Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agata82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
JAK SIE ANULUJE AUKCJE NA ALLEGRO????BO ZAMIAST 1 RZECZY ZAMÓWIŁAM NIECHCACY 4I MUSZE JA ANULOWAC A NIE WIEM JAK ☺️ 😞


chyba nie można anulować ewentualnie napisac do sprzedawcy, że sie pomyliło 🤢


a sprzedawca mi napisał ze mam anulowac i huk nie wiem!!!!

napisz do allegro zeby ci anulowali , bo nie ma takiej opcji po nacisnieciu zeby anulowac
tzn gdzie???gdzie mam wejsc???kurde ja to tepa jestem w tych sprawach ☺️

pokaz ta aukcje zaradzimy gdzie masz napisac

http://allegro.pl/show_item.php?item=1863440330

to jest ta aukcja



wejdz w ta aukcje i tam z boku prawego masz ZGŁOS NARUSZENIE ZASAD I NAPISZ , ZE ZA DUZO ZAMOWIŁAS, ZE Z UZYTKOWNIKIEM TEJ AUKCJI WSZYSTKO JEST OK , TYLKO ZA DUZO CI SIE WCISNEŁO DO ZAM ZE ZAMIAST 1 DAŁAS 41 I CHCIAŁABYS ANULOWAC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej , u nas noc w miarę 😮 nie spaliśmy prawie 2h bo się odechciało Tymonowi po jedzonku 🤢 zrobił nam stop klatkę 😮 chyba znów narzeka na brzuch bo kupy nie było już 2 dni 😠 nie wiem co jest grane .... wydawało się już że zaczyna mu sie regulować powoli 🤔 🥴a tu dupa zbita i od nowa atrakcje z brzuszkiem 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wITAMY
NOC SUPER , MAŁA ZASNEŁA W LEZACZKU O 20 (DOBRZE ZE ZAWSZE PODKŁADAM KOC TO TEGO LEZACZKA ), WIEC MY O 21 ZA KOC I JULCIE DO ŁOZECZKA ....I TAK SOBIE SPAŁA DO 4, NAJADŁA SIE I DALEJ W KIME DO 8....
HANIA JUZ OCHRZCZONA.....GRZECZNE DZIECIE , a JAK TAM IZA TWOJA MMMMMMAMUSIA ( czyt.tesciowa)uspokoiła sie juz ....wie ze synek załozył rodzine....czy nadal sceny robi ??

WSZYTSKIEGO DOBREGO DLA DZIECIACZKÓW Z OKRĄGŁYMI TYGODNIAMI....DUZO ZDRÓWKA I SŁODYCZY JULCIA I CIOCA AGA WAM ZYCZY 🙂 🙂 🙂a ANTOS TO JUZ DOROSŁY CHŁOP HI HI ....( JAK TO SZYBKO MINEŁO )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 No to my już po raz pierwszy Bozie odwiedziliśmy 🙂 Hania cała msze przespała,jak już doszło do samego chrzczenia nam sie przebudziła i na domiar tego wszystkiego dostała czkawki i powoli zaczęła protestować,na szczęście obyło się bez płaczu..oczy miała jak 5 zł i obserwowała,bidulka nie wiedziała co się dzieje 🙃
Cała impreze nam praktycznie nie spała i to sie potem odbiło na wieczornym usypianiu,była zmeczona ale nie potrafiła usnąć,byłam przygotowana na to..za dużo wrażeń dla małego dziecka 🤨 Po wszystkim padłam na pysk,mąż ją ululał i pospaliśmy wszyscy do samego rana. Teraz najedzona dalej kima 🙂

Co do zakrztuszania,moja Hania ma tendencje do zakrztuszenia się swoją śliną,trzeba ja pilnowac.


grzeczna i towarzyska Myszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania 100 ale mieliście przeżycie 🤢 mam nadzieje że się już to nie powtórzy a i Twoje wyniki badań wyjdą dobrze . Co do zakrztuszania mój mi raz zrobił taka akcję i pierwszym odruchem było klepnięcie w plecki na wpół siedząco i podniesienie do góry 🤢 ja serce w gardle a ciśnienie nawet nie chcę wiedzieć jakie mi wtedy wyskoczyło bo serce waliło jakby miało wyskoczyć 🤨 🥴 masakra . Mam nadzieje że nam dzieciaczki nie będą fundowały takich "atrakcji" 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):

HANIA JUZ OCHRZCZONA.....GRZECZNE DZIECIE , a JAK TAM IZA TWOJA MMMMMMAMUSIA ( czyt.tesciowa)uspokoiła sie juz ....wie ze synek załozył rodzine....czy nadal sceny robi ??

na początku mi nie przeszkadzała jej pomoc,ale powoli zaczyna mnie wku***** duzo do pisania,jej rady,noszenie małej non stop na rekach,jak przychodzi to jest zla ze Hania spi bo ona chce z nia "pogadac",meczy mi ja a potem mała nie moze mi usnac,do tej pory mi ja kapała ale jak zabaczyłam rezultaty tego mycia to ja zaczełam,nie myła mi jej dokładnie,nie wysuszała,robiła to chaotycznie,po każdej kąpieli Hania mi była jakas znerwicowana. Wkur** sie i zaczelam sie bezczelnie sprzeciwiac i mowic prosto z mostu ze jej pomysl mi sie nie podoba i nie bede tak robic. A najbardziej mnie denerwuje jak do niej mowi "moja córa" 😠 znowu sie czuje jakby moim obowiazkiem bylo tylko urodzenie małej i na tym moja rola sie konczy. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
wITAMY
NOC SUPER , MAŁA ZASNEŁA W LEZACZKU O 20 (DOBRZE ZE ZAWSZE PODKŁADAM KOC TO TEGO LEZACZKA ), WIEC MY O 21 ZA KOC I JULCIE DO ŁOZECZKA ....I TAK SOBIE SPAŁA DO 4, NAJADŁA SIE I DALEJ W KIME DO 8....
HANIA JUZ OCHRZCZONA.....GRZECZNE DZIECIE , a JAK TAM IZA TWOJA MMMMMMAMUSIA ( czyt.tesciowa)uspokoiła sie juz ....wie ze synek załozył rodzine....czy nadal sceny robi ??

