Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hello..myslalam ze na urlopie bede miec wiecej czasu.. Karola domaga sie zebym sie z nia bawila, tanczyla, malowala, ukladala klocki, puzzle itd..
Basia super fotki z urlopu!
Wanilia moze imprezowicze sami sie domysla ze nalezy sie zachowywac u was..raz moj zaprosil znajomych tylko 1 pare to myslalam ze go udusze bo kompletnie bez wychowania, ja Karole usypialam w drugim pokoju a kolega sie darl, zona jego upomnala zeby szli do domu bo juz pozno bo byla 23 (wszyscy do pracy rano) itd to powiedzial ze nigdzie nie pojdzie a to wszystko na trzezwo...
a pozatym wstawiam moja ksiezniczke..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
hello..myslalam ze na urlopie bede miec wiecej czasu.. Karola domaga sie zebym sie z nia bawila, tanczyla, malowala, ukladala klocki, puzzle itd..
Basia super fotki z urlopu!
Wanilia moze imprezowicze sami sie domysla ze nalezy sie zachowywac u was..raz moj zaprosil znajomych tylko 1 pare to myslalam ze go udusze bo kompletnie bez wychowania, ja Karole usypialam w drugim pokoju a kolega sie darl, zona jego upomnala zeby szli do domu bo juz pozno bo byla 23 (wszyscy do pracy rano) itd to powiedzial ze nigdzie nie pojdzie a to wszystko na trzezwo...
a pozatym wstawiam moja ksiezniczke..

Sliczne zdjecie 🙂 tak dorosle wyglada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Basia dzięki za zdjęcia super naprawdę musiała być to fajna przygoda dla florka mały podróżnik heheh!!!
Ulka witamy jak się tam macie???
Mała KArola już taka duża heheh jak pcha wózek heheh!!
Rita jak tam przygotowania do super imprezki chyba ok tak???
Wanilka ty też dasz radę ty byś nie dała heh
Ja dziś jadę na grila nie ma to jak obeżreć kogoś hehhehe
Na krzywy ryj
Właśnie robię sobie ryż z truskawami hurrrrrra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
prawie skończyłam, teraz chwilka przerwy 😉

Wanilia bo zapomniałam napisać, że zazdroszczę spania do 10... nie pamiętam kiedy ja tak długo spałam...

Basia zdjęcia z wakacji super 😁

Ulka no no no jaka już pannica z Karolki, jak świetnie wózek prowadzi 🙂

Coq zapraszamy zapraszamy!!! i zdjęcia Jaśminki z rowerkiem poprosimy i tutaj 🙂 nie wszyscy mają facebooka 😉

Agami super, że już sfinalizowana sprzedaż mieszkania 🙂

i więcej nie pamiętam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):

Coq zapraszamy zapraszamy!!! i zdjęcia Jaśminki z rowerkiem poprosimy i tutaj 🙂 nie wszyscy mają facebooka 😉



A Coq coś pisała? 🤔 No ja nie mam FB....więc chyba musze osobiście poprosić Coq żeby tu do nas wróciła 😘

Marika nie zamowię całego ciasta bo chcę wiedzieć co w nim jest 😉
Ulka Karolka z wózkiem wyglada ślicznie - powinna poćwiczyc z prawdziwym 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
u mnie od dziś do niedzieli śpią dwie siostrzenice co są u nas na wakcjach 🙂bo chce dać mamie złapać oddech 😉 ale będzie wesołooooo 😮 😁 🙃 damy rade 😜

Powodzenia 🙂

Ja dzis zaczynam srednia intensywny kurs jezyka Hiszpanskiego 🙂 dwa razy w tygodnie po 3 godziny 😁 Mam nadzieje ze do nastepnych wakacji bede w stanie cos z siebie wydusic oprocz: czesc, nie rozumiem, przepraszam, gdzie jest.... dziekuje itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry mamusie 🙂
Też się cieszę, że czwartek... mam wolne 😜
Karolka już taka pannica z tym wózkiem 🙂 aż pozazdrościłam wózeczka i już dla mojej Julci o takim myślę... tylko gdzie te wszystkie zabawki trzymać 😲
My czekamy aż tatuś wykosi trawkę i uderzamy na działeczkę... woda w basenie już się grzeje, zrobimy grilla ( Holi zapraszam 😁 ) i w końcu tatuś złoży piaskownicę... piasek już jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane mój mały ciągnie spanie dziś już ponad 3 godziny nawet ja z nim godz spałam!!!!
Strasznie jest teraz marudny i 2 dni pod rząd ma z 37 stan podgorączowy a jak wczoraj gonił na golasa po ogródku to w momencie dostał wysypki taka pokrzywka i ma ją do dziś Fenistil krople mu podałam dziś pierwszy raz zobaczymy a jutro jak nadal tyle będzie to pójdę do lekarza bo jedziemy na weekend w góry!!!
Miało któreś dziecię wasze taką wysypkę podobną do różyczki????
Basia mówisz że uczysz się Hiszpańskiego super podziwiam!!!!
Ja smaruję mojego małego z eris emulsją do opalania 30 spoko jest i bardzo dobrze się wchłania ale na pewno kupię to z avonu co Marika mówi bo to jest dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
my mamy nivea baby faktor 30 - troche ciezko se rozsmarowuje, ale w miare szybko sie wchłania (też zeszloroczny 😜 a szukalam faktoru 50, ale u mnie na wiosce nie ma 😉
ale mialam dzisiaj dzien w pracy...masakra, jeden koleś pojechal ze mna jak ze szmata dosłownie... 😞 jak przedstawialam mu oferte, to powiedzialam, ze dostanie 20% rabatu na abonament, ale okazalo sie ze rabatu nie moge mu dac, to zaczal tak jape drzec, ze do teraz mam zjebany humor przez tego cwela 😠 oczywiscie złoży na mnie skarge 😎
Holi, jak Elek? zeszla mu wysypka?
w sobote po pracy planuje zaprawic z 15 sloikow truskawek....ciekawe, ciekawe...co z tego wyjdzie 🙃 🤪 😉
No wlasnie teżż dzisiaj o Coq myslalam, na Fb cos tam skrobie, więc ewidentnie Nas porzuciła 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...