Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agata82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
JAK SIE ANULUJE AUKCJE NA ALLEGRO????BO ZAMIAST 1 RZECZY ZAMÓWIŁAM NIECHCACY 4I MUSZE JA ANULOWAC A NIE WIEM JAK ☺️ 😞


chyba nie można anulować ewentualnie napisac do sprzedawcy, że sie pomyliło 🤢


a sprzedawca mi napisał ze mam anulowac i huk nie wiem!!!!

napisz do allegro zeby ci anulowali , bo nie ma takiej opcji po nacisnieciu zeby anulowac
tzn gdzie???gdzie mam wejsc???kurde ja to tepa jestem w tych sprawach ☺️

pokaz ta aukcje zaradzimy gdzie masz napisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
wlasnie Magda Asia swietne awatary moj m chciał zrobic mojemu fote jak wywija podkowke ale oczywiscie nie da rady 🤔

😘
Maga wymiatasz normalnie-przyjedzcie z Leginsiem do mnie to sobie urzadxzimy sesyje ze hej!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


hehe, Antos w otoczeniu dwoch pieknych kobietek? 🤪 🤪 no ja nie wiem co by Laurka na to powiedziala 🙃 🤪 🤪
pozniej wstawie na fotografie kilka innych, bo robilam te zdjecia na zajecia 😁

Laurka to pikuś... co by powiedziała mama Laurki sie martw lepiej i se uwazaj co nie??
😜 😜 😜 😜 😜bo jak by nie było mam do ciebie blisko 😁 😁 😁


AHA! czyli jednak bedziesz jedna z tych MMMamusiek, teściowych cudownych 😜!

taaaaaaaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
agata82 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Witam się szybko, bo wróciliśmy ze sklepu, tata z małą jeździ, ja ogarnełam chatę i mamuśki net. 🙂
nocka ciężka, gorączka po szczepieniu była, mała markotna ciągle na rękach, o 2 mąż wymiękł ja do boju, jak jej gorączka spadała to zabawa na całego. Ale już jest dobrze.

Dziewczyny współczuję wam że wasi najbliżsi są chorzy na alkocholizm,

Co do zachłystywania, zaksztuszania, ulewania itp. to proszę was uważajcie, i pooglądajcie filmiki co robić w takim przypadku, nie mogę opisać dokładnie całej sytuacji bo ryczę i mam ciągle obraz straszny przed oczami, wybaczcie ale nie czuję się jeszcze na siłach. Został temat poruszony, więc proszę uważajcie Moja mała się zaksztusiła podczas przewijania własną śliną, było bardzo źle, gdyby nie mąż......., a ja padłam na podłogę z nerwów z paniki i straciłam czucie w nogach nie mogłam się ruszyć tak jak po cesarce, najprawdopodobniej mam uszkodzony jakiś nerw, jestem w trakcie badań. Mała była i nadal jest dla bezpieczeństwa karmiona z piersi na wznak, co też pomaga na kolkę. Ważne w początkowej fazie karmienia kiedy jest dużo pokarmu, walczyłam o pokarm bo z butelki nie mogła pić,od tygodnia już ja dokarmiamy i jest ok. Po debridat są super efekty, ukł. pokarmowy się kształtuje. Moja mała ma wysokie podniebienie i dlatego jak była malutka miała problemy, Bardzo mocno się ślini, ale już sobie radzi. Łóżeczko podniesione pod kątem aby nie dopuścić do refluksu,itd... nie mam siły pisać sorry, ale poczytajcie na necie, lub popytajcie lekarzy, położne bo ja robiłam też kilka błędów z szybkim podnoszeniem małej jak się ulewało, ze złym trzymaniem butelki itp,

A dziś piękna pogoda 🙂 🙂 🙂, a mnie coś łapie przeziębienie i jestem zmęczona po nocce o mała wstała pa



nie mozna podnosic dziecka jak sie krztusi najlepiej w dol i na bok zeby wszystko wylecialo a jak bardzo mocno to na brzuch na kolanach polozna mi pokazywala bo ja bralam do gory


o kurcze 😮 jak moja sie krztusi to ja właśnie do pionu 😮 ale nigdy nic się nie stało 🤢 🤢 🤢 🤢



bo to jest wlasnie pierwszy odruch-do gory


ja swojego od razu kładę brzuszkiem na moje kolana i klepie po pleckach i udaje się oddech złapać

Jeny.. br nie ciepie tego zawsze po takim zachlyslnieciu tsk js przytulam i dziekuje bogu ze wszystko ok

tez tak samo klade na kolana i klepie po pleckach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witOjcie!!
w niezbyt czystej atmosferze gdyz nadia mi ja wlasnie zanieczyszcza w bujaczku ..fujj daje czadu malutka pruka sobie jak talala. 😁
kupa zrobiona po czopku wcale duzo jej nie bylo wiec czopek byl zbedny.. sie zdziwilam bo po tygodniu oczekiwalam usrania po pachy a tu malutko widocznie ten moj cyc jej sluży..
buziole dla laurki i michalka 😘
milego dnia 😘
aa co do butelek to nam pasuja z medelki i lovi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy w niedzielny poranek 🙂
czas zmieniony ale młodym matkom to raczej różnicy nie sprawia 😉 😉 😉 😜
Alicja drugi dzień z rzedu rozpoczyna bardzo grzecznie, leży w łóżeczku i gada do miśków z karuzelki 🙂 zero marudzenia 🙂
ja wczoraj na wieczór wypiłam kawę choc normalnie nie piję, miał byc romantyczny wieczór z mężem ale mąż padł 😁 😁 😁 a ja po tej kawie co chwilę sie budziłam, jeszcze jakiś zbłąkany komar mnie atakował w nocy(zamiast męża 😁 😁 😁 😁)o dziwo jakaś wyspana jestem 🙂

