Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski wrzucam link do apteki internetowej, z której biorę wit D za 8,99. W zwykłej aptece płaciłam 24 zł. Może któraś skorzysta 🙂

http://allegro.pl/d-vitum-witamina-d-kapsulki-dla-niemowlat-krakow-i1953413687.html
mi polozna mowila ,zeby lekarz wypisal na recepte ,wtedy kosztuje grosze 🙂



oooo no widzisz 😁 jak biederka ?
niby widziala tam jakas minimalna asymetrie,ale to jeszcze nic strasznego tak mowila,ze w normnie sie miesci,a mała jest jeszcze malutka ( 😉)i ze pewnie cześciej na którymś z boczków leżakuje ,wiec nie ma poki co powodow do obaw..za dwa miechy kontrola biederek 🙂


no i gitt 🙂
a jutro na którą macie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Badanie ogólne moczu (A01)
Barwa zółta
Przejrzystosc przejrzysty
PH 6,0 5,0 — 7,5
Ciezar własciwy 1,020 1,005 — 1,030
Białko nieobecne nieobecne
Glukoza (L43) nieobecna nieobecna
Urobilinogen 0,2 E.U./dl <= 0,2
Bilirubina nieobecna nieobecna
Ciała ketonowe nieobecne
Leukocyty nieobecne nieobecne
Azotyny nieobecne nieobecne
Krew nieobecna nieobecna
D1 Mikroskopowy osad moczu (A19)
Nabłonki płaskie pojedyncze w.p.w. pojedyncze
Leukocyty - liczba (C30) 0-2 w.p.w. 0 - 3 wpw
Kryształy szczawianu wapnia liczne w.p.w. pojedyncze
Bakterie pojedyncze w.p.w. nieobecne
Pasma sluzu dosc liczne w.p.w. nieobecne
Uwagi osad sporzadzony z małej ilosci
moczu (wymagane 10ml)
Wykonali
A - Dabrowska Barbara


i hugo wie..ale pewnie bedzie dobrze Dorcia,a jak cos to zrobicie ponowny..nie martw 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski wrzucam link do apteki internetowej, z której biorę wit D za 8,99. W zwykłej aptece płaciłam 24 zł. Może któraś skorzysta 🙂

http://allegro.pl/d-vitum-witamina-d-kapsulki-dla-niemowlat-krakow-i1953413687.html
mi polozna mowila ,zeby lekarz wypisal na recepte ,wtedy kosztuje grosze 🙂



oooo no widzisz 😁 jak biederka ?
niby widziala tam jakas minimalna asymetrie,ale to jeszcze nic strasznego tak mowila,ze w normnie sie miesci,a mała jest jeszcze malutka ( 😉)i ze pewnie cześciej na którymś z boczków leżakuje ,wiec nie ma poki co powodow do obaw..za dwa miechy kontrola biederek 🙂


no i gitt 🙂
a jutro na którą macie ?
rano pewno ,musze przekrecic z ranca i sie umowic 😉 ciekawe ile ta moja Gwiazda przez tydzien przybrala...7mego grud.wazyła 5295...zobaczymy jutro czy dalej sie odchudza ta moja modelka .. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski wrzucam link do apteki internetowej, z której biorę wit D za 8,99. W zwykłej aptece płaciłam 24 zł. Może któraś skorzysta 🙂

http://allegro.pl/d-vitum-witamina-d-kapsulki-dla-niemowlat-krakow-i1953413687.html
mi polozna mowila ,zeby lekarz wypisal na recepte ,wtedy kosztuje grosze 🙂



oooo no widzisz 😁 jak biederka ?
niby widziala tam jakas minimalna asymetrie,ale to jeszcze nic strasznego tak mowila,ze w normnie sie miesci,a mała jest jeszcze malutka ( 😉)i ze pewnie cześciej na którymś z boczków leżakuje ,wiec nie ma poki co powodow do obaw..za dwa miechy kontrola biederek 🙂


no i gitt 🙂
a jutro na którą macie ?
rano pewno ,musze przekrecic z ranca i sie umowic 😉 ciekawe ile ta moja Gwiazda przez tydzien przybrala...7mego grud.wazyła 5295...zobaczymy jutro czy dalej sie odchudza ta moja modelka .. 😮


