Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
hej
melduje sie
u nas ok
po szczepieniu na gruzlice nic sie corci nie dzialo!! chociaz trauma dla mamusi patrzec na takie rozżalone malenstwo i prawie ryczałam tez...

spala pieknie od 20 do teraz z przerwami na jedzonko o 2, 5, 8,

pediatra zalecila zmiane mleka na bebilon comfort przez gigantyczne gazy wieczorem przed spaniem, makbra jaka cena 29 zl za puche 400g... no ale sprobujemy, kazal 3 tyg testowac.

a ja dzis jade dziewczyny w koncu na 1 wizyt po ciazy do gina 😮 😮 😮 😮

Najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!!!

Agata1982 najlepsiesze sa woreczki tufi, u mnie super sie sprawdzaly

Pozdrawiamy, miłego dnia 😘 😘 😘



my tez jemy bebilon comfort,fakt cena troche za wysoka ale czy działa na gazy? być może,nie mamy za to problemów z kupą 🙂

tez dzisiaj maszeruje na 15:30 do gina,obawiam się nadżerki,wiem że miałam mała na tyle aby sie nie kwalifikowała do usuniecia ale po porodzie moglo sie to zmienic 🤢 no i dziwne bole brzucha,okresu brak,a boli mnie czesto,kuje-troche sie martwie 🤨
no zobaczymy co babka powie.
MI PO PIERWSZYM PORODZIE SIE ZAGOILA ...NIE MARTW SIE BEDZIE DOBRZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
czesc..
chcialam tylko napisac ze teraz nie bedzie mnie tak czesto jak zawsze,.
wrocilismy od lekarza..
nadi ma wzmozone napiecie miesniowe 😞 i czeka nas rehabilitacja. 😞
zyc mi sie nie chce..
najpier serduszko teraz to..
w dupe. 😞


Madzia ja tak myslalam z twoich postow wynikalo jak pisalas o zaciskaniu piastek np i paluszkow stop o tej głowce i cukrze itp ale nie chcialam prorokowac bo coz moze wynikac z posta
/Magda ja juz uwierzylam ze bedzie dobrze i ty tez musisz byc silna pocwiczymy i zapomnimy,,,,,
BEDZIE DOBRZE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
helo Mamuśki 🙂
znów dawno mnie nie było. Niestety Kacperek to prawdziwy terrorysta. Ostatnio tak daje nam popalić, że szok. Weekend niemal cały przepłakał. Ja już nie wiem czy to taki charakerek czy coś Mu dokucza.
Zaraz troszkę Was poczytam, oczywiście jeśli Kacepr mi pozwoli 😜
MY TU W WIEKSZOSCI NA ''JEDNORĘKIM'' LECIMY 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy sie ....
Noc spoko.....
Ania 100 ....to mnie zaskoczyłas , bo tez chce od nich zamowic zdjecia , juz wyczaiłam super albumy na allegro ....
Dorcia i Anka ....co do takich głuchych to ja bym ostro zjeb***i koniec wydzwaniania , ja tez tak kiedys miałam az w koncu powiedziałam , albo sie odezwiesz i powiesz o co chodzi , albo daj sobie na luz człowieku , bo ja sie nie bede bawiła w chowanego z Toba....i pozniej jeszcze raz był taki numer , wiec go zjechałam i juz nie zadzwonił 🤪 🤪
Co z ta Asia i Tymkiem ....martwie sie , ale nie chce pisac do nich
DAJ LINKA KOCHANA NA ALBUMY.. 🤪
A ASIA PEWNIE MUSI TO PRZETRAWIC Z BLISKIMI...NAPEWNO SIE ODEZWIE NIEBAWEM,BO PRZECIE ONA NAS KOCHA ...KOCHASZ NAS ASIU NIE????? 😉 😁 MY WAS TEEEZZZ!!!!!!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 ☺️

ja bym nie trzymala w tym osobiscie bo to plastik nie do kontaktu z zywnoscia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
cała seria bebiliona jest droga ja za HA płaciłam 35 a teraz Marcin poszedł do apteki qrwa w auchan i tam zaplacił 45 zł pojebało ta apteke ale co mielismy zrobic trzeba bylo kupic bo nie miałam juz mleka i nie było czasu na jechanie do innej apteki ale to mleko jest super

