Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Julka słodka naprawdę!!!!! Ale z tym gryzoniem ze żłobka trzeba coś zrobić bo to jakaś masakra.......może chociaż trochę opieprz opiekunki by go faktycznie z dala trzymały..... 😜
A kuzynki jutro wyjerzdzają ale ja.się cieszę bo ta 5 letnia trochę już zacZęła zabierać zabawki Misiowi a ten bunt i zaczął ja odpychac ogólnie przeganiac tak nie ładnie a to nie jest styl mojego grzecznego synka 😉 więc lepiej trochę już ich rozdzielić bo Michałek zapomni a nie chce by Ada miała jakieś "Si" bo wiadomo 5 latki pamiętliwe są 🙂 w każdym razie rozłąka wskazana 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska te niepozorne dzieciaki to najgorsze. Wiecie co,ale ja niecierpie jak niewinnemu krzywda sie dzieje. Wkurzylam sie jak zobaczylam te slady na Julkowych plecach!!Jak to musialo ja bolec!! Skoro sie dzieciak bawic nie potrafi z innymi tylko krzywde robi i gryzie to do klatki i do Zoo!!
A poza tym Julka sliczna dziewuszka i piaskownica super wybor. Tez mamy taka z niebieskim daszkiem 🙂
Sarah lalkami tez sie bawi ale lubi jak placza i sie smieje z nich 😮
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska co Ty tu za naturyste pokazujesz? 😁 😎
Sliczna dziewczynka z Julki, wloski juz ma dlugasne, ze i spinke da sie wpiac 🙂
A pogryzienia straszne 😮 Panie przedszkolanki chyba tego gryzonia z oczu nie powinny spuszczac!
Co do postu, to widze, ze moj maz od srody jakby troche schudl juz 🙃 Ale po 19 godzinach niejedzenia nie da sie duzo zjesc. Poza tym on non stop biega, dzis wrocil o 6 rano z pracy, na 14 poszedl do drugiej do 18 i na 22 znowu do pracy. Przyznam szczerze, ze jestem pelna podziwu dla niego, bo w dodatku trzyma sie go dobry nastroj.
Marika grzeczny synek? 😎 A pogoda no wlasnie slyszlam, ze kiepska sie Polsce zrobila.

Zapominam ciagle. Macie jakies przemyslenia, co do czasu uzytkowania wozkow? Kiedy myslicie przestac z dziecmi chodzic w wozku.
Ja zauwazylam, ze przez ostatnie dni Jasminie nie chce sie chodzic, wychodzi z wozka, troche przejdzie i chce spowrotem do niego wejsc, ale tomoze przez upaly.
pytam tak, bo czasami widze takie wielkie dzieci w sportowkach i tak jakos dziwnie to dla mnie wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 😁

Meliska Julka śliczna dziewczynka i jaka już duża 😁 no i ta spineczka 🙂 cudo!
a co do tych ugryzień to weź opieprz jeszcze te panie ze żłobka...

Coq co do wózka to nie zastanawiałam się. ale moja 3-letnia chrześnica na spacery jeździ w wózku i wiadomo wyjdzie, pobiega, ale ogólnie chce w nim siedzieć.

my wczoraj na tych urodzinach i się tylko namęczyłam, bo trochę dzieci było, ale Maciek najmłodszy, a po Maćku dopiero Lena - 3 lata.. no a potem to starsze dzieci. i one same się bawiły u góry. a Maćka tam nie puściłam samego bo by kursował po schodach góra-dół. a poza tym za mały do zabawy z nimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja..to na plecach to ugryzienie?? masakra jakas .. jak zdarta skóra

moja juz od dawna nie jezdzi w wozku niestety ale kolezanka mnie pocieszyla ze to etap przejsciowy i jak bedzie miec 3-4 lata to tylko w wozku bedzie chciala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka melduję się wv ten nudny dzionek!!!
Mały dziś po 12 nie chciał iść na drzemkę ale ok 13 zasnął!!!
Jak narazie pracy szukam ale się nie spieszę zobaczymy!!!
Meliska kochana Juleczka wasza jest ladnie się bawi widzę w tej piaskownicy !!!
Okropne ma to ugryzienie biedulka niech odda temu koleszce !!!
Marika hejka!!!!
Wanilka hej i jak tam u rodziców jak droga???
Coq jak tam się masz????
Ja wczoraj byłam na wycieczce super było !!!
A dziś leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

W przyszłym roku pewnie jeszcze będzie troszkę jeździł ale po 3 roku to myślę że już nie już teraz nie zawsze biorę wózek jak idziemy do sklepu po jedna dwie rzeczy....albo na pobliski plac zabaw to nie bierzemy ani wózka ani rowerka.....poprostu dreptamy 😉 4 latek w wóZku to przecież masakra!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
az mnie zatkało jak Julki ugryzienia zobaczylam -biedna malutka 😘
co do wózka to my do sklepu chodzimy bez ale na spacery wózek musi byc,zresztą Maja lubi w wózku jeżdzic i mysle ze jesli chodzi np o Bremen to na pewno bede ją wozila jak najdłuzej bo nie wyobrazam sobie isc na stare miasto np w te tłumy ludzi z Mają za ręke a w PL mieszkamy na wsi a moi rodzice w małym miasteczku wiec tam wózka juz ostatnim razem nie uzywalismy 🙂