WSZYTSKIEGO DOBREGO DLA DZIECIACZKÓW Z OKRĄGŁYMI TYGODNIAMI....DUZO ZDRÓWKA I SŁODYCZY JULCIA I CIOCA AGA WAM ZYCZY 🙂 🙂 🙂a ANTOS TO JUZ DOROSŁY CHŁOP HI HI ....( JAK TO SZYBKO MINEŁO )


TO MY TO MY, 8 TYGODNI MAMY!!! 🤪 🤪 🤪 A 4 listopada 2 miechy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
a tak w ogole to Antoni juz skonczyl 2 miesiace 😎


ale ten czas zapieprza 😮 najlepszego dla Antosia 😘


A miesiące a jak 2 tygodnie zleciały, BUZIAKI OD CIOCI MAŁY ŁOBUZIE!!! 😘 😘 😘 😘A OD TADZIA MĘSKI UŚCISK, ŻEBY SOBIE INNI NIC NIE POMYŚLELI... 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaki dla ANtosia



Ja wgole jestem na nie
mam dosc tych nocy zamienionych z dniem
i dosc walczenia z tym
o 23 wstepuje w dziecko szatan probowalismy juz wszystkiego
wydaje mi sie ze to kolka
juz bez gazów(sab) ale taka na tle nerwowym ewidentnie taki jakis niepokoj
i teraz jak juz nie jest zagazowana i ie ma problemow z kupa zadal miedyz 23 a 2 w nocy to sie dzieje
i n ie mam juz sil z tym walczyc chyba trzeba to przetrwac

kupilam sobie dzis spodnie na dupe bo mam dosc lazenia w ciazowych a w swoje za cholere nie wchodze 😞 😞 😞
to jedne kupilam
i kurtke na zime bo przeciez w dupie mam ciasną kuźwa mać
wcale nie miałam tego w planie
zly dzien mam

milej niedzieli pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agata82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
JAK SIE ANULUJE AUKCJE NA ALLEGRO????BO ZAMIAST 1 RZECZY ZAMÓWIŁAM NIECHCACY 4I MUSZE JA ANULOWAC A NIE WIEM JAK ☺️ 😞


chyba nie można anulować ewentualnie napisac do sprzedawcy, że sie pomyliło 🤢


a sprzedawca mi napisał ze mam anulowac i huk nie wiem!!!!

napisz do allegro zeby ci anulowali , bo nie ma takiej opcji po nacisnieciu zeby anulowac
tzn gdzie???gdzie mam wejsc???kurde ja to tepa jestem w tych sprawach ☺️

pokaz ta aukcje zaradzimy gdzie masz napisac

http://allegro.pl/show_item.php?item=1863440330

to jest ta aukcja



wejdz w ta aukcje i tam z boku prawego masz ZGŁOS NARUSZENIE ZASAD I NAPISZ , ZE ZA DUZO ZAMOWIŁAS, ZE Z UZYTKOWNIKIEM TEJ AUKCJI WSZYSTKO JEST OK , TYLKO ZA DUZO CI SIE WCISNEŁO DO ZAM ZE ZAMIAST 1 DAŁAS 41 I CHCIAŁABYS ANULOWAC


Dziekuje jestes Kochana 😘 😘 😘 😘oklaskałam Cie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
a tak w ogole to Antoni juz skonczyl 2 miesiace 😎


ale ten czas zapieprza 😮 najlepszego dla Antosia 😘


A miesiące a jak 2 tygodnie zleciały, BUZIAKI OD CIOCI MAŁY ŁOBUZIE!!! 😘 😘 😘 😘A OD TADZIA MĘSKI UŚCISK, ŻEBY SOBIE INNI NIC NIE POMYŚLELI... 😜 😜 😜



Dziękujemy wszystkim za życzenia!
😘 😘 🙃
Antoś wysyła męskie uściski, jak Tadzio, jedynie dla Laurki buziaki 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Buziaki dla ANtosia



Ja wgole jestem na nie
mam dosc tych nocy zamienionych z dniem
i dosc walczenia z tym
o 23 wstepuje w dziecko szatan probowalismy juz wszystkiego
wydaje mi sie ze to kolka
juz bez gazów(sab) ale taka na tle nerwowym ewidentnie taki jakis niepokoj
i teraz jak juz nie jest zagazowana i ie ma problemow z kupa zadal miedyz 23 a 2 w nocy to sie dzieje
i n ie mam juz sil z tym walczyc chyba trzeba to przetrwac

kupilam sobie dzis spodnie na dupe bo mam dosc lazenia w ciazowych a w swoje za cholere nie wchodze 😞 😞 😞
to jedne kupilam
i kurtke na zime bo przeciez w dupie mam ciasną kuźwa mać
wcale nie miałam tego w planie
zly dzien mam

milej niedzieli pa 😘


ALE SUPER ZDJECIE SYNOWEJ! 😁 🤪
wiesz co.. chyba kazde dziecko ma takie godziny marudzenia.. u nas najwczesniej od 4 a z reguly od 5 do 6 marudzi.. jakby na kupe sie zbieral, kiedys robil o tej godzinie.. a teraz od srody juz nie robil 🤢 🤢 🤢 i to i tak byla taka wywolywana czopkiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...