Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
Dorianna - ja tez rano uwielbiam jak maly sciaga mleczko z tych balonow ktore prawie pekaja, a wieczorek to sa takie se o! 🙂

Wanilia
- dobre pytanie. my jak guga bedziemy obserwowac na razie, na pewno cos sportowego i cos kulturalnego, a potem sobie moze wybierze z tego sam co chce kontynuowac. moze jazde konna po mamusi, ale to konia musielibysmy kupic najpierw 🙂 zreszta moje marzenie to jest. dom i kon 🙂
wiem ze nie warto za duzo, bo sie dziaciakowi potem odechciewa jak codziennie ma jakies inne zajecia. widze po moim bracie...
a na basen tez mielismy chodzic ale neurolog powiedziala nam ze dopiero jak zacznie chodzic...ciekawe



Guga tez konna 😜

wanilia też 😁


oo to widze ze same koniary na forum, haha
alez jadawno na koniu nie siedzialam, takim czworonoznym oczywiscie... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamuśki 🙂
Guga jak mała przeszła nocke gorączka była? bo Ty to czytałam ciemność
Zainteresowania moich chłopaków :starszemu zaszczepiłam pływalnie od 2roku,walki aikido od 5roku,angielski i niemiecki od przedszkola .Ciągnie wszystko do dzisiejszego dnia ,z młodszym podobnie bedzie .
Siadanie małego podciągałam go jak miał już mc a teraz juz widze ,że z dnia na dzień sam sie podciaga do siadania wystarczy że jak leży i trzymam go za rączki to jest myk i siedzi ,ale sam jeszcze nie bo to za wcześnie .
Z siadaniem to inaczej wyglada u chłopców a inaczej u dziewczynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
Jutro na szczepienie pędzimy ciekawe ile moje kukulątko wazy
A MY NADAL BEZ WODY 😠 😠 😠 😞 😞rozumie jeden ,dwa dni ale to już przegięcie 😠 😠


Wspolczuje... Mam nadzieje, ze w koncu skonczy sie ta udreka. 🤢

Dziś z wodociagów mi powiedzieli :Jak sie pogoda nie poprawi tz nie nadejdzie szybko ocieplenie to co najmiej do połowy marca brak wody bo grunty są 1m w dół zamarzniete 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coq odnowa krocza?
Na spacerku byłysmy, teraz mała dosypia w gondoli ale zapewne nie potrwa to zbyt długo. Byłyśmy na poczcie, odebrałam karuzelkę podróżna TinyLove bo jak pisałam kiedyś moja mała jest fanką kręcących się zabawek 😉


Ginekolog przepisala 10 seansow odnowy krocza (chyba tak powinnam to przetlumaczyc). Musze poszukac albo fizjoterapeute albo polozna, ale nie mam pojecia czy to w grupie czy tak w pojedynke, czy to teoria czy praktyka...W kazdym razie powiedziala, ze to czegosie naucze przyda mi siena cale zycie i pomoze uniknac np. popuszczania moczu na stare lata 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coq odnowa krocza?
Na spacerku byłysmy, teraz mała dosypia w gondoli ale zapewne nie potrwa to zbyt długo. Byłyśmy na poczcie, odebrałam karuzelkę podróżna TinyLove bo jak pisałam kiedyś moja mała jest fanką kręcących się zabawek 😉


Ginekolog przepisala 10 seansow odnowy krocza (chyba tak powinnam to przetlumaczyc). Musze poszukac albo fizjoterapeute albo polozna, ale nie mam pojecia czy to w grupie czy tak w pojedynke, czy to teoria czy praktyka...W kazdym razie powiedziala, ze to czegosie naucze przyda mi siena cale zycie i pomoze uniknac np. popuszczania moczu na stare lata 🤨

a nie sa to przypadkiem cwiczenia Kegla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my jutro szczepienie mamy a maly zaczal kaszlec ;/ a dzis kaszle po całosci;/ niepotrzebnie chyba poszlam z nim na dwor...no ale rano zakaszlal 2 razy ale teraz od 17 jak sie rozbujał;/ i nie wiem co robic czy isc na godzine szczepien czy zadzwonic i przesunac wizyte na pozniej na dzieci chore.. nie wiem;/ katarek lekki tylko jak zawsze, gorączki brak.. tylko ten kaszel 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
a my jutro szczepienie mamy a maly zaczal kaszlec ;/ a dzis kaszle po całosci;/ niepotrzebnie chyba poszlam z nim na dwor...no ale rano zakaszlal 2 razy ale teraz od 17 jak sie rozbujał;/ i nie wiem co robic czy isc na godzine szczepien czy zadzwonic i przesunac wizyte na pozniej na dzieci chore.. nie wiem;/ katarek lekki tylko jak zawsze, gorączki brak.. tylko ten kaszel 😞


idz na godzine szczepień, przeciez tez lekarz osłucha go,jak bedzie ok, to od razu zaszczepi, a jak nie to coś mu przepisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
agami napisał(a):
a my jutro szczepienie mamy a maly zaczal kaszlec ;/ a dzis kaszle po całosci;/ niepotrzebnie chyba poszlam z nim na dwor...no ale rano zakaszlal 2 razy ale teraz od 17 jak sie rozbujał;/ i nie wiem co robic czy isc na godzine szczepien czy zadzwonic i przesunac wizyte na pozniej na dzieci chore.. nie wiem;/ katarek lekki tylko jak zawsze, gorączki brak.. tylko ten kaszel 😞


idz na godzine szczepień, przeciez tez lekarz osłucha go,jak bedzie ok, to od razu zaszczepi, a jak nie to coś mu przepisze

