Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Mój mąż wczoraj wykazał aktywność co do zajmowania się Małą. Nawet przychodził ze swojej jaskini jak płakała i ją uspokajał, zabierał do ze sobą. Ale przedwczoraj po tym jak wstał w południe, pokręcił się i wyszedł z kumplem, który chyba chciał wyprzedaże oglądać. Wrócił wieczorem, więc po całym dniu z Jaśminą zapytałam go czy nie zająłby się nią, na co usłyszałam, że ogląda mecz 😮 i "wyślij ją do mnie" 😮 taa... będę wysyłać dziecko, żeby przed komp siadło. 🤔

A co do wyjść, to mój mąż nie wykazuję się w ogóle! Wiem, że jak ma problemy (a musi pracę znaleźć, martwi się o pieniądze) to nie jest w stanie od tego się oderwać i myśleć jeszcze nad rozrywkami... no ale spacery też go jakoś mało interesują...a spotkanie z kumplem już bardziej...więc dałam sobie spokój i wolę iść sama.

My niby gadamy, ale od trzech dni też jakaś gęstsza atmosfera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Usnąć wczoraj nie mogłam przez te rowery 😁 😁 😁

Ja tez jeszcze myslalam i wiesz co? Może lepiej poczekac chwilę? Bedzie wiosna to Bambina potupta sobie z radością, brak rowerka nie będzie żadną krzywdą 😉 I na lato możesz wtedy mysleć o tych +18m z założeniem ze taki starczy na dłużej.
Ja bym pewnie tak zrobiła ale....u mnie priorytetem jest lekki środek transportu wczesną wiosną, w dodatku drugi maluch przejmie rowerek w kolejnym sezone więc wydatek nie jest aż taki jednorazowy


Doszłam wczoraj do podobnych wniosków. Mała nie wyrywa się z wózka, więc dla niej spacery na nóżkach będą frajdą z pewnością. Zielony rowerek dla większego dziecka chyba jest zbyt zabawkowy 🤔 , teraz i tak nóżki by nam wisiały, tyle, że Mała w ramie by siedziała. Chicco miało trochę negatywnych opinii, bo trzonek jakiś felerny... Więc teraz trochę rozmyślam nad czerwonym Smoby i Kettlerem, bo na stronie Kettlera piszą ze to rower dla dzieci od 2 do 5 lat....myślę że do 5 by nim nie jeździła bo warto, żeby przesiadła się na coś z odczepianymi kółkami, ale do 3, 4 tak. 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Oczywiście nie odzywamy się do dzisiaj - WSZYSTKO przy Małej robiłam wczoraj ja, nie wiem jak mozna sobie wyobrazać że puści się dziecko na podłogę i co - z glowy?


chyba nie musze mówić jakiego ja mam nerwa.... jak:
zostawiam ich czasem by się pobawili .... 😜wchodzę M siedzi z Michałkiem na podłodze ale...GRA NA KOMÓRCE!!! 🤔 😠
i odpowiada: no co chcesz przecież go pilnuję 😠 😠 😠 😠
to już jest tylko zapałka do dynamitu 😜 😜 😎

Oni są naprawdę z innej planety....
A tak z innej beczki to zrobiłam wczoraj spaghetti - Werka wystawia pięć gwiazdek 😉


fajowo że Werce smakowało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Skończyłam wczoraj te ciuchy porządkować i wstawiłam dwa pierwsze prania z tych których planuje się pozbyć...Zrobię zestawy i wystawię na allegro za jakieś nieduże pieniądze, co się nie sprzeda w dwa tygodnie wyniosę do PCK


nie trzymasz dla siostrzyczki...???? 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Skończyłam wczoraj te ciuchy porządkować i wstawiłam dwa pierwsze prania z tych których planuje się pozbyć...Zrobię zestawy i wystawię na allegro za jakieś nieduże pieniądze, co się nie sprzeda w dwa tygodnie wyniosę do PCK


