Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
Landusia
hmm to nie wiem- musze o to podpytac. najwyzej te pomrozone , na "ciezkie czasy" zwiazane z moim pojsciem do pracy, hehe wywale. poki co najwazniejsze, ze mleka duzo mam 😉
slyszalam,ze sie zageszczacz dodaje do swojego mleczka odmrozonego juz 😉 nie wylewaj Marta tylko spytaj lekarza,poloznej-najlepiej

dzieki, popytam. bo kurde ja dziennie 2 butelki odciagam i daje do zamrozenia( w momencie kiedy mala jest po kapieli- bo wtedy spi 6h i jak jest na spacerze bo spi ok 4h i z godzine jeszcze w domu a piersi by eksplodowaly gdybym co 3h nie sciagnela)

Marta poczytaj sobie
http://www.ameda.pl/breast-pumping/przechowywanie-mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Landusia napisał(a):
ja niestety nie moge juz gotowac takich smakołyków;/ a ostatnio nauczylam sie robic wołowinke w sosie koperkowo śmietankowym z puree ziemniaczanym mniam 🤪 tera zmoge sobie aby powspominac..

co do piastek moja nadii je cale normalnie 🤪 😁

Magda to co Ty w ogole jesz....np na sniadanie i kolacje i ile posiłkw jesz

wreszcie ktos o to mnie zapytał 😁 ja tak chce podkreslic moja silna wole przy takim jedzeniu haha 😁
dzisiejszy dzien mam tak zaplanowany:
8.00 pierwszy posiłek
jajko, 5szt rzodkiewek, 2 małe kromki chelab graham, 1 płaska łyżeczka masła, 1 plaster sera żółtego, 3małe plastry szynki z indyka.
11.00 drugi posiłek
2 małe kromki chelba graham, ser almette 3 łyżeczki pomidor jeden mały 1 lisc sałaty masło 2 łyżeczki płaskie.
14;30 trzeci posiłek
100g fileta z kurczaka , oliwa z oliwek 2 łyżeczki, ryż biały 40gram jedne ogórek kiszony.
17.00 czwarty posiłek.
bułka grahamka masło 1 łyzeczka sałata 2 liscie poledwica sopocka 2 plastry pomidor serek ziarnisty 50g ogórek kiszony
19.00 piaty posiłek
chleb chrupki 3 kromki, jajko pomidor szynka z piersi kurczaka 1,5 plastra mandarynki 3 szt masło 0,5 płaksiej łyżeczki
ta dammm wiecie co zjem na kolacje 🤪
dodam ze ten dzien jakis taki obfity sa dni kiedy jem o polowe mniej haha 😁 😁 😁
aa i pije hektolitry wody 😆
a slodyczy niet? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
kurier przyyniosl mi wlasnie kosmetyki zamowilam super hiper krem na rozstępy ale mam w zwiazku z tym pytanie(pewnie troche glupie)sa jakies przeciwwskazania do stosowania tego typu kremow jak sie karmi piersia 😮 🤢????????

wiesz co tez sie zastanawialam, ale kupilam i nie smaruje piersi na wszelki wypadek.smaruje tylko uda i boczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
Landusia
hmm to nie wiem- musze o to podpytac. najwyzej te pomrozone , na "ciezkie czasy" zwiazane z moim pojsciem do pracy, hehe wywale. poki co najwazniejsze, ze mleka duzo mam 😉
slyszalam,ze sie zageszczacz dodaje do swojego mleczka odmrozonego juz 😉 nie wylewaj Marta tylko spytaj lekarza,poloznej-najlepiej

dzieki, popytam. bo kurde ja dziennie 2 butelki odciagam i daje do zamrozenia( w momencie kiedy mala jest po kapieli- bo wtedy spi 6h i jak jest na spacerze bo spi ok 4h i z godzine jeszcze w domu a piersi by eksplodowaly gdybym co 3h nie sciagnela)

Marta poczytaj sobie
http://www.ameda.pl/breast-pumping/przechowywanie-mleka

dziekuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
kamiska napisał(a):
kurier przyyniosl mi wlasnie kosmetyki zamowilam super hiper krem na rozstępy ale mam w zwiazku z tym pytanie(pewnie troche glupie)sa jakies przeciwwskazania do stosowania tego typu kremow jak sie karmi piersia 😮 🤢????????

wiesz co tez sie zastanawialam, ale kupilam i nie smaruje piersi na wszelki wypadek.smaruje tylko uda i boczki


no wlasnie ja tez bede smarowala brzuch i uda a piersi narazie nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 nhttp://www.mamusie.net/forum,wrzesnioweczki_2011,29,45566.html,str=6210apisał(a):
mphz napisał(a):
Landusia
hmm to nie wiem- musze o to podpytac. najwyzej te pomrozone , na "ciezkie czasy" zwiazane z moim pojsciem do pracy, hehe wywale. poki co najwazniejsze, ze mleka duzo mam 😉
slyszalam,ze sie zageszczacz dodaje do swojego mleczka odmrozonego juz 😉 nie wylewaj Marta tylko spytaj lekarza,poloznej-najlepiej

