Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Łooooo Matko ale sie narobiło.... 😮 😮 😮


Asia- Krótko i na temat: wiesz gdzie poradnia a jak nie to walizki i won. Brutalna , bolesna prawda. Jak kochasz dzieciaki to zapewnij im swiety spokój i normalne dziecinstwo.... 🤨

Kalince na chwile obecna lepiej bedzie na mleku modyfikowanym... dziewczyny maja tu racje...

Ula ja sie zarejestrowalam na imageshack ale dawno nic nie wstawialam


Guga ma jakis dołek... dogania mnie zmeczenie 🤔
Po rota bylo marudzenie i rzyganko....i ZERO spania cały dzien 😮

ps. mam rewelacujne cudo na cienieniuche,,,, emmie wsio zeszlo w 3 dni 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka ja na imageshack zalozylam bezplatne konto i tyle 🙂 i dalej przez to wrzucam ;D
aniqa tak mi przykro... tak wierzylam ze Wam sie uda...walcz laktatorem malenka... widzis mi mleko zniknelo do 0 w piatek... sobote niedziela pustynia a w poniedzialek wrocilo... lakjtacje da sie przywrocic widac...tylko zaparcie wymaga to... ja za miesiac mam rezonans i tez na kilka dni bede musiala odstawic malego... no i tez zaprzyjaznie sie z laktatorem... trzymaj sie mocno.. myslami jestem z Toba...
Asiulka moze bede bezduszna ale ja tez bym go wypierdzieliła z hukiem z domu... bo prośby i grozby nie pomagaja.... jak on sam nie zrozumie i nie pojdzie na leczenie to nie wywalczysz chyba sama nic.... buziakuje Was mocno
Gugabiedaku nasz daj znaka jak sie ogarniesz co z mlekiem,,,,
a mnie boli zab dalej.... w nocy bralam paracetamol bo myslalam ze poduszke z bolu pogryze 😞(( no ale maly dzis dal mi pospac.... do 9 spalam od 22 z jedna przerwa na karmienie od 6 do 6:30 🙂
milego dnia dziewuszki.. ja dzis wyciagnelam pajac ktory na Kube jest w sam raz i ide sprzatac za male ciuchy.. bo ciagle mi sie wydaje ze on malutki i zostawiam ciuchy pod tytułem moze sie zmiesci.. a pozniej po kapaniu go wkurzam bo 3 razyu przebieram bo za male.. wiec dzis generalne porządki w malego szafie..
w miedzyczasie czekam na kuriera wozkiem... wczoraj zamowilam z Radomia gość wysylal a dzis o 7 kurier dzwoni ze juz ma paczke w ZG... ja nie wiem jak oni prują szybko z tymi paczkami.....no wiec Kubus doczekał sie nowej spacerówki bo gondola jest... za mała ;/ tzn starczy mu na max miesiac... bo teraz jak elzy to zsowa sie juz tak ze nozkami dotyka do krawedzi gondolki
a po poludniu do taty na urodziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech, my mamy szczepienie za 2h 🥴 Mam nadzieję że jak za pierwszym razem nie było przebojów poszczepiennych to i teraz będzie spokój. Dziś jestem na nogach od6.30 bo tak raczyła się obudzić moja gwiazda i za nic nie dała się namówić na dalsze spanie 😉 Tak więc zaliczyłyśmy wczesny spacer z psem i piekarnię, kąpiel (moją), śniadanko, spiewy - a teraz mama przysypia a dziecko gada z karuzelą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Agami szok - gondola za mała??? To Ci syn rośnie 🤪 I dobrze, wiosna idzie można się na spacerówkę przestawić

no bo on ma podniesione lekko oparcie w gondoli i tak sie wierci ze zjezdza i nozkami dotyka... jak bym go na plasko calkowicie w niej polozyla to 5 max 10 cm i koniec;p no i on mi juz pajace na 74 nosi... bo na 68 sa takie na styk i mam wrazenie ze nozek nie wyprostuje pozadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to chyba jakieś fatum...

mam zapalenie krtani i górnych dróg oddechowych, już dochodzi do oskrzeli... wirusowo-bakteryjne... 😞 😞 😞 nie obędzie się bez antybiotyku oraz leków, których nie można stosować w czasie karmienia... a ja tam chciałam karmić. mimo, że muszę Maćka dokarmiać od samego początku to i tak ile tylko było tyle od siebie mu dawałam... antybiotyk mam na 7 dni, potem jeszcze 3 dni nie mogę karmić - w sumie 10... 😞 😞 😞 mam nadzieję, że wygramy z laktatorem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

U Nas po szczepieniu nocka nawet w miare. poszedl spac 20:15 wstal o 00:30 a potem 4:28. Ponownie obudzil sie o 7:20 i teraz znowu spi 🙂 Goraczki nie, wiec dzis umowilismy sie i jedziemy do centrum miasta do parku 😁
asiu nie daj sie. Spakuj go tak jak myslisz. Trzymam kciuki za Ciebie
Ulka super ze sie udalo w koncu zus zalatwic. A szefem sie nie przejmuj. Najpozniej 7 dni przed koncem zloz podanie o dodatkowe 4 tygodnie i popros zeby Ci sie podpisal pod tym ze przyjal podanie wraz z data i jak bedzie robil jakies problemy idz z tym pismem do PIPu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Agami szok - gondola za mała??? To Ci syn rośnie 🤪 I dobrze, wiosna idzie można się na spacerówkę przestawić

no bo on ma podniesione lekko oparcie w gondoli i tak sie wierci ze zjezdza i nozkami dotyka... jak bym go na plasko calkowicie w niej polozyla to 5 max 10 cm i koniec;p


