Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Landusia napisał(a):
asiu moja tez ja lubi! zreszta ja jej podpijam troche ☺️ moja nadii polubiła lezaczek!
zasypia przy wibracjach i bujaniu a jak tylko wibracje wylacze to z krzykiem na mnie hehe 😁
powiedzcie mi co ja mam podkladac nadii pod głowke aby nie obracala jej na prawa strone? poduszka ruloniki nic nie dziala bo obraca i tak glowe 🥴
hehe moja tez uwielbia bujaka i nie zaluje -trafny zakup 🙂a z ta glowka ,moja tez non stop na prawo łypie i spoziera 😁 😁 😁

ale my musimy na lewa klasc bo prawa ma juz tak wgniecona ze szok 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
matko ile ten antek pije! moja nadii w jego wieku a 60ml to norma max 100ml to ulewa po tym hehe 😁 gdzie ty kobito to mleko chowasz? ja mam cyce twarde jak 100ml jest w jednym a co dopiero 230! 😁 🤪
a moja po szczepieniu i bioderkach spala od 18 z przerwa na kapanie i kolacje o 21 do 4 rana! 😁 i pozniej od 4 10 do 7 30 🙂


no wlasnie nie chowam 🙃 ja daje mu 150 mojego (i to przy dobrych wiatrach), czasem jakies 60 stoi odciagniete a on chce jeeeeeszcze 🤪 i smokiem sie nie oszuka.. a lapy to do buzi tak wklada, ze chyba sobie kiedys odgryzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
asiu moja tez ja lubi! zreszta ja jej podpijam troche ☺️ moja nadii polubiła lezaczek!
zasypia przy wibracjach i bujaniu a jak tylko wibracje wylacze to z krzykiem na mnie hehe 😁
powiedzcie mi co ja mam podkladac nadii pod głowke aby nie obracala jej na prawa strone? poduszka ruloniki nic nie dziala bo obraca i tak glowe 🥴
a Nadinka tozto juz Krolewna 🤪w tej sukienusi -bombowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
matko ile ten antek pije! moja nadii w jego wieku a 60ml to norma max 100ml to ulewa po tym hehe 😁 gdzie ty kobito to mleko chowasz? ja mam cyce twarde jak 100ml jest w jednym a co dopiero 230! 😁 🤪
a moja po szczepieniu i bioderkach spala od 18 z przerwa na kapanie i kolacje o 21 do 4 rana! 😁 i pozniej od 4 10 do 7 30 🙂


no wlasnie nie chowam 🙃 ja daje mu 150 mojego (i to przy dobrych wiatrach), czasem jakies 60 stoi odciagniete a on chce jeeeeeszcze 🤪 i smokiem sie nie oszuka.. a lapy to do buzi tak wklada, ze chyba sobie kiedys odgryzie 🤪

hehe maly glodomorek 😁 a ile antoni ma juz kg? 🙂
asiula dziekuje! 😘~twoja ola to tez niezla agentka w tym wieku takie fotki hehe 😁 mama bedzie musiala sie kiedys tlumaczyc jak taki np antek powie a ja widzialem twoje zdjecie na mamusiach! 😜 i to jakie zdjecie! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Nasza mała Królewna kończy dzisiaj miesiąc 🙃

wszytkiego dobrego!

dzisiaj mialam okropna noc, kolki malego trwaly nawet w nocy, teraz rano tez kwili...infacol chyba nie dziala, zbyt szybko pochwalilam specyfik. a wy czego uzywacie?

Od poniedziałku stosujemy Sab simplex,na Delicol nie szła a ponoć też bardzo dobry. Póki co kombinowałam z dawkowaniem,ale stwierdziłam że na razie bedzie dostawac te kropelki do kaego karmienia w mniejszych ilościach zaś w nocy dawke zwiększe,nie chce też przedobrzać. Jak już zobacze konkretne rezultaty wtedy dawkowanie po czasie zmniejszę. Dzisiejszej nocy mi sie pręzyła,zaś wczoraja noc była piękna..każda jest inna,ale wydaje mi sie że już cos zaczynają działać,muyśle że do tygodnia czasu sprawa z kolka powinna sie wyklarować,mam taka nadzieje 🙂

powodzenia zycze! ja do tygonia pociagne na tym infacolu. potem wybrobuje colinox laczony z espumisanem (dwom dzieci kolezankom pomoglo!), a jak nie to skocze do Niemiec lub Czech po ten SabSimplex. mlody prawie wcale nie spal dzisiaj, a od 6 wariowal do 11 z mala przerwa na drzemke...masakra. dalej slysze jak skomli...to jest straszne.... ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szuwartyna napisał(a):
Leginsik napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Nasza mała Królewna kończy dzisiaj miesiąc 🙃

wszytkiego dobrego!

dzisiaj mialam okropna noc, kolki malego trwaly nawet w nocy, teraz rano tez kwili...infacol chyba nie dziala, zbyt szybko pochwalilam specyfik. a wy czego uzywacie?

