Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
Wanilka prosze wyszukaj też opis mojego porodu kurdeee no !!!!!

Holi opis Twojego porodu zamieściły chyba dziewczyny w dniu urodzin Elusia - mi wtedy forum nie działało 🤨 Chyba usunęłaś konto na brzuszku ale opis nadal jest 🙂
OOoo, prosze bardzo:
witam!!! Oto mój poród
Zgłosiłam się do szpitala 6 grudnia ze względu na cukrzycę ciążową termin miałam według szpitala na 8 grudnia i tak się zaczęło 8 grudnia leżę w łóżku szpitalnym o 21 zasypiam ale sikać mi się zachciało i tu chcę wstawać a tu CHLUP tyle wody że hej Wody Odeszły!!!
To na porodówkę mnie wzięli i miałam na 1 cm rozwarcie zero skurczy do 6 godzin nic i podłączyli mi oksytocynę i po tym poszło bóle i rozwarcie!!! O 3 się zaczęło i trwało to 7,40
Ból niesamowity ale do przeżycia!!!
Mój cały poród odbywał się na kucąco na kolanach bo leżeć nie mogłam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata moja chyba wczoraj usnęła o podobnej porze co Sarah 🤢. Tylko, że ja oglądałam do 23.30 tele więc już mi wszystko jedno było. Potem w sypialni jakoś poszło i w końcu usnęła.

A ja dziś się wyspałam można powiedzieć 😆 Zawsze jak mąż na kanapę się wynosi to się wysypiam ☺️ mamy tak dużo miejsca z Jaśminą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki za opis Wanilka wiem że miałam krótki opisik ale fajnie że przeczytałam hehehe mam konto na brzuszku założyłam drugi raz hehehe
Jest i Eluś i torcik heheh
A rodzicom mówisz nic nie brakuje heheh a Wasza Weronika jaka ładna dziewczyneczka w ogóle te nasze grudniowe dzieciaki są śliczne !!!! hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem niewyspana a roboty mam dzis po kokardy, doslownie. Wczoraj wyjelam mieso na rozmrozenie, bo dzis zaczne pichcic, bo sie nie wyrobie do piatku, bo w sobote goscie i nie chce juz na sobote zostawiac. Nie dosc, ze Sarah zasnela tak pozno to wstala o 8:30 😮 Ja musze do pracy jeszcze dzis jechac i jeszcze w wigilie pracuje. No ale nie jest tragicznie, kawa i dam rade.
Pamietam Holi jak mi na gg pisalas kilka dni przed porodem, ze nie mozesz sie doczekac, bo nic sie nie dzieje i nie wyglada, zebys w najblizszym czasie urodzila, a Ty chyba dwa dni pozniej mialas juz Elusia 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia za pralinki podziękował 🙂
Marika a do tych ciastek to cała paczka kleiku? a jak długo piec?

Co do nocnikowania to my już od 8 miesiąca na nocnik siadamy i na początku nieźle nam to wychodziło, dopóki się Gwiazda nie nauczyła sama wstawać... teraz nocnik ją deczko parzy 😁 ale codziennie siku robimy, z kupką się staramy, brawo sobie za zasługi bijemy i jak dorwie się do niego to też ma różne dzikie pomysły, ale raczej staram się, aby łapkami w nim nie grzebała, więc nocnik u nas zazwyczaj gdzieś na wysokościach stoi 😜

A my uszy przebiłyśmy jak Jula miała 7 m-cy... mnie tam się podoba 🙂 bez krzyków się obyło i ładnie się wszystko zagoiło. To chyba było takie moje niespełnione marzenie... bo z sis moją bardzo chciałyśmy a mam się uparła, że po komunii i w tajemnicy kolczyki wzięłyśmy i taka dużo starsza koleżanka poprzebija nam uszy 😁 a mama jakoś to przełknęła 😉 I na roczek zmieniliśmy już kolczyki na kółka takie, które od chrzestnej na chrzciny dostała. I w ogóle szał jakiś z tymi kolczykami ostatnio, bo chrzestny na roczek też chciał kupić... na wieść, że mamy kupił złoty łańcuszek z zawieszką

Beata róże zawodowe 🤪 i nawet nie będę pytać jak robiłaś ☺️

Aniqa1111 napisał(a):
ciasteczka upieczone z przepisu Meliski;-) ciastka zajebiste,tylko minimalnie za dlugo trzymalam i maja boki ciemne;-)ale i takk pyszne

haha czyli nie tylko mi "pierniczki" wyszły... czyli reszta mamusiek w razie W ciastek pilnować, a nie na forum klikać 😁

Holi spacerek staramy się codziennie zaliczać

Pam super avatarek 🙂 a ja coś nie mogę sobie wyobrazić choinki w tym roku 🤔 tzn. próba rozłożenia będzie, ale żeby nie było jak z zabawkami... wieczorem sprzątamy zabawki, a rozkładamy choinkę 😁

marika321 napisał(a):
Maszynka do mielenia mięsa...??? Dla małżonka u mnie by to nie przeszło.....no chyba że o jakąś inną Ci biega Meliska 🙂

no widzisz jakiego mam dziwnego męża 😜 w naszym domu to kuchnia jest jego królestwem, ja tam czasem co najwyżej jakieś ciastka przypalę 😁

WYPRZEDAŻE 🤪 chyba dopiero po nowym roku się wybierzemy... brak czasu 😞

Holi ja fotki Elusia nie widzę 🤔

Zdrówka dla Konsti i Maćka 😘 i naszej zasmarkanej mamuni Mariki 😘 oby wszystkie dzieciaki na Święta były zdrowe 😘 😘

UFFFF NADROBIONE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A maszynkę udało mi się jeszcze kupić, muszę ją tylko jeszcze szybciorem zapakować. I się martwiłam jak się z nią do domu dotaszczę, no i z dwoma siatami zakupów... i tu pełne zrozumienie córci mej... po schodach na 1 piętro na czworakach się wdrapała 😁 sama 🤪 a spodnie się dopiorą 😜

Teraz czekamy na kuriera, znaczy się ja czekam, bo Jula na sofie usnęła. Wczoraj zamówiłam na Allegro sanki i dziś mają być... tylko... śniegu ni ma, mrozu ni ma, gzie ta pier*** zima 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska cały kleik i piec tak ok 20 min aż zaczną się rumienic 😉

Ugotowalam zwykła zupę jarzynowa i młody tak wsuwal że aż mu się uszy trzęsły 😉 chyba wyrósł z zupek z zmiksowanym mieskiem.....muszę więc wymyślić jak mu podawać miesko może kuleczki z zmielonego mięska....chyba spróbuje .... 🙂 macie jakieś inne pomysły no pieczeń Wanili też spróbuje 🙂 tylko pytanie czy w takim rękawie pieklas czy jak bo inaczej chyba się za bardzo wysuszy.....??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...