Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Witam kochane
Moja JULCIA ma dzisiaj 8 tyg 🙂 🙂
Wszytskim dzieciaczka z okrągłymi tyg wszytskiego dobrego , duzo zdrówka .....
Wczoraj pisała do mnie Asia z K....ze zabieg sie udała , czekaja az mały sie obudzi ....i na pewno wszystko poszło dobrze bo juz nic nie pisała....
Leginsik ...co do karmienia mm, to moja jak sie budzi i chce jesc to jej daje , nie mam ustalonych godzin i dla mnie to bez sensu wybudzac mała jak spi ....jak zgłodnieje na pewno sie obudzi ....u nas jest tak raz mała zjada 90, a drugim razem 120....( po przespaniu 4 hnajczesciej sie jej to zdarza)
Dziewczyny jak krem na te rozstepy .....????działa czy nie
Po wizycie u gina , ze mna wszytsko dobrze , wszytsko sie super zagoiło po cc , ale niestety na nastepna niunke musze poczekac z 2 lata ( 1.5 to mus ) poniewaz miała cc , cukrzyce i nadcisninie....i wszytko musi sie unormowac .....a tak bardzo chciałam od razu .....niestety....

no ta i pewnie sie okaze ze ja zajde w cioaze wczesniej 🤢 🤢 🤢

krem dziala już mi blakną Dzieki Magda i ANia 😘
nie wyobrazam sobie akrmic w dzien na zadanie nie moglabym nic zaplanowac

Najlepszego dla Julenki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Witajcie!
Wpadam rzadko, bo całymi dniami spaceruję z Lenką. Jak buja to śpi a w domu robi się marudna. A poza tym ruch i świeże powietrze matce dobrze zrobi. Powiem wam, że jeszcze nie stanęłam od porodu na wadze...
Zbieg okoliczności albo sab simplex czyni cuda, bo drugi dzień nie ma kolek ani żadnych cyrków wieczornych. Daję Lenie o 17 pięć kropel i jest spokój 🤪 🤪 🤪
super,ze kolek brak 🙂 a ja mam juz 7kg mniej od powrotu ze szpitala jupi!!! 🤪


czys ty zwariowała? chcesz zostac szkielet? trzymaj troch tluszczyku jak my na zime 😁 😁 🤪 dobry patent zeby nie marznac 😜 😜

a tak powaznie ZAZDROSZCZE CI 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
dzień dobry 🙂
jestem wyspana 🙂 🙂 🙂
Mała spała od 20.30 do 4 później od 5 do 7.30 🙂 🙂 🙂 żeby nie było za kolorowo to wstawałam po 24 żeby ściągnąć pokarm 🤔 ale i tak jest ok 🙂 🙂
Malutka sobie drzemie, ja Was poczytałam i uciekam prasować 🙂
My robimy chrzciny w następna sobotę w domu na jakieś 17 osób, pomaga mi teściowa wszystko zrobić no i moja mama jak przyjedzie.

napisz mi potem jak mozesz ile cie całokształt kopnął kasowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julcia buziaki dla ciebie 😘 aga podziwiam cie ze już dzieciaczka.. ja nawet myslec o tym nie moge.. 😮 krem perfecta dzialał.. bo teraz juz nim nie smaruje najzwyczajniej mi sie nie chce.. 😁 a moja mala ma dzisw ciezki dzien.. spi mi po 15 min pozniej chwile sama sie zajmuje soba w bujazku i znow ryk ale to taki okropny ze az sina sie robi i pomaga tylko cycek.. i jak tu zrezygnowac z niego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka..
troche mnie nie bylo ale mam ciezkie dni..

HELP me...
mianowicie mam dylemat co do zakonczenia calkowitego karmienia piersia na rzecz odchudzania sie..
juz nie moge patrze jak ja tyje!!! no do cholery juz mam 25kg do zgubienia a nie 20..
chce isc do dietetyka na silownie ostro sie zabrac bo nawet kurtki na zime juz nie mam bo w nic nie wchodze.. ale wtedy nie bede mogla juz karmic nadinki ktora karmie i tak tylko w nocy dwa razy cycem i czasami przed butelka mm daje jej troche cyca.. mleka jest coraz mniej a ja jesgtem w czarnej dupie.. maz mowi ze mam jej dawac tyle ile mam ale on nie rozumie ze ja ocipieje jaknie zrobie cos ze soba.,, z 2 strony mam cholerne wyrzuty ze chce odebrac malej nawet te kilka kropel mleka..
dziewczyny ktore przestaly dawac cyca powiedzcie mi jak sobie z tym radzilyscie? i jak przeszyscie delikatnie na mm bo wiem ze nie powinno sie nagle ucinac cyca i dawac samo mm?
musze isc do pediatry poinformowac ja o tym i spytac jakie mleko podawac? ja daje malej od urodzenia bebiko tak jak w szpitalu dostawala a wiem ze nie powinno sie zmieniac mleka dziecku tak w szpitalu mowili? co z kroplami k plus d?