Agami u nas jest tak samo, max 2 miesiące i gondola bedzie za mala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa to za ciebie tez trzymam kciuki i za twoja przyjazn z laktatorkiem i za wyzdrowienie szybkie....
no i widzialam ze szczepienie sie szykuje dzisiaj.. wiec myslami z Weronika na szczepieniu jestem..Wanilka nie dajcie sie tam:P . moj Kuba za pierwszym razem poza histerycznym placzem po szczepieniu nie mial nic ani goraczki ani nic... ale za to teraz po szczepieniu placzu bylo mniej ale w nocy bylo ciekawie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
to chyba jakieś fatum...

mam zapalenie krtani i górnych dróg oddechowych, już dochodzi do oskrzeli... wirusowo-bakteryjne... 😞 😞 😞 nie obędzie się bez antybiotyku oraz leków, których nie można stosować w czasie karmienia... a ja tam chciałam karmić. mimo, że muszę Maćka dokarmiać od samego początku to i tak ile tylko było tyle od siebie mu dawałam... antybiotyk mam na 7 dni, potem jeszcze 3 dni nie mogę karmić - w sumie 10... 😞 😞 😞 mam nadzieję, że wygramy z laktatorem...

Bedzie dobrze wygrasz napewno 🙂 Najwazniejsze zebys jak najszybciej wyzdrowiala 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
zjadlam jogurt wlasnie i... pojawil sie zaje*** fajny bol zeba znowu 😞(( wiec widac jest do zatrucia kanałowo ;((((((((((niech mi go ktos wybije prosze 😞

😞 najwazniejsze zeby szybko przeszlo. Nawet jak to sie skonczy kanalowka...

wiem wiem wizyte mam za tydzien ale mowila ze jak bedzie bolec to ona dzis specjalnie dla mnie przyjedzie do gabinetu i go zrobimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
zjadlam jogurt wlasnie i... pojawil sie zaje*** fajny bol zeba znowu 😞(( wiec widac jest do zatrucia kanałowo ;((((((((((niech mi go ktos wybije prosze 😞

😞 najwazniejsze zeby szybko przeszlo. Nawet jak to sie skonczy kanalowka...

wiem wiem wizyte mam za tydzien ale mowila ze jak bedzie bolec to ona dzis specjalnie dla mnie przyjedzie do gabinetu i go zrobimy

No to super dentystka 🙂 to lec jak najszybciej zeby to zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski... co wy odwalacie... 😮

zęby, krtanie... brrrr nie wolno...

U mnie zarcie cienkie to i mleko do dupy....
za to u malej alergia schodzi .... ewidentnie pokarmowa....

jakbym dostala ptasie mleczko to bym z kartonem je zjadla.... ☺️
nic procz indyka, ziemniakow, marchwi, chleba ryzowego i dzemu od 2 tyg nie jadlam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
zjadlam jogurt wlasnie i... pojawil sie zaje*** fajny bol zeba znowu 😞(( wiec widac jest do zatrucia kanałowo ;((((((((((niech mi go ktos wybije prosze 😞

😞 najwazniejsze zeby szybko przeszlo. Nawet jak to sie skonczy kanalowka...

wiem wiem wizyte mam za tydzien ale mowila ze jak bedzie bolec to ona dzis specjalnie dla mnie przyjedzie do gabinetu i go zrobimy

No to super dentystka 🙂 to lec jak najszybciej zeby to zrobic 🙂

a nie orientujecie sie przy znieczuleniu po kanalowym leczeniu mozna karmic? bo moja dentyska mowi ze mozna... a w necie czytam ze nie mozna.... i teraz zdurniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
no ja praktycznie mówić nie mogę, nie wydobywa mi się dźwięk 🤢 a jak już się wydobędzie to taki mega zachrypnięty i Maciek dziwnie na mnie patrze 😉 szeptem muszę do niego mówić

Oszczedzaj gardelko. Jutro juz bedzie lepiej 🙂

no szeptaj szeptaj... i moze sola sobie wyplucz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamuśki 🙂 a ja znowu melduje się po przerwie ale mam nadz że teraz bedzie więcej czasu na neta
u nas ok,Majeczka grzeczna i zdrowa,Adam się oświadczył no i jesteśmy już w Bremen 🙂 do wczoraj była tez tu z nami Adama mama ale pojechała i mam już luzik hehe
teraz do PL jedziemy na święta a potem co 3 miesiące bo musimy kase na weselicho zbierac więc koniec z comiesięcznym wypadem do PL
musze Wam opowiedzieć jak nam minęła podróż bo to była masakra,jechaliśmy samochodem napakowanym i w dodatku z przyszłą teściową,ruszyc się nie było można a tu nagle koło Berlina czyli w połowie drogi auto nam padło i 8 godzin czyli całą noc czekaliśmy na parkingu na lawete z bremen, normalnie koszmar hehe prawie mi wody do mleka zabrakło przegotowanej ,mała płakała a ja miałam ograniczone ruchy itd... no 😁 wyżaliłam się,przywitałam a więc zabieram się za czytanie chociaż zaległości do końca roku pewnie nie nadrobie 🤪 mam nadz że u Was wszystko ok i dzieciaczki zdrowe 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...