nie trzymasz dla siostrzyczki...???? 😜 😜 😜

Ja mówię o swoich ciuchach - takich które zalegają w szafie z niewyjasnionych powodów bo niby mi się podobają a jednak ich nie zakładam... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Skończyłam wczoraj te ciuchy porządkować i wstawiłam dwa pierwsze prania z tych których planuje się pozbyć...Zrobię zestawy i wystawię na allegro za jakieś nieduże pieniądze, co się nie sprzeda w dwa tygodnie wyniosę do PCK


nie trzymasz dla siostrzyczki...???? 😜 😜 😜

Ja mówię o swoich ciuchach - takich które zalegają w szafie z niewyjasnionych powodów bo niby mi się podobają a jednak ich nie zakładam... 🤔


nie wiem czemu umyślałam sobie że piszesz o za małych Werki.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Ja rowniez sie solidaryzuje 😜 Zabawa pt;"Przeciez jej/go pilnuje" u nas rowniez sie rozgrywa 😠 Ale generalnie Grzesiek sie Sarka zajmuje i nawet wstaje do niej w nocy(oczywiscie jak nie jest w pracy) Czas pomyslec nad rodzenstwem dla Sary, zeby taka sama nie byla, nawet wczoraj maz zadal mi pytanie, kiedy sie staramy o kolejne dziecko 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dzien dobry 🙂
Ja rowniez sie solidaryzuje 😜 Zabawa pt;"Przeciez jej/go pilnuje" u nas rowniez sie rozgrywa 😠 Ale generalnie Grzesiek sie Sarka zajmuje i nawet wstaje do niej w nocy(oczywiscie jak nie jest w pracy) Czas pomyslec nad rodzenstwem dla Sary, zeby taka sama nie byla, nawet wczoraj maz zadal mi pytanie, kiedy sie staramy o kolejne dziecko 🤔


😎 czas , czas..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ktooooooooo zamawiał Pączka z jagodami do kawusi 🤪 ?????

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/dscf6495.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8050/dscf6495.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Pączek z jagodami 😉[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Ktooooooooo zamawiał Pączka z jagodami do kawusi 🤪 ?????

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/dscf6495.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8050/dscf6495.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Pączek z jagodami 😉[/url]


To już nie Pączuś.....!!!!Fajniusi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Ktooooooooo zamawiał Pączka z jagodami do kawusi 🤪 ?????

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/dscf6495.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8050/dscf6495.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Pączek z jagodami 😉[/url]

Najslodszy Paczek na swiecie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

W koncu udalo mi sie ogarnac:
holi32 napisał(a):
hejka kochane!!! my u znajomych byliśmy było spoko dzieciaki się pobawiły!!!
Mały zasnął jak zwykle o 19.50 przeważnie tak zasypia!!! ja już wykąpana i zaraz z moim M seriale będziemy oglądać ehehe!!!
Co do rowerków to 3 też mi się podoba kupiła bym taki małemu myślę że będzie się cieszył jak mu kupimy taki rowerek!!!
Wiecie co boli mnie migdał jak przełykam ale nie gardło migdał!!! Macie jakie sposoby na bolące migdały heheh

Sprobuj plukanie woda utleniona 🙂 jak tak sie wymigalam od Anginy. 1 lyzka wody utlenionej 3 lyzki zwyklej wody 🙂 3 razy dziennie plukanie 🙂

Aniqa1111 napisał(a):
my rowerek biegowy juz mamy, kalina na roczek dostała taki http://allegro.pl/20-wyprz-rower-rowerek-biegowy-duplo-milly-mally-i2947039179.html
bardzo lubi na nim jezdzic po domu, oczywiscie jeszcze nie siega do ziemi, ale sama utrzymuje rownowage, nie trzeba jej trzymac, tylko pchac kierownice

Super wlasnie czegos takiego szukalam 🙂

Prezes sliczny 🙂

Co do pieki na Florkiem ze strony mojego M nie narzekam wrecz czasami sie czuje ze ja za malo sie nim zajmuje. Moj M teraz w domku z nim byl 2 tygodnie wiec maly sie do niego przyzwyczail. Zreszta M wstaje do niego w nocy i tez go usypia 🙂 Tylko czasem ja to robie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

wczoraj mieliśmy gości, najpierw jednych, potem drugich i w końcu nie miałam czasu nawet zajrzeć. a dzisiaj byliśmy z Maćkiem w szpitalu no i ma łuskę zrobioną z tego gipsu 🙂 na noc mamy mu zakładać 🙂 a teraz jeszcze wróciłam ze szkolenia, bo musiałam zrobić dla rolników, do ARiMR

zaraz czytam co tam u Was...