potrzebuje wsparcia..! 😞
kurcze Madziu..niewiem co Ci poradzic.. 😞.u mnie karmienie cycorem dziala w druga str...a nie odchudzam sie ,jem mniej ,bo nie moge wiecej,ale normalnie,sosy delikatne,mieso wszelakie ,zupy,makarony,kasze,ryz..no wsio normalnie,a i slodycze podgryzam ☺️ tyle ze po 18 nie jem juz nic..na Pierwszej Milosci sobie zajadam,a potem juz szlaban...moze sprobuj tak..szkoda,zebys rezygnowala 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Raaany wkońcu się wyspałam ! O 20 Hanczeska dostała flaszke spała do 24,potem karmionko co 3h. Przespała pore kolek,czyli już ich nie mamy a te walki od 22 to zwyczajna trauma po nich 🙃
Walcze jeszcze z rytmem jej karmień,więc pytanie kieruje do mam karmiących mm !
Co ile wasze dzieciaczki jedzą? ja karmie bebilonem comfort więc to mleko w samo w sobie jest gęste,zalecone jest 3 miarki do 90 ml,do tej pory robiłam 110 wody i 3 miarki ale oczywiście tyle mi nie wypijała,to było bez sensu..nie chce tez jej przeciazac brzuszka wiec od wczoraj jej robie 90 ml i 2 miarki tyle ze w nocy tego mleka wsypuje jej ciut wiecej. Karmienie co 2-2,5h wydaje mi sie ze ok ? 🤨 I sie zastanawiam czy ewentualnie ja wybudzac do karmienia aby ten rytm był w miare zharmonizowany,aby sie ona nauczyla ze przychodzi ta godzina i jest pora karmienia i zeby w dzien mi go nie przegapiała ? Prosze o jakas sensowna porade bo ja już z tego wszystkiego powoli zaczynam miec wielkie jajo na głowie 🤢

Po pierwsze gratulje przespanej nocki!!!!!
u nas tez lepiej!!

A ja w dzien wybudzam po 3 h równiotko jesli sama nie zawoła a w nocy na żądanie
ale to juz sie tak unormowało ze po prostu jak mija 2h i 50 min sama sie wybudza i marudzi juz ze chce jesc takze jak w zegarku je co 3h
czasem tylko pdo wieczor zawola po 2 h np i wtedy dotankowujemy ją na noc
i w nocy tez mniej wiecej budzi sie po 3 3,5 h ale ja daje tylko na żądanie w nocy

a aktualnie zjada 90 Ml wody + 3 miarki czyli 100
wiec jak chcesz karmic regularnie to ją wybudzaj przynajmniej w dzien to u nas dziala jak w zegareczku

Frustruje mnie to bo nie daje rady z durnym karmieniem 😠 😞 😞 czytałam teraz na forach i Hania powinna jeśc miejwiecej co 3h,więc bede robić podobnie jak Ty..3 miarki i o ta jedną kreske więcej wody czyli 100ml,a jakby w między czasie sapała to standardowo herbatke. Boże jakbym chciała żeby to sie unormowało 😞