Od poniedziałku stosujemy Sab simplex,na Delicol nie szła a ponoć też bardzo dobry. Póki co kombinowałam z dawkowaniem,ale stwierdziłam że na razie bedzie dostawac te kropelki do kaego karmienia w mniejszych ilościach zaś w nocy dawke zwiększe,nie chce też przedobrzać. Jak już zobacze konkretne rezultaty wtedy dawkowanie po czasie zmniejszę. Dzisiejszej nocy mi sie pręzyła,zaś wczoraja noc była piękna..każda jest inna,ale wydaje mi sie że już cos zaczynają działać,muyśle że do tygodnia czasu sprawa z kolka powinna sie wyklarować,mam taka nadzieje 🙂

powodzenia zycze! ja do tygonia pociagne na tym infacolu. potem wybrobuje colinox laczony z espumisanem (dwom dzieci kolezankom pomoglo!), a jak nie to skocze do Niemiec lub Czech po ten SabSimplex. mlody prawie wcale nie spal dzisiaj, a od 6 wariowal do 11 z mala przerwa na drzemke...masakra. dalej slysze jak skomli...to jest straszne.... ;(

mi ten infacol pomaga ale moja jezeli miała kolki to słabe teraz jej daje pól dawki raz dziennie i nic sie nie dzije tylko puszcza ostro bąkale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny pomocy ja juz nie wiem co mam jesc jak mi w tej diecie nic nie wolno.. 😮 jem wafle ryzowe ale przeciez z tego nie bede miala pokarmu i laktacja mi zaniknie 🤢 😮 juz nie wiem co mam robic bo naprawde nic nie wolno mi jesc....nie dosc ze laktacja zaniknie to jeszcze ze mnie same ks0ci zostana.... 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
dziewczyny pomocy ja juz nie wiem co mam jesc jak mi w tej diecie nic nie wolno.. 😮 jem wafle ryzowe ale przeciez z tego nie bede miala pokarmu i laktacja mi zaniknie 🤢 😮 juz nie wiem co mam robic bo naprawde nic nie wolno mi jesc....nie dosc ze laktacja zaniknie to jeszcze ze mnie same ks0ci zostana.... 🤢 😮

tak sobie dzisiaj rano o Tobie myslałam co Ty biedna mozesz jesc ....a patrzyłas na internecie jakos diete ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
dziewczyny pomocy ja juz nie wiem co mam jesc jak mi w tej diecie nic nie wolno.. 😮 jem wafle ryzowe ale przeciez z tego nie bede miala pokarmu i laktacja mi zaniknie 🤢 😮 juz nie wiem co mam robic bo naprawde nic nie wolno mi jesc....nie dosc ze laktacja zaniknie to jeszcze ze mnie same ks0ci zostana.... 🤢 😮

tak sobie dzisiaj rano o Tobie myslałam co Ty biedna mozesz jesc ....a patrzyłas na internecie jakos diete ....

patrzylam, szukalam i jest tylko wielgachna lista czego nie moge i tyle, a co moge...kasze, zeimniaki, cukinie i dziczyzne lub krolika..:/ nie stac mnie na szika i krolika pozatym nie lubie..a na kaszy i pyrach nie podtrzymam laktacji...........................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
matko ile ten antek pije! moja nadii w jego wieku a 60ml to norma max 100ml to ulewa po tym hehe 😁 gdzie ty kobito to mleko chowasz? ja mam cyce twarde jak 100ml jest w jednym a co dopiero 230! 😁 🤪
a moja po szczepieniu i bioderkach spala od 18 z przerwa na kapanie i kolacje o 21 do 4 rana! 😁 i pozniej od 4 10 do 7 30 🙂


no wlasnie nie chowam 🙃 ja daje mu 150 mojego (i to przy dobrych wiatrach), czasem jakies 60 stoi odciagniete a on chce jeeeeeszcze 🤪 i smokiem sie nie oszuka.. a lapy to do buzi tak wklada, ze chyba sobie kiedys odgryzie 🤪

hehe maly glodomorek 😁 a ile antoni ma juz kg? 🙂
asiula dziekuje! 😘~twoja ola to tez niezla agentka w tym wieku takie fotki hehe 😁 mama bedzie musiala sie kiedys tlumaczyc jak taki np antek powie a ja widzialem twoje zdjecie na mamusiach! 😜 i to jakie zdjecie! ☺️


hehehe no wlasnie 😁 😁 🤪 🤪
a Antoni waży 5200 😁 czyli przytyl w 6tyg 2kg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
dziewczyny pomocy ja juz nie wiem co mam jesc jak mi w tej diecie nic nie wolno.. 😮 jem wafle ryzowe ale przeciez z tego nie bede miala pokarmu i laktacja mi zaniknie 🤢 😮 juz nie wiem co mam robic bo naprawde nic nie wolno mi jesc....nie dosc ze laktacja zaniknie to jeszcze ze mnie same ks0ci zostana.... 🤢 😮

tak sobie dzisiaj rano o Tobie myslałam co Ty biedna mozesz jesc ....a patrzyłas na internecie jakos diete ....

