Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
Powiało grozą ale lepiej dmuchać na zimne 🥴

dokladnie, w zadnym wypadku nie chcialam nikogo nastraszyc, ale na prawde mysmy byli przekonani ze idziemy tlyko pro forma a tu takie newsy...
lepiej isc, jedna wizyta jeszcze nikomu nie zaszkodzila 🙂


ja do neurologa nie poszlam bo nie zdazyłam ale Szamance coś ''śmierdziało'' i dupe zawracałam o rehabilitacje i miałam racje!!!!

niezla intuicja 🙂


jutro mina rodzinnej bedzie bezcenna....
jak jej powiem ze mamy chodzic 3-4 razy w tyg przez 2-3 miesiace ....i oby tylko tyle

guga cze Emma krzyczy na rehabilitacji czy jej sie podoba?
mama mnie nastraszyla ze moj brat strasznie krzyczal na cwiczeniach 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzisiaj do szpitala w ktorym rodzilam zadzwonil koles, że jest podlozona bomba!!!ewakuowali caly szpital, w tym moja szwagierke z synkiem, ktory ma tydzień (jest w szpitalu ze wzgledu na mocna zoltaczke). jutro maja wrocic na oddzial. A z porodowki ewakuowali matki, a dzieci musialy zostac na oddziale 🤢 wyobrzacie sobie??? uciekac zostawiajac dzieciatko i tak naprawde nie wiedzac czy to prawda czy zart...totalna masakra dla mnie, jak bym tego kolesia dorwala to chybabym go zamordowala, tyle stresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dzisiaj do szpitala w ktorym rodzilam zadzwonil koles, że jest podlozona bomba!!!ewakuowali caly szpital, w tym moja szwagierke z synkiem, ktory ma tydzień (jest w szpitalu ze wzgledu na mocna zoltaczke). jutro maja wrocic na oddzial. A z porodowki ewakuowali matki, a dzieci musialy zostac na oddziale 🤢 wyobrzacie sobie??? uciekac zostawiajac dzieciatko i tak naprawde nie wiedzac czy to prawda czy zart...totalna masakra dla mnie, jak bym tego kolesia dorwala to chybabym go zamordowala, tyle stresu

ja pir**** ze tak powiem
i zostawic dziecko???????????????????????????? nie wyobrazam sobie tego!
a kobiety rodzace, z rozwarciem na 10cm?!?! szok! 😮 😮 😮
powinno mu jaja urwac za to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaaa, czy wam tez zaczely tak wypadac wlosy???? przez cala ciaze bylo super, wogole nie wypadaly, a od jakiegos miesiaca to juz cale garscie wyciagam po myciu... 🤢 🥴 🥴

mnie jeszcze nie jakos mega, ale powoli zaczyanja, podobno po ok 3 miesiacach jest najgorzej.. wiec czekam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaaa, czy wam tez zaczely tak wypadac wlosy???? przez cala ciaze bylo super, wogole nie wypadaly, a od jakiegos miesiaca to juz cale garscie wyciagam po myciu... 🤢 🥴 🥴

mnie jeszcze nie jakos mega, ale powoli zaczyanja, podobno po ok 3 miesiacach jest najgorzej.. wiec czekam 🤢


to by sie zgadzalo, bo juz prawie minely 3 miechy..no to lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaaa, czy wam tez zaczely tak wypadac wlosy???? przez cala ciaze bylo super, wogole nie wypadaly, a od jakiegos miesiaca to juz cale garscie wyciagam po myciu... 🤢 🥴 🥴

mnie jeszcze nie jakos mega, ale powoli zaczyanja, podobno po ok 3 miesiacach jest najgorzej.. wiec czekam 🤢


to by sie zgadzalo, bo juz prawie minely 3 miechy..no to lipa

spoko, odrosna 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaaa, czy wam tez zaczely tak wypadac wlosy???? przez cala ciaze bylo super, wogole nie wypadaly, a od jakiegos miesiaca to juz cale garscie wyciagam po myciu... 🤢 🥴 🥴