aaa, pada teraz u nas marznący deszcz... masakra, poszłam sobie pieszo, i jak teraz wracałam to ślisko strasznie no i na kurtce to mam taką powłokę lodową od tego deszczu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

wczoraj mieliśmy gości, najpierw jednych, potem drugich i w końcu nie miałam czasu nawet zajrzeć. a dzisiaj byliśmy z Maćkiem w szpitalu no i ma łuskę zrobioną z tego gipsu 🙂 na noc mamy mu zakładać 🙂 a teraz jeszcze wróciłam ze szkolenia, bo musiałam zrobić dla rolników, do ARiMR

zaraz czytam co tam u Was...

aaa, pada teraz u nas marznący deszcz... masakra, poszłam sobie pieszo, i jak teraz wracałam to ślisko strasznie no i na kurtce to mam taką powłokę lodową od tego deszczu...

To super ze tylko luska juz zostala 🙂

Co do pogody u mnie to samo... pada marznaca mzawka 😞 wyszlam z domu i na chodniku odrazu zaliczylam glebe. Mam nadzieje ze uda mi sie dojechac do domku bez problemow. A dzis jeszcze do ginekologo ide...

Co do rodzenstwa dla Florka "planujemy" na nastepny rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hohohoho ale się tu rodzeństwa zapowiada 🤪 Ja nie sądzę, abyśmy przez kolejne dwa, trzy, a może nawet cztery lata myśleli o dziecku kolejnym...

A Pączek, to faktycznie już nie pączek, ale go wyciągnęło 🤪 jednak ruch n dwóch nóżkach zrobił swoje 😁 😉

A u mnie dziś jest super ładnie, tak jakoś wiosennie, okna mam pootwierane i ptaszki ćwierkają 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Hohohoho ale się tu rodzeństwa zapowiada 🤪 Ja nie sądzę, abyśmy przez kolejne dwa, trzy, a może nawet cztery lata myśleli o dziecku kolejnym...

A Pączek, to faktycznie już nie pączek, ale go wyciągnęło 🤪 jednak ruch n dwóch nóżkach zrobił swoje 😁 😉

A u mnie dziś jest super ładnie, tak jakoś wiosennie, okna mam pootwierane i ptaszki ćwierkają 🙃


pogody ZAZDROSZCZĘ!!!!!!i to bardzo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A u mnie dziś jest super ładnie, tak jakoś wiosennie, okna mam pootwierane i ptaszki ćwierkają 🙃

Tobie to dobrze 🙂 u mnie jakies 10 cm sniegu i marznacy deszcz, wiec szaro buro i spac mi sie chce...
Chcialam dzis jeszcze na cmentarz pojechac do babci ale chyba mi sie to nie uda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga super ze wyszlo z tym gipsem 🙂
Nova Kajtus cudowny 🤪
my też nie planujemy rodzeństwa dla Majci przez najblizsze lata!!!!! jakoś nie wyobrażam sobie podróżowania z dwoma maluchami-to wgle nie wchodzi w gre!!!
ps. musze test kupic bo tabletki biore i jestem w połowie opakowania teraz a od 3 dni mam czerwone plamienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech, byłysmy na spacerze prawe 1,5h - godzinę z tego Werka przespała ale obudziła się oczywiście zaraz po powrocie 🙃 A całą drogę marzyłam o gorącej kawce wypitej w spokoju 😉
Aaagaaa super że gips przetrwał i dało się zrobić z niego łuskę 🙂
Co do rodzeństwa to ja mimo przerazenia które mnie czasem ogarnia ciesze się że juz jestem w ciązy bo jak widzę jak usamodzielnia się Weronika i wyobrażam sobie ze za rok nie bedzie wymagała już takiej nieustannej opieki to nie wiem czy zdecydowałabym sie na kolejną ciązę po osiągnięciu tego etapu. A tak - przeżyję pierwsze 1,5 roku z dwójką i jestem w domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...