te mi sie wydaje to co Asik mowi
jak dobrze mowie to polej ino kochana ! 🤪

ino finlandii żurawinowej .....ale bym sie napiła hi hi...,mam nadzije ze kieds sie spotkamy i sobie walniemy hi hi
bardzo bym chciala...Świnoujscie kochana 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 alez beda wakacje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 nhttp://www.mamusie.net/forum,wrzesnioweczki_2011,29,45566.html,str=6210apisał(a):
mphz napisał(a):
Landusia
hmm to nie wiem- musze o to podpytac. najwyzej te pomrozone , na "ciezkie czasy" zwiazane z moim pojsciem do pracy, hehe wywale. poki co najwazniejsze, ze mleka duzo mam 😉
slyszalam,ze sie zageszczacz dodaje do swojego mleczka odmrozonego juz 😉 nie wylewaj Marta tylko spytaj lekarza,poloznej-najlepiej

te mi sie wydaje to co Asik mowi
jak dobrze mowie to polej ino kochana ! 🤪

ino finlandii żurawinowej .....ale bym sie napiła hi hi...,mam nadzije ze kieds sie spotkamy i sobie walniemy hi hi
bardzo bym chciala...Świnoujscie kochana 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 alez beda wakacje 🤪


i ja i ja dla mnie mohito i plaża i bedzie raj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
nasstala godzinav ryku
i nie wiem co mu jest
najlepsze jest to ze jak zdejmuje mu rajtuzy i jest na gole szpyry to nie placze 🤪

hehe u mnei tez tak jest ale wowczas ubieram i w tym ryku klade do fotelika samochodowego (bo jeszcze nie mam bujaczka) i bujam- dziecko zasypia! mam patent! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mphz napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
nasstala godzinav ryku
i nie wiem co mu jest
najlepsze jest to ze jak zdejmuje mu rajtuzy i jest na gole szpyry to nie placze 🤪

hehe u mnei tez tak jest ale wowczas ubieram i w tym ryku klade do fotelika samochodowego (bo jeszcze nie mam bujaczka) i bujam- dziecko zasypia! mam patent! 🤪


u mnie jest jeszcze problem ze cycka na wieczor nie chce jest krzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
W dupie mnie macie hi hi hi 🤪.....a ze jestem wielka ......załozyłam nowy wątek przepisy i nikt nic nie dodał .....


jA JAKOŚ OSTATNIO WENĘ DO GOTOWANIA STRACIŁAM... 🤨


ja też ... i nawet pytałam co serwowałyście na chrzcinach bo nie mam pojęcia co podać 🤨


a ja wiem, ale moja tesciowa ma inne plany i jakos nie umie zrozumiec, ze to moje dziecko, nasze chrzciny i sama chce ugotowac i jeszcze sie sprzecza co i ile podac 😠 😠 😠 😠 😠 😠 chocbym miala noca stac to wszystko sama zrobie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
przeczytalam ze mleko moze byc nawet rok w piersiach! noz kutwa.. przeciez pediatra mi nie da recepty na tabsy bo mnie zgibie ze malej nie karmie a mam mleko..
a szałwia i tabletki ziołowe nie pomagaja.. zatory mi sie powoli robia wyduszam do ulgi a mleka coraz wiecej.. 😠


mojej teściowej mąż posmarowal spirytusem, bo ja bolalo i miala za duzo i mowi, ze jej zaniklo szybko, ale wiesz jak to jest z ludowymi opowiesciami teściowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
mphz napisał(a):
mariola-s napisał(a):
dziewczyny które karmią piersią jecie jarzynową? jak tak to z jakich warzyw? bo kalafiora nie wolno, brokuła nie, kapustki nie, więc z czego? 🤢

kochana ja karmie only piers- jem jarzynowa, jem i kalafiora, jem i brokuly. praktycznie jem wszystko! nie jem tylko cytrusow, orzechow, kapusty, groszu i fasoli. nie uzywam ostrych przypraw.


co do jedzenia to sosy pomidorowe jecie??a owoce chyba mozna wszystkie tylko przetworzone tak?/np dzem brzoskwiniowy jest ok?? 😮


ja jem wszystko 😁 a przez wszystko rozumiem wszystko- nawet pizze i mcdonalds mialam okazje skosztowac 😜 wiadomo wszystko w rozsadnych ilosciach, cukierki tez 😁 jak mialam diete Anto mial zaparcia i teraz tez ma, to co sie bede 🙂 a zadnej alergii w postaci wysypki czy kolki nie odnotowano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 nhttp://www.mamusie.net/forum,wrzesnioweczki_2011,29,45566.html,str=6210apisał(a):
mphz napisał(a):
Landusia
hmm to nie wiem- musze o to podpytac. najwyzej te pomrozone , na "ciezkie czasy" zwiazane z moim pojsciem do pracy, hehe wywale. poki co najwazniejsze, ze mleka duzo mam 😉
slyszalam,ze sie zageszczacz dodaje do swojego mleczka odmrozonego juz 😉 nie wylewaj Marta tylko spytaj lekarza,poloznej-najlepiej

te mi sie wydaje to co Asik mowi
jak dobrze mowie to polej ino kochana ! 🤪

ino finlandii żurawinowej .....ale bym sie napiła hi hi...,mam nadzije ze kieds sie spotkamy i sobie walniemy hi hi
bardzo bym chciala...Świnoujscie kochana 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 alez beda wakacje 🤪


i ja i ja dla mnie mohito i plaża i bedzie raj 😁
no tak bez Ciebie kochana i Twego slicznego Czapirzaczka ani rusz! 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...