Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa jak nie masz mąki to polecam ciastka ryżowe równie banalne 😉

Kostka masła,
kleik ryżowy
3 jajka
1lyzeczka proszku do pieczenia
Szklanka cukru
Wszystko mieszasz w misce lepisz w rękach kuleczki splaszczasz i takie koleczka pieczesz w 180 stopniach na wierzchu można położyć marmolade jak masz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa coq moja już na nocnik robi od 9 miesiąca i siku i kupe a zaczynałam tak że jak wstawała to zdejmowałam szybko pieluche i wtedy siku było a jak słyszałam że ciśnie klocka to tez biegiem po nocnik i robiła i sama sobie klaszcze brawo ja pukałam jej w nocnik mówiłam siusiaczki do mnie wołałam psa dawalam zabawkę w reke przy bajce jak ogladała i teraz sama leci po nocnik i wali nim w łazience o ziemie bo mam ją posadzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u lekarza dobrze dzisiaj po 2 dniach byla kupa nie jest to jeszcze plastelina ale nie jest woda a ni luźna tylko taka że tak powiem klejąca się 😉 i gardło czerwone lekki kaszel mogła podłapać od męza lub od wymiotów może być i ma tantum verde i syrop hedelix plus oklepywanie do piątku i w sobote imprezka urodzinowa i prezenty 🙂 oraz czeka mnie gotowanie bo bedzie 19 osob i gotuje ze mną tesciowa i szwagierka i torta robie kolorowego sale mam wynajętą za darmo niedaleko domu wiec fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
Aniqa coq moja już na nocnik robi od 9 miesiąca i siku i kupe a zaczynałam tak że jak wstawała to zdejmowałam szybko pieluche i wtedy siku było a jak słyszałam że ciśnie klocka to tez biegiem po nocnik i robiła i sama sobie klaszcze brawo ja pukałam jej w nocnik mówiłam siusiaczki do mnie wołałam psa dawalam zabawkę w reke przy bajce jak ogladała i teraz sama leci po nocnik i wali nim w łazience o ziemie bo mam ją posadzić 🙂

Mnie sie wydaje że każde dziecko dorasta do nocniczka w swoim czasie 🙂 Konsti załapała i super, Weronika robi siku na nocnik 3-4 razy dziennie a reszta ląduje w pieluszce 😜 Z kupą albo zdąże albo nie, jak się uda to mam mniej czyszczenia tyłka 😉 Ale skoro Kalinka ucieka z nocniczka to nie ma jej co zmuszać, chyba lepiej odczekać i próbować co jakiś czas. Nasze dzieci mają jeszcze czas na nocnikowanie.
Marika gratulacje dla Twojego bystrzachy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha na urodziny przebijamy uszy w tym tygodniu pojedziemy kosztuje to 35 zł myśle że w piątek żeby ona troche odsapneła od tego choróbska całego i zeby się nie stresowała bo nadal jest trochę nie w sosie i popłakuje bo boi się że będzie wymiotować..
wczoraj wieczorem pojechałam do tesco i na gwiazdora kupiłam małej lalkę z butelką i wózkiem spacerówką w komplecie za 45 zł przeceniona z 90 zł ponieważ jak idzie do kuzynek to one mają i ona też lubi się bawić nimi ale one nie za bardzo chcą jej dawac bo boją się że ona im je zepsuje 😜
a wy co kupujecie dziecią na gwiazdora? ja kuzynką jej kupiłam jeszcze kuchnie do zabawy za 30 zł tez przecenione z 50 zł bo kuchni nie miały a chcą dostać od gwiazdora to mi się udało jeszcze została mi jedna moja siostrzenica ale nie wiem co kupic wlasnie Lence mojej siostry bo ONA WSZYSTKOOOOOOO MA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
pammat napisał(a):
Aniqa coq moja już na nocnik robi od 9 miesiąca i siku i kupe a zaczynałam tak że jak wstawała to zdejmowałam szybko pieluche i wtedy siku było a jak słyszałam że ciśnie klocka to tez biegiem po nocnik i robiła i sama sobie klaszcze brawo ja pukałam jej w nocnik mówiłam siusiaczki do mnie wołałam psa dawalam zabawkę w reke przy bajce jak ogladała i teraz sama leci po nocnik i wali nim w łazience o ziemie bo mam ją posadzić 🙂

