Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jezu jaka moja córa jest dziś marudna 😠 😠 😠 😠 Chyba przez tą zajebiaszczą pogodę...
zaraz kurwicy dostanę, nic tylko chce wisieć mi na ramieniu ( i to na lewym, na tym które mnie boli, bo mam zapalenie mięśni 🤨 ) 🤢 🤢 🤢 a jak tylko zmieniam pozycję, bo nie daję rady to jest ryk.
Polożyłam ją do lóżeczka na brzuszku, niech sobie popłacze trochę i się powścieka mała terrorystka 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
zaraz do bani dostane. Maly spi mi na rekach i juz po raz czwarty odkladam go do lozeczka i po chwili sie budzi!! chyba dam mu jakieś tabsy na sen!!! 🤪 🤪 🤪


Moja robi dziś to samo, na rękach zasypia od razu, a jak tylko poczuje łóżeczko to jest ryk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Ja ją polożyłam na brzuszku,trudno ,niech ryczy jak chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
zaraz do bani dostane. Maly spi mi na rekach i juz po raz czwarty odkladam go do lozeczka i po chwili sie budzi!! chyba dam mu jakieś tabsy na sen!!! 🤪 🤪 🤪


Moja robi dziś to samo, na rękach zasypia od razu, a jak tylko poczuje łóżeczko to jest ryk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Ja ją polożyłam na brzuszku,trudno ,niech ryczy jak chce...


silna jestes jak po minucie beku podchodze i podnosze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
zaraz do bani dostane. Maly spi mi na rekach i juz po raz czwarty odkladam go do lozeczka i po chwili sie budzi!! chyba dam mu jakieś tabsy na sen!!! 🤪 🤪 🤪


Moja robi dziś to samo, na rękach zasypia od razu, a jak tylko poczuje łóżeczko to jest ryk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Ja ją polożyłam na brzuszku,trudno ,niech ryczy jak chce...


silna jestes jak po minucie beku podchodze i podnosze ☺️

też mnie korci, żeby ją zabrać na ręce, ale tłumaczę sobie,że jak trochę poleży to nic jej nie będzie, brzuszek sobie wymasuje ...i mam nadzieję, że przyśnie....
ale serce mnie boli, jak słyszę jej płacz 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 więc pewnie niebawem się złamię... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Siema kochane
Noc spoko, jedno karmienie o 4 , a pozniej spanie do 8.30.....
zwazyłam mało to ma 5200 i mierzylismy ja w sobote to 62 cm, a urodziła sie 3500 i 54 cm
oklaskałam kogo mogłam 🙂
Maga jak tam po szczepiniu długo marudził???i? ja dzisiaj mam i troszku sie boje


no u nas lekko nie bylo 🤢 o 14 dalismy mu viburcol ten homeopatyczny czopek na stany niepokoju i jakby troche lepiej bylo.. dal sie na chwile zdjac ze mnie.. bo tak to caly przytulony..
o 20 poszedl spac i do 1.30 pospal to wykapalismy, bo wczesniej nie zdazylismt 😜 pozniej juz tylko takie rozlazle spanie i marudzeie cala noc, wiec go na sieie wzielam.
dzisiaj tez troche 'nie swoj' jest i tylko na kolanach u mnie chce siedzec... mam nadzieje, ze przejdzie mu i w koncu da sie chociaz na nasze lozko odlozyc 😜
ale kazde dziecko inaczej znosi.. wiec moze bedzie dobrze u was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
zaraz do bani dostane. Maly spi mi na rekach i juz po raz czwarty odkladam go do lozeczka i po chwili sie budzi!! chyba dam mu jakieś tabsy na sen!!! 🤪 🤪 🤪


Moja robi dziś to samo, na rękach zasypia od razu, a jak tylko poczuje łóżeczko to jest ryk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Ja ją polożyłam na brzuszku,trudno ,niech ryczy jak chce...


moj tez dzisiaj byl brzuszkowany, bo stwierdzilam, ze skoro marudzi i tak to niech chociaz miesnie karku pocwiczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
zaraz do bani dostane. Maly spi mi na rekach i juz po raz czwarty odkladam go do lozeczka i po chwili sie budzi!! chyba dam mu jakieś tabsy na sen!!! 🤪 🤪 🤪


Moja robi dziś to samo, na rękach zasypia od razu, a jak tylko poczuje łóżeczko to jest ryk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Ja ją polożyłam na brzuszku,trudno ,niech ryczy jak chce...


silna jestes jak po minucie beku podchodze i podnosze ☺️


hehe to widze, ze nie tylko ja tak mam 🤪 🙃
Antos moze siedziec grzecznie na moich kolanach nawet godzine bez zajakniecia sie i lezec na mnie, ale wystarczy ze odloze to jest łeeeee i nic nie daje to, ze go przytulam 😜 musza byc rączki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Jezu jaka moja córa jest dziś marudna 😠 😠 😠 😠 Chyba przez tą zajebiaszczą pogodę...
zaraz kurwicy dostanę, nic tylko chce wisieć mi na ramieniu ( i to na lewym, na tym które mnie boli, bo mam zapalenie mięśni 🤨 ) 🤢 🤢 🤢 a jak tylko zmieniam pozycję, bo nie daję rady to jest ryk.
Polożyłam ją do lóżeczka na brzuszku, niech sobie popłacze trochę i się powścieka mała terrorystka 😠 😠


to samo.. a pamietam, jak sobie obiecywalam 'moje dziecko naucze tak, zeby samo ladnie lezalo, zeby spalo samo w lozeczku' i tego rodzaju mrzonki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Jezu jaka moja córa jest dziś marudna 😠 😠 😠 😠 Chyba przez tą zajebiaszczą pogodę...
zaraz kurwicy dostanę, nic tylko chce wisieć mi na ramieniu ( i to na lewym, na tym które mnie boli, bo mam zapalenie mięśni 🤨 ) 🤢 🤢 🤢 a jak tylko zmieniam pozycję, bo nie daję rady to jest ryk.
Polożyłam ją do lóżeczka na brzuszku, niech sobie popłacze trochę i się powścieka mała terrorystka 😠 😠


to samo.. a pamietam, jak sobie obiecywalam 'moje dziecko naucze tak, zeby samo ladnie lezalo, zeby spalo samo w lozeczku' i tego rodzaju mrzonki 😁


