Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no i po szczepieniu...uff. minuta krzyku i po krzyku 😉
temp nie ma ale my tylko wzw dzisiaj wiec nie powinno byc tragedii.

powiedzialam naszej pediatrze o wizycie u neurologa i o napieciu miesniowym wiec zwrocila na to uwage. i co? po badaniu powiedziala "piekne zdrowe dziecko" ona nic nie widzi 😮 😮 😮
ale dala nam skierowanie do jeszcze jednego neurologa zeby zweryfikowac to, chociaz potwierdzila ze nasza neurolog to bardzo dobry specjalista. no ale chociaz moze skierowanie na ta rehabilitacje dostaniemy. bo prywatnie to 50zl za kazde zajecia 🥴 stwierdzilismy ze nawet ja opinie beda rozbiezne to malemu na pewno rehabilitacja nie zaszkodzi (tak mysle).
Guga wy chodzicie prywatnie czy na nfz?
widzisz ci lekarze doszukuje sie chorob czasem mam wrazenie 😞
co do alergii to my oboje alergicy, pol rodziny zreszta tez i o dziwo maly nie ma nic oprocz tego incydentu z krostkami na udach, ale wapno dalo rade. moze wyrosnie Emma z tego?

z tego co tu slysze to nie 10% kobiet krwawi przy tych tabletkach tylko 90%!! masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Fchh Guga i jak tam z Emmą 🤨 ???

Jejjj ja też się do chusty przymierzam bo mój już taki ciężki jest, że ręce po kilku minutach opadają...no ale ponad 7kg robi swoje 🤢
...no i nie mogę się zdecydować w sumie... 🤔

Mój młody już śpi, a ja się zabieram za oglądanie na necie drzwi do mojego mieszkanka 🙂
Dzisiaj "powstały" w mojej łazience ściany i mam już zarys wszystkiego 🙂 ...do tego mam murowany prysznic 1,5m x 1,1m 🤪 z którego się cieszę najbardziej chyba 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
gdzieś się doczytałam, że pierwsze ok 3 miesiące się tak krwawi a potem już tak nie jest źle, ale nie wiem czy to w 100% prawda, mimo wszystko będę próbować i zobaczymy co z tego będzie..

ja koncze juz 2 opakowanie Azalii i plamilam pierwsze 2 tyogdnie.. z czego 3-4 dni byly intensywne....a teraz juz jest ok 🙂 zostalo kilka tab;letek w blistrze... no i ja ma wykupione 5 wiec bede brac... boje sie hormonow no ale moj gin zapewnial ze nic sie Kubie nie stanie... ze to nie byloby dopuszczone do uzytku jak by bylo niebezpieczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
guga jakbyś chciała sprzedać te tabsy to jestem chętna bo ja to na samych gumkach się boję... w ogóle mam nasrane jak pomyślę, że miałabym być znowu w ciąży 😮 😮 😮 🤢

🙂 tak zel wspominasz?
ja tez bym chciala odetchnac troche, w sensie skonczyc karmic i w koncu sie uchlac, haha 😁
no ale jakby byl drugi dzidzius w sensie ciazy t tez bym sie cieszyla 🙂

w ogole w tym roku mamy 5 wesel!!!!!!! no ale trudno, bede kierowca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
guga jakbyś chciała sprzedać te tabsy to jestem chętna bo ja to na samych gumkach się boję... w ogóle mam nasrane jak pomyślę, że miałabym być znowu w ciąży 😮 😮 😮 🤢

🙂 tak zel wspominasz?
ja tez bym chciala odetchnac troche, w sensie skonczyc karmic i w koncu sie uchlac, haha 😁
no ale jakby byl drugi dzidzius w sensie ciazy t tez bym sie cieszyla 🙂

