Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Byłysmy twardo na spacerze i okazało sie że z domu świat wygląda szarzej i zimniej niż jest w rzeczywistości więc dobrze że ruszyłysmy tyłki 😉 W drodze powrotnej nawet zakupy zrobiłysmy i tu mnie cena kremówki powalila na kolana 😮 Zastanawiam się czy próbować kłaść tą moją gwiazdę czy lepiej przetrzymać do siodmej...Bo w samochodzie juz jej sie podejrzanie głowa kiwała
Meliska jak pracujesz w przyszłym tygodniu? Interesują mnie głownie wtorek i środa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
A wiecie, ze mozna zrobic mase plastyczna samemu? Jakby komus zbraklo 😉

Wiem że można ale to by juz było za dużo szczęścia 😜
Skoro Sarah spała 2,5 teraz to wieczorem o której Ci zaśnie? Ja właśnie odłożyłam Werkę do łóżeczka, postanowiłam jednak ja przetrzymac ale dłużej juz nie da rady...Ciekawe czy zaśnie już na noc czy o 20 zacznie się bal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoro Sarah spała 2,5 teraz to wieczorem o której Ci zaśnie? Ja właśnie odłożyłam Werkę do łóżeczka, postanowiłam jednak ja przetrzymac ale dłużej juz nie da rady...Ciekawe czy zaśnie już na noc czy o 20 zacznie się bal 😉

Licze, ze do 22 zasnie 🤔 Spala od 14 do 16;30 wiec nie jest tragicznie i tylko te jedna drzemke miala, wiec moze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wyobraźcie sobie, że moje dziecko spało od 15.20 do 17.45 czyli 2,5 godziny 🤪 🤪 🤪 jestem w wielkim szoku, bo nigdy tyle nie spał. teraz się tylko zastanawiam, o której on pójdzie spać 🤔 ale mam nadzieję, że do 20 się wyrobimy 🙂

Was podczytywałam na telefonie w międzyczasie 🙂

no i Beata widzę, że do Ciebie można zawsze z jakimś problemem cukierniczym 🙂 no i właśnie doczytałam, że Twoja Sara też spała dzisiaj 2,5 godziny. 🙂 no ale jakby nie patrzeć to wstała ponad godzinę wcześniej niż Maciek
Meliska Maciek też kiedyś miał styczność ze szczeniaczkiem i też wtedy średnio mu się podobał, ale to było kilka miesięcy temu. Myślę, że po prostu był za mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co to za cisza wieczorem? 😉 Rozumiem że chcecie mi dać popracować? 😜
Aniqa na ile osób tą wigilię robisz? I wróciłaś już na pelen etat czy na pół pracujesz? Nie jest lekko ogarnąć prace i dom a większe imprezy to już masakra...Ale spokojnie dasz radę, ze świętami jest tyle dobrze ze sporo można przygotować sobie wcześniej a ciasta to lepiej zamów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dla nas takie drzemki to norma ☺️ chyba naprawdę mój młody to gowniarz przy waszych dzieciakach .....i już śpi 😉 my jeszcze ani jednego dnia z jedną drzemką nie przetrzymalismy..... 🙂
No ale mimo spania w dzień w sumie ze 3 godz....chodzi spać ok 20 to mu nie bronię..... 🙂


A te wasze przepisy porady to nie wiem czy notować już czy jak..... 😉 przecież nie spamietam......Beata a jak wyszedł ten biszkopt rzucany???? Warty polecenia?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Mój książę mimo wstania z 2,5godzinnej drzemki o 17.45 pięknie i bez problemów usnął po kąpieli o 20.15 🙂 🙂 🙂 musiałam się Wam pochwalić 🙂

Bo w dzień to chyba jakiś diabełek w niego wstąpił. Tylko dokuczal i psocił...


Ło matko 🤔 Gdyby moja o tej porze wstała to do północy by biegała. Ona zresztą wstała dziś o 15.30 i jeszcze jest na chodzie i nie wygląda wcale na zmęczoną 🙂 🙂 Twardzielkę mam 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Mój książę mimo wstania z 2,5godzinnej drzemki o 17.45 pięknie i bez problemów usnął po kąpieli o 20.15 🙂 🙂 🙂 musiałam się Wam pochwalić 🙂

Bo w dzień to chyba jakiś diabełek w niego wstąpił. Tylko dokuczal i psocił...


Ło matko 🤔 Gdyby moja o tej porze wstała to do północy by biegała. Ona zresztą wstała dziś o 15.30 i jeszcze jest na chodzie i nie wygląda wcale na zmęczoną 🙂 🙂 Twardzielkę mam 🙂 😎


Maciek naprawdę jest przyzwyczajony do chodzenia spać o stałej porze 🙂

ja nie wiem czy on za 2 godziny nie wstanie skory do zabawy 😜 no ale teraz śpi a to dla mnie w tym momencie najważniejsze 😉

a Yasminka twardzielka jak widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Mój książę mimo wstania z 2,5godzinnej drzemki o 17.45 pięknie i bez problemów usnął po kąpieli o 20.15 🙂 🙂 🙂 musiałam się Wam pochwalić 🙂

Bo w dzień to chyba jakiś diabełek w niego wstąpił. Tylko dokuczal i psocił...