patrzylam, szukalam i jest tylko wielgachna lista czego nie moge i tyle, a co moge...kasze, zeimniaki, cukinie i dziczyzne lub krolika..:/ nie stac mnie na szika i krolika pozatym nie lubie..a na kaszy i pyrach nie podtrzymam laktacji...........................

wiesz co a zobacz czy po piersiach z indyka cos jej bedzie czy nie , bo słyszałam ze indyk jest delikatniejszy niz kurczak .....
a jak nic nie jesz od wczoraj to dalej tak marudzi Jagódka ,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
dziewczyny pomocy ja juz nie wiem co mam jesc jak mi w tej diecie nic nie wolno.. 😮 jem wafle ryzowe ale przeciez z tego nie bede miala pokarmu i laktacja mi zaniknie 🤢 😮 juz nie wiem co mam robic bo naprawde nic nie wolno mi jesc....nie dosc ze laktacja zaniknie to jeszcze ze mnie same ks0ci zostana.... 🤢 😮

tak sobie dzisiaj rano o Tobie myslałam co Ty biedna mozesz jesc ....a patrzyłas na internecie jakos diete ....

patrzylam, szukalam i jest tylko wielgachna lista czego nie moge i tyle, a co moge...kasze, zeimniaki, cukinie i dziczyzne lub krolika..:/ nie stac mnie na szika i krolika pozatym nie lubie..a na kaszy i pyrach nie podtrzymam laktacji...........................

wiesz co a zobacz czy po piersiach z indyka cos jej bedzie czy nie , bo słyszałam ze indyk jest delikatniejszy niz kurczak .....
a jak nic nie jesz od wczoraj to dalej tak marudzi Jagódka ,,,

narazie marudzi bo te zgagi ma a dopiero wieczorem lekarstwo przyjdzie do apteki i wykupie je czyli podam jej dopiero jutro rano.....moze masz racje z tym indykiem...chociaz czytalam zeby drboiu wogole nie jesc.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
dziewczyny pomocy ja juz nie wiem co mam jesc jak mi w tej diecie nic nie wolno.. 😮 jem wafle ryzowe ale przeciez z tego nie bede miala pokarmu i laktacja mi zaniknie 🤢 😮 juz nie wiem co mam robic bo naprawde nic nie wolno mi jesc....nie dosc ze laktacja zaniknie to jeszcze ze mnie same ks0ci zostana.... 🤢 😮

tak sobie dzisiaj rano o Tobie myslałam co Ty biedna mozesz jesc ....a patrzyłas na internecie jakos diete ....

patrzylam, szukalam i jest tylko wielgachna lista czego nie moge i tyle, a co moge...kasze, zeimniaki, cukinie i dziczyzne lub krolika..:/ nie stac mnie na szika i krolika pozatym nie lubie..a na kaszy i pyrach nie podtrzymam laktacji...........................

wiesz co a zobacz czy po piersiach z indyka cos jej bedzie czy nie , bo słyszałam ze indyk jest delikatniejszy niz kurczak .....
a jak nic nie jesz od wczoraj to dalej tak marudzi Jagódka ,,,

narazie marudzi bo te zgagi ma a dopiero wieczorem lekarstwo przyjdzie do apteki i wykupie je czyli podam jej dopiero jutro rano.....moze masz racje z tym indykiem...chociaz czytalam zeby drboiu wogole nie jesc.... 🤢

sprobujesz zobaczysz jak ona bedzie na to reagowała , bo to moze nie do konca jest to co przewiduja lekarze , a po tobie zostana same kosci i zero mleka w cycach ,tam niby pisałas ze drob z własnej hodowli ....czyli mozesz spróbowac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
dziewczyny pomocy ja juz nie wiem co mam jesc jak mi w tej diecie nic nie wolno.. 😮 jem wafle ryzowe ale przeciez z tego nie bede miala pokarmu i laktacja mi zaniknie 🤢 😮 juz nie wiem co mam robic bo naprawde nic nie wolno mi jesc....nie dosc ze laktacja zaniknie to jeszcze ze mnie same ks0ci zostana.... 🤢 😮

tak sobie dzisiaj rano o Tobie myslałam co Ty biedna mozesz jesc ....a patrzyłas na internecie jakos diete ....

