Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzięki Marika cieszę się bardzo, że mąż mnie o piwnicy poinformował, a właściwie to ja wczoraj jakoś tak zapytałam jak stwierdziliśmy, że brakuje nam balkonu i windy. 🙂
Fajnie, że byliście na koncercie Dąbrowskiej - bardzo ją lubię!

Co do fotelików to jestem tylko tego pewna, że chcę do 36 kg, żeby mieć wydatek z głowy.

Co do blederowania, to ja w mojej kuchni jeszcze nie mam takiego sprzętu 🙃 a jutro dopiero mąż kupuje kuchenkę więc w ogóle od jutra żegnamy słoiczki uffffff.

A dziś małżon kupił sobie biurko...z lekka ogromne 🤢 i czarnawe (bo czerń czysta to nie jest) a ja czarnych mebli nie znoszę, w dodatku ostatnio mam fazę na biel....Cieszy się chłopak, a ja musze to przełknąć 😎 😎 I będzie trzeba kombinować jak pomieścić wszystko i żeby pasowało z meblami, które JA sobie wybiorę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
co do fotelika ja sie zdecydowałam już na maxi cosi sps 🙃
bylismy w sklepie młody testował różne, 🙃 i w tym całkiem mu wygodnie a pozatym cena całkiem przyzwoita jak dla mnie on jest do 18 kg ale wg mnie wystarczająco moja siostrzenica ma 4 lata i waży 19 a do 4 lat Michałka to ja już napewno planuje jakieś młodsze rodzeństwo więc wtedy młody musi przeskoczyć poziom wyżej a ten zostanie dla młodszej 😉/lub młodszego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry,
Jestesmy wyspane 😆 Sarah spala cala noc. Wiecie co,wczoraj chcialo mi sie kichnac i zeby nie zrobic tego zbyt glosno i nieobudzic malej postanowilam zatkac nos(wiecie jak) i kichnac. Boli mnie ucho i na chwile na prawe ucho nie slyszalam!!Jaki czlowiek glupi jest,ze z glupoty krzywde moze sobie zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my tez wyspane,mała teraz demoluje łóżeczko 🙂
Beatka super że się wyspałaś ale za to kichanie z zatkanym nosem klapsa powinnaś dostać
Coq ja kiedyś powiedziałam mojemu że jak sam bedzie chciał decydować o wystroju salonu bo o to kiedyś mnie wkurzył -to kiedys po powrocie z pracy zastanie salon cały w kolorowych kwiatuszkach i motylkach-no i tym straszeniem wygrałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
my tez wyspane,mała teraz demoluje łóżeczko 🙂
Beatka super że się wyspałaś ale za to kichanie z zatkanym nosem klapsa powinnaś dostać
Coq ja kiedyś powiedziałam mojemu że jak sam bedzie chciał decydować o wystroju salonu bo o to kiedyś mnie wkurzył -to kiedys po powrocie z pracy zastanie salon cały w kolorowych kwiatuszkach i motylkach-no i tym straszeniem wygrałam 🤪


Oj Rita na mojego męża żadne fochy i inne gry psychologiczne nie działają 😉 On jest z jeszcze bardziej oddalonej planety niż wszyscy faceci.
Kompromis jest nieunikniony....Najważniejsze, że skórzanej kanapy nie chce. Nie chce bieli, to ja nie zgodzę się na szklany stół....i jakoś do ładu dojdziemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
my tez wyspane,mała teraz demoluje łóżeczko 🙂
Beatka super że się wyspałaś ale za to kichanie z zatkanym nosem klapsa powinnaś dostać
Coq ja kiedyś powiedziałam mojemu że jak sam bedzie chciał decydować o wystroju salonu bo o to kiedyś mnie wkurzył -to kiedys po powrocie z pracy zastanie salon cały w kolorowych kwiatuszkach i motylkach-no i tym straszeniem wygrałam 🤪


Oj Rita na mojego męża żadne fochy i inne gry psychologiczne nie działają 😉 On jest z jeszcze bardziej oddalonej planety niż wszyscy faceci.
Kompromis jest nieunikniony....Najważniejsze, że skórzanej kanapy nie chce. Nie chce bieli, to ja nie zgodzę się na szklany stół....i jakoś do ładu dojdziemy 😉

he my mamy skórzane białe soły a stoły to wszedzie szklane i tu i w PL-masakra-ładnie wygladaja ale reczniki papierowe metrami ida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobryyyy 🙂