Mariola ja daje po kapieli mu butle tak 110 ml i dosypiam -dokarmiam na dobry sen cycem i spi mi tak do 5-6 wiec rano daje cyca bo sie juz troche mleka nazbiera
ZDZIERCZE SQRWESYNY!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
czesc..
chcialam tylko napisac ze teraz nie bedzie mnie tak czesto jak zawsze,.
wrocilismy od lekarza..
nadi ma wzmozone napiecie miesniowe 😞 i czeka nas rehabilitacja. 😞
zyc mi sie nie chce..
najpier serduszko teraz to..
w dupe. 😞

k.... a ja mam dopiero na 9styczxnia wizyte na rehabilitacji sraczke dostane do tego czasu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
czesc..
chcialam tylko napisac ze teraz nie bedzie mnie tak czesto jak zawsze,.
wrocilismy od lekarza..
nadi ma wzmozone napiecie miesniowe 😞 i czeka nas rehabilitacja. 😞
zyc mi sie nie chce..
najpier serduszko teraz to..
w dupe. 😞
😞 BOŻE A COZ TO ZNOWU SIE PRZYPĘTAŁO???? 😠 TRZYMAJ SIE DZIELNIE KOCHANA,UCALUJ MYSZECZKE NASZA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
hej chyba jednak sie rozstaje z mezem ale nie umei zdecydowac na sto procent..boje sie ze jagode rpzeciwko mnie kiedys nastawi............................ 😞
GOSIU A SKAD TA DECYZJA???POWIEM CI TAK -JESLI JEST CO RATOWAC -RATUJ,BO ROZLAMU RODZINY NIE POLECAM NIKOMU.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy sie ....
Noc spoko.....
Ania 100 ....to mnie zaskoczyłas , bo tez chce od nich zamowic zdjecia , juz wyczaiłam super albumy na allegro ....
Dorcia i Anka ....co do takich głuchych to ja bym ostro zjeb***i koniec wydzwaniania , ja tez tak kiedys miałam az w koncu powiedziałam , albo sie odezwiesz i powiesz o co chodzi , albo daj sobie na luz człowieku , bo ja sie nie bede bawiła w chowanego z Toba....i pozniej jeszcze raz był taki numer , wiec go zjechałam i juz nie zadzwonił 🤪 🤪
Co z ta Asia i Tymkiem ....martwie sie , ale nie chce pisac do nich
DAJ LINKA KOCHANA NA ALBUMY.. 🤪
A ASIA PEWNIE MUSI TO PRZETRAWIC Z BLISKIMI...NAPEWNO SIE ODEZWIE NIEBAWEM,BO PRZECIE ONA NAS KOCHA ...KOCHASZ NAS ASIU NIE????? 😉 😁 MY WAS TEEEZZZ!!!!!!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 ☺️

ja bym nie trzymala w tym osobiscie bo to plastik nie do kontaktu z zywnoscia
pytalam mojej poloznej i tez nie miala nic przeciwko ..mysle ze chyba nic nie szkodzi skoro dziecku nic sie nie dzieje ..teb pojemniki na mleko tez sa z takiego plastiku..wiec lecimy dalej ,choc nazwa odstrasza 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wróciłam ze spaceru! pięknie jest i ciepło jak wiosną 🤪 🤪
Qrwa tak sobie szłam i szłam i nadepnęłam na kamień, noga mi się gibnła że tak powiem ...i odnowiła mi se kontuzja kolana chyba...szit jak boli, myślałam że do chaty nie wrócę...
MAGDA poćwiczycie i będzie dobrze-zobaczysz...
a tak swioją drogą co to są te "mostki" o których piszecie?? 😮 to jest taki mostek, jak się robi na gimnastyce,coś w ten deseń ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej chyba jednak sie rozstaje z mezem ale nie umei zdecydowac na sto procent..boje sie ze jagode rpzeciwko mnie kiedys nastawi............................ 😞
wiesz co myslle ze jak sie rozstaniecie to ni enastawi jej przeciwko Tobie predzej o niej zapomni sory ze tak pisze ale w 99% tak sie dzieje

myslisz?eh ne wiem boje sie co to bedzie.................. 😞 😞


jesli jestes pewna to uwazam, ze lepiej dla malej bedzie, jak sie rozsaniecie, niz by sie miala wychowywac w domu bez wzorca milosci.. wiem co mowie, bo mam rodzicow po rozwodzie 😁 dziecko swoj rozum ma i nie bedzie sie dalo nastawic przeciwko rodzicu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej chyba jednak sie rozstaje z mezem ale nie umei zdecydowac na sto procent..boje sie ze jagode rpzeciwko mnie kiedys nastawi............................ 😞
wiesz co myslle ze jak sie rozstaniecie to ni enastawi jej przeciwko Tobie predzej o niej zapomni sory ze tak pisze ale w 99% tak sie dzieje

