Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia Ty tez masz kurwa jego mac jeszcze takiego flaka na brzuchu po tej cc?????


wiesz co trudno to flakiem nazwac ale opona nad cieciem jest tyle ze nie fakowata

ja czytalam watek o cesarce to dziewczyny juz rok po cc a jeszcze maja rozlazla skore 😮


u mnie sie wkleslo jakims cudem 😜 ale to dopiero 1wsze dziecko 🙃 no i talia wrocila, chociaz pewnie nie stare dobre 56 tylko z 60 🤪

u mnie zarys tali jest ale jeszcze otłuszczona 😠najgorsze sa te wielkie cyce !!!!!!

Ja Bogu dziękuję, że mi już w ciaży,ani później nie urosły...bo normalnie mam D, całe życie się z nimi męczę, więc większych bym nie przeżyła 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maga jestescie the best.....


szczeesliwi czasu nie licza czy jakos tak 😎
jeszcze gosci trzeba poinformoqwac BUHAHA 🤪



no goscie moga byc w szoku



e tam, goscie nas znaja, na slub tez pozno zaprosilismy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia Ty tez masz kurwa jego mac jeszcze takiego flaka na brzuchu po tej cc?????


wiesz co trudno to flakiem nazwac ale opona nad cieciem jest tyle ze nie fakowata

ja czytalam watek o cesarce to dziewczyny juz rok po cc a jeszcze maja rozlazla skore 😮


u mnie sie wkleslo jakims cudem 😜 ale to dopiero 1wsze dziecko 🙃 no i talia wrocila, chociaz pewnie nie stare dobre 56 tylko z 60 🤪

ło matko to ile Ty wazysz????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Maga napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia Ty tez masz kurwa jego mac jeszcze takiego flaka na brzuchu po tej cc?????


wiesz co trudno to flakiem nazwac ale opona nad cieciem jest tyle ze nie fakowata

ja czytalam watek o cesarce to dziewczyny juz rok po cc a jeszcze maja rozlazla skore 😮


u mnie sie wkleslo jakims cudem 😜 ale to dopiero 1wsze dziecko 🙃 no i talia wrocila, chociaz pewnie nie stare dobre 56 tylko z 60 🤪

ło matko to ile Ty wazysz????


teraz z 50kg 😜 ale a jeestem wysoka- 170 mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
lece przebrac Tośka, bo sie caly zapocil przy piersi 🙃 Wasze tez sie tak poca? bo z mojego sie leje 🤪 a ma tylko body i spiochy 😜


Moja ma tylko body i też z niej leci! Mimo, że mam kaloryfery pozakręcane to strasznie ciepło u nas jest
więc ona jak na plaży 🙂Śpi i "chodzi" w bodziakach!!!
Pewnie dlatego tak wrzeszczy jak szykujemy się na spacer 🤢 🤢 🤢
Z resztą to ma po mnie, ja ponoć na widok kurtki siniałam z wściekłości... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maga jestescie the best.....


szczeesliwi czasu nie licza czy jakos tak 😎
jeszcze gosci trzeba poinformoqwac BUHAHA 🤪



no goscie moga byc w szoku



e tam, goscie nas znaja, na slub tez pozno zaprosilismy 🤪
no jasne znaja pewnie i wiedza ze malego ludzika macie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
lece przebrac Tośka, bo sie caly zapocil przy piersi 🙃 Wasze tez sie tak poca? bo z mojego sie leje 🤪 a ma tylko body i spiochy 😜