piękna pogoda! 🙂

a u mnie już posprzątane, podłogi zmyte 😁 teraz Maciek śpi. a jeszcze ja muszę włosy umyć i doprowadzić się do porządku 🙂 bo dzisiaj przyjeżdża Sylwia, ok 16 muszę po nią wyjechać jeszcze. oj, jak się cieszę 🙂 bo ostatni raz widziałyśmy się na obronie 16 czerwca 2011 roku... tyle czasu. cały czas miałyśmy kontakt telefoniczny ale jakoś nie po drodze nam było do spotkania, cały czas coś wypadało jak już plany były. więc w końcu do spotkania dojdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
my tez wyspane,mała teraz demoluje łóżeczko 🙂
Beatka super że się wyspałaś ale za to kichanie z zatkanym nosem klapsa powinnaś dostać
Coq ja kiedyś powiedziałam mojemu że jak sam bedzie chciał decydować o wystroju salonu bo o to kiedyś mnie wkurzył -to kiedys po powrocie z pracy zastanie salon cały w kolorowych kwiatuszkach i motylkach-no i tym straszeniem wygrałam 🤪


Oj Rita na mojego męża żadne fochy i inne gry psychologiczne nie działają 😉 On jest z jeszcze bardziej oddalonej planety niż wszyscy faceci.
Kompromis jest nieunikniony....Najważniejsze, że skórzanej kanapy nie chce. Nie chce bieli, to ja nie zgodzę się na szklany stół....i jakoś do ładu dojdziemy 😉

he my mamy skórzane białe soły a stoły to wszedzie szklane i tu i w PL-masakra-ładnie wygladaja ale reczniki papierowe metrami ida


No widzisz Rita ja skóry chociażby z przekonań nie che, na szczęście mąż też nie chce. A szkło zimne mi się wydaje. Ja kocham drewno 🙂 Ale właśnie o to chodzi, żeby meblować tak, żeby dobrze się czuć w swoich czterech ścianach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dober 😁
napisałam dużo ale coś mi znikło.... ☺️ więc Mila odsuwa się w dalszym ciągu tylko do tyłu na brzuchu i próbuje z siedzenia na dupce coś kombinować.zazwyczaj jak siedzi u Julii na dywanie to przesuwa się do przodu.u nas nie chce się przemieszczać.sztukę lecenia na twarz już chyba poskromiła ale siadać i tak sama nie siada leniwa kluska 😁 do kluski to jej daleko bo ważyłam ją na wadze łazienkowej dzisiaj to 7.800 ważyła ale kluska bo taka nieporadna... 🙃 przytula się tak słodko ze bym ją schrupała!!i jeszcze mi gada w ramię albo ślini bluzkę 😁 nawet do nogi się zaczyna przytulać jak siedze obok 🙃 i rączki do mnie wyciąga 🙂 druga jedynka górna się wypchała prawie i tylko jeszcze odrobina została a Mila ma taki katar...oby poszedł jak ząb wyjdzie do reszty bo mała spać mi nie daje.dzisiaj o 6 już było pospane. ale to tyle z miłych rzeczy.
Julia sika w majtki znowu ☺️ no szlak mnie trafia 😠 byłam z nią u lekarza wczoraj i dzisiaj mocz do analizy zawiozłam.ona chyba tak stresowo sika...mało mam dla niej czasu i się odbija w ten sposób...muszę się ogarnąc!
dynia pokrojona i rozdana.mam jeszcze troche i ciasto moze zrobię albo zupe dyniową.znalazłam przepisy w necie i bedę produkcję uruchamiać 😁 a i zrobiłam placki z cukinii.ale jakie mi wyszły zajebiste,dziewczyny...palce lizać a mój małżon powiedział że PYSZNE TE PLACKI Z CUKINII - no nie pamiętam żeby mi tak powiedział kiedyś 🤔 😆 😁 🤪 jak będziecie chciały to Wam mój przepis dam.i nie są tłuste a to najważniejsze 🙂 w ogóle to mam pytanie;czy któraś z Was bietrze dodatek do wychowawczego??albo rodzinne?? bo nie wpłynęły mi pieniądze i się zastanawiam czy aby nie musze znowu papierów składać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq na pewno sie dogadacie 🙂
Agga przyjemnego dnia 🙂
Asiu na rodzinne od września trzeba było nowe podania składać-spiesz się
ja pobierałam w PL ale własnie w zeszłym miesiącu zrezygnowałam bo jako panna pobierałam a i tak teraz w DE będziemy dostawać kindergeld a można tylko w jednym miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Helloooooooo ja jeszcze w,pracy ale 🤢dziś już mam dość bo ile można kogoś o coś prosić......
Normalnie nerwy zszargane.....uuuuu chce już do domu!!!



to na poprawe humorku:
co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? ŁADNIE WYGLĄDAM???? 🙂
a co mówi facet po wyjściu z łazienki? NA RAZIE TAM NIE WCHODŹ!!!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...