Mnie sie wydaje że każde dziecko dorasta do nocniczka w swoim czasie 🙂 Konsti załapała i super, Weronika robi siku na nocnik 3-4 razy dziennie a reszta ląduje w pieluszce 😜 Z kupą albo
zdąże albo nie, jak się uda to mam mniej czyszczenia tyłka 😉 Ale skoro Kalinka ucieka z nocniczka to nie ma jej co zmuszać, chyba lepiej odczekać i próbować co jakiś czas. Nasze dzieci mają jeszcze czas na nocnikowanie.
Marika gratulacje dla Twojego bystrzachy 🙂



DOKŁADNIE TAK MOJEJ SIOSTRY MAŁA MA 2 LATA TERAZ 28 GRUDNIA I ANI JEJ SIĘ ŚNI ŻEBY SIADAĆ NA TRON 🙃
marika gratulacje dla Misia mądrego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Ja przyznaję, że z nocnikiem próbowałam tylko kilka razy i to dawno jak mąż go kupił.
Muszę w końcu popróbować , chociaż z kupą.
Fajnie, że Konstancja i Weronika załapały i to chyba tak świadomie co?

Świadomie może robi siku jesli jej się akurat chce ale myslę że nasze dzieci są za małe zeby swoje potrzeby kontrolować więc do rozstania z pieluchą jeszcze trochę. Chociaz przyznam że szykuje się na intensywny trening jak się ciepło zrobi
Pammat my nie kuplismy Weronice prezentu na gwiazdkę - wydaje mi się że ma wszystko czego potrzebuje w tym momencie a to czego nie potrzebuje dostanie od innych 😜
A to przebicie uszu to prezent na roczek? chyba nie dla Konstancji? 😜
Na zdjęcie torta oczywiście czekam, podobnie jak na róże Beaty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia pisząc o świadomości miałam raczej na myśli kojarzenie nocnika z siusiami czy kupą. Bo do kontroli jeszcze daleka droga.
Co do przebijania uszu to jakoś bym nie mogła poddać temu zabiegowi Jaśminę...zbędne jak dla mnie teraz. Będzie kiedyś chciała to przebijemy, i chyba nie widziałaby mi się kolczykach. Mnie za uszy czasami strasznie pociągnie, bo kolczyki ją interesują więc jakby miała tak siebie ciągnąć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Wanilia pisząc o świadomości miałam raczej na myśli kojarzenie nocnika z siusiami czy kupą. Bo do kontroli jeszcze daleka droga.
Co do przebijania uszu to jakoś bym nie mogła poddać temu zabiegowi Jaśminę...zbędne jak dla mnie teraz. Będzie kiedyś chciała to przebijemy, i chyba nie widziałaby mi się kolczykach. Mnie za uszy czasami strasznie pociągnie, bo kolczyki ją interesują więc jakby miała tak siebie ciągnąć 🤢

No to kojarzyc z pewnością kojarzy 🙂 I nawet jak siedzi na nocniczku to mówi eeee eeee 😁
Mnie się tez przebite uszy u takich maluszków nie podobają ale ten temat juz kiedys przerabiałyśmy 😉
Kurcze po rybę miałyśmy iśc do rybnego i po wstążeczki na prezenty ale pada..Jak wracałysmy z pierwszego spaceru tez nas deszcz złapał. to znaczy mnie- Werkę przykryłam folią i jej koło nosa latała pogoda bo oczywiście spała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata no to jak takie róże lepisz to torty na zamówienie możesz piec 😆 Najlepiej te niebieskie widać na zdjęciu i są naprawdę śliczne.

Wanilia przynajmniej na jednym spacerze byłaś. U mnie dziś jak nie deszcz, to spanko, albo gotowanko obiadu, albo z jednej strony słońce a z drugiej już deszcz...więc nie ryzykowałam, nie wyszłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...