spokojnie kochana mysle ze w ciagu 2-3 dni powinna zaskoczyc tylko pilnuj godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witam kochane
Moja JULCIA ma dzisiaj 8 tyg 🙂 🙂
Wszytskim dzieciaczka z okrągłymi tyg wszytskiego dobrego , duzo zdrówka .....
Wczoraj pisała do mnie Asia z K....ze zabieg sie udała , czekaja az mały sie obudzi ....i na pewno wszystko poszło dobrze bo juz nic nie pisała....
Leginsik ...co do karmienia mm, to moja jak sie budzi i chce jesc to jej daje , nie mam ustalonych godzin i dla mnie to bez sensu wybudzac mała jak spi ....jak zgłodnieje na pewno sie obudzi ....u nas jest tak raz mała zjada 90, a drugim razem 120....( po przespaniu 4 hnajczesciej sie jej to zdarza)
Dziewczyny jak krem na te rozstepy .....????działa czy nie
Po wizycie u gina , ze mna wszytsko dobrze , wszytsko sie super zagoiło po cc , ale niestety na nastepna niunke musze poczekac z 2 lata ( 1.5 to mus ) poniewaz miała cc , cukrzyce i nadcisninie....i wszytko musi sie unormowac .....a tak bardzo chciałam od razu .....niestety....

no ta i pewnie sie okaze ze ja zajde w cioaze wczesniej 🤢 🤢 🤢

krem dziala już mi blakną Dzieki Magda i ANia 😘
nie wyobrazam sobie akrmic w dzien na zadanie nie moglabym nic zaplanowac

Najlepszego dla Julenki 😘 😘 😘



nuuu ten krem jest rewelka. Wlasnie sie smarnelam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
agata82 napisał(a):
dzień dobry 🙂
jestem wyspana 🙂 🙂 🙂
Mała spała od 20.30 do 4 później od 5 do 7.30 🙂 🙂 🙂 żeby nie było za kolorowo to wstawałam po 24 żeby ściągnąć pokarm 🤔 ale i tak jest ok 🙂 🙂
Malutka sobie drzemie, ja Was poczytałam i uciekam prasować 🙂
My robimy chrzciny w następna sobotę w domu na jakieś 17 osób, pomaga mi teściowa wszystko zrobić no i moja mama jak przyjedzie.



napisz mi potem jak mozesz ile cie całokształt kopnął kasowo


dużo raczej nie, zamawiamy taką wieeeeelką szynkę, która się piecze w piecu iles tam godzin, plus takie fajne chleby wielkie dwa. ostatnio jak były urodziny mojego P. babci to podali taka szyne i była pyszna, wszyscy się zajadali.kosztuje to ok 200zł z upieczeniem(po znajomości) do tego jakies sałatki, szynka w galarecie, na deser do kawki jakis torcik,ciasta i tiramisu i styknie. robimy taki obiad i kawkę później a chrzciny mamy o 18. tylko najbliższa rodzina(tylko mój mąż ma 3 rodzenstwa(każdy z kimś),jedna jego siostra jako chrzestna, plus mój brat(chrzestny) z zoną, rodzice, babcie i tak sie uzbierało.
oprócz tej szynki wszystko zrobi mi tesciowa bo zarabiste ciasta piecze i ogólnie dobrze gotuje. myslę, ze dużo to nie wyjdzie. plus dla księdza stówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dzień dobry!! mój mały znowu przespał całą nockę


SZCZĘŚCIARA 🙂
moja Ola tak ma co noc 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 😜

mój tez prawie cala z mala przerwa na bol brzusia ale to ok 10 min 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
dziewczyny jak wy przygotowujecie mleko mm ?
napiszcie mi krok po kroku dokladnie bo ja juz smaa nie wiem.. na opakowaniu jets tak napisane ze musialabym zaczac godzine wczesniej jej przygotowywac zeby bylo tak jak oni napisali..

woda przegotowana letnia, do tego wsypujesz tyle lyzeczek ile tam napisali na tyle mililitrów płaskie no i mieszasz łyzeczka najlepiej zeby pecherzyki powietrza nie powstałyi włala 🙂przynajmniej ja tak robie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Dziewczyny kiedy byłyście ze swoimi Dzieciaczkami na usg bioderek? i czy każda musi iść?lekarz sam wysyła czy trzeba sie upomnieć?


kazde dziecie musii isc ja bylam wczoraj prywatnie bo na nafz sie czeka i czeka , i trzeba skierowanie od pediatry przynajmniej u mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Dziewczyny kiedy byłyście ze swoimi Dzieciaczkami na usg bioderek? i czy każda musi iść?lekarz sam wysyła czy trzeba sie upomnieć?

ja dostAŁAM SKIEROWANIE ZE SZPITALA.....I BYŁAM PO 6 TYG


Aha czyli spokojnie jeszcze 2 tygodnie możemy poczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...