Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka kochane!!!Agaaa witam fajnie że macie taki fajny kontakt z nianią i że was zaprasza do swojego domu Maciuś zadowolony to najważniejsze!!!!
Meliska mówisz że Juleczka ma małe krostki na buzi to wydaje mi się że to truskawki
Agami super że już normalnie na forum wchodzisz chciałam ci powiedzieć że mieszkanko rewelacja fajny układ!!!!
Wanilka kochany Hubcio a jaki już duży!!!!
Beatka co tam u was???
My byli na weekendzie u chrzestnego Elusia super było!!!!
Marika mówisz że Misio zadowolony bo ma się z kim bawić ciekawa jestem ile siostrzenice wytrzymaja z nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejo 🙂
My wczoraj na grillu z noclegiem u szwagrów... powiem Wam masakra... moje dziecię padło grubo po północy i to tylko dlatego, że sami też się już położyliśmy, a tak tylko ganiać patrzyła... i jeszcze spanie z dzieckiem... lubię się tak na godzinkę, dwie przytulić do niuńki, ale cała noc... toż to horror był 😜 😜 😜
Rozumiem, że weekend był, ale jutro wracam z pracy i obecność sprawdzam 😉
Zbłąkane owce niech choć po kropce postawią 😉
PS. Agami układ mieszkania... rewelacja!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa a co za przedszkolaka nam tu wstawiłaś? 😮 😲 😁 Kalinka wyszła ślicznie na zdjęciu, w życiu bym sie nie spodziewała że zdjęcie do dowodu może byc takie ładne 🙂



niezła fota 🙂 🤪hahaha ciekawe czy Kalinka za parę lat nie będzię się złościć za tą cebulkę w dowodzie 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aniqa a co za przedszkolaka nam tu wstawiłaś? 😮 😲 😁 Kalinka wyszła ślicznie na zdjęciu, w życiu bym sie nie spodziewała że zdjęcie do dowodu może byc takie ładne 🙂



niezła fota 🙂 🤪hahaha ciekawe czy Kalinka za parę lat nie będzię się złościć za tą cebulkę w dowodzie 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃

No co Ty, cebulka jest urocza 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Juz po wakacjach 😞
Szkoda ze sie skonczyly.... dzis powrot do rzeczywistosci...
Wakacje byly super. Odpoczelismy, posmazylismy sie na sloneczku, pozwidzalismy.
Teraz musze sie ogarnac w pracy i jak znajde chwile to postaram jakies zdjecia sie Wam wkleic 🙂

Mam nadzieje ze u Was wszytsko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Aniqa Kalina wygląda przepieknie 🤪
basia witamy i czekamy na fotorelacje
fajnie ze weekend milo wszystkim zlecial
a ja w czwartek bede miala duuuuzo gosci -Adama kuzyn z Norwegii przyjezdza z cala rodzinka 6 osob do nas 🤪 uwielbiam ich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!
Aniqa Kalinka sliczna na tym zdjęciu kochana palemka na glowie!!!
Meliska melduje się dziś poniedziałek!!!
Rita uwielbiam takie rodzinne spotkania fajnie ci!!!
Wanilka hejka jak dzieciaki zdrowe???
Basia witamy w rzeczywistości czekamy na zdjęcia !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 😁

tak jakoś brak mi dzisiaj było weny do włączenia laptopa w ogóle... jakiś dziwny ten dzień. i jeszcze na koniec pracy okazało się, że pomyliłam się w jednej rzeczy, dało się to wyprostować, ale jakoś mnie to zdołowało...
a jutro szkolenie. i dzień zleci szybko...