a propo nie pisałam Wam -Adama kuzyn z Norwegii buduje sie na tej samej wsi gdzie my mieszkamy i jedzie teraz na około miesiąc coś tam poprzenosić,dopilnowac a ze mieszkanie w PL swoje juz sprzedali to my im na ten czas jak nas w PL nie ma udostępnimy swoje -wczoraj moja siostra tam pojechala troche poogarniac w szafach zeby im miejsce jakies zrobic itd -dziwnie mi jakos że tam ludzie bedą mieszkac no ale oni nam tez by oddali swoje jak by potrzeba była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja sie udziela przy oglądaniu bajek i ładnie komentuje i na pytania odpowiada a ostatnio myślałam że pękne ze śmiechu
Miś pytał dzieci o figury geometryczne i pyta
-czy to jest kwadrat?
Maja: nie
-tak to jest kwadrat, a czy to jest kwadrat?
Maja: tak
-nie to nie jest kwadrat
i tak sie jej nie udawalo kilka razy aż w końcu cierpliwość straciła i miś dalej pyta
-czy to jest kwadrat?
Maja- nie
a miś taaak to też jest kwadrat a Maja NIEEEEE!!!!!! I podała mi wkurzona pilota i mówi INNĄ!!!! hahahahahhahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry ...bry 🙂

Misio tez się bawi z bajkami najbardziej lubi "małpka wie nauczy Cie" i naśladuje małpkę i dzieci 😉 ale żeby gadał z bajkami to oczywiście nie doszlismy jeszcze do tego etapu ....słownik Misia jest jeszcze dosc ubogi co prawda "tak, nie " juz mówi ale z resztą maluuuutkie postępy oczywiscie kuzynki wołał ale one mają banalne imiona Ada i Ala 😁 😁

Coq jak tam mężusia ubywa .... 😜 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry 🙂
Podroż....Wyjechaliśmy w sobotę o 5 rano i jechaliśmy trochę ponad 4h- z jednym postojem na karmienie. Mały o dziwo ładnie spał, jakby zsumować jego płacze to może z 30 in przez całą drogę tego było więc cudnie bo miałam dużo gorsze wizje 😜 Werka za to spała niecałą godzinę w samochodzie 😮 No ale ważne że nie marudziła 🙂
Ups, reszta później - przerwa techniczna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska zdjęcia prześliczne, oczywiście oprócz tych pogryzionych pleców 🥴 Ale ja bym Beatka tego chłopca w klatce w zoo nie zamykała....Jeszcze nie wiadomo co nasze dzieci będą robić w wieku 2 lat więc ostrożnie z takimi opiniami 😉 Na drzewkach zna się moja mama więc wklejaj zdjęcie - powinna pomóc 🙂
Coq ja też mam tendencje do garbienia się 🤨 Staram się pilnować ale czasem jak patrzę na zdjęcia to widze że różnie mi to wychodzi...Więc chyba i dla mnie joga byłaby wskazana. Tylko od czego zacząć???? Możesz coś polecić, stronę, książkę czy coś w tym stylu?
U nas z wózkiem specyficzna sytuacja więc na wiosnę planuję zrezygnowac z podwójnego i przesadzić Werkę na platformę. Teraz tez dużo na nóżkach chodzimy bo w zwykłej gondoli Hubert ma bardziej komfortowe warunki niz w tej wkładce do podwójnego wózka. Ale ostatnio często podczas spaceru Weronika domaga się żeby ja na ręcę wziąść... I dlatego postanowiłam przyspeiszyć zakup dostawki stojącej, może jej sie spodoba takie jeżdżenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Jula dziś wróciła ze żłobka bez obrażeń 😉... chociaż nadal przy gryzoniu krąży... dziś mu kosiarkę wyrywała, a ostatnio o bańki mydlane poszło. Inne dzieci omijają go szerokim łukiem, a do Mojej jeszcze nie dotarło 😉
Dziś dziewczynka miała urodziny, więc był torcik i soczki z rurką... za soczek podziękowałam, bo my z rurki pić nie umiemy!... ale tak mi dziecko głowę suszyło... uuu uuu uuu 😁 żeby ten soczek otworzyć i nawet nie wiem kiedy pół soczku wypiła 😁... więc umiemy 🤪
Zostawiłam Julkę w żłobku, a sama na małe zakupy skoczyłam i nawet tanioszkę udało mi się zaliczyć... uwaga kupiłam kostium księżniczki na bal... za bagatela 2,80 zł 😲 😁
I żłobek super działa jako usypiacz 🤪... Moje dziecko takie umęczone wraca, że bez żadnego usypiania, przytulania, kołysanek sama zasypia w swoim łóżeczku... no nie myślałam, że jeszcze kiedyś tego doczekam 😉
Wózek do kiedy?... czas pokaże. W zeszłym roku mój 3-letni wtedy siostrzeniec wydawał mi się już zdeczko przyduży do wózka, a w sumie to nie wiem czy on nadal w nim nie śmiga 🤔... muszę podpytać sis. A w ogóle Julka ostatnio dość chętnie w wózku siedzi... taki się leniuch z niej zrobił... jak nie ma wózka to od razu na rączki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...