Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
pammat napisał(a):
POKŁÓCIŁAM SIĘ Z MOIM M 😠 PRETENSJE O TO ŻE O 10 LEŻAŁAM W ŁÓŻKU A NIE ROBIE CZEGOŚ W DOMU qRWA CO JA JESTEM KURA DOMOWA CZY CO TO NIE JEST MÓJ DOM ZACZNIJMY OD TEGO JA CODZIENNIE OBIADY GOTUJE WSZYSTKIM PIORE SPRZĄTAM CO DRUGI TYDZIEŃ CAŁĄ CHATĘ MAŁĄ SIĘ ZAJMUJE 24H ON JAK PRZYJDZIE Z PRACY TO IDZIE SPAĆ 🤨 WIĘC GO TAK ZJEBAŁAM ŻE JAK WRÓCIŁAM Z POPOŁUDNIOWEGO SPACERU Z KONSTI TO MIAŁAM POPRASOWANE 😁 🙃


eeeehhh faceci ...szkoda gadać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane !!! ja z moim małym na kolanach heheh on jeszcze nie śpi!!! nie chce iść płacze!!! powiem wam że dziś jestem megaaa zmęczona!!! Mały tAKI RUCHLIWY ZE HEJ!!!!
Pammm życzę żebyście z mężem szybko się pogodzili ale masakra też bym tak zareagowała!!!! heheh
Coq no kurczę szkoda fakt tych ludzi przykree to!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
TERAZ SIĘ DO MNIE NIE ODZYWA 🙃 dobrze w *huj

Pammat my się wczoraj pożarliśmy o meble, a właściwie to on się obraził i poszedł spać...postanowiłam to przeskoczyć i nie kontynuować obrazy i normalnie z nim gadać. Dziś wszystko ok, do czasu, bo cos tam mnie pyta, a ja mówię, że się nie zgadzam..nawet nie zdążyłam mu wytłumaczyć w czym rzecz to rzucił, że mam sobie robić sama i poszedł się położyć 🤔 Więc po co mnie pyta o cokolwiek? niech robi po swojemu i będzie wszystko jak on chce!
Jak są takie durne sytuacje, to sobie zadaje pytanie ile jeszcze lat razem pociągniemy 🤔 🤔 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
TERAZ SIĘ DO MNIE NIE ODZYWA 🙃 dobrze w *huj

Pammat my się wczoraj pożarliśmy o meble, a właściwie to on się obraził i poszedł spać...postanowiłam to przeskoczyć i nie kontynuować obrazy i normalnie z nim gadać. Dziś wszystko ok, do czasu, bo cos tam mnie pyta, a ja mówię, że się nie zgadzam..nawet nie zdążyłam mu wytłumaczyć w czym rzecz to rzucił, że mam sobie robić sama i poszedł się położyć 🤔 Więc po co mnie pyta o cokolwiek? niech robi po swojemu i będzie wszystko jak on chce!
Jak są takie durne sytuacje, to sobie zadaje pytanie ile jeszcze lat razem pociągniemy 🤔 🤔 😠

A MY DOPIERO PO ŚLUBIE ALE TEGO PYTANIA JESZCZE SOBIE NIE ZADAWAŁAM 🙃 TYLKO DOBIJA MNIE TO MIESZKANIE Z TEŚCIAMI 😞 SPRZEDAŁ NASZEGO FOCUSA I KUPIŁ BMW DOBRA JEGO MARZENIE NIECH MA NIE ŻAŁUJE MU BO ZAWSZE CHCIAŁ MIEĆ TAKIE AUTO ALE CZY KIEDYŚ SPEŁNI SIĘ MOJE MARZENIE.. 🤨 ŻEBY MIESZKAĆ TYLKO ZE SWOJĄ RODZINĄ... JUŻ TRACE NADZIEJE..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
TERAZ SIĘ DO MNIE NIE ODZYWA 🙃 dobrze w *huj

Pammat my się wczoraj pożarliśmy o meble, a właściwie to on się obraził i poszedł spać...postanowiłam to przeskoczyć i nie kontynuować obrazy i normalnie z nim gadać. Dziś wszystko ok, do czasu, bo cos tam mnie pyta, a ja mówię, że się nie zgadzam..nawet nie zdążyłam mu wytłumaczyć w czym rzecz to rzucił, że mam sobie robić sama i poszedł się położyć 🤔 Więc po co mnie pyta o cokolwiek? niech robi po swojemu i będzie wszystko jak on chce!
Jak są takie durne sytuacje, to sobie zadaje pytanie ile jeszcze lat razem pociągniemy 🤔 🤔 😠