myslisz?eh ne wiem boje sie co to bedzie.................. 😞 😞


jesli jestes pewna to uwazam, ze lepiej dla malej bedzie, jak sie rozsaniecie, niz by sie miala wychowywac w domu bez wzorca milosci.. wiem co mowie, bo mam rodzicow po rozwodzie 😁 dziecko swoj rozum ma i nie bedzie sie dalo nastawic przeciwko rodzicu 😉


Też tak uważam, lepiej się rozstać niż żyć w wiecznej kłótni bez miłości...bo dziecko wszystko widzi i czuje.
Mam przykład koleżanki, są z mężem 12 lat po ślubie, mają 2 dzieci (12 i 8 lat)...i żyją ze sobą jak pies z kotem. I dzieci wcale nie sa szczęśliwe...podejrzewam, że szcześliwsze byłyby, gdyby w domu skończyły się kótnie...Ja w takich sytuacjach zawsze mówię, że jeśli jesteście pewni, że już się nie kochacie, to dla dobra dzieci lepiej się rozstać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia przykra sprawa, ale rzeczywiście lepiej się rozstać niż wychowywać przy kłótniach i braku miłości między rodzicami. Może dobrze że mała jest taka mała przynajmniej nie ma takiej traumy.
czas na spacerek, dziękuję dziewczyny za rady. spróbuję odciągać i dawać potem to mleko na noc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie u mnie mleka w cyckach praktycznie brak 😞 😞 😞, jestem z tego powodu bardzo zła i nieszczęśliwa, ale nawet jak będzie tylko na 2 łyki to będę małej dawać. My po spacerku, piękna pogoda, mała się nadal weranduje. Moja na wieczór pierwszy raz zjadła aż 120 ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Witajcie u mnie mleka w cyckach praktycznie brak 😞 😞 😞, jestem z tego powodu bardzo zła i nieszczęśliwa, ale nawet jak będzie tylko na 2 łyki to będę małej dawać. My po spacerku, piękna pogoda, mała się nadal weranduje. Moja na wieczór pierwszy raz zjadła aż 120 ml.


może to chwilowy kryzys??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej chyba jednak sie rozstaje z mezem ale nie umei zdecydowac na sto procent..boje sie ze jagode rpzeciwko mnie kiedys nastawi............................ 😞
GOSIU A SKAD TA DECYZJA???POWIEM CI TAK -JESLI JEST CO RATOWAC -RATUJ,BO ROZLAMU RODZINY NIE POLECAM NIKOMU.....

ja probuje ratowac odkad razem ejstesmy czyli 2lata..ale on mi to uniemozliwia...nie da sie uratowac .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Agata mostek wyglada jak nasz tylko moja mala robi go na glowie zapierajac sie nogami. Co do piastek akurat z tym problemu nie mamy bo ma czesto rozlozone paluszki.


to mostka nie robi, zapiera się tylko nogami jak leży na przewijaku i podnosi pupę trochę ale przeczytałam właśnie, ze to jest normalne. Fakt, lubi bardziej prawa stronę ale w lewo tez patrzy.tylko nie wiem co z tymi piąstkami bo jak sie ją dotyka za raczkę to często ja "zamyka" ale w sumie jak tak myslę często jej obcinam paznokcie i ma wtedy raczki normalnie . jak myję stópki i chcę umyc między palcami to zawsze je zaciska. i teraz nie wiem czy to normalne czy nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej chyba jednak sie rozstaje z mezem ale nie umei zdecydowac na sto procent..boje sie ze jagode rpzeciwko mnie kiedys nastawi............................ 😞
GOSIU A SKAD TA DECYZJA???POWIEM CI TAK -JESLI JEST CO RATOWAC -RATUJ,BO ROZLAMU RODZINY NIE POLECAM NIKOMU.....

ja probuje ratowac odkad razem ejstesmy czyli 2lata..ale on mi to uniemozliwia...nie da sie uratowac .......


wychodze z załozenia ze nigdy nic na siłe wiec jak jest tak źle mu i wam sie nie uklada to niech idzie sobie gdzie chce i już nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem i tego chwastu pełne rowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...