Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Dziewczynki, melduję się i zgłaszam, że dziś i przez cały weekend może być mnie tu trochę mniej 🙂
Jestem u teściów, a wieczorem jedziemy do mnie do Leszna i wracamy w poniedziałek 🙂
Będę się starała zaglądać, ale nie wiem z jaką częstotliwością 🙂
Życzę Wam miłego dnia super weekendu !!! BUZIAKI 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 światowa kobita!a ja domator 🤪 🤪 🤪 w weekend biore sier ostro do roboty,zagonie Andru i bedziemy sprzatac,bo przyszly tydz i do świat ponoc Andru ma robic po 12h...takzew trza bedzie sie uwijac..Miesiwo na wędzenie juz kupione ino zapeklujemy dziś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Witamy sie ....
Noc taka sobie ....Mała wczoraj strasznie wymiotowała i nie wiem po czym ....zawsze do mleka dawałam jej zageszczacza 1 lyz nan i nie chlustała , skonczyło sie i daje same mleko , matko szok jak ona sie bidna meczyła , chlustała niesamowicie ....dzisiaj juz jest ok , karmilam ja 2 razy i ja narazie lekko ulała....
Iza ja bym poszła do lekarza.
biedulka...nasza nieraz tez tak zwraca ..od czego to zalezy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy sie ....
Noc taka sobie ....Mała wczoraj strasznie wymiotowała i nie wiem po czym ....zawsze do mleka dawałam jej zageszczacza 1 lyz nan i nie chlustała , skonczyło sie i daje same mleko , matko szok jak ona sie bidna meczyła , chlustała niesamowicie ....dzisiaj juz jest ok , karmilam ja 2 razy i ja narazie lekko ulała....
Iza ja bym poszła do lekarza.
biedulka...nasza nieraz tez tak zwraca ..od czego to zalezy..


Mati też chociaż częściej i więcej zwracał po cycusiu 😞a od wczoraj podaje mu żelazo i chyba dopada nas ból brzuszka po ok 5 dniach ma ponoć minąć i mam nadziej ze tak będzie bo mam podwoić dawkę.

Ech wogóle mam nerwy zszargane przez mojego chłopa wczoraj mnie na maksa zakurzył i dzisiaj mu wsio wygarnęłam ale jeszcze mi nie przeszło i sie we mnie gotuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dziś w tle , siedze w domu z Tymonem i chrześniakiem 😮 idzie zwariować 😮
Tymon jakiś dożarty dziś jak diabli , a chrześniak nie usłuchany na maxa 🥴 😮 byliśmy na spacerze to szybciej wracaliśmy niż wyszliśmy 😜 masakra 😁 😁 😁 jeszcze nas jakieś kundle dopadły no ja pierd*** istny cyrk 😁

Laski od kiedy się zagęszcza pokarm ?? mój dobre pare dni co zje to chlust jakby za rzadkie miał 🤨 🤔 ???????????? nie nadążam prać jego betów nie mówiąc że co chwilę do przebrania jest 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
macie jakieś nosidełko by mieć wolne ręce? jakie? jesteście zadowolone?
co myślicie o takim http://allegro.pl/nosidelko-womar-zaffiro-n15-bonusy-manufa-i1944350908.html

ja Hanie wkładam na razie do zwykłego nosidełka jaki mielismy w komplecie kupując wózek,ten co pokazujesz jest całkiem fajny tylko nie dla mnie-kregosłup bi mi całkowicie wysiadł 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurna!!! Wróciłyśmy 😠 nie było miejsca w szpitalu,ma zgłosić sie w poniedziałek na bank już przyjmą 🤪ale wtedy to już Jej Maż z Nią pojedzie 😁 myślałam,że to ja Małego pierwsza na rękach będe nosiła,a tu jednak nieeee no chyba,że złapie Ją dzisiaj w nocy to jest szansa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Kurna!!! Wróciłyśmy 😠 nie było miejsca w szpitalu,ma zgłosić sie w poniedziałek na bank już przyjmą 🤪ale wtedy to już Jej Maż z Nią pojedzie 😁 myślałam,że to ja Małego pierwsza na rękach będe nosiła,a tu jednak nieeee no chyba,że złapie Ją dzisiaj w nocy to jest szansa 😁 😁 😁


no to będzie superaśny prezent na święta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy sie ....
Noc taka sobie ....Mała wczoraj strasznie wymiotowała i nie wiem po czym ....zawsze do mleka dawałam jej zageszczacza 1 lyz nan i nie chlustała , skonczyło sie i daje same mleko , matko szok jak ona sie bidna meczyła , chlustała niesamowicie ....dzisiaj juz jest ok , karmilam ja 2 razy i ja narazie lekko ulała....
Iza ja bym poszła do lekarza.
biedulka...nasza nieraz tez tak zwraca ..od czego to zalezy..