Ja też tak sobie mówiłam 🙂...a teraz wystarczy troszkę płaczu, parę dziecięcych łezek i mama leci 🙂 A małe cwaniaczki z tego korzystają ihhihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
. + , = ;
🤪 odgadłam szyfr 🤪


🤪 😁 to taki znak że się czyta ale się nie ma w danym momencie nic do napisania 😜


do napisania to ja mam zawsze 😁 tylko czemu, ach czemu, jak już doczytam to Tadeo włącza syrenę???? 😜 😜 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Jezu jaka moja córa jest dziś marudna 😠 😠 😠 😠 Chyba przez tą zajebiaszczą pogodę...
zaraz kurwicy dostanę, nic tylko chce wisieć mi na ramieniu ( i to na lewym, na tym które mnie boli, bo mam zapalenie mięśni 🤨 ) 🤢 🤢 🤢 a jak tylko zmieniam pozycję, bo nie daję rady to jest ryk.
Polożyłam ją do lóżeczka na brzuszku, niech sobie popłacze trochę i się powścieka mała terrorystka 😠 😠


to samo.. a pamietam, jak sobie obiecywalam 'moje dziecko naucze tak, zeby samo ladnie lezalo, zeby spalo samo w lozeczku' i tego rodzaju mrzonki 😁


Ja też tak sobie mówiłam 🙂...a teraz wystarczy troszkę płaczu, parę dziecięcych łezek i mama leci 🙂 A małe cwaniaczki z tego korzystają ihhihihi


sesese dokladnie 🙃 juz od malego wiedza, jak nas ustawic 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
miałam myć Młodego , wszystko przygotowane podchodzę do łóżeczka zabrać pulpeta do obmycia a on śpi 😁 i cza czekać 😉

Olka ma to samo!!!!haha sie dobrali-znaczy dobralysmy ich 😜
Zaczelam Ja wkoncu na spiocha rozbierac -a ta melodia do snu konkretna 🙂 i wkoncu jak na haju Ją wykapalam z przymrozonym jednym okiem,bezwładna z szeroko rozstawionymi raczkami i nozkami rozkraczonymi jak Zabka hahaha spala i sie kompala 😎


Asiula ale Oleńka ma bębola na zdjęciu, zupełnie jak mój Tadzio 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
miałam myć Młodego , wszystko przygotowane podchodzę do łóżeczka zabrać pulpeta do obmycia a on śpi 😁 i cza czekać 😉

Olka ma to samo!!!!haha sie dobrali-znaczy dobralysmy ich 😜
Zaczelam Ja wkoncu na spiocha rozbierac -a ta melodia do snu konkretna 🙂 i wkoncu jak na haju Ją wykapalam z przymrozonym jednym okiem,bezwładna z szeroko rozstawionymi raczkami i nozkami rozkraczonymi jak Zabka hahaha spala i sie kompala 😎


Asiula ale Oleńka ma bębola na zdjęciu, zupełnie jak mój Tadzio 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁


MAGDA czy Tadzio ma na sobie pajaca w dinozaury na fotce w avatarze???? Jeśli tak, to my też mamy takie wdzianko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
Laski zrobiłam sobie drina 🤪 🤪 🤪 co prawda z sokoiem tylko pomarańczowym ( bo nie mam tu aktualnie zestsawu młodej żulicy-wódzia, sok bananowy+ porzeczkowy), więc dupy nie urywa że tak powiem, ale i tak jest dobry! Sączę po łyczasie i wspominam czas, jak marzyłam o drinasie z czymkolwiek!
Więc zdrówko babeczki 😘 😘


A ja wczoraj zamoczyłam pyska w czerwonym winie, o rany, jak przyjemnie cieplutko mi się od środka zrobiło... ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !
U nas nocka tradycyjnie z 2 karmieniami.
Kolki pojawiły się i u nas walczymy z nimi za pomocą mleka bebilon pepti i espumisanem.Na razie skutecznie ale nie chce zapeszać.
Pierwsza szczeponka za nami płacz był straszny a w domu była troszke niespokojna i marudziła i tak do wieczora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
dziewczyny poradźcie - muszę jakoś karmić Szymonka na chrzcie a karmię cycem, niestety w czasie impry będzie ciężko, bo musiałabym chyba ściągać całą kieckę. myślę żeby odciągnąć, ale kiedy najlepiej to zrobić, bo nie mam jakiegoś szału w cyckach i starcza tak na styk. jak odciągnę to małemu zabraknie 🤢 może po nocce albo na raty przez cały dzień? a może raz dać sztuczne? co radzicie?


Ja bym dała sztuczne, tylko sprawdź wcześniej czy lubi, na początku daje się po 30 ml żeby dziecko oswoić, choć mój z marszu zaakceptował Nan i daje mu go na noc, żeby ładnie spał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...