patrzylam, szukalam i jest tylko wielgachna lista czego nie moge i tyle, a co moge...kasze, zeimniaki, cukinie i dziczyzne lub krolika..:/ nie stac mnie na szika i krolika pozatym nie lubie..a na kaszy i pyrach nie podtrzymam laktacji...........................

wiesz co a zobacz czy po piersiach z indyka cos jej bedzie czy nie , bo słyszałam ze indyk jest delikatniejszy niz kurczak .....
a jak nic nie jesz od wczoraj to dalej tak marudzi Jagódka ,,,

narazie marudzi bo te zgagi ma a dopiero wieczorem lekarstwo przyjdzie do apteki i wykupie je czyli podam jej dopiero jutro rano.....moze masz racje z tym indykiem...chociaz czytalam zeby drboiu wogole nie jesc.... 🤢


moglabys sobie gotowac delikatne zupki na indyku wlasnie 🙂.. albo jakis gulasz z indyka zrobic i zjesc z kasza, do tego marchewka z jabłkiem surówka i kompot z jabłek? 🙂 zupy to chyba mozesz robic rozne z tego rosołu np krupnik, pomidorowa?
a pierogi z ziemniakami? albo z tym miesem znowu z indyka 😁? wiesz, wszystko da sie zrobic 😉 tylko to pewnie bedzie bardzo duzo pracy w wymyslaniu co moesz jesc..
a najlepiej to by bylo pewnie przejsc sie do jakiegos dietetyka, eby Ci jadlospis ulozyl 🙂 i jak juz go bedziesz miala, to pewnie bys sie przyzwyczaila 🙂
jak nie to zostaje mm, przeciez to tez nie tragedia 🙂
ja od konca 2tyg zycia małego mam problemy z laktacja i non stop pobudzam i laktatorem i Antosiem, ale jemu ciagle brakuje 😉 i tak jestem zadowolona, ze juz 2 miesiace tak ciagne 😁 ale mam adzieje, ze do konca 3go mi sie uda pociagnac i tez pewnie przejde na mm, bo to odciaganie non stop i wiszenie non stop na piersi, bo mu za malo potrafi byc juz troche meczace i dla mnie i dla niego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Landusia napisał(a):
sto lat haneczko!
agus juz czytam 🙂 i trzeba brac wypis do gina 🙂


a po co im wypis ? 🤔 mój grzmotnął mega kupe heh od poniedziałku mamy co dziennie 😁 🙃


jaacie.. my tez tak chcemy!! U nas nawet po czopkach czasem nie ma 😞 moze debridat cos da?

no my ten DEBRIDAT dawaliśmy 2 tyg jak pisałam i może coś pomógł faktycznie 🤔 dodatkowo codziennie obowiązkowo 50ml rumianku , wibracje i spanie na brzuszku ... coś pomaga ale co to nie mam bladego pojęcia 🤪 🙃 Spróbuj z rumiankiem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny fajny
http://allegro.pl/68-disney-kombinezon-myszka-minnie-fuksja-3-6mce-i1888492530.html
albo ten
http://allegro.pl/aga-sliczny-kombinezon-dwuczesciowy-68-i1880485570.html


super te kombinezony 🙂 też muszę za jakimiś pogrzebać bo dziadki się zaoferowały że kupią 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Landusia napisał(a):
sto lat haneczko!
agus juz czytam 🙂 i trzeba brac wypis do gina 🙂


a po co im wypis ? 🤔 mój grzmotnął mega kupe heh od poniedziałku mamy co dziennie 😁 🙃


jaacie.. my tez tak chcemy!! U nas nawet po czopkach czasem nie ma 😞 moze debridat cos da?

no my ten DEBRIDAT dawaliśmy 2 tyg jak pisałam i może coś pomógł faktycznie 🤔 dodatkowo codziennie obowiązkowo 50ml rumianku , wibracje i spanie na brzuszku ... coś pomaga ale co to nie mam bladego pojęcia 🤪 🙃 Spróbuj z rumiankiem ?


u nas rumianek i te herbatki z rumiankiem nie dzialaja.. poza tym Antoni tym pluje dalej niz widzi 😁 a jakby mial spac na brzuszku to predzej by sie zakrzyczal na smierc heh 🤪
charakterek to on ma 😁
mam nadzieje, ze debridat pomoze.. jak nie to zostaje lactulosum, tak tez porozmawialam z ta pediatra, bo slyszalam, ze na zaparcia pomaga. ale oczywiscie franca przepisac jeszcze nie chciala, a co, niech sie dziecko pomeczy kilka tygodni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...