A MY DOPIERO PO ŚLUBIE ALE TEGO PYTANIA JESZCZE SOBIE NIE ZADAWAŁAM 🙃 TYLKO DOBIJA MNIE TO MIESZKANIE Z TEŚCIAMI 😞 SPRZEDAŁ NASZEGO FOCUSA I KUPIŁ BMW DOBRA JEGO MARZENIE NIECH MA NIE ŻAŁUJE MU BO ZAWSZE CHCIAŁ MIEĆ TAKIE AUTO ALE CZY KIEDYŚ SPEŁNI SIĘ MOJE MARZENIE.. 🤨 ŻEBY MIESZKAĆ TYLKO ZE SWOJĄ RODZINĄ... JUŻ TRACE NADZIEJE..


Pammat spełni się, trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Ja niestety w momentach wkur.ienia czasami sobie tak myślę, bo ile można znosić takie fochy? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bo faceci sa z innej planety 😜 Moj men w pracy i siedzimy same, jak tak dalej bedzie to jak Sarah podrosnie to bedziemy robily sobie babskie wieczory 🙃 Planuje zrobic kolejne podejscie z sypialnia czyli Sarutka myka do swojego pokoju, ale... 😞 Wogole bylismy dzis u kolezanki, ktora urodzila coreczke w lipcu. Taka sliczna, mala laleczka. Jak ja mialam na rekach a potem Sare, to Sarah mi sie taka wielka wydawala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Ja tu piszę, a Jaśmina się mi po plecach wspina i mi kuka 🙃 😁

Uważaj szpieg na plecach......zaraz podkabluje tacie co tu mamusia bazgroli....... 😉

A ja też ten dziwny dzień skończyłam fochem.......bo płaci rachunki i mnie woła na konsultacje.....bo wyrównanie za wodę przyszło.....qu.wa ale trudne zadanie.... 😉
a ja mam już czas dla siebie 🤪 to mi dupe truje..... a ten że dlaczego on nie ma dla siebie....i w końcu ahh powiedziałam co myślę.... 🤢 a i standardowo foch i już się wczasuje w sypialni....... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wszystkie poszły? ja dopiero mam czas dla siebie bo Adam sie obudził i siedzi z małą-dużo dziś spała w dzień i pewnie bedzie aktywna do nocy hehe
u nas sprzeczka była wczoraj-tzn wyglądało to tak że ja mówiłam i się obraziłam-nawet godzine w ogrodzie sobie przepłakałam 😮 chodziło tez o mieszkanie jak u Pamm-nie opowiadałam Wam ale teraz nasz ostatni wyjazd do Bremen przebiegał podczas wojny z teściową..... nie bede opowiadała co ta znowu wyprawia ale w trasie powiedziałam Adamowi że już w Bobrowcu nie bede mieszkać..... teraz po 3 prawie tygodniach on myślał że mi przeszło a ja dalej swoje no i od słowa do słowa wrrrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamm sprzeczki z mezami,tesciowymi etc. U nas bez dymu,ale w weekend przyjada meble tzn jutro czesc do sypialni i w weekend komplet do goscinnego,ktore chce rozdzielic,bo inaczej lozka nie otworzymy i z nich komode chce do sypialni. Zobaczymy czy dojdziemy do porozumienia 😜
Pozatym Sarka nie spi,wiec wzielam ja do kuchni i zrobilam ciasto na bulki,ktore jutro upieke,bo mam z lekka dosyc tych holenderskich wypiekow 🤢
Zegnam sie zyczac dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór u nas zębów ciąg dalsZy i lekka masakra. Marika ja też mam gryzonia gryzie w kostki, jak siedzę po turecku to w uda a najlepiej jak dwoma rączkami chwyta za włosy lub uszy ciągnie do siebie otwiera buzi niby do całowanią i... GryZie 😉 dziś mnie tak dziabnal że napuchly mi usta i wygladam jak po botoksie 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...