Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
hej u nas z kolei kolejna nieprzespana noc maly mial straszne kolki i nie mogl spac
od dzis koniec z nabialem
Doris co jesz jak odstawilas nabial bo nie mam pomyslu na sniadania i kolacje ??????


ps dostalam od kolezanki karuzele dzis proba generalna 🤪http://www.tinylove.com.pl/index.php?p979,karuzela-symfonia-w-ruchu-zoo-z-pilotem


chleb pełnoziarnisty z wedlina i pomidorem bez skóry albo z dzemem rewelki nie ma niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Maga napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
no i co i dupajak ja obudzil bol brzuszka gazy, zrobilismy masazyk poszla kupka i ppotem karmionko i nadal nie spi no what the fuck??????????/


moj nie spal wczoraj caly dzien i jeczal i cala noc wil sie i jęczał gazy szly a bol brzucha jest pieprzone kolki!!!!!!!!


juz niedlugo koniec 3go miesiaca 😘 i Wam tez sie skonczy.. najdluzej chyba do pol roku slyszalam.. syn znajomej mial 🤢


moja siostra miala dzien i noc do siódmego miesiaca...



nie strasz bo osiwieję przedwczesnie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej u nas z kolei kolejna nieprzespana noc maly mial straszne kolki i nie mogl spac
od dzis koniec z nabialem
Doris co jesz jak odstawilas nabial bo nie mam pomyslu na sniadania i kolacje ??????


ps dostalam od kolezanki karuzele dzis proba generalna 🤪http://www.tinylove.com.pl/index.php?p979,karuzela-symfonia-w-ruchu-zoo-z-pilotem


chleb pełnoziarnisty z wedlina i pomidorem bez skóry albo z dzemem rewelki nie ma niestety


no wlasnie ja jem na przemian chleb z wedlina i chleb z dzemem albo bulki ehhh zycie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,my spalismy dzis ladnie,ale musial sobie to odbic po wczorajszym dniu. Tez starsnie smierdzace baki puszcza, wydaje mi sie ze go mocno musial brzuszek bolec. Moze ta moja zupka chinska mu zaszkodziala... mowili ze mozna... nie wiem.

Ide sie szykowac na pogrzeb, kumpeli tata zmarl. Bede poniej. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
n0vika napisał(a):
Louisedg napisał(a):
tylko czytam jeszcze o tej skazie
moze nam babeczka zapisze bebilon pepti....hmm
jesli to to


u nas wystarczyło to że odstawiłam mleko. sery w sumie jem ale bardzo rzadko. i znikły krostki , brzuszek też juz Niko tak nie boli. na zaparcia pomaga nam też kiszone 😉

ale ja juz nie karmie dawno...


przepraszam 😞 gapa ze mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej u nas z kolei kolejna nieprzespana noc maly mial straszne kolki i nie mogl spac
od dzis koniec z nabialem
Doris co jesz jak odstawilas nabial bo nie mam pomyslu na sniadania i kolacje ??????


ps dostalam od kolezanki karuzele dzis proba generalna 🤪http://www.tinylove.com.pl/index.php?p979,karuzela-symfonia-w-ruchu-zoo-z-pilotem


chleb pełnoziarnisty z wedlina i pomidorem bez skóry albo z dzemem rewelki nie ma niestety


no wlasnie ja jem na przemian chleb z wedlina i chleb z dzemem albo bulki ehhh zycie...


Dzień Dobry Panie Kochane 🙂

a ten dżemor to jaki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...

wiecie co to jestb jakies totalne nieporozumienie...
mala mi zasnela dopiero o 3:00 a calutki dzien spala moze max 2 h w ciagu calego dnia tylko....