Moja ma tylko body i też z niej leci! Mimo, że mam kaloryfery pozakręcane to strasznie ciepło u nas jest
więc ona jak na plaży 🙂Śpi i "chodzi" w bodziakach!!!
Pewnie dlatego tak wrzeszczy jak szykujemy się na spacer 🤢 🤢 🤢


heh, mlody tez wtedy piluje 🙂 ale w samym body ma gesia skore 😜 a tu z 24st 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 zaglądam na chwilkę bo jedziemy na spacerek i do babci.
Mam problem z moim Maluchem bo za nic na świecie nie chce spać w łóżeczku 😠 Nawet nie wiem czemu mu sie odwidziało. Wxzoraj chyba ze 20 razy Go usypialiśmy i próbowaliśmy położyć i za każdym razem był ryk jakby Go w dupsko materac parzył. W końcu skapitulowałam i położyłam się z Nim do łóżka. 😞
Szczerze nie wiem co mam robić. Miałam już chęć przetrzymać Go w łóżeczku żeby troszkę popłakał, ale boje się 🤢 Macie albo miałyście podobne problemy ze swoimi pociechami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia Ty tez masz kurwa jego mac jeszcze takiego flaka na brzuchu po tej cc?????


wiesz co trudno to flakiem nazwac ale opona nad cieciem jest tyle ze nie fakowata

ja czytalam watek o cesarce to dziewczyny juz rok po cc a jeszcze maja rozlazla skore 😮


u mnie sie wkleslo jakims cudem 😜 ale to dopiero 1wsze dziecko 🙃 no i talia wrocila, chociaz pewnie nie stare dobre 56 tylko z 60 🤪

u mnie zarys tali jest ale jeszcze otłuszczona 😠najgorsze sa te wielkie cyce !!!!!!


u mnie piersi w ciaazy i podczas karmenia sa te same co przed ciaza 🙃 czyli male 🤪 🤪


u mnie cyce jak donice 🤢 75F - MASAKRA !!!!!!!! Normalnie krowie wymiona ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
hej 🙂 zaglądam na chwilkę bo jedziemy na spacerek i do babci.
Mam problem z moim Maluchem bo za nic na świecie nie chce spać w łóżeczku 😠 Nawet nie wiem czemu mu sie odwidziało. Wxzoraj chyba ze 20 razy Go usypialiśmy i próbowaliśmy położyć i za każdym razem był ryk jakby Go w dupsko materac parzył. W końcu skapitulowałam i położyłam się z Nim do łóżka. 😞
Szczerze nie wiem co mam robić. Miałam już chęć przetrzymać Go w łóżeczku żeby troszkę popłakał, ale boje się 🤢 Macie albo miałyście podobne problemy ze swoimi pociechami?


my naszemu caly 1mies pozwolilismy spac na nas i mu sie odwidzialo i teraz tylko lozeczko 😞 😉 🙃 no chyba ze piers- to ew zasnie 🤪 wiec chyba nue pomoge, ale nam nie przeszkadza spanie z mlodyn (narazie 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
ja na swoje libido nie narzekam,bzykać mi się chce 🤪 czekam tylko na wizyte u gina i zaczne z mężem działać,trza rury przeczyscić bo ostatni raz się przytulalismy jak byłam w 40 tc !! 🤪 😜


troszkę Ci zazdroszczę, bo mnie nico przytłacza wspomnienie porodu i obecny wygląd 🤢 Zgodę juz mamy, ale czekamy... tylko nie wiem na co 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja na swoje libido nie narzekam,bzykać mi się chce 🤪 czekam tylko na wizyte u gina i zaczne z mężem działać,trza rury przeczyscić bo ostatni raz się przytulalismy jak byłam w 40 tc !! 🤪 😜


troszkę Ci zazdroszczę, bo mnie nico przytłacza wspomnienie porodu i obecny wygląd 🤢 Zgodę juz mamy, ale czekamy... tylko nie wiem na co 🤨

a karmisz piersia? bo to tez od tego spada poped seksualny,oczywiscie nie we wszystkich przypadkach. moze potrzebujesz wiecej czasu,chec sama przyjdzie,nic nie na siłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
kurde laski jutro mam kontrole nadinki.. porzychodzi pierwszy raz piguła do nas.. boje sie;/ 😮

U nas była już 🙂) i tylko do drugiego msc przychodzi. My ogólnie już po szczepieniu 6w1 . Ciesze się bo mała czesto choruje. A teraz znowu ją coś łapie bo katarek się jej zaczyna. Ale już uskuteczniłam inhalacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...