w tym wypadku
po prostu wyeliminuj nabiał, parówki wedline
poczytaj sprobuj urozmaicac swoje posilki
ja tez mialam zakaz nabialu ze wzgl na kolki

kurcze ale tak nabialu nie mozna wiec jogurty mleko sery zolte biale topione maslo odpada...wedlina parowki odpadaja...samzonego nie wolno...cebuli, kapusty, fasoli nie wolno....pieprzu, ketchupu, chrzanu musztardy itd...to co ja mam jesc..........................nawet soi nie wolno..to co w koncu 😮 😮


ale czemu uwazacie, ze smazonego nie wolno? juz kiedys wyslalam artykl pisany przez doradce laktacyjnego w ktorym wyraznie bylo napisane, ze smazone szkodzi tylko nam- matkom. dla dziecka to obojetne, chyba ze jadlybysmy tylko smazone- to wtedy w mleku pojawia sie tez te tlszcze nienasycone albo nasycone, nie pamietam. no ale nikt nie chce chyba jesc 40 schabowych dziennie, tak? 😁
to samo musztarda, ketchup, pieprz czemu nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
ufff.... po 😁 do zrobienia 2 ząbki ( w jednym już lekarstwo 🙂 nie boli na szczęście ) i do wyrwania ten co się ukruszył 😮 🤢 masakra ... i tak nie jest żle bo przecież całą ciąże nie byłam !
Asiulko rośnie mi synowa 😁 🤪 niech goni mojego Pulpeta 😉
Gosia nic sie nie martw to ze teraz Jagódka ma problem z białkiem nie znaczy że tak już będzie na amen ...
Ania dzięki za link 😘 piękne te zaproszenia 🙂 również dodałam do obserwowanych .

Młody osypia poranne awantury więc jest chwila dla siebie ... 🙂
a co do potomstwa to i my planujemy rodzeństwo dla Tymonka 🙂


nasze dzieci maja podobne bio dzisiaj 😁 moj tez juz od 16 odsypia awantury poranne i poludniowe 🤪 raz sie darl 30 min i juz naprawde nie wiedzialam o co mu chodzi 😜 szarpal piers, ale w koncu po krzykach jakby go zazynano zlapal i sie uspokoil 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do anty ....ja podziekuje , tyle lat nic sie nie stało(8 lat) , Julcia była w 200% zaplanowana...a jezeli cos sie wydarzy to bedziemy szczesliwi bo bardzo chcemy miec drugie, tylko odczekac ten rok 🙂 🙂



u nas dokładnie tak samo 🙂tez chcemy miec drugie za rok poltora moge byc znow w ciązy 🙂


no i gitara 🙂 tylko się umówmy co by na brzuszku w tym samym m-cu siedzieć 🤪 😁 😜 😜


my bysmy chcieli za 1,5 roku, ale to musielibysmy sie pewnie zaczac starac za kilka miesiecy, bo z pierwszym tez latwo i szybko nie poszlo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do anty ....ja podziekuje , tyle lat nic sie nie stało(8 lat) , Julcia była w 200% zaplanowana...a jezeli cos sie wydarzy to bedziemy szczesliwi bo bardzo chcemy miec drugie, tylko odczekac ten rok 🙂 🙂



u nas dokładnie tak samo 🙂tez chcemy miec drugie za rok poltora moge byc znow w ciązy 🙂


no i gitara 🙂 tylko się umówmy co by na brzuszku w tym samym m-cu siedzieć 🤪 😁 😜 😜

ja musze odczekac rok takze czekaj na mnie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do anty ....ja podziekuje , tyle lat nic sie nie stało(8 lat) , Julcia była w 200% zaplanowana...a jezeli cos sie wydarzy to bedziemy szczesliwi bo bardzo chcemy miec drugie, tylko odczekac ten rok 🙂 🙂



u nas dokładnie tak samo 🙂tez chcemy miec drugie za rok poltora moge byc znow w ciązy 🙂


no i gitara 🙂 tylko się umówmy co by na brzuszku w tym samym m-cu siedzieć 🤪 😁 😜 😜

ja musze odczekac rok takze czekaj na mnie 🤪 🤪


czekam w takim razie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już po wizycie u gina... wszystko git, wykupiłam już azalię, zobaczę jak się będę po nich czuć... my robimy chrzest 6 listopada, będzie 23 osoby łącznie z nami, robimy w restauracji, bo mieszkanie mamy za małe a poza tym nie wiem kiedy miałabym to wszystko przygotować, Szymek jest tak zaborczy... dzisiaj je co godzinę po 10 - 15 min... jestem normalnie wyczerpana...
stosujecie jakieś kremy na rozstępy, polećcie jakiś dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Hej kobitki i 🙂
podczytałam Was troszke ,ale sama wiele nie naskrobie bo Mati zasnal a ja musz ejeszce sporo rzeczy w chacie zrobic.UY nas niestety sa straszne gazy a dokł nie moc ich zrobienia dzisiaj to pól dnia sie meczył kupiam mu Delicol i od soboty uzywamy efektów tymczasowo brak 😠a do tego mamy problem z ezrobieniem kupy!!!!!!!!1czy ten dellicol moze zatrzymywac kupe????no i sobie porobiłam mati ma znowu atak 😞