w ogóle jakoś ten czas szybko leci. już lipiec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga jutro bedzie lepiej 😘
a ja mam wylizane mieszkanie i przed domem porządeczek , nawet grzejniki umyłam he -jestem gotowa na goooooości 🤪
a wgle to gości sie wybiera sporo bo w czwartek Adama kuzyn z rodziną tak jak pisałam -na jakies 2-3 dni, w sobote przyszla szwagierka z dzieckiem przyjeżdża tez na kilka dni no i jeszcze w sobote na noc znajomi z moim przyszlym zięciem przyjadą ( tym podobnym do Prezesa naszego 😉 ) no a potem za jakieś 2 tyg moja sis 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😉
Wpadłam sprawdzić jak frekwencja dziś... nieźle... ale na więcej liczyłam 😜
Po pracy pojechaliśmy na shopping... Julka płaszczyk na jesień i mam nadzieję, że jeszcze na wiosnę zarobiła... a mamusię tylko głowa rozbolała, że tatusia ze sobą zabrała 😜 😜
Basieńka ech no ile tego byczenia 😜 ja o Hiszpanii w tym roku mogę zapomnieć 😞 także na fotki z niecierpliwością czekam... chociaż oko pocieszę 😉
Aniqa fryzura na cebulę... czad 🤪 i o co chodzi z tym kolczykiem? byś widziała jakie koła ma Jula na uszach i nikt nic słowem nie powiedział... ja też mam kolczyki na zdjęciu... z tego co mi się wydaje to ucho ma być tylko odsłonięte 🤔
I cieszę się, że mama lepiej się czuje 🙂
Ja już w piżamie i dziś idę z kurami spać... dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska nie narzekaj na frekwencje hehe dobree jest!!!
Aniqa ja też nosiłam takie cebulki i palemki hehhe!!!
Rita super że chałpka wysprzątana i że będziesz mieć tyle gości i sama nie będziesz bo masz Majcie hehhe!!!
Agami nie martw się jutro będzie lepszy dzień !!!
Ja byłam w sobotę na rozmowie do punktu aptecznego ale do mnie nie zadzwonili więc kogoś już mają!!cóż nadal w tej samej pracy
Jutro już wtorej urlop leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też juz W.łóżku więc piątka Meliska 😉
Holi teraz Ty się urlopujesz???

Basia czekamy na kilka superowych fotek!!!! Byś na 3-4 nie skończyła 😉 !!!!

Aga ważne że błąd dało.się odkręcić 🙂!!! Będziesz czujna 😉

Co do cebulki nie mam nic 🙂 ale zawsze mnie rozbawia 😉 😜


Rita chata pełna gości będzie 🙂 tylko pamiętaj się na forum czasem meldować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Bry 😉
Wpadłam sprawdzić jak frekwencja dziś... nieźle... ale na więcej liczyłam 😜
Po pracy pojechaliśmy na shopping... Julka płaszczyk na jesień i mam nadzieję, że jeszcze na wiosnę zarobiła... a mamusię tylko głowa rozbolała, że tatusia ze sobą zabrała 😜 😜
Basieńka ech no ile tego byczenia 😜 ja o Hiszpanii w tym roku mogę zapomnieć 😞 także na fotki z niecierpliwością czekam... chociaż oko pocieszę 😉
Aniqa fryzura na cebulę... czad 🤪 i o co chodzi z tym kolczykiem? byś widziała jakie koła ma Jula na uszach i nikt nic słowem nie powiedział... ja też mam kolczyki na zdjęciu... z tego co mi się wydaje to ucho ma być tylko odsłonięte 🤔
I cieszę się, że mama lepiej się czuje 🙂
Ja już w piżamie i dziś idę z kurami spać... dobranoc 🙂


Meliska, bo na zdjeciu do dowodu nie można można mieć kolczyków. wiedzialam o tym, a jak poszlam do fotografa, to pierwsze stwierdzenie bylo: "ale Mała ma kolczyki", powiedzialam ze nie wyjme, bo juz ich nie wloze wtedy..na szczesci one sa malo widoczne, wiec nie ma problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry !!!

Pogoda piekna az do pracy nie chwialo mi sie isc 🙂
Kilka fotek jest na FB, a dla tych co nie maja FB postaram sie dzis powklejac cos tu 🙂
Marika nie chce Was za duzo zasypywac zdjeciami 😉 w sumie wszystkich zrobilam ok 2300 🤪 wybiore pare najlepszych 🙂
Meliska w sumie to nas nie bylo 2 tygodnie. Wylot 14 a powrot 28. A jak twoj szwagier?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...