ja tak sie cieszyłam, że mi nie wypadają włosy, już myślałam, że mnie to ominęło, a tu od tygodnia jak myję to wyciągam je garściami 🤢 ja z reguły mam mało włosów i jak tak dalej będzie to będę łysa 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a z tym napięciem to wystraszyłam się i to konkretnie...... jak byłam na szczepieniu to baba go tylko osłuchała i to wszystko, a jak to czytam to mały ma większość z tych objawów... 😞 a ja w ciąży przecież miałam napad neurologiczny i musiałam brać na to tabsy żeby się nie powtórzyło 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Ej no nie, już mam schizę, że Tosia też to ma... ona to chyba ma wszystko, co tylko niemowlak może mieć 🤢


na[atrzec sie nie moge na Tośke na fejsie 🙂 cud malina, taka sliczna 😘 😘


Dzięki kochana 🙂 Twojej zazdraszczam włosków, moja łysolek jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
Powiało grozą ale lepiej dmuchać na zimne 🥴

dokladnie, w zadnym wypadku nie chcialam nikogo nastraszyc, ale na prawde mysmy byli przekonani ze idziemy tlyko pro forma a tu takie newsy...
lepiej isc, jedna wizyta jeszcze nikomu nie zaszkodzila 🙂


ja do neurologa nie poszlam bo nie zdazyłam ale Szamance coś ''śmierdziało'' i dupe zawracałam o rehabilitacje i miałam racje!!!!

niezla intuicja 🙂


jutro mina rodzinnej bedzie bezcenna....
jak jej powiem ze mamy chodzic 3-4 razy w tyg przez 2-3 miesiace ....i oby tylko tyle

guga cze Emma krzyczy na rehabilitacji czy jej sie podoba?
mama mnie nastraszyla ze moj brat strasznie krzyczal na cwiczeniach 😞((



przez pierwszych 10 min nie bo ma masaż 😜

potem drze sie w niebogłosy a mi serce pęka 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
wlasnie sprawdzilam w ksiazeczce ceny... rotawirus 300, pneumokoki 220 lub 300


wczoraj płaciłam za 6w1 180zł,rota 290zł

Witaski z rana 🙂 zapowiada sie ładna pogoda i zapewne spacer 2 lub 3 godz tak jak wczoraj 🙂
napięcia mieśniowe hmmm................................moja wypowiedz 🙂
Nadia Wanilia dziewczynki są przesliczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello...
Guga ja mam stresa ilekroć myślę o szczepieniu.. i mam m etlik w głowie, bo brałam refundowane,a chcę teraz skojarzone i nie wiem, czy mogę tak zmienić i czy małej nie zaszkodzi?? a ile teraz jest ukłuć?
U nas tak sypie śnieg, że szok.. Nie wiem, czy spacer dziś wypali, bo jakoś ciemno i dziwnie na dworze...
Ulka, Ty to aparatka jesteś 😁 naśmiałam się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
guga napisał(a):
bry mamusie......

my na szczepienie 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

trzymamy kciuki 🙂 😘

az mi słabo 😮 😮 😮

my tez 😮 😮i to nasze pierwsze 😮 😮 😮
jak na zlosc dzisiaj maly mi kicha od rana pare razy kaszlnal.... 🤢 i teraz nie wiem czy to katar czy co 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
Powiało grozą ale lepiej dmuchać na zimne 🥴

dokladnie, w zadnym wypadku nie chcialam nikogo nastraszyc, ale na prawde mysmy byli przekonani ze idziemy tlyko pro forma a tu takie newsy...
lepiej isc, jedna wizyta jeszcze nikomu nie zaszkodzila 🙂


ja do neurologa nie poszlam bo nie zdazyłam ale Szamance coś ''śmierdziało'' i dupe zawracałam o rehabilitacje i miałam racje!!!!

niezla intuicja 🙂


jutro mina rodzinnej bedzie bezcenna....
jak jej powiem ze mamy chodzic 3-4 razy w tyg przez 2-3 miesiace ....i oby tylko tyle

guga cze Emma krzyczy na rehabilitacji czy jej sie podoba?
mama mnie nastraszyla ze moj brat strasznie krzyczal na cwiczeniach 😞((



przez pierwszych 10 min nie bo ma masaż 😜

potem drze sie w niebogłosy a mi serce pęka 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

o matko, bede ryczec razem z nim pewnie!! 😞( 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...