my delicol stosujemy od piatku kupy sa caly czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
U nas dzisiaj jakiś kryzysowy dzień - od rana tylko cyc, płacz i sen. To ostatnie bardzo mnie cieszyło w dzień, bo mogłam nadrobić obowiązki domowe. Ciekawe jak będzie ze spaniem Lenki w nocy, bo u mnie oko pewnie błyskawicznie spadnie 😉
Co do chrzcin to my będziemy robić dopiero na wiosnę albo latem jak już będzie ciepło by można było posiedzieć na powietrzu.
Jutro postaram się wdepnąć do dżina by powiedział mi o co chodzi z tymi moimi skrzepami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to nadrobiłam...
Luizka naprawdę nie zazdroszczę tej przygody z zębami...
Gosia nie martw się, na pewno wszystko skończy się dobrze 🙂
Asia gratuluję wizyty u dentysty...ja też musiałabym się przejsć, ale poki co strach silniejszy 🤢 🤢

I wszystkie te, które już były lub umówiły sie do gina-póki co podziwiam, ja na samą myśl o gmeraniu w Katarzynie mam łzy w oczach...więc na razie się nie wybieram, nie ma szans żebym usiadła na samolocie, albo żeby mi tam grzebał ktokolwiek póki co... 🤢 🤢 🤢 🤢

Gabi wykąpana, najedzona i śpi ( oby jak najdłużej )... Tomek śpi, a ja idę się kąpać i też polegnę 🙂

DOBRANOC KOCHANE 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
No to nadrobiłam...
Luizka naprawdę nie zazdroszczę tej przygody z zębami...
Gosia nie martw się, na pewno wszystko skończy się dobrze 🙂
Asia gratuluję wizyty u dentysty...ja też musiałabym się przejsć, ale poki co strach silniejszy 🤢 🤢

I wszystkie te, które już były lub umówiły sie do gina-póki co podziwiam, ja na samą myśl o gmeraniu w Katarzynie mam łzy w oczach...więc na razie się nie wybieram, nie ma szans żebym usiadła na samolocie, albo żeby mi tam grzebał ktokolwiek póki co... 🤢 🤢 🤢 🤢

Gabi wykąpana, najedzona i śpi ( oby jak najdłużej )... Tomek śpi, a ja idę się kąpać i też polegnę 🙂

DOBRANOC KOCHANE 😘 😘 😘

ja w tej chwili wolalabym na samolocik niz juro do chirurga jezuuuuuuuu 😞 znow musze zjesc keto bo mi rozxrywa twarz 21 tabl w 7 dni
masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej..pieknie to skierowanie do poradnio gastroenterologicznej dostalysmy zeby spr czy JAgódka nie jest uczulona na laktoze (kolki, wysypka)..a jak jest to przeciez masakra...bo oni z cyca nie bedzie mogla jesc ani nawet tego zwyklego mleka typu bebiko tylko jakies specjalne....a poki ja nie rpacuej to nas nawet na to nie stac 😞 a poza tym dziecko nigdy nie zje wtedy lodów normalnych czy jogurtu...to masaka jakas................... 😞 😞 😞

pewnie jakies HA
Nutramigen czy cós ok 20 pare zl

no ta ale ponoc nutramigen jest paskudny i dzieci go nie chca pic to jedno, drugie ze ponoc byla taka partia ze szczatki owadow w niej byly :/ a poza tym ja chce zeby ona mogla normalnie w przyszlosci jesc wszysto a nie w ten sposb...

ale to podbno czesto mija jak dziecko rosnie

mozliwe..ponoc moj brat mial bezmleczna diete w wieku 2 lat i minelo..ale i tak...ehhh...kuzwa...kilka przeszkod pokonalam zeby karmic pierrsia i teraz mam to zaprzepascic?:/

ale wlasnie karmienie piersią jest najlepsze w tym wypadku
po prostu wyeliminuj nabiał, parówki wedline
poczytaj sprobuj urozmaicac swoje posilki
ja tez mialam zakaz nabialu ze wzgl na kolki

kurcze ale tak nabialu nie mozna wiec jogurty mleko sery zolte biale topione maslo odpada...wedlina parowki odpadaja...samzonego nie wolno...cebuli, kapusty, fasoli nie wolno....pieprzu, ketchupu, chrzanu musztardy itd...to co ja mam jesc..........................nawet soi nie wolno..to co w koncu 😮 😮


ale czemu uwazacie, ze smazonego nie wolno? juz kiedys wyslalam artykl pisany przez doradce laktacyjnego w ktorym wyraznie bylo napisane, ze smazone szkodzi tylko nam- matkom. dla dziecka to obojetne, chyba ze jadlybysmy tylko smazone- to wtedy w mleku pojawia sie tez te tlszcze nienasycone albo nasycone, nie pamietam. no ale nikt nie chce chyba jesc 40 schabowych dziennie, tak? 😁
to samo musztarda, ketchup, pieprz czemu nie?

ze smazonym to sama nie wiem ale pieprz musztarda itd to nie wolno bo to ostre przyprawy wzdymajace....wiem np.ze czosnku nie wolno bo mleko zmienia smak i dziecko mzoe odrzucic piers... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...