znowu podałam jej ten bobotic i moze od tego , jakos tak mi sie wczoraj meczyła mowie to podam i ona chyba tego nie toleruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
macie jakieś nosidełko by mieć wolne ręce? jakie? jesteście zadowolone?
co myślicie o takim http://allegro.pl/nosidelko-womar-zaffiro-n15-bonusy-manufa-i1944350908.html
http://allegro.pl/oryginalne-kultowe-nosidelko-promocja-jakosc-i1970135773.html
mamy takie-pomaranczowe 🙂 poki co lezy w szafie 😁 😁 😁 raz przymierzane 😁 😁 😁
http://allegro.pl/oryginalne-kultowe-nosidelko-promocja-jakosc-i1970135773.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy sie ....
Noc taka sobie ....Mała wczoraj strasznie wymiotowała i nie wiem po czym ....zawsze do mleka dawałam jej zageszczacza 1 lyz nan i nie chlustała , skonczyło sie i daje same mleko , matko szok jak ona sie bidna meczyła , chlustała niesamowicie ....dzisiaj juz jest ok , karmilam ja 2 razy i ja narazie lekko ulała....
Iza ja bym poszła do lekarza.
biedulka...nasza nieraz tez tak zwraca ..od czego to zalezy..

znowu podałam jej ten bobotic i moze od tego , jakos tak mi sie wczoraj meczyła mowie to podam i ona chyba tego nie toleruje

u nas po boboticu jeszcze gorzej było

Hania po nanie mi tak chlustała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
ja dziś w tle , siedze w domu z Tymonem i chrześniakiem 😮 idzie zwariować 😮
Tymon jakiś dożarty dziś jak diabli , a chrześniak nie usłuchany na maxa 🥴 😮 byliśmy na spacerze to szybciej wracaliśmy niż wyszliśmy 😜 masakra 😁 😁 😁 jeszcze nas jakieś kundle dopadły no ja pierd*** istny cyrk 😁

Laski od kiedy się zagęszcza pokarm ?? mój dobre pare dni co zje to chlust jakby za rzadkie miał 🤨 🤔 ???????????? nie nadążam prać jego betów nie mówiąc że co chwilę do przebrania jest 😮 🥴

to samo mam kochana i mam nawet kupiony kleik i jest napisane ze od 6 m-cy i sie zastanawiam bo te bebiko jakies takie rzadkie strsznie , nie wiem co tu robic ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
ja dziś w tle , siedze w domu z Tymonem i chrześniakiem 😮 idzie zwariować 😮
Tymon jakiś dożarty dziś jak diabli , a chrześniak nie usłuchany na maxa 🥴 😮 byliśmy na spacerze to szybciej wracaliśmy niż wyszliśmy 😜 masakra 😁 😁 😁 jeszcze nas jakieś kundle dopadły no ja pierd*** istny cyrk 😁

Laski od kiedy się zagęszcza pokarm ?? mój dobre pare dni co zje to chlust jakby za rzadkie miał 🤨 🤔 ???????????? nie nadążam prać jego betów nie mówiąc że co chwilę do przebrania jest 😮 🥴
😮 😮 😮 😮 wspolczuje....jazda bez trzymanki z dzieciarami...a jeszcze te psy 😁 😁 😁 😁 😁 bidula oddychaj...słonce jest gorace a trawa zielona!!!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale się wkurzyłam miałas iscv do tego pediatry.....ubrałam młodego i idziemy na przystanek ale mysle zadzwonie zeby nie było.... i co k... w pon na 14 jasny h....jek 😠 pediatra do poludnia był 😠 dobra ide do apteki nie sprzeda mi kropelek bo za porozumieniem pediatry.... poszłam do drugiej i co.... kupiłam nasivine 😮 co ludz to ludz 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...