Ło matko 🤔 Gdyby moja o tej porze wstała to do północy by biegała. Ona zresztą wstała dziś o 15.30 i jeszcze jest na chodzie i nie wygląda wcale na zmęczoną 🙂 🙂 Twardzielkę mam 🙂 😎


Maciek naprawdę jest przyzwyczajony do chodzenia spać o stałej porze 🙂

ja nie wiem czy on za 2 godziny nie wstanie skory do zabawy 😜 no ale teraz śpi a to dla mnie w tym momencie najważniejsze 😉

a Yasminka twardzielka jak widać 🙂


Wczoraj z mężem stwierdziliśmy, że od samego początku sen to nie była jej domena 😜 Mnie nie udało się jej nauczyć chodzenia spać o jednej porze, a w dodatku ona minimum 5 godzin potrzebuje, żeby się zmęczyć 🤢
Życzę, żeby Maciek już spał do rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Mój książę mimo wstania z 2,5godzinnej drzemki o 17.45 pięknie i bez problemów usnął po kąpieli o 20.15 🙂 🙂 🙂 musiałam się Wam pochwalić 🙂

Bo w dzień to chyba jakiś diabełek w niego wstąpił. Tylko dokuczal i psocił...


Ło matko 🤔 Gdyby moja o tej porze wstała to do północy by biegała. Ona zresztą wstała dziś o 15.30 i jeszcze jest na chodzie i nie wygląda wcale na zmęczoną 🙂 🙂 Twardzielkę mam 🙂 😎


Maciek naprawdę jest przyzwyczajony do chodzenia spać o stałej porze 🙂

ja nie wiem czy on za 2 godziny nie wstanie skory do zabawy 😜 no ale teraz śpi a to dla mnie w tym momencie najważniejsze 😉

a Yasminka twardzielka jak widać 🙂


Wczoraj z mężem stwierdziliśmy, że od samego początku sen to nie była jej domena 😜 Mnie nie udało się jej nauczyć chodzenia spać o jednej porze, a w dodatku ona minimum 5 godzin potrzebuje, żeby się zmęczyć 🤢
Życzę, żeby Maciek już spał do rana 🙂


oooo, nie dziękuję 🙂 to było by coś cudownego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha moja też spała 2,5 godz 😁 ale u nas tak często się zdarza... od 2 godz wzwyż 😉 ostatnio spała 3 godz 40 min 🤪 i mój poleciał ją budzić, bo już myślał, że może co się stało 😁 Drzemka jedna, ale taka raczej solidna 😜
Wanilia rano 🙂 więc po południu wpadajcie 🙂
Holi no różne tematy se poruszamy... byś się przyłączyła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ehhh przepraszam meliska ze cie z tortem zostawilam....
ja ubijam smietane kremowke 30% i pod koniec ubijania daje teżęjącą galaretkę tak okolo szkolanki ale ona ma byc taka juz prawidziwie teżejąca lub żelatynę rozpuszcona w wodzie i tez taka glutkowata powoli wlewam i daje cukier puder i sok z cytryny czasem i jest pycha... ale najbardziej lubie budyniowa mase... a co do oplatka na smietanie to wlasnie zalezy jaka smietana ale u mnie na opakowaniu od oplatka nawet pisalo by nie klasc bezposrednio na smietane i by np posmarowac maslem od spodu przed polozeniem i klasc nie szybciej niz 2-3 godz przed podaniem
ale.... ehhh lepiej pisac nie bede... w skrocie tesciowa podsumowala mnie ze jestem wrzodem na d*** calej rodziny.... ze jestem niewychowana, hamska i zawracam glowe jej synowi kazda pierdola... ze on ma powazna prace i mam mu dac spokoj.. a ze ja jestem urzednikiem panstwowym a ona jechala mnie w pracy w godzinach pracy to juz pod uwage nie wziela... 😞(((( no i to by bylo na tyle... wzielam 2 tabletki na uspokojenie.. krople nasercowe i klade sie spac bo jestem nieprzytomna 😞((( a w sobote roczek 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Haha moja też spała 2,5 godz 😁 ale u nas tak często się zdarza... od 2 godz wzwyż 😉 ostatnio spała 3 godz 40 min 🤪 i mój poleciał ją budzić, bo już myślał, że może co się stało 😁 Drzemka jedna, ale taka raczej solidna 😜


3godz 40 min ???? wow 🤪 🤪 🤪 toż to szok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...