ktoś w związku musi być szczuplejszy 🙃 😁 bo mój to wiesz .. kawał kloca 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ide herbate na laktacje pic bo kurna tez cos szwankuje ost...Dorcia a jakie mm stosujesz??ja chyba zaczne tez dawac na noc ..bo kurcze ost ciezko z tym mlekiem...jak nie podolam to kupie tylko jakie???Jakas promocja w Rossmanie jest na bodajze Hipp BIO czy jakos tak...nie znam sie na tych prochach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski wrzucam link do apteki internetowej, z której biorę wit D za 8,99. W zwykłej aptece płaciłam 24 zł. Może któraś skorzysta 🙂

http://allegro.pl/d-vitum-witamina-d-kapsulki-dla-niemowlat-krakow-i1953413687.html
mi polozna mowila ,zeby lekarz wypisal na recepte ,wtedy kosztuje grosze 🙂



oooo no widzisz 😁 jak biederka ?
niby widziala tam jakas minimalna asymetrie,ale to jeszcze nic strasznego tak mowila,ze w normnie sie miesci,a mała jest jeszcze malutka ( 😉)i ze pewnie cześciej na którymś z boczków leżakuje ,wiec nie ma poki co powodow do obaw..za dwa miechy kontrola biederek 🙂


no i gitt 🙂
a jutro na którą macie ?
rano pewno ,musze przekrecic z ranca i sie umowic 😉 ciekawe ile ta moja Gwiazda przez tydzien przybrala...7mego grud.wazyła 5295...zobaczymy jutro czy dalej sie odchudza ta moja modelka .. 😮


ktoś w związku musi być szczuplejszy 🙃 😁 bo mój to wiesz .. kawał kloca 😮 😁
buahahahha nie chce jak mamusia wygladac ..dziecie patrzac na mame apetyt traci ..bidna 😲 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej 🙂
asia z ZG i aga czarna szalone jestescie Wielkie dzieki 😘 😘 😘
a ja 3mies temu o tej porze męczyłam się ze skurczami 🥴 jak ten czas leci 🤪
Dla Emi też buziaczki i wszystkiego naj 😘


Nie byłaś sama , buziaczki i naj naj dla Danielka.

dziekujemy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
a tak serio to na pewno będzie ok ! 😘 czekam na same dobre wieści już od dziś 😆
tak jest !
😎 🙂
Aś a jaką paszą karmisz mego zięcia ,że on tak pięknie rośnie???ile juz na wadze Myszek ma?


bebilon pepti (to na receptę) pod koniec listopada miał 7,180 😮
PASZĄ 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 BUHAHAHAHHAHAHAH
Następne szczepienie chyba 19 więc się dowiem ile ma teraz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a czemu mati musial miec robione badania ? cos cie zaniepokoiło czy tak dla swietego s[pokoju sprawdzalas


on po szpitalu miał podwyższona bilirubine i jak miał 15 dni to przy zółtaczce robi sie mocz i krew brał przez 6 tyg co dwa dni kwas folliowy i wit b6 i teraz zrobiłam mu kontrolnie zeby zobaczyc czy leki podziałały

kurcze mój też miał żółtaczkę a nigdy nie kazali kontrolowac krwi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witamy się 🙂

nocka ok..Emilka dzsiaj była u Pani doktor...na szczęście płucka czyste..kaszelek ma ale pani mówiła że to może być od tego ,że ślinianki dojrzewają i ma dduuużżżooo śliny i niepotrafi sobie jeszcze poradzić z jej łykaniem..już wiem dlaczego pcha rączki do buziaka,po prostu swędzi 🙂 ale dostała syropek prawoślazowy i inhalacje mamy robić i będzie git 🙂!!!!


no i super
A Ty byłaś u lekarza ?


przechodzi mi ale syrop cebulowy pójdzie w ruch- nie cierpie go ale skuteczny jest..


mój tez pokasłuje ale , też od sliny bo ma jej coraz wiecej i nie nadąża przełytkać ,mały buldoczek, a ty pij syropek , ja tez go piłam 🙂

a ja już mialam isc do lekarza z Danielkiem a to pewnie też pokasłuje od ślinienia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
my z kolei teraz mamy problem z charczeniem jak juz wcześniej pisalam
maly po prostu charczy jakby mial zapchany nosek okazuje sie ze moze tak byc ,przewody nosowe malutkie do tego obrzeknieta sluzowka i gotowe ale wyrosnie z tego

wyobrazacie sobie jakiego mam doła ja ciagle mi charczy jakby nie mogl oddychac??(jak ssie,jak lezy)no i co....musze przeczekac .z tych nerwow to mialam ostatnio kryzys laktacyjny bo przeciez tak charczy przy cycu najesc sie nie moze az płakał biedulek

wiesz Kami mój też charczy zwykle rani myslalam że on sie wkurza bo z cyca nie leci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...