w ogole w tym roku mamy 5 wesel!!!!!!! no ale trudno, bede kierowca 😉

źle może nie wspomina, ale potrzebuję troszkę czasu, zeby wrócić do siebie w 100% bo hormony do dziś mi szaleją 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane powiedziałam że nadrobię i piszę
Dziś ranek fajowy mały grzecznie zjadł i poszliśmy do siostry u niej posiedziałam i poszliśmy na spacer 2 godzinki byłam mały grzeczny i też tak samo spotkałam koleżankę ze szkoły rodzenia też nie mogłam się nagadać!!! hehe Dziś od 18 mały marudził i płakał na rękach nie smoczka nie cycka nie ale na szczęście się uspał!!! śpi zobaczymy czy na kąpiel się obudzi!!! mąż zrobił pizzę i była pyszna!!! Mały już śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAMY PO KILKUDNIOWEJ NIEOBECNOSCI.TRZEBA PONADRABIAC :p CO SŁYCHAĆ TAK W SKRÓCIE????JAK DZIECIACZKI SIE SPRAWUJĄ?? U NAS BEZ WIEKSZYCH ZMIAN-BUDZIMY SIE NADAL CO 2 GODZ.NA CYCA ,CZASEM JEDNORAZOWO 3 GODZ.POSPIMY I TYLE.JUTRO MAMY SZCZEPIENIE 6W 1 I PNEUMOKOKI TAK ZE JA JUZ MAM ZAJEBISTEGO STRESA JAK MAŁY ZNIESIE PIKU W OBYDWIE NÓŻKI 😞 I CO BEDZIE SIE DZIAŁO POTEM.A JAK WASZE MALUCHY PO SZCZEPIENIACH?GORĄCZKOWAŁY ?MIAŁY OPUCHLIZNE? CZYM OBKŁADAĆ NÓŻKI W RAZIE CZEGO I CO POLECACIE NA GORACZKE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CANDYNS napisał(a):
WITAMY PO KILKUDNIOWEJ NIEOBECNOSCI.TRZEBA PONADRABIAC :p CO SŁYCHAĆ TAK W SKRÓCIE????JAK DZIECIACZKI SIE SPRAWUJĄ?? U NAS BEZ WIEKSZYCH ZMIAN-BUDZIMY SIE NADAL CO 2 GODZ.NA CYCA ,CZASEM JEDNORAZOWO 3 GODZ.POSPIMY I TYLE.JUTRO MAMY SZCZEPIENIE 6W 1 I PNEUMOKOKI TAK ZE JA JUZ MAM ZAJEBISTEGO STRESA JAK MAŁY ZNIESIE PIKU W OBYDWIE NÓŻKI 😞 I CO BEDZIE SIE DZIAŁO POTEM.A JAK WASZE MALUCHY PO SZCZEPIENIACH?GORĄCZKOWAŁY ?MIAŁY OPUCHLIZNE? CZYM OBKŁADAĆ NÓŻKI W RAZIE CZEGO I CO POLECACIE NA GORACZKE?

u nas była gorączka ale po zaaplikowaniu czopka szybko minęła 🙂 położna mi mówiła, że w aptece można kupić takie okłady, które kładziesz przed szczepieniem na skórę i podobno działają dobrze. W marcu jak idziemy na szczepienie to chcę je wypróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CANDYNS napisał(a):
WITAMY PO KILKUDNIOWEJ NIEOBECNOSCI.TRZEBA PONADRABIAC :p CO SŁYCHAĆ TAK W SKRÓCIE????JAK DZIECIACZKI SIE SPRAWUJĄ?? U NAS BEZ WIEKSZYCH ZMIAN-BUDZIMY SIE NADAL CO 2 GODZ.NA CYCA ,CZASEM JEDNORAZOWO 3 GODZ.POSPIMY I TYLE.JUTRO MAMY SZCZEPIENIE 6W 1 I PNEUMOKOKI TAK ZE JA JUZ MAM ZAJEBISTEGO STRESA JAK MAŁY ZNIESIE PIKU W OBYDWIE NÓŻKI 😞 I CO BEDZIE SIE DZIAŁO POTEM.A JAK WASZE MALUCHY PO SZCZEPIENIACH?GORĄCZKOWAŁY ?MIAŁY OPUCHLIZNE? CZYM OBKŁADAĆ NÓŻKI W RAZIE CZEGO I CO POLECACIE NA GORACZKE?

witaj,
jak widzisz ogolnie tematyka:
1 plamien po tabletkach
2 szczepien
3 napiecia miesniowego
4 chust
5 remontow 🙂

6w1 + pneumokoki to bardzo duzo
my narazie mielismy wzw a po tym chyba nie ma goraczki, ale wiem ze dziewczyny pisaly ze maja paracetamol i altacet w razie czego. 3 mamy kciuki za jutro by bylo malo krzyku i brak "NOPu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
NovaM napisał(a):
chloe napisał(a):
ach i "najwazniejsze":
wazymy 5900g i mierzymy 61cm co daje nam 75 percentyli 🤪


BRAWO 🙂

wow gratki... ciekawe ile moj misio wazy;p ale rece bola od noszenia... a chusty sie boje ze nie zawiąże sama w domu;/

spoko, zawiazesz, ale co do ciezaru, to niestety w chuscie tez to troche czuc w ramionach, np po godzinnym spacerze. ale w domu to ulga dla rak na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
NovaM napisał(a):
Heheh Chloe może i mi nie przeszkadza ale dziwnie to wygląda na "małym" brzuchu 😜

novaM a z pierwszej ciąży szybko Ci zniknęła?? czy nie miałaś jej?


Kasiu i tu Ci muszę napisać -> nie wiem 😮
Ja byłam tak opalona jak Olę rodziłam, że tej kreski w ogóle nie widziałam 😜
Więc dlatego się zapytałam czy jeszcze któraś ma ją jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...