nie wierze.... bylam juz wykonczona aona bidulka sie meczyla
zaczelo sie od gazow a potem to byl taki niepokoj machanie raczkami nozkami , probowalam i z mleczkiem i herbatka i nic to nie dawalo oczy jak 5 zl i widac ze meczyla sie

musze leciec do babeczki w pn podpytac czy ona aby nie ma skazy jednak. osytatnio takie smierdzace kupy, sluzowate, gazy bolesne, non i ta twarz obsypana syucha nie pomaga emoloum...
moze to tez byc od WNM....
czy to mose sie zx czasem dopioero objawic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
no i co i dupajak ja obudzil bol brzuszka gazy, zrobilismy masazyk poszla kupka i ppotem karmionko i nadal nie spi no what the fuck??????????/


moj nie spal wczoraj caly dzien i jeczal i cala noc wil sie i jęczał gazy szly a bol brzucha jest pieprzone kolki!!!!!!!!

no cos w ten desen ale nie placze tylko steka prezy sie wypluwa smoka , prawie siada..... macha rekami nozkami..... istna makabra.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
no i co i dupajak ja obudzil bol brzuszka gazy, zrobilismy masazyk poszla kupka i ppotem karmionko i nadal nie spi no what the fuck??????????/


moj nie spal wczoraj caly dzien i jeczal i cala noc wil sie i jęczał gazy szly a bol brzucha jest pieprzone kolki!!!!!!!!


juz niedlugo koniec 3go miesiaca 😘 i Wam tez sie skonczy.. najdluzej chyba do pol roku slyszalam.. syn znajomej mial 🤢

wez to wypluj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
no i co i dupajak ja obudzil bol brzuszka gazy, zrobilismy masazyk poszla kupka i ppotem karmionko i nadal nie spi no what the fuck??????????/


nosz masakra 🤢 i jak tu ja przestawic?! ale Laura chyba w ogole malo spi? bo jak pisalas, ze za dnia 2h i teraz jeszcze nic (sic!) 🤢

wlasnie to nie jest normalne
] moze ten neurolog cos dzis tez w tym temacie powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Hej. U nas spanie od 23 do 5 i od 5 do 9. Do 23 płacz i zero spania we wózku,w łóżeczku czy na rekach..jak wziełam do łózka tak usnela 😮 W nocy sie obudzilismy bo nie bylo słychac jak mała oddycha,normalnie lezała jak kukiełka,szturchalismy ja a ona nic,podniosłam ja na rece a ona nic,jak ja troche potrzasnelam to dopiero cos odburknela i dalej spała,żeby az tak gleboki sen miała? raaany jak sie przestraszylismy 😲 Musze zaczac brac jakies tabsy ziołowe na uspokojenie,bo ja nerwice mam 🤢

Uszko nam sie slicznie zagoiło,nie ma sladu po odparzeniu wiec polecam na przyszlosc bepanthen 😉



noo wez mojej corci tez sie tak zdarza zasnac( jesli zasnie wogole 😁)

jak tak mam to ja tez nia wymachuje a ona nic i wtedy mam 3 zawaly dwa wylewy i dopieor jak mocniej nia porusze to sie ocknie... uczucie straszne.... wtwdy to az mam lzy w oczach i wolam meza zeby cos zrobil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
znowu nic mi sie nie chce do tego u mnie szaro ponuro i do dupy!!!!!!!!!!


u nas tez szaro buro na spacer nie chce mi sie wychodzic..
dziewczyny codziennie spacerujecie??


My codziennie ok 2 h, niezależnie od pogody...pewnie jak mróz będzie większy jakiś to niestety zatrzyma nas w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
BTW dziś mamy wizyte u neurologa prosze trzymajcie kciuki

tak bardzo chcialabym uslyszec ze tego nie ma albo ze malutkie i przejdzie raz dwa...

tak sie martwie i stresuje , boje sie uslyszec czegos zlego



BĘDZIE DOBRZE KOCHANA!!!!!!!!!!!!ZOBACZYSZ 🙂 🙂 🙂


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
znowu nic mi sie nie chce do tego u mnie szaro ponuro i do dupy!!!!!!!!!!


u nas tez szaro buro na spacer nie chce mi sie wychodzic..
dziewczyny codziennie spacerujecie??


My codziennie ok 2 h, niezależnie od pogody...pewnie jak mróz będzie większy jakiś to niestety zatrzyma nas w domu 🙂

my tez co dziennie ale w tym tyg nie zawsze mamy kiedy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...