mam nadzieje ze nie zaszczepi jak taki kaszlacy bo nie chce by mi sie rozchorował po szczepieniu ;/ no a lekarze są różni. jeden powie ze nie szczepimy a drugi zbagatelizuje... no ale chyba pojde na swoja godzine bo jak pojde na dzieci chore a jest tylko lekko podziebiony to moze cos złapac... wiem ze to egoistyczne bo na szczepieniach na poczekalni są dzieci zdrowe ale myśle ze nikogo nie bedzie bo patrzac na godzine chyba jestesmy ostatni... mamy na 14 a szczepienia zdrowych sa do 14;30 🙂
i ogolnie ciagle mnie meczy czy nfz czy 5w1 no ale nie bede wam tu glowy tym zawracac;/ maz gdzies przeczytal ze nie powinno sie zmieniac w zadna strone, a nasza pediatra mowi ze mozna,.. no ale oni sa ciagle nagabywani przez przedstawicieli wiec nie wiadomo co robic.... ehhhh jutro na bank jak bedzie zdrowy za to to rotawirusy szczepimy... juz ktoras szczepila na rota? jak dziecko to wypilo?;D to sie chyba podaje przed reszta szczepien nie?> bo jak on mi zacznie plakac po tych 3 wkuciach to mu do pysia juz nic nie wloza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
... juz ktoras szczepila na rota? jak dziecko to wypilo?;D to sie chyba podaje przed reszta szczepien nie?> bo jak on mi zacznie plakac po tych 3 wkuciach to mu do pysia juz nic nie wloza

mój już pił rota przed 6w1 prosto ze strzykawki troszke wypluł boczkiem i tym razem sama mu podam rota w ośrodku bo wiem jak mu podawać żeby nie wypłyneło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
agami napisał(a):
a my jutro szczepienie mamy a maly zaczal kaszlec ;/ a dzis kaszle po całosci;/ niepotrzebnie chyba poszlam z nim na dwor...no ale rano zakaszlal 2 razy ale teraz od 17 jak sie rozbujał;/ i nie wiem co robic czy isc na godzine szczepien czy zadzwonic i przesunac wizyte na pozniej na dzieci chore.. nie wiem;/ katarek lekki tylko jak zawsze, gorączki brak.. tylko ten kaszel 😞


idz na godzine szczepień, przeciez tez lekarz osłucha go,jak bedzie ok, to od razu zaszczepi, a jak nie to coś mu przepisze

mam nadzieje ze nie zaszczepi jak taki kaszlacy bo nie chce by mi sie rozchorował po szczepieniu ;/ no a lekarze są różni. jeden powie ze nie szczepimy a drugi zbagatelizuje... no ale chyba pojde na swoja godzine bo jak pojde na dzieci chore a jest tylko lekko podziebiony to moze cos złapac... wiem ze to egoistyczne bo na szczepieniach na poczekalni są dzieci zdrowe ale myśle ze nikogo nie bedzie bo patrzac na godzine chyba jestesmy ostatni... mamy na 14 a szczepienia zdrowych sa do 14;30 🙂
i ogolnie ciagle mnie meczy czy nfz czy 5w1 no ale nie bede wam tu glowy tym zawracac;/ maz gdzies przeczytal ze nie powinno sie zmieniac w zadna strone, a nasza pediatra mowi ze mozna,.. no ale oni sa ciagle nagabywani przez przedstawicieli wiec nie wiadomo co robic.... ehhhh jutro na bank jak bedzie zdrowy za to to rotawirusy szczepimy... juz ktoras szczepila na rota? jak dziecko to wypilo?;D to sie chyba podaje przed reszta szczepien nie?> bo jak on mi zacznie plakac po tych 3 wkuciach to mu do pysia juz nic nie wloza


kalina miala rota, wypila to przed zstrzykami,smakowalo jej bo ciagnela jak cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anika_77 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coq odnowa krocza?
Na spacerku byłysmy, teraz mała dosypia w gondoli ale zapewne nie potrwa to zbyt długo. Byłyśmy na poczcie, odebrałam karuzelkę podróżna TinyLove bo jak pisałam kiedyś moja mała jest fanką kręcących się zabawek 😉


Ginekolog przepisala 10 seansow odnowy krocza (chyba tak powinnam to przetlumaczyc). Musze poszukac albo fizjoterapeute albo polozna, ale nie mam pojecia czy to w grupie czy tak w pojedynke, czy to teoria czy praktyka...W kazdym razie powiedziala, ze to czegosie naucze przyda mi siena cale zycie i pomoze uniknac np. popuszczania moczu na stare lata 🤨

a nie sa to przypadkiem cwiczenia Kegla?


Mysle ze miedzy innymi tez. Zobaczymy...Na razie martwie sie tym z kim zostawie dziecko i czy ewentualnie moge z nim isc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Moja Bambina po kapieli juz usnela. Ale jak dzis wstala o 10:30 tak tylko godzine na spacerze spala, wiec chyba zmeczona. Mam nadzieje, ze sie nie obudzi po 3 godzinach w swietnym, towarzyskim humorze. 😎 i ze pospi juz do rana.
Ide kolacium gotowac.

Caluski mamusie!


mój Maciek też po kąpieli i po jedzeniu i od 19 śpi 🙂 mam nadzieję, że chociaż do 1 w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Agami,a byla u ciebie niania? Bo pisalas ze jakas ma przyjsc?
A masz moze kontakt ze Słoneczkiem123? na brzuszku duzo sie udzielala, a na mamusiach jej nie ma...

tak była jedna ale godziny jej nie pasuja wiec szukam dalej.. w piatek mam spotkanie z 2 a w sobote z 1 i zobaczymy 🙂))
a sloneczko... napisalam do niej na gg to pisala ze u nich ok a ona pisze prace mgr 🙂moze dlatego tak ucichła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...