tradycyjnie pytanie- Wasze dzieciaczki lubią leżeć na brzuszku? bo Ala po chwili się złości i ja odwracam,trochę mam schizy, że za rzadko ja kładę na brzuchu 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata82 napisał(a):
Witamy w niedzielny poranek 🙂
czas zmieniony ale młodym matkom to raczej różnicy nie sprawia 😉 😉 😉 😜
Alicja drugi dzień z rzedu rozpoczyna bardzo grzecznie, leży w łóżeczku i gada do miśków z karuzelki 🙂 zero marudzenia 🙂
ja wczoraj na wieczór wypiłam kawę choc normalnie nie piję, miał byc romantyczny wieczór z mężem ale mąż padł 😁 😁 😁 a ja po tej kawie co chwilę sie budziłam, jeszcze jakiś zbłąkany komar mnie atakował w nocy(zamiast męża 😁 😁 😁 😁)o dziwo jakaś wyspana jestem 🙂

tradycyjnie pytanie- Wasze dzieciaczki lubią leżeć na brzuszku? bo Ala po chwili się złości i ja odwracam,trochę mam schizy, że za rzadko ja kładę na brzuchu 🤢 🤢


u nas nocka ok 🙂 jestem wyspana jak nigdy ,
Dominiś jak go pobolewa brzuszek lubi lezec tylko ale jak go klade a go nie boli to jest ryk i wkurzanie sie tez mam takie wrazenie ze nie czesto jest kladziony no ale jak sie denerwuje to po co go meczyc a boli tez go nie zaczesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
Witamy w niedzielny poranek 🙂
czas zmieniony ale młodym matkom to raczej różnicy nie sprawia 😉 😉 😉 😜
Alicja drugi dzień z rzedu rozpoczyna bardzo grzecznie, leży w łóżeczku i gada do miśków z karuzelki 🙂 zero marudzenia 🙂
ja wczoraj na wieczór wypiłam kawę choc normalnie nie piję, miał byc romantyczny wieczór z mężem ale mąż padł 😁 😁 😁 a ja po tej kawie co chwilę sie budziłam, jeszcze jakiś zbłąkany komar mnie atakował w nocy(zamiast męża 😁 😁 😁 😁)o dziwo jakaś wyspana jestem 🙂

tradycyjnie pytanie- Wasze dzieciaczki lubią leżeć na brzuszku? bo Ala po chwili się złości i ja odwracam,trochę mam schizy, że za rzadko ja kładę na brzuchu 🤢 🤢

Daniel tez denerwuje sie ja tez mam wrazenie ze za rzadko lezy na brzuchu 🥴 wlasnie rano go kladlam na brzuchu to glowe obraca tylko na swoj ulubiony bok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania100 przerazilaś mnie swoją historią tym barzdiej że ja cale tyg sama jestem sit 🥴 Ania tym zaburzeniem czucia może Ci coś uszkodzili prz cesarce jak miałaś w krgoslup znieczulenie 😮
Ja miałam takiego stracha w szpitalu jak tymi wodami plodowymi sie zakrztusil kilka godz po cesarce dobrze ze moj był szybko go zabral do poloznych bo ja panika co zrobic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agata82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
JAK SIE ANULUJE AUKCJE NA ALLEGRO????BO ZAMIAST 1 RZECZY ZAMÓWIŁAM NIECHCACY 4I MUSZE JA ANULOWAC A NIE WIEM JAK ☺️ 😞


chyba nie można anulować ewentualnie napisac do sprzedawcy, że sie pomyliło 🤢


a sprzedawca mi napisał ze mam anulowac i huk nie wiem!!!!

napisz do allegro zeby ci anulowali , bo nie ma takiej opcji po nacisnieciu zeby anulowac
tzn gdzie???gdzie mam wejsc???kurde ja to tepa jestem w tych sprawach ☺️

pokaz ta aukcje zaradzimy gdzie masz napisac

http://allegro.pl/show_item.php?item=1863440330

to jest ta aukcja


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maz kazal mi na pisac ze butelka tommee tippee zdupcona, mla sie krztusi bardzo , za duzy przeplyw samo leci z n iej
poleciala w pizduuuu..........
zostajemy przy lovi, jest najlepsza dla nas


heh a my mamy TT i jestesmy zadowoleni 😁 🤪 macie smoczek o bardzo wolnym przeplywie? my mamy ten najwoliejszy i tam prawie dziurki nie ma i sie musi maly niezle napracowac, nawet z moim mlekiem 🙂 bebilon comfort w ogole przez nia nie lecial i musielismy o srednim przeplywie kupic i z tej tez wolno leci. TT najlepszy 😁 zwlaszcza z ta imitacja ssania piersi matki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 No to my już po raz pierwszy Bozie odwiedziliśmy 🙂 Hania cała msze przespała,jak już doszło do samego chrzczenia nam sie przebudziła i na domiar tego wszystkiego dostała czkawki i powoli zaczęła protestować,na szczęście obyło się bez płaczu..oczy miała jak 5 zł i obserwowała,bidulka nie wiedziała co się dzieje 🙃
Cała impreze nam praktycznie nie spała i to sie potem odbiło na wieczornym usypianiu,była zmeczona ale nie potrafiła usnąć,byłam przygotowana na to..za dużo wrażeń dla małego dziecka 🤨 Po wszystkim padłam na pysk,mąż ją ululał i pospaliśmy wszyscy do samego rana. Teraz najedzona dalej kima 🙂

Co do zakrztuszania,moja Hania ma tendencje do zakrztuszenia się swoją śliną,trzeba ja pilnowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...