Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Laktacja na dobrej drodze do odratowania 🤪 🤪 🤪
wspieram sie herbatkami z herbapolu
wiec znow wrocil koper wloski(i mam wrazenie ze gorzej z kupkami u malej po tym)
w nocy mialam taki nawal ze mi leciało wiec znow jest przyrost ilosci mleczka i teraz musze ją ustabilizowac na tym wyzszym poziomie jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

no to kochana Gratulejszyn ....koper czyni cuda hi hi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jacie.. dziewczyny.. nawet nie wiecie jaki horror tu przezylam.. Antos ponad 2 dni kupy nie robil i strasznie sie prezyl.. a dzisiaj jak sie obudzil to plakal taak bardzo, ze myslalam, ze mi serce peknie.. masowalam mu brzuszek i po 15min w koncu cos poszlo... takiej zbitej, twardej kupki jeszcze nie mial nigdy 😞 dodatkowo miala takie zielonkawe zabarwienie.,. 😞 😞 i nie wiem przez co moglo takie byc.. czy przez tp, ze tak dlugo.. hgrrr a pediatra dopiero w przyszlym tyg..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
jacie.. dziewczyny.. nawet nie wiecie jaki horror tu przezylam.. Antos ponad 2 dni kupy nie robil i strasznie sie prezyl.. a dzisiaj jak sie obudzil to plakal taak bardzo, ze myslalam, ze mi serce peknie.. masowalam mu brzuszek i po 15min w koncu cos poszlo... takiej zbitej, twardej kupki jeszcze nie mial nigdy 😞 dodatkowo miala takie zielonkawe zabarwienie.,. 😞 😞 i nie wiem przez co moglo takie byc.. czy przez tp, ze tak dlugo.. hgrrr a pediatra dopiero w przyszlym tyg..

cos zjadłas ze zrobił zielonkawa moze ....cos nowego wprowadziłas ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
jacie.. dziewczyny.. nawet nie wiecie jaki horror tu przezylam.. Antos ponad 2 dni kupy nie robil i strasznie sie prezyl.. a dzisiaj jak sie obudzil to plakal taak bardzo, ze myslalam, ze mi serce peknie.. masowalam mu brzuszek i po 15min w koncu cos poszlo... takiej zbitej, twardej kupki jeszcze nie mial nigdy 😞 dodatkowo miala takie zielonkawe zabarwienie.,. 😞 😞 i nie wiem przez co moglo takie byc.. czy przez tp, ze tak dlugo.. hgrrr a pediatra dopiero w przyszlym tyg..

cos zjadłas ze zrobił zielonkawa moze ....cos nowego wprowadziłas ...


ja raczej diety nie przestrzegalam, ale tez nic innego nie jadlam.. no i on dostaje moje jak odcviagne a jak nie to mm dostaje.. zwlazcza, ze w tym tyg musialam jezdzic na zzajecia i po 4h mnie nie bylo.. brrr.. a jemu nie do konca po tej kupce przeszlo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
jacie.. dziewczyny.. nawet nie wiecie jaki horror tu przezylam.. Antos ponad 2 dni kupy nie robil i strasznie sie prezyl.. a dzisiaj jak sie obudzil to plakal taak bardzo, ze myslalam, ze mi serce peknie.. masowalam mu brzuszek i po 15min w koncu cos poszlo... takiej zbitej, twardej kupki jeszcze nie mial nigdy 😞 dodatkowo miala takie zielonkawe zabarwienie.,. 😞 😞 i nie wiem przez co moglo takie byc.. czy przez tp, ze tak dlugo.. hgrrr a pediatra dopiero w przyszlym tyg..

cos zjadłas ze zrobił zielonkawa moze ....cos nowego wprowadziłas ...


ja raczej diety nie przestrzegalam, ale tez nic innego nie jadlam.. no i on dostaje moje jak odcviagne a jak nie to mm dostaje.. zwlazcza, ze w tym tyg musialam jezdzic na zzajecia i po 4h mnie nie bylo.. brrr.. a jemu nie do konca po tej kupce przeszlo 😞

u nas zielonkawa sie robi jnak dostaje mm ale zwykle tej samej gestosci, podobnej
ale ja chyba cos pożarłam złego wczoraj bo moja mała sie tez ostro gimnastykuje teraz przy kupkaniu 😞(( musze dojsc co to bylo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej dziewczynki 🙂 🙂 🙂
u Jaska rozpoznano wczoraj zapalenie skory i mamy masc antybiotykowo-p/grzybicza ze sterydem do smarowania,juz troszke lepiej bo strasznie go swedziala buzka,niestety niedojrzalosc gruczołow lojowych kurcze zawsze cos
kolki jakos opanowujemy sabem ale i tak jeczy w dzien i w nocy no coz to trzeba przetrwac

Kasiu trzymaj sie dzielnie dobrze ze z męzem nic sie nie stało zdrowko najwazniejsze no i ze z chłopcami juz lepiej
Laski kiedys poruszalyscie temat chust do noszenia ktoras znalazla jakas godna polecenei

aha zeby pocieszyc to u mnie problemu z laktacja nie ma ale za to karmienie to ostatnio koszmar maly sie kreci wierci odwraca prezy bawi sutkiem ssie wszystko tylko zeby ladnie nie zjesc nalyka sie powietrza przy tym i bol brzuszka dzien i noc gotowy

co do chusty nie pomoage wiem ze Maga ma jakas i jest super zadowolona....
Kochana a moze ty wez z butelki go karm , laktator w reke i wtedy nie bedzie łykał tak powietrza ....Kochana ja sie cały czas za Was modle....u Ciebie zawsze cos ....jak nie szpital to zaplenie skory ....kochana trzymaj sie dzielnie ....niedługo wszytsko wroci do normy ....ja nie wiem ale mi sie wydaje ze to te cukrzyce ciazowe ...ty brałas insuline....u mnie mała jak sie urodziła to miała niedocukrzenie i powiedziałam im w spzitalu to przez ta wasza cukrzyce ciązowa , co za bzdura z ta cukrzyca ....od razu jej glukoze podawali ....


wiesz co moze i tak ja mialam zeszcze gbs wiec ogolnie lipa
dzięki Aga za wsparcie jakos daje rade ale rzeczywiscie nerwow co nie miara
zastanawialam sie nad butelka i sciaganiem pokarmu moze sprobuje poczekam jeszcze pare dni jak nic sie nie zmieni to wezme butle

ja tez mam wrazenie ze duzo wiecej powietrza przy piersi sie nalyka niz z butelki bo tak lapczywie ją atakuje :P

Gbs - wiedzialas o nim jak szlas rodzic?
My zostalysmy zarazone e coli na porodówce wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bo jeszcze rano przed porodem wymaz pobierany byl i nic nie bylo:/



wiedzialam mialam profilaktyke okoloporodowa i po porodzie
ja mialam jeszcze zakazenie pologowe wiec duzo przeszlismy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej dziewczynki 🙂 🙂 🙂
u Jaska rozpoznano wczoraj zapalenie skory i mamy masc antybiotykowo-p/grzybicza ze sterydem do smarowania,juz troszke lepiej bo strasznie go swedziala buzka,niestety niedojrzalosc gruczołow lojowych kurcze zawsze cos
kolki jakos opanowujemy sabem ale i tak jeczy w dzien i w nocy no coz to trzeba przetrwac

Kasiu trzymaj sie dzielnie dobrze ze z męzem nic sie nie stało zdrowko najwazniejsze no i ze z chłopcami juz lepiej
Laski kiedys poruszalyscie temat chust do noszenia ktoras znalazla jakas godna polecenei

aha zeby pocieszyc to u mnie problemu z laktacja nie ma ale za to karmienie to ostatnio koszmar maly sie kreci wierci odwraca prezy bawi sutkiem ssie wszystko tylko zeby ladnie nie zjesc nalyka sie powietrza przy tym i bol brzuszka dzien i noc gotowy

co do chusty nie pomoage wiem ze Maga ma jakas i jest super zadowolona....
Kochana a moze ty wez z butelki go karm , laktator w reke i wtedy nie bedzie łykał tak powietrza ....Kochana ja sie cały czas za Was modle....u Ciebie zawsze cos ....jak nie szpital to zaplenie skory ....kochana trzymaj sie dzielnie ....niedługo wszytsko wroci do normy ....ja nie wiem ale mi sie wydaje ze to te cukrzyce ciazowe ...ty brałas insuline....u mnie mała jak sie urodziła to miała niedocukrzenie i powiedziałam im w spzitalu to przez ta wasza cukrzyce ciązowa , co za bzdura z ta cukrzyca ....od razu jej glukoze podawali ....


wiesz co moze i tak ja mialam zeszcze gbs wiec ogolnie lipa
dzięki Aga za wsparcie jakos daje rade ale rzeczywiscie nerwow co nie miara
zastanawialam sie nad butelka i sciaganiem pokarmu moze sprobuje poczekam jeszcze pare dni jak nic sie nie zmieni to wezme butle

ja tez mam wrazenie ze duzo wiecej powietrza przy piersi sie nalyka niz z butelki bo tak lapczywie ją atakuje :P

Gbs - wiedzialas o nim jak szlas rodzic?
My zostalysmy zarazone e coli na porodówce wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bo jeszcze rano przed porodem wymaz pobierany byl i nic nie bylo:/



wiedzialam mialam profilaktyke okoloporodowa i po porodzie
ja mialam jeszcze zakazenie pologowe wiec duzo przeszlismy 😞

No my tez....
ale na nieswiadomce to zakazenie..
a ja bede robic kolejny wymaz bo nie dowierzam juz tym wynikom
szkoda ze nie wygram z takim szpitalem , ale mam ochote naglosnic to ze dopuscili do tego porodu do zakazenie i niedotlenienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Laktacja na dobrej drodze do odratowania 🤪 🤪 🤪
wspieram sie herbatkami z herbapolu
wiec znow wrocil koper wloski(i mam wrazenie ze gorzej z kupkami u malej po tym)
w nocy mialam taki nawal ze mi leciało wiec znow jest przyrost ilosci mleczka i teraz musze ją ustabilizowac na tym wyzszym poziomie jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


u mnie masakra.. i chyba sie poddam, bo nawet nie mam kiedy juz odciagac.. pelno pracy q domu do zrobienia i te zajjecia i praca na nie.. eh 🤢
a Antos dalej chce kupke zrobic i krzyczy .. buuu 😞
Kamiska a chusta bebel;ulu rapalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
cześć laski
Anulcia witamy na mamusiach 🙂
u nas nocka przewspaniała Dominik jak zjadł po 21 , tak do 3 spał i pozniej dopiero o 7 sie obudził kocham go normalnie 😁 zjadł poobserwował dojadł i znowu spi 😁
kurde no cały czas ten pępek sie u nas trzyma ... zara go odgryze juz widać ze ledwo ale odpaśc skurczybyk nie chce no nic dalej bede przemywała jak do pon nie odpadnie niech lekarz na kontroli zdziaa coś bo ja sie boje tego kikuta uhhh... pogoda u nas ładna wiec dzisiaj pojdziemy na spacerek 😁


u nas tez dlugo odpadal, nawet krew sie saczyla i wezwalam polozna. Mowila ze u niektorych dzieci dluzj sie goi. Kazala odstawic octenisept i przemywac wodka. Odpadl po 20 dniach, takze sie nie martw. Rozumiem cie , bo tez sie martwiam niepotrzebnie zreszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Laktacja na dobrej drodze do odratowania 🤪 🤪 🤪
wspieram sie herbatkami z herbapolu
wiec znow wrocil koper wloski(i mam wrazenie ze gorzej z kupkami u malej po tym)
w nocy mialam taki nawal ze mi leciało wiec znow jest przyrost ilosci mleczka i teraz musze ją ustabilizowac na tym wyzszym poziomie jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


u mnie masakra.. i chyba sie poddam, bo nawet nie mam kiedy juz odciagac.. pelno pracy q domu do zrobienia i te zajjecia i praca na nie.. eh 🤢
a Antos dalej chce kupke zrobic i krzyczy .. buuu 😞
Kamiska a chusta bebel;ulu rapalu

Chyba cie rozumiem bo ja nie pracuje i tylko dom na glowie czyli niewiele a i tak z tym odciaganiem co chwile ... powoli mnie to wkurza i teraz juz mam zamiar przestawic calkiem na piers i jak sie nie uda , bedzie za malo czy cos to odpuszczam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie i ja nasza noc dzisiaj troszke gorsza bo mała budzła się jakos częściej niż zwykle.
Nasz pępek odpadł po 17 dniach ale w środku jeszcze był brzydki i sie ślimaczył wtedy lekarka kazała robić go fioletem i już jest ok.Pozatym położna mówiła że każdy pępek jest inny i może to trwać nawet ponad miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
u nas noc była git 🙂tylko rano maly skubaniec chciał byc noszony ale go przetrzymałam i sam usnął w kołysce 🙂i zebyscie nie pomysały ze sie zryczał i datego usnął bo to nie prawda bo wcale nie płakał tak bardzo raczej sobie narzekal wiec ponarzekał sobie ,odpuscil i porozgladal sie jeszcze troszke i spokojnie zasnął 🙂
co do pepka nam tez sie babrał i połozna kazała odstawic octonisept i przez dwa dni spirytusem przemywac a po 2 dniach rozcienczonym 1:3 i szybko odpadł 🙂
co do narzekania to kurcze powiem Wam ze ja dla swojego M jestem niedobra ciagle warcze na niego i czasami nie moge sie opanowac chociaz wiem ze tak nie powinno byc a on ma jeszcze duzo cierpliwosci a do tego tez mam problem z duza dupa i brzuchem wrrrrr a do tego to sie nigdy nie przyzwyczaje i dopóki ten stan sie nie zmieni bede tym faktem lekko zdołowana!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde laski zab madrosci mi rosnie znow i całe ucho mnie boli a o lewej stronie jamy ustnej nie wspomne.. dziąsła mnie tak napierda... że szok 😞
co do nie marudzenia nie potrafie.. nie przyzwyczaje sie do tego faktu jak wygladam..
i nie rozumiem tego karmie piersia i zamiast w dół z kg to ja ide w góre.. a nie jem duzo 😞 czekam tylko na wizyte u gina mam w przyszlym tyg i ide na silownie i zaczynma ostro sie brac za siebie..
co do laktacji to jestem głupia.. po jakiego ja odciagalam to mleko na sile to nie wiem,.. teraz budze sie w nocy cala zalana kołdra mokra cycki bola jak cholerka juz sobie rady nie daje z tym nadmiarem.. mnie to tylko lać w ten tlusty zad!
laski czy wasze malenstwa maja ciemnieniuche? mojej nadince wychodzi na głowce najpierw była na brwiach pozbyłysmy sie poźniej na uszku a teraz na główke wchodzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
kurde laski zab madrosci mi rosnie znow i całe ucho mnie boli a o lewej stronie jamy ustnej nie wspomne.. dziąsła mnie tak napierda... że szok 😞
co do nie marudzenia nie potrafie.. nie przyzwyczaje sie do tego faktu jak wygladam..
i nie rozumiem tego karmie piersia i zamiast w dół z kg to ja ide w góre.. a nie jem duzo 😞 czekam tylko na wizyte u gina mam w przyszlym tyg i ide na silownie i zaczynma ostro sie brac za siebie..
co do laktacji to jestem głupia.. po jakiego ja odciagalam to mleko na sile to nie wiem,.. teraz budze sie w nocy cala zalana kołdra mokra cycki bola jak cholerka juz sobie rady nie daje z tym nadmiarem.. mnie to tylko lać w ten tlusty zad!
laski czy wasze malenstwa maja ciemnieniuche? mojej nadince wychodzi na głowce najpierw była na brwiach pozbyłysmy sie poźniej na uszku a teraz na główke wchodzi..


a przy kazdej kapieli myłaś Nadi główke i czesałaś?ponoc na ciemieniuche dobrze jest wcierac oliwke w główke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
myłam i czesałam .. no nic bedziemy wcierac ta nieszczesna oliwke..
ja mysle ze organizm potrzebuje jeszcze troche czasu aby przejsc na funkcje,,spalania,, ale do gwiazdki mam czas zrzucic conajmniej 15kg haha


ja tez mam taki plan i jak sie uda bede mega szczesliwa 🙂a ciemieniucha sie nie przejmuj